Inhoud blog
  • cursus uitgenomen!!
  • Resultaten!!!!
  • Proficiat!!!!!
  • eindelijk terug!!!!
  • Sorry,
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • FOTO'S
  • Foto
    Foto
    kids

    18-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ravage!!!!
    Zoals ik had voorspeld, is gisteren het menu toch gewijzigd, ik heb dan samen met de kids gekookt , mijn keuken was een ravage , maar ik heb er wel plezier aan beleefd, en de kids zijn een uurtje bezig geweest met iets anders, wat soms nodig is om ze eens wat te kalmeren , dus dat was toch gelukt, en iets dat ze zelf gemaakt hebben, smaakt altijd beter!!!!(ik laat ze altijd de groenten snijden en wassen, en meestal heb ik dan geen probleem, als ze die groenten moeten eten )
    Vandaag waren het dan scampi's, binnenkort zullen jullie wel zien aan de foto's hoe het is geweest!!!!
    Morgen op stap met de vriendin, ik kijk er al naar uit, ik hoop dat het niet regent!
    Voor de rest geraak ik maar niet gestart met dat eindwerk!!Maar we zien wel na het weekend wat ik daar ga mee doen!!
    Heb ook de architect gebeld, om terug eens te komen kijken, wat we nog allemaal kunnen veranderen aan ons huis, dus veel vooruitzichten....
    ik ga jullie laten, want het zal morgen een lange dag worden (en een lang weekend ) dus SLAAPWEL

    18-02-2010 om 22:23 geschreven door sanden

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.To ch naar Gent!!
    Gisteren was het "weer" beter meegevallen als opgegeven, dus toch naar Gent naar de bib, amai wat was dat, dat was daar gewoon een betonnen ruimte( kan het anders niet zeggen!!!), met allemaal computers, heb me daar eventjes moeten zetten, en ben dan in actie geschoten, heb daar nen schone vent aangesproken , om mij eventjes te helpen!!! met al mijn charme , wat een geluk dat hij mij wou helpen want ik wist al geen kanten hoe ik er moest aan beginnen, maar alles is dan toch wel gelukt, dus we kunnen beginnen lezen( ).
    Vandaag een redelijk drukke dag op het werk, er zijn veel zieken, maar de zieken thuis, die zijn al veel beter, we gaan vandaag de beschuiten en yoghurt ruilen voor lekker eten!!! Ons Amely mocht kiezen en ze heeft gekozen voor scampi's met tomatensaus, kleine groentjes, beetje pikant, en met een broodje, niet met van die slierten hé mama (en de nodige bewegingen ontbreken zeker niet ), wat moet ik daar nu op zeggen!! Ze weet alleszins goed wat ze wil, en wat ze lekker vindt!!! , dus de mama zal voor dochterlief, scampi's maken!! (pas op, ze kan nog eens veranderen zulle, haar kenende!!)
    Onze Jarne, heeft er een vriendinnetje bij: Laura (songvestival voor kids gewonnen), als hij dat liedje hoort ("zo verliefd"), gaat hij volledig uit de bol, en dan nog niet gesproken van dat dansen
    Morgen een dagje vrij, maar een werkdag voor het eindwerk, vrijdag en van het weekend heb ik de avond (dus van werken aan het eindwerk zal er dan niet van komen). Vrijdag ga ik met de vriendin ("voor dat we moeten gaan werken), nog eens een gezellige voormiddag van maken, ge weet wel: de kids bij de papa's, en wij!!! aperitief-je, iets eten, en......??????, en gaan WERKEN (het is zeker 4 maand geleden!!!!).
    Ik ga jullie laten, ik laat morgen wel nog iets weten, slaapwel
    Nog 1 ding: vannacht is onze collega bevallen, van een flinke zoon, PROFICIAT (nog een keer )

    17-02-2010 om 16:05 geschreven door sanden

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slecht begin van de vakantie!!!!!
    Het is nog maar maandag en ik zit hier weeral met 2 zieken (Amely en de papa), de enige die hier weer overeind blijft staan ben ik, als ik niet in het ziekenhuis moet verzorgen is het wel thuis , maar allé, het is iets dat ik graag doe, al kan ik thuis (griepje en buikgriep) niet vergelijken met wat ik op het werk doe (chirurgie), het was vanmorgen een beetje een overrompeling, na de bekendmaking van de ramp in Halle, moesten we zoveel mogelijk bedden ter beschikking stellen, maar al bij al is het bij ons nog meegevallen. En dan nog niet gesproken van het overal naar toe bellen, iedereen heeft wel familie of vrienden die met het openbaar vervoer naar het werk gaan!!!!
    Nu mogen ze toch op houden met die sneeuw, ik heb er al genoeg gezien voor van het jaar, waar blijft die zon toch, dat we eens opgeladen geraken Ik kan ze allezins gebruiken, ik snak naar zonlicht, ik hoop dat ik er niet te lang meer moet op wachten. (heb vanmorgen de auto laten staan en ben te voet mogen gaan )
    Morgen zou ik naar Gent moeten, voor in de universiteit informatie te gaan zoeken voor het eindwerk, maar als dat zo'n weer is zullen we dat ook mogen op onzen buik schrijven, maar ja, risico's nemen gaan we nu toch ook niet doen.
    Morgen een dagje thuis, maar als we toch niet in Gent geraken, zal het een dagje zijn voor engelse literatuur te verwerken, ik zal zweten denk ik, engels tot daartoe, maar engelstalige wetenschappelijke artikels, is niet simpel . Ik ga afsluiten, tot volgende keer.

    15-02-2010 om 16:52 geschreven door sanden

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs