Shaktar Den Boterhoek
Foto

Volgende match:


 Real Predator

-

SHAKTAR

Rondvraag / Poll
Nieuw: Moment van de week!
"Hij is echt niet zo klein als hij lijkt!"
Stefaan imiteert de lach van Pieter
Terugkeer Wouter tegen Déjà-Vu
Samen douchen met de Referée
Bankzittende kapitein doet toss
Bekijk resultaat

Foto

Topschutter 2015/2016

- Frederick V.: 2 st.

- Dries K.: 2 st.

- Glenn C.: 2 st.

- Wouter V.: 1 st.

- Kevin W.: 1 st.

- Stefaan S.: 1 st.


Kaartendans 2015-2016

Tot op heden geen kaarten

Bestuursleden 2015-2016

Foto
Wouter Vyverman - Voorzitter
Foto
Glenn Creutz - Ondervoorzitter
Foto
Jonas Schelfhout - Secretaris/Penningmeester

Shaktar Den Boterhoek dankt zijn sponsors:

Foto
Foto
Foto
Foto
Nuttige links
  • Futsal Liga Lede
  • Reglement Zaalvoetbal
  • Kalender 2014-2015

    Archief per jaar
  • 2015
  • 2014
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Startpagina !
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    25-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'t Nieuw Schrijntje - Shaktar Den Boterhoek

    Sporthal Ommegang was wederom het strijdtoneel voor het treffen tussen Shaktar Den Boterhoek en de jongens van het ‘t Nieuw Schrijntje. Met in het vooruitzicht de toppers tegen ZVC Hayamtransport en Boilston Wanderers kon Shaktar zich best geen misstap veroorloven. Al was Shaktar het geen sinecure om aan voldoende spelers te geraken voor deze wedstrijd en zo stonden er slechts 6 namen op papier toen er richting sporthal afgezakt werd namelijk Jonas, Creutz, Jens, Wouter, Rutger en Frederick. Eerst wandelde Stefaan binnen in de kantine van het sportcomplex en nog iets later kwam onze eigenste Falcao van den Aldi binnengewandeld en sprak de wijze woorden “Aaaa salut les copains!”. We waren dus met 8 spelers i.p.v. 6. Voor de wedstrijd was de sfeer dus ook opperbest met al deze hilariteit J.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

    Tijd voor de wedstrijd dan! Shaktar begon als het ware scherper aan de wedstrijd dan de laatste weken het geval was, wat ook niet moeilijk was gezien het geleverde spel tijdens deze periode. Het was dan ook een gelijk opgaande beginfase met licht overwicht voor Shaktar, dat vooral door het druk zetten op de verdediging van ’t Nieuw Schrijntje kansen kon afdwingen. Hiertegenover stelde ’t Nieuw Schrijntje enkele afstandsschoten die makkelijk geweerd werden door Jonas. Het enige wat Shaktar kon verontrusten was de meevoetballende keeper hierdoor kwam er soms een mannetje vrij te staan achterin. Het was Wouter die Shaktar op weg zette met een doelpunt na een individuele actie, Rutger verdubbelde de score kort hierna na goed stoorwerk en een dito afwerking. Vervolgens liet Shaktar het na verder uit te lopen Jens besloot eerst te zelfbaatzuchtig naast en Wouter kon Fré niet vinden na een mislukt één-tweetje, de grootste misser kwam echter van Pieter die een opgelegde kans van kortbij over en naast wegzette. Het leek dus 2-0 te blijven tot Stefaan achterin de bal kon recupereren de falank afliep en Wouter de 3-0 op een presenteerblaadje voorschotelde.

    Voor aanvang van de 2de periode besloot ’t Nieuw Schrijntje van keeper te wisselen. Shaktar trok zich hier weinig van aan en ging door op zijn elan. Het speelde niet onaardig maar denderend mogen we het geleverde spel nog steeds niet noemen. Shaktar controleerde de match rustig tot Pieter een bal blokte die tussen Jonas en de doelpaal binnen dwarrelde, zou hij nog een poging doen om Creutz in te halen met het aantal gemaakte owngoals? Gevolg was dat het 1-3 stond maar veel veranderde dit niet aan het spelbeeld de match kabbelde verder en via Rutger diepte Shaktar de kloof terug uit tot 1-4. Toch zou ’t Nieuw Schrijntje nog naderen na een flagrante dekkingsfout van Creutz, die welgeteld 1min erna zijn foutje goedmaakte door de 2-5 laag in de hoek binnen te schuiven. Er was weer een ruimere marge en de wedstrijd ebde zich verder naar het einde toe. Na een eerder niet gefloten strafschop ging de bal nu wel op de stip en Wouter ging achter de bal staan, al gaf Jonas aan wel te willen trappen. Wouter liet de eer vervolgens aan Jonas die de penalty omzette al was dit niet loepzuiver, nuja beter niet loepzuiver dan bij 3-3 hem ernaast trappen zegt het spreekwoord J, 2-6. Wat volgde is een resemkansen alleen op de keeper alleen op goal zonder keeper enzovoorts die allen de nek omgewrongen werden. Hier had Shaktar zeker 4 -5 goals meer moeten uit puren dan nu het geval is, maar de stand bleef dus steken op 2-6.

    Missie volbracht en volgende week wacht de zware dobber in de vorm van ZVC Hayamtransport. We zullen top moeten zijn als we maandagavond in de Ommegang willen stunten tegen de leider in de competitie!

    Selectie: Jonas, Creutz, Wouter, Jens, Frederick, Pieter, Stefaan en Rutger

    Goals: Wouter (3x), Rutger en Jonas en Creutz (1x)


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    Gastenboek
  • Hij is echt niet zo klein als hij lijkt!
  • uw bakkes Gerard
  • Warmtegevoelige ballen
  • De goal moest naar de spits gaan
  • Waterdicht

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Spelers 2015-2016


    Foto

    Schelfhout Jonas
    Foto

    Tom Van den Bogaert
    Foto

    Temmerman Pieter
    Foto

    Creutz Glenn
    Foto

    Spaerkeer Stefaan
    Foto

    Van Renterghem Rutger
    Foto

    Vyverman Wouter
    Foto

    Van Dorp Jarryd
    Foto

    De Winne Bram
    Foto

    Wauters Kevin
    Foto

    Verdonck Giovanni
    Foto

    Keppens Dries
    Foto

    Venneman Fréderick

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs