De inspiratie voor het onderwerp van mijn blog heb ik gehaald uit bijgevoegd artikel (Klasse voor leraren,Verdriet en rouw, internet, http://www.klasse.be/leraren/eerstelijn/verdriet-en-rouw/)
Dit artikel geeft aan dat er heel wat verschillende manieren zijn waarbij verdriet en rouw komen kijken, en tevens dat er verschillende manieren zijn om hiermee om te gaan. De manier van omgaan heeft zeker te maken met de leeftijd van de kinderen, in mijn blog zal ik me focussen op kinderen van 3 tot 5 jaar (kleuters).
In dit artikel staan al een heel aantal tips waarmee leerkrachten aan de slag kunnen, voor mijn blog zal ik op zoek gaan naar nog andere methodes die leerkrachten hierbij kunnen helpen.
Maar ik zou ook graag te weten komen welke manieren leerkrachten in het dagelijkse leven gebruiken. Houden zij zich aan de voorgelegde theorieën? Hebben ze een eigen manier?