Inhoud blog
  • El Nuevo Mundo
  • Mi casa es su casa
  • Eerste noticias
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Sarah en Granada

    23-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mi casa es su casa
    Buenoh diah a todoh

    1 week in Granada gepasseerd. Vandaag zijn de weergoden ons iets minder gunstig, regen: de spanjaarden worden hier gek. Onze piso is al wat gevulder: Lore en Marisa (twee meisjes van ons jaar in Gent ) zijn hier voor een weekje op vakantie vanuit Valladolid. Voorlopig zijn we met 4 bewoners: Suzan, Marina (een superenthousiaste blonde uit Estland) en Suvi (Een finse die voorlopig haar lach in Finland is vergeten), donderdag komt er nog een Roemeense. Eergisteren zijn we Woody's Vicky Cristina Barcelona gaan zien in de spaanse cinema waarbij we tot de conlcusie zijn gekomen dat Penelope met haar overacting in de film een echte held is hier in Andalucia. Gisteren zijn Suzan en ik anuncios gaan ophangen in heel de stad omdat we nog op zoek zijn naar twee spaanstaligen voor in het appartement: van al dat plakken hadden we honger gekregen en hebben we een reuzepizza vanuit ons mini oventje verorberd (klaar in 5 minuten!), niet veel later kwam marina het appartement binnen met een rolkarretje vanuit de plaatselijke aldi dat ze meegestolen had met daarin veel kaas, wijn en een vis dorado met hoofd enal eraan die ze dan maar met tomaten in onze kant en klare oven heeft gebakken (een beetje crazy in de coconut). Daarna zijn we Lore en Marisa gaan ophalen aan de bushalte, Sara (een Italiaanse vriendin van Marina) is afgekomen en we zijn met zen zessen de stad ingetrokken= veel proppers, falafels, rnb, johnnywagens met kate ryan uit de boxen,....We hebben deze nacht ook kennisgemaakt met onze onderbuur: señor Dumond die niet kon lachen dat we zo laat nog zo hard aan het lopen waren op onze vloer. Deze morgen  zijn we eindelijk naar de univ kunnen gaan voor een infosessie in het andalousisch en vandaag begint ook de erasmusweek: marina studeert ook spaans en engels (en frans) en zit dus in ons jaar.

    Deze week zullen we waarschijnlijk het Alhambra gaan bezoeken en misschien een dagje naar de schelpjes aan zee gaan zien.

    Hopelijk stellen jullie het allemaal goed in België: tijdens dode momenten mag er altijd goede belgische muziek opgestuurd worden naar de c Alhondiga.

    Vele groetjes, ik probeer gauw nog eens iets te schrijven

    xxx : sarasaki

    23-09-2008 om 13:04 geschreven door sarah r  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    20-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste noticias
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aan allen die dit lezen proficiat, aan allen die dit niet lezen: ook proficiat.

    Na twee dagen de straten van Granada te verkennen, 50 euro op te bellen en alle papiertjes van de bushaltes weg te trekken, hebben Suzan en ik eindelijk ons eigen stekje gevonden: de calle de alhóndiga 11, n°3C,18001, Granada. Een piso met 7 slaapkamers waarvan wij de leukste kamers hebben kunnen kiezen met een balkonnetje. Aangezien onze jonge huisbaas voor een weekend op vakantie is naar Sevilla,  heeft dit ons al de mogelijkheid gegeven om verschillende spulletjes te kopen voor het appartement: er is hier zelfs een Lidl, Carrefour, Aldi en een mediamarkt "kunnen ze niet goed uitspreken, klinkt als Mediama" (alhoewel deze gelegen is in de Bronx/woestijn van Granada). Het verkeer is hier chaotisch (een rustig tochtje met de fiets in de stad zit er niet in), de mensen zijn hier supervriendelijk: we hebben al verschillende gidsen gehad door de stad en de ijsjes zijn hier fantastisch: kinderbueno-ijs, ferrero rocher-ijs, yoghurt-ijs,... Tapas eten is hier goedkoop: bij elk drankje dat ge hier bestelt krijgt ge een bordje tapas gratis: dronken zijn hier=grande bouffe, we zijn  hier al aan het late ritme aangepast: avondeten rond 10-11u, gisteren geburgerdkinged tijdens de siesta rond 4u. Ook het mannelijk borsthaar is hier niet weg te denken waardoor we geneigd zijn ons een snor te laten groeien om wat te acclimatiseren.  

    Morgen gaan we eens faulenzen in de stad voor het echte erasmuswerk begint dinsdag.

    Ik groet jullie allen vanuit de spaanse nacht,  ik heb ondertussen een spaans nummer: 003461704371, skype en internet.

    Groetjes y "hata lueho"

    sarelbaba

    xxx

    20-09-2008 om 01:04 geschreven door sarah r  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)


    Archief per week
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek//albúm de visitantes
  • hallo
  • hayy
  • kiekeboe



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!