De baasjes op vakantie, de hond in het hondenpension
Met de vakantie voor de deur boeken vaak mensen een reis zonder er bij na te denken wie er voor ons gaat zorgen. Omdat het niet altijd mogelijk is om familie, vrienden of buren te vragen om ons op te vangen belanden er elke zomer te veel van mijn vrienden in het hondenasiel terwijl dit helemaal niet hoeft!! Een hondenpension is dan wel een héél goede oplossing. Het is net een hotel maar dan voor ons honden, behalve een confortabele slaapplaats en maaltijden is er ook animatie voorzien Hier vind je een overzicht van verschillende hondenpensions uit uw regio!
Het leukste is natuurlijk ons gewoon mee te nemen op vakantie zoals mijn baasjes het doen. klik maar eens in de linkerkolom van deze blog op Hot Dog Holidays zij zijn gespecialiseerd in vakanties met honden.
Prettige vakantie aan iedereen.... Woef
18-06-2011
Wandeling Welchenhausen, Duitsland
Vandaag heb ik mijn wandeling gedaan in het schilderachtige gehucht Welchenhausen dat ligt in het Duitse gedeelte van het drielandenpunt België, Duitsland en Luxemburg. Begonnen aan de rand van de bossen met uitzicht over het dal dat doorkruist wordt door het riviertje (De Our) ben ik gestart met de omgeving te verkennen deze is heuvelachtig, bosrijk en uitermate geschikt voor de hondenwandelliefhebber. Kleine verassing op het einde van de wandeling was dat we uitkwamen op wat ik denk het kleinste museum van de wereld, het Kult-Our-Tal-Museum niet groter dan een bushokje!
Bekijk de foto's hieronder
15-06-2011
Eerste hondenrestaurant geopend in Ukkel
In het paviljoen Louis XV in het Wolvendaelpark in Ukkel is het eerste hondenrestaurant van Belgie geopend. In de Toutou Bar kunnen wij viervoeters nu genieten van een verfrissend hondenbiertje en een gastronomische maaltijd. Bekijk de reportage hieronder (Bron: Tvbrussel) Klikhiervoor het adres en de routebeschrijving , Smakelijk!
13-06-2011
lembeekse bossen, Lembeke OVL 7,5 Km
Vandaag ben ik op wandel geweest door de Lembeekse bossen een prachtig bosgebied in Lembeke. Tussen de naaldbomen door kon ik naar hartelust vrij rondlopen, deze 50 hectare bos is zeker een aanraders voor ons honden!!
Goed nieuws vandaag uit het jaarlijks onderzoek van de dienst Dierenwelzijn van de FOD Volksgezondheid blijkt dat het aantal opgevangen honden in Belgische asielen verder daalt. Vorig jaar (2010) werden er 27.465 van mijn medevrienden in een asiel binnengebracht, in 2009 waren dat er nog 32.346. Dus goed voor een daling van 15 procent!!
07-06-2011
Eerste zwemvijver voor honden in Gent
Een verfrissend bad doet deugd, ook voor ons honden. Wel nu is er in Gent een grote hondenzwemvijver met een ligweide, waar we kunnen uitschudden en drogen.
Klik hiervoor de reportage (Bron De Redactie - VRT)
04-06-2011
Durmeboordenwandeling, Zele OVL 5-9 Km
Hallo en welkom bij mijn volgende wandeling van vandaag. Deze keer neem ik jullie mee door het decor van kunstenaar André Bogaert, De Durmeboordenwandeling. Ik start deze route op het dorpsplein van Durmen, een gehucht van Zele. De wegmarkering is wel niet duidelijk, de beige zeshoekige bordjes met 'Durmeboorden wandelroute' op vermeld zijn niet altijd even zichtbaar, soms waren er gewoon geen borden te bespeuren. De wandeling heeft een lengte van 9 km maar wij hebben het ingekort tot 5 km omdat het vandaag wel héél warm weer was en met mijn pelsje jasje aan is dit niet altijd evident. Ondanks de warmte heb ik op veel landelijke en verkeersarme paadjes kunnen lopen en snuffelen
Ik ben aan deze route begonnen aan de "Mira-brug" zo te zien heb ik een wandeling voor de boeg van 7,5 km deze is bewegwijzerd door houten paaltjes met een zeshoekige plaatje, tof voor mijn baasje want het is echt wel heel goed weergegeven. Vanaf de brug wandel ik het natuurgebied Den Bunt in, Ik loop onmiddelijk door een groene oase een echt stuk natuurgebied, heb ik plezier zeg, Woef, Woef!! Wat verder kom ik aan in het bosdomein Driegoten aan de scheldedijk, ik ben wel verplicht om aan de leiband te lopen in het bos maar dat stoort mij niet Via de schorren, de slikken en het monument voor de schrijver Filip De Pillecijn kom ik terug aan het vertrekpunt. Deze wandeling is zeker een aanrader!!
Klik hier voor de routebeschrijving en hieronder de foto's !!
01-06-2011
Even voorstellen...
Hallo en welkom op mijn plaatsje op het internet! Mijn naam is Shakira ik ben een Golden Retriever en geboren op 18 oktober 2010. Op deze site laat ik jullie zien wat ik het liefste doe... Gaan wandelen!! Via deze blog laat ik dan ook al mijn avonturen en tofste wandelingen zien met foto's en een kleine beschrijving van de gedane routes. Ook alle nieuwtjes en weetjes voor hondenliefhebbers komen aan bod.
Maar laat ik mij eerst even voorstellen, klik maar met de pootjes op mijn foto om de video te zien.