Foto
Over mijzelf
Ik ben Sara Peters
Ik ben een vrouw en woon in Neerlinter (België) en mijn beroep is Toekomstig leerkracht lager onderwijs.
Ik ben geboren op 31/03/1988 en ben nu dus 33 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Shoppen, naar de cinema gaan, voetbal kijken, mijn hond Jazz,....
Inhoud blog
  • Vertrekt terug naar Gambia
  • ff vergeten
  • Veilig aangekomen
  • Mijn laatste bericht...
  • Nog maar een week
    Zoeken in blog

    Sara @ Gambia!!
    Zbus: Zelfstandige buitenlandse stage
    01-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag

    Hallo

    Eerst en vooral wil ik iedereen bedanken om mijn verjaardag niet te vergeten. Het is leuk om zoveel reacties te krijgen. Mijn eerste verjaardag in Afrika ga ik zeker nooit meer vergeten.


    De kinderen in mijn klas hadden, zonder dat ik er iets van wist, allemaal een tekening gemaakt voor mij. Deze hebben ze dan in een boek gebundeld. Op het voorblad hadden ze geschreven: You are a star! Ze hadden ook een kroon gemaakt. Echt super mooi. Na de lunch kwam ik de klas binnen en zijn ze beginnen zingen voor mij. Achteraf kreeg ik de tekeningen en de kroon. Ik vond dit echt super lief. Ook de leerkrachten waren mij niet vergeten. Da kon ook moeilijk anders want ik had hen ’s avonds uitgenodigd op mijn verjaardagsfeestje. Zoiets vergeten ze hier niet licht. Na school hebben we dan alles zitten voorbereiden voor het feestje. We hebben fruitsalade en pannenkoeken gemaakt. Gelukkig dat Elodie en Carmen mij geholpen hebben. Het deeg voor de pannenkoeken hebben we echt op afrikaanse wijze bereid. Met onze handen erin om het deeg te ontklonteren ;). Mixers of kloppers kennen ze hier nog ni é.

    Alles ging goed tot we onze pannenkoeken wilden bakken. Da ging van geen kanten. Ni normaal. We hebben drie verschillende pannen gebruikt. Tbleeft elkes keer aan de bodem plakken. Ondertussen was het al 17 u en we hadden nog gene ene pannenkoek. Kmoest er minstens 60 hebben want er kwam ongeveer 25 man. Kzag het ni meer zitten. Toen kwam Habib bij ons binnen (leerkracht van de rode klas). Hij ging het is proberen. Wij allemaal aan het lachen. Ja, 2 min later lag er wel ne schone pannenkoek op tafel. Ni normaal. Toen heeft hij dus mijn pannenkoeken gebakken en ben ik in alle haast nog snel naar de bakker gelopen om cake te kopen. We hadden al te veel deeg versmost :p.

    Maar eind goed al goed. Tfeest is kunnen doorgaan en met pannenkoeken. Ze vonden het heel lekker. ’s Avonds hebben we onder ons (ik, elodie, carmen, zaza en mariane) Ataya (green tea) gemaakt. Zo hebben we dan een schitterende dag afgesloten met mooie herinneringen.


    Groetjes,
    Sara. 

     

     







    01-04-2009 om 17:48 geschreven door Sara  




    Welkom op mijn blog!
    Archief per week
  • 15/06-21/06 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 12/01-18/01 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Nieuwsgierig waar ik overal zit?
  • Guesthouse: Kadjendo
  • School: The Swallow

  • Nieuws HLN
  • Instagram keert op stappen terug: gebruikers kunnen binnenkort opnieuw meest recente foto’s en video’s eerst bekijken
  • Instagram brengt chronologische weergave van foto’s en video’s terug
  • Dit zijn de beste smartwatches van 2021
  • “Stof opzuigen doet hij wel, maar hij stoot het ook meteen weer uit”: de beste én slechtste stofzuigers die je op Black Friday kan kopen
  • Oled, qled, mini-led of lcd: wat is de beste technologie voor je nieuwe tv?
  • Netflix gaat TikTok achterna met korte filmpjes voor kinderen
  • Gerucht: Google-smartwatch verschijnt in 2022 en wordt Apple Watch-concurrent
  • Wat doe je bij een miskoop? Expert geeft advies over je rechten als je elektrotoestellen koopt op Black Friday
  • Een smartphone met 5G hoeft niet duur te zijn: drie toptoestellen voor minder dan 250 euro
  • Eindelijk Black Friday: op deze grote televisies krijg je grote kortingen

    Nieuws Sporza
  • VIDEO: Het journaal 13u met o.a. scorende Lukaku en de uitschakeling van Barcelona in de CL
  • Zwaait Antwerp Europa uit met een zege tegen Olympiakos?
  • AA Gent komt met spitsenduo Mboyo/Bruno op de proppen tegen Flora Tallinn
  • Priske gunt sterkhouders rust voor slotwedstrijd tegen Olympiakos
  • Rechter geeft veldloopsters gelijk: Lauwaert en Rooms mogen dan toch naar EK
  • Sluit Antwerp zijn Europees avontuur in schoonheid af?
  • RB Leipzig rakelt Domenico Tedesco (36) op als nieuwe hoofdcoach
  • Stad Dendermonde zet licht op groen voor Wereldbekercross mét publiek
  • Simone Biles gelauwerd door Time voor strijd rond mentale gezondheid
  • Verstappen voelt zich geviseerd door stewards: "Het is geen eerlijke strijd"


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!