Na de overvloedige regen van de voorbije dagen was het bang afwachten of de wedstrijd wel kon doorgaan of in welke staat we het veld zouden aantreffen.
Alles bleek nog goed mee te vallen en konden we beginnen éénmaal de scheids de juiste kleuren had gevonden.
Van meetaf aan werd duidelijk dat Rumbeke de betere voetballende ploeg was. Ondanks windnadeel was het hoofdzakelijk wij die in de aanval trokken, maar zoals reeds meerdere malen gezien dit seizoen, juist voor doel wordt het moeilijk voor ons. Uiteindelijk vond Joren dan toch een gaatje voor onze eerste treffer van de middag. Louis viel in rond de 20 min. en bij één van zijn eerste acties was het terug prijs. Een geruststellende 0-2 tussenstand dachten we. Maar dat was zonder de scheids gerekend toen die bij een lichte duwfout van Victor een strafschop meende te moeten fluiten. De ganse wedstrijd was de scheids trowens niet goed bij de les. Liefst zeven gele kaarten deelde hij uit, waarbij er geen enkele overtreding te noteren viel die de gele kaart rechtvaardigde, en dit zowel langs onze kant als aan de kant van Varsenare.
Met een 1-2 tussenstand werd de tweede helft aangevat en zoals reeds meermaals gezien dit seizoen kwamen we wat te slap uit de kleedkamers ( nog teveel bezig met de gsm - ipods ...). Varsenare geloofde er iets meer in en we kregen het de eerste 10 min. wat moeilijker.
Na een 10-tal min. en met de inbreng van Jeroen kregen we terug controle over de wedstrijd. Jeroen was wat geprikkeld en dat heeft de verdediging van Varsenare geweten: Liefst driemaal vond hij de weg naar de netten.
De score had nog wat hoger kunnen oplopen maar enkele kansen werden vakkundig de kansen de nek omgewrongen.
Kortom een verdiende overwinning waarbij we het ons zelf een tiental min. wat moeilijker maakte. Plus een goeie depanage van zowel Arne als Louis.
Ps. Volgende week zaterdag kunnen we genieten van een voetballoze namiddag.