|
Spelers: Imar, Emiel, Jente, Gil, Seppe, James, Gaetan, Rhani, Jens, Glenn en Niels
Eendracht Wervik - SC-Zonnebeke : 0 - 8
Nog voor we deze morgen vertrokken richting Wervik werden we geconfronteerd met slecht nieuws. Seppe was de ganse nacht ziek geweest en kon ons daardoor niet vervoegen (diagnose van de dokter bleek keelonstekening + koorts). De overige spelers lieten het echter niet aan hun hart komen en hadden zich voorgenomen om tijdens de wedstrijd een tandje bij te steken om de onbeschikbaarheid van Seppe op te vangen. De eerste helft start eerder aarzelend voor SC-Zonnebeke, Jens is Seppe op de 10 komen vervangen en doet dat niet onaardig, alleen is Jens een stuk rendabeler op de flank, waar we hem nu wat ontbraken. Eendracht Wervik speelt in de aanvangsfase heel goed mee en heeft het betere veldspel. Na 9 minuten kan Jens dan toch eens knap doorsteken op James en deze laatste mist de laatste tijd dergelijke kansen niet meer, met de 0 - 1 tot gevolg; ietwat gevleid op dat moment. Rond het kwartier kan Gil zich op rechts doorzetten (was net van de 2 op de 7 komen postvatten) en hij rond mooi af met een kanonschot op doel (tussen de benen van de keeper ), 0 - 2. Stilaan neemt SC-Zonnebeke het commando van de wedstrijd in handen al blijft het snel en vlot combinatievoetbal wat uit (wellicht missen we Seppe toch wel wat ). Op minuut 18 wint Jente een duel op rechtsmidden en hij steek onmiddelijk diep op de doorgelopen Gil die in één tijd met een schot/lob in het dak van het doel afwerkt wat de tussenstand op 0 - 3 brengt. Net voor rust komt Glenn in balbezit voor doel, weliswaar met zijn (niet favoriete) linkervoet, maar Glenn aarzelt niet en poeiert hem met links droog in de hoek met de 0 - 4 ruststand tot gevolg. Een ruststand die op dat moment iets te zwaar is voor een zeer verdienstelijk spelend Wervik.
In de tweede helft gaat SC-Zonnebeke door op het elan van het einde van de eerste helft en het combinatievoetbal begint stilaan zijn intrede te doen in de ploeg . Trainer had gekozen om in de tweede helft Gaetan (11) op de 10 te posteren en Jens naar de 11 door te schuiven, iets wat later een gouden postiewissel zou blijken . Eendracht Wervik komt er nu niet echt meer uit en SC-Zonnebeke speelt zo goed als voortdurend op de helft van Wervik. Na één minuut in de tweede helft kan Gil een afgeweken schot van Jens in doel verlengen, 0 - 5. Iets later tekent Jens de 0 - 6 aan wanneer zijn knap getrapte hoekschop in doel verdwijnt na een own-goal. Direct daarna kan James de bal ontfutselen van de tegenstrever en is het opnieuw prijs, 0 - 7. En 10 minuten voor tijd kan Niels de eindstand op 0 - 8 vastleggen met een knap afstandschot. Imar verhindert nog in de laatste minuut de (verdiende) eerredder van de thuisploeg met een knappe redding.
Eindconclusie: Aarzelende en geen al te degelijke eerste helft waarin we duidelijk onze spelverdeler Seppe missen . Met de 0 - 4 ruststand zijn we (te) rijkelijk beloond. In de tweede helft nemen we het commando van de wedstrijd resoluut in handen en laten we de bal nu wel sneller rondgaan. SC-Zonnebeke is de betere ploeg in die tweede helft en kan de score verder uitdiepen tot 0 - 8.
Wederom een dikke proficiat aan alle spelers voor hun inzet en voor het mooie resultaat.
Een tevreden Trainer Philippe.
In bijlage nog een aantal foto's van onze wedstrijd tegen Eendracht Wervik met dank aan onze ploegfotografe Emily. Bijlagen: Wedstrijd Wervik-SCZ 06112010.pdf (4 MB)
|