DLG: Filip Fieux Trainer:Taveirne kevin DLG:Pascal Demaitre
Alloul Anas(verdediger)
Salomez Simon(Verdediger)
Fieux Robbe(Verdediger)
Guillaume Mathieu(verdediger)
Landsheere Jay(verdediger)
Missiaen Lieven(verdediger)
Detollenaere jency (verdediger)
Decandt Dylen (Middenvelder)
Windels Trey (Middenvelder)
Hanson Mathias (Middenvelder)
David Brandon (Verdediger)
Scholieren krcbissegem
scholieren krcbissegem
02-02-2009
Mededeling Zoals je kan zien in de stand staan we met 3ploegen op 24punten en kunnen opschuiven, zaterdag ontvangen we de co-leider moorslede, zeker doenbaar alsje weet dat we in moorslede 3-2verloren, en eigenlijk hadden moeten winnen, maar we gaven het weg. Laten we na de hele goeie wedstrijd van zaterdag deze lijn verder zetten.
Maxim en dylen hervatten deze week na blessure, jay komt terug uit ziekte. Enkel Trey is nog gekwetst aan de voet, maar zou volgende week hunnen aansluiten bij de groep.
28februari ontvangen we normaal leider komen, de wedstrijd is aangevraagd en verzet naar zondag 1maart om 11u30, enkel nog de goedkeuring van Komen nodig.
Voor dit intersant burenduel moest bissegem veel spelers missen door blessures en schorsing en ziekte,maar toch met een redelijke ploeg kon starten. Het veld lag er hard bij maar toch bespeelbaar, het goed onderhouden terrein lag er vlak bij.
Voor de wedstrijd kregen de spelers enkele aanwijzingen mee , Mannetje meer creëren door een vleugelback te laten mee gaan, de spitsen aan te spelen op hun snelheid, en duelkracht te tonen op iedere positie vooral centraal want gullegem heeft goeie centrale spelers.
Bissegem starte gretig en probeerde combinatievoetbal te spelen van achteruit. Yaron werd telkens prachtig aan gespeeld en had enkele kansen om de openingstreffer te maken maar hij bleef niet koel voor doel. verdedigend zat het heel goed vandaag, lieven speelde zn beste match van het seizoen op rechts, brandon speelde heel goed op de man, robbe toonde dat hij een certitude achteraan is, en anas speelde sober en goed. Mathias speelde een hele goeie 1ste halfuur en bediende yaron maar hij miste. Yaron ging door op snelheid en zette voor , tot ieders verbazing ging zijn voorzet binnen 0-1. Jordy kwam in de plaats van jason die veel te veel dacht aan zijn blessure vandaag die hij opliep op training. Bissegem zakte daarna weg, en liet gullegem in de match komen.RUST0-1
Tijd voor wissels aan de rust dacht de trainer, want het moest beter als we gullegem niet verder in de wedstrijd lieten komen. Brandon (die mag terugblikken op een hele goeie 1ste helft)werd vervangen door mathieu . Mathias werd vervangen door simon die voor meer duelkracht moest zorgen centraal op het middenveld en dat ook deed! en onze doelman nicolas werd vervangen door nigel.
2de helft werd een hele goeie, de jongens uit bissegem deden wat werd geëist aan de rust, blijven voetballen, en meer duels winnen centraal, en de linkerflank moest beter. Jordy moest noodgedwongen stoppen door een blessure en werd vervangen door Jason, die meteen door ging op snelheid en goed afwerkte.0-2 Even later ging gullegem door een offside door op nigel en scoorde1-2 Jaron scoorde snel de 1-3 en daarna zakte een moedig gullegem dieper en dieper weg, Bissegem kreeg vleugels en op de counter scoorde het 1-4 en een overdreven 1-5 via Yaron en captain eddie, met een mooie overstap voor de keeper ging hem over en werkte af(Tsjing Tsjing). Bissegem kreeg nog diverse kansen maar het bleef bij 1-5 en een verdiende overwinning. Bissegem toonde dat individualisten nergens geraken, het speelde goed in ploegverband. collectief een sterke wedstrijd .