De jeugdwerking organiseert weer een jeugddag waarbij de ouders gratis toegang hebben tot de wedstrijd van het 1ste elftal. Deze wedstrijd gaat door op zaterdag 22/12/2012 om 20.00h. De eerste ploeg speelt dan tegen SK Ronse. Daarenboven is er een schitterende verassing dankzij de bezieler van de 'badboot' Philip De Prest, als sponsor schenkt hij iedere aanwezige jeugdspeler een inkomticket voor schaatsevent op de badboot.
Via deze weg graag ook via jullie de nodige communicatie naar jeugdspelers, ouders, trainers en afgevaardigden. We zullen nu wel een vak voorzien op de tribune zodat we allen samen de wedstrijd droog en uit de wind kunnen volgen.
Ik tracht een volgorde te maken voor de spelersevaluatie. Deze start om 18.00h in de kantine van de Schomme. Alleen de spelers komen op gesprek!!
voorlopige volgorde: 18.00h Stijn (bevestigd) 18.10h Noah (bevestigd) 18.20h Emre (bevestigd) 18.30h Robin (bevestigd) 18.40h Liam (bevestigd) 18.50h Nethan (bevestigd) 19.00h Lomme (bevestigd) 19.10h Seppe (bevestigd) 19.20h Philipp (bevestigd) 19.30h Jordy (bevestigd) 19.40h Alan (bevestigd) 19.50h Jonathan 20.00h Quinten (bevestigd) 20.10h Souhaib (bevestigd) 20.20h Milan
De jongens die nog moeten bevestigen: Jonathan, Milan
Gelieve een uur aan te vragen. Indien ik dit van jullie doorkrijg, schrijf ik de naam bij het gevraagde uur met een bevestiging. Ik hou telkens een update bij zodat jullie kunnen zien wat nog vrij is wat niet. De wet van de snelste is nu van kracht. Als ik voor donderdag 13/12/2012 nog geen bevestiging heb gekregen, worden jullie geplaatst. Alvast tot woensdag en veel succes met de examens
zondag 2/12/2012 spelen we uit tegen Eupen, de vierde in het klassement. Een ploeg met dubbel zo veel gemaakte doelpunten als ons, dus opgepast!
we komen bijeen op de parking van de Schomme om 7.40h en we vertrekken om 7.55h. Iedereen is STIPT aanwezig om 7.40h!! Wij spelen op een gewoon grasveld dus neem zeker alles mee van verschillend schoeisel (het kan daar gevrozen hebben en hard liggen of juist heel drassig en heb je lange toppen nodig!) Neem zeker ook warme kledij mee voor de opwarming en/of bank
Het wordt een lange rit dus neem ook iets mee om je rustig bezig te houden op de bus (een beetje studeren of zo...)
de selectie: Seppe - Emre - Jordy - Quinten - Liam - Milan - Philipp - Lomme - Robin - Jonathan - Noah - Souhaib - Nethan
wij zijn terug in Boom om 16.30h!!
voor de ouders die rechtstreeks gaan: Stade EAFV Schönefelderweg 240 4700 Eupen
hieronder kan u al enkele data vinden voor december:
MA 3/12/2012 is het zaaltraining in de PTS om 19.15h tot 20.30h (vroeger beginnen - vroeger gedaan!!!) WO 5/12/2012 GEEN TRAINING DO 6/12/2012 TRAINING 18.00h ZA 8/12/2012 vriendenwedstrijd tegen FC St Niklaas == SELECTIE VOLGT NOG MA 10/12/2012 GEEN TRAINING DI 11/12/2012 SPELERSRAAD == LIAM en STIJN aanwezig om 19.00h tot 19.30h!! WO 12/12/2012 TRAINING 18.00h DO 13/12/2012 GEEN TRAINING VRIJ 14/12/2012 SPELERSEVALUATIE VOLGORDE VOLGT NOG ZA 15/12/2012 GEEN WS MA 17/12/2012 TEM 02/01/2013 WINTERSTOP ZA 22/12/2013 FIFA 13 TORNOOI (DIT ONDER VOORBEHOUD VAN VOLDOENDE DEELNAME) ZO 23/12/2012 INDOOR TORNOOI LONDERZEEL == SELECTIE EN UREN VOLGEN NOG DO 03/01/2013 TRAINING 18.00h
De organisatie van het FIFA 13 tornooi is iets wat Kurt en ik nog proberen uit te werken. Er zijn nu 3 data voor opgegeven en we willen eerst weten wanneer de meeste spelers kunnen. Vanaf dan staat de datum vast om dit te doen. Kurt is momenteel bezig met de praktische uitwerking er van op punt te stellen.
zo, vul alvast alles in de agenda, moesten er nog zaken veranderen, pas ik dit direct aan.
zaterdag spelen we thuis tegen FC Charleroi om 10.00h. We zitten in de kleedkamer om 8.45h STIPT!!! Ik hoop dat iedereen er zich van bewust is dat als je deze wedstrijd te gemakkelijk opneemt, dit niet goed komt. Wees geconcentreerd, voorbereid en klaar voor deze wedstrijd. Gemakzucht wordt afgestraft. Zelfs tegen de laatste!!! uiteindelijk maken zij 2 doelpunten tegen Namur waar ons dit lukt en spelen ze gelijk tegen Heppig waar wij net 2-1 van kunnen winnen. Dus onderschatten, daar doen we niet aan mee. Dit gezegd zijnde, hierbij de selctie:
Seppe - Jordy - Milan - Liam - Philipp - Sou - Emre - Thibaut L - Alan - Lomme - Nethan - Jonathan - Robin
morgen, woensdag 21/11/2012 spelen we op KFCO Wilrijk tegen VW Zaventem om 19.15h. We komen bijeen op Wilrijk om 18.00h/18.15h. selectie: Fouad - Sander - Jonathan - Emre - Kremtin - Sil - Stijn - Ymen - Jordy - Milan - Thibaut L - Philipp - Lomme - Noah (ov)
vergeet je paspoort niet zoals vorige keer (???)
@Marc (papa Jonathan): zou je zoals de vorige keer mss de truitjes kunnen meenemen aub?
zaterdag 17/11/2012 spelen we uit en tegen CS verviers. Het is weer een vroege bijeenkomst dus wees UITGESLAPEN!!! de bus vertrekt om 6.50h en we komen bijeen om 6.35h. Voor de ouders:CS Verviers - Stade du Panorama - Rue Carl Grun 150 - 4800 Verviers.
Opgelet, we spelen op kunstgras dus neem zeker schoenen mee voor dit soort terrein. Als je alleen lange toppen bij hebt, mag je er niet op!!!! paspoort, warme kledij en snelle suikers voor de jongens die niet ontbijten (banaan, suikerwafel, booke me choco;..)
selectie: seppe, Sil, Alan, Milan, Robin, Robin (u12), Stijn, Jordy, Lomme, Sou, Nethan, Noah, Quinten, Thibaut DR (ov)
neem iets mee om je rustig bezig te houden op de bus en nogmaals, WEES UITGERUST!!!
zaterdag 10/11/2012 spelen we thuis tegen CS Visé. De wedstrijd start om 11.15h en we zitten in de kleedkamer om 10.00h We vergeten ons paspoort niet en warme kledij.Ik hoop dat iedereen klaar is om iets recht te zetten na de off day van vorig weekend. (En dan bedoel ik niet die van Kv Mechelen. )
de selectie: Seppe - Quinten - Noah - Nethan - Liam - Jordy - Milan - Lomme - Stijn- Robin- Thibaut - Souhaib - Alan tot zaterdag
De tornooien zijn de afgelopen dagen binnengelopen en bevestigd. Hierbij geef ik jullie al enkele data: zondag 23/12/12 indoortornooi Londerzeel maandag 1/4/2013 paastornooi KRBFC woensdag 3/4/2013 Masters@THES sport nationaal tornooi woensdag 1/5/2013 Voskescup - internationaal tornooi zaterdag 4/5/2013 Harelbeke internationaal tornooi maandag 20/5/2013 Tornooi TOGB in Nederland vrijdag 31/5/2013 zaterdag 1/6/2013 zondag 2/6/2013 AJC Tournement te Nederland met overnachting.
verder zijn er nog enkele data voor komende maand: maandag 12/11/2012 is het zaaltraining woensdag 21/11/2012 is het Geitencup te Wilrijk (selectie volgt nog) zaterdag 1/12/2012 geen wedstrijd maar wel op zondag 2/12/2012 (uit tegen Eupen)
Zo kunnen jullie de agenda's weer eens een beetje aanvullen sé.
ten eerste wil ik alle spelers bedanken voor het behaalde resultaat tegen Tienen. Dit was belangrijk om zo op een plaats in het klassement te komen waar we horen. Hopelijk hebben jullie wat goed voetbal laten zien??!
Voor aanstaande zaterdag 3/11/2012, spelen we uit en tegen Namur om 10.30h. De bus vertrekt om 7.45h en we komen bijeen om 7.30h STIPT. Nogmaals, over de stiptheid van de spelers ben ik zeer tevreden, dus houden zo!! vergeet je paspoort niet en genoeg warme kledij. Aangezien we weer vroeg moeten vertrekken, is het aangewezen dat je zeker iets hebt gegeten of toch alleszins iets meeneemt. (banaan, wafel, ..). We nemen ook iets mee om ons rustig bezig te houden op de bus.
Op woensdag 31/10/2012 spelen thuis tegen Tienen om 15.00h wij zitten stipt in de kleedkamer om 13.45h vergeet je paspoort niet en genoeg droge kledij om te kunnen wisselen na de opwarming en tijdens de rust. vergeet ook geen aangepast schoeisel.
de selectie: Seppe - Milan - Liam - Quinten - Jonathan - Noah - Nethan - Stijn - Alan - Sou - Lomme - Thibaut DR - Sil - Robin
Ik ga niet aanwezig kunnen zijn wegens familiale redenen maar trainer Helmut neemt over. Ik verwacht van iedereen dezelfde inzet en zeker samenspel van de 2de helft tegen Bregel. Iedereen kent zijn taak en die van de anderen en help elkaar om beter (samen) te voetballen.
In ieder geval heel veel succes en ik hoop dat als ik tegen 16.30h naar trainer Helmut bel, hij mij goed nieuws kan geven.
groetjes
Trainer
ps:
De wedstrijd KVM - Anderlecht van 3 november komt dichterbij dus moeten we hier ook al een beetje gaan organiseren. We hebben kaarten in vak E (staantribune), is eigenlijk de jeugdtribune. Het zicht valt heel goed mee als je goed op tijd bent zeker wat betreft de kinderen. Die kunnen tegen de boarding staan en kunnen haast de spelers aanraken die opwarmen langs de zijlijn. Als we echter te laat in dit vak zijn (dan spreek ik over later dan 17u20-17u30) dan kunnen de kinderen waarschijnlijk niet vooraan staan en zijn de plaatsen minder interessant. Ik vermoed dat de kinderen ook denk ik graag de opwarming bekijken, in vak E sta je aan de kant waar de bezoekers opwarmen.
Ik had gedacht om af te spreken zo rond 16u15 op de parking voor zij die niet rechtreeks gaan (bij voorkeur iedereen via Boom om geen onaangename verrassingen) tegen te komen.
Tegen 16u30 ten laatste door te rijden naar Mechelen en te parkeren aan het kruispunt waar de Mc Donalds is (kruispunt Guido Gezellelaan en Edgard Tinellaan), daar is redelijk wat parkeerplaats en is voor zij die toch rechtstreeks willen gaan vrij gemakkelijk te vinden. Van hier is het nog een kwartiertje stappen. Zo denk ik geraken we normaal tegen 17u15-17u20 in tribune E en kunnen we nog de interessantste plaatsen uitkiezen.
Aangezien we met 4 begeleiders zijn en ik gehoord heb dat Liam zijn ouders ook zelf tickets gekocht hebben kunnen we denk ik alle 15 kinderen gemakkelijk meenemen.Ik wil dan ook via den blog duidelijke afspraken maken met spelers/ouders om hiervoor af te spreken ivm uren van abijeenkomst en vertrek. Ik zou dan ook willen vragen dat de kinderen een briefje afgeven aan Kurt waarin ze bevestigen of ze al dan niet via Boom zullen gaan of rechtreeks naar deze parking. Misschien op briefje voor zij die rechtreeks gaan ook GSM-nummer laten invullen dat we hen kunnen bellen indien nodig die dag.
zaterdag 27/10/2012 spelen we uit tegen Bregel Sport. De bus vertrekt om 7.40h. Wij komen bijeen om 7.25H op de parking van de Schomme. Koffiekoeken hebben we niet kunnen afspreken, dus zorg allemaal dat je iets hebt gegeten of bij hebt om te eten (suikerwafel, broodje, banaan, energiebar,..) Het verwachte uur van thuiskomst is 14.35H wij spelen niet op de zelfde locatie als U14 (3km verder) Wij zorgen dat we iets bijhebben om ons RUSTIG bezig te houden op de bus. Paspoorten bij!!!!!!!!!!! Kijk op de website van het weerbericht eens welke weersverwachtingen er in Bregel zijn zoadat je zeker aangepaste kledij EN schoeisel bij hebt!!!
de selectie
Michiel - Quinten - Sil - Sou - Noah - Nethan - Robin - Stijn - Alan - Liam - Milan - Thibaut DR - Lomme