Gisteren trokken we, met Pieter, opnieuw de stad in die ons ondertussen toch wel al heeft kunnen bekoren. We bezochten in de voormiddag eerst de befaamde Golden Gate Bridge. Deze 2237 meter lange brug is terecht een toeristische trekpleister. Erop wandelen en vanaf daar naar beneden kijken bezorgt je wel kippevel. Er is net voor de brug ook een interessante tentoonstelling die Pieter zelf ook nog niet gezien had.
Hierna reden we naar Land's End waar we een mooie natuurwandeling maakten van zo'n 7 km. Ondertussen ook wel ons meegebrachte broodje langs het strand, en in het zonnetje, opgegeten. Het is hier momenteel schitterend weer maar altijd is er wel nog de wind die af en toe wat spelbreker is.
Onze volgende stop was dan Ocean Beach: een zeer lange zandstrook aan de Pacific Ocean, vooral leuk nu het zo'n mooie dag was. Om deze dag af te ronden trokken we nog naar Lombardstreet (de straat van met 8 bochten, zigzag kort na elkaar), leuk om te doen en vooral met veel enthousiaste toeristen die constant foto's nemen.
Terug naar huis om ons wat op te frissen en dan Elke opgehaald van het werk om samen met een goede vriendin van hen, Renita, uit te gaan eten. Zij is de dame die Elke en dan ook Pieter geholpen heeft bij hun start in SF. Samen met haar gaan Pieter en Elke ook klimmen. Het is een zeer aangename vrouw die zeker niet op haar mondje is gevallen. Het eten was superlekker in een heel mooi restaurant met leuke mensen... wat moet een mens nog meer hebben... :)
Bijlagen: img_2153-resized-1280.jpg (427.7 KB) img_2167-resized-1280.jpg (380.8 KB) img_2188-resized-1024.jpg (237.5 KB) img_2208-resized-1280.jpg (656.9 KB)
23-06-2013 om 18:04
geschreven door philip en leen 
|