Dit is in één cryptische zin gezegd wat wij dit weekend hebben uitgespookt. Vrijdagavond moesten mijn vrouwtje en ik gaan eten, buitenshuis, zij het niet op dezelfde plaats. Nelly in restaurant Pataya in Mortsel en ik ... . Abdel, een werkvriend, en zijn vrouw hebben ons fantastisch verzorgd met Marokkaanse gerechten. voorgerechtjes, hoofdschotel m'hancha aux fruits de mer (mmm lekkeeeeer) en zoete nagerechtjes met muntthee. Het was gezellig, drietalig (vlaams, frans en arabisch) keuvelen tot na middernacht. Zaterdag ben ik een kijkje ga nemen op de atletiekpiste tijdens de Pallietercup. Vorig jaar had ik nog zelf een ploegje ingeschreven, maar wegens te weinig tijd dit jaar niet. Ondanks de dreigende wolken heeft het bitter weinig geregend en dit tot vreugde van Michel (sportfunctionaris) die er de ganse tijd wat ongerust bijliep. Zondagnamiddag was het "Energiefeest" (Igemo) op de Grote Markt. http://www.nieuwsblad.be/Article/Detail.aspx?articleID=BLMVA_20090518_001&utm_source=newsletter&utm_medium=text&utm_campaign= regionewsletters&utm_content=regio_artikel
Op zaterdag 9 mei 2009 organiseert de provincie Antwerpen de tweede editie van G sport toch mee?! In nauwe samenwerking met de stad Lier, de sportregio Dijle-Nete, de Vlaamse Liga Gehandicaptensport, Recreas en Sporta To Walk Again, zet de provincie Antwerpen mensen met een handicap aan tot gezonde vrijetijdsbesteding. (http://www.provant.be/vrije_tijd/sport/nieuwsbriefarchief/3jg8_gsporttochmee.jsp?referer=tcm:7-80631-64)
Lier was zaterdag the place-to-be voor de provinciale gehandicapten-(G)-sportdag. Sportcentrum 't Sas was door de provinciale en Lierse sportdienst (ism verschillende vrijwilligers) klaargemaakt om alle sporters te ontvangen. Het heerlijk, aangename zonnetje deed nog een extra duit in het zakje om deze dag op een schitterende manier te laten verlopen. Misschien geven enkele beelden de juiste sfeer weer die er heerste op deze happening.
Hier werden alle sporters en begeleiders ontvangen en hier heb ik mijn (klein) steentje bijgedragen
Van maandag tot zondag ((27 april- 3 mei) hebben we, eerst met ons 2-tjes vanaf vrijdag met vrienden, genoten van een weekje weg uit de drukte van de stad en het werk. Een klein dorpje, Cielle, op 2 km van La Roche centrum, was onze uitvalsbasis voor de vele wandelingen, terrasjes of eetgelegenheden. Op een voormiddag na was het ook nog lekker weer (ben zelfs verbrand). Er was maar één minpunt, de Nederlanders (niet allemaal natuurlijk). Het was er van vergeven en ze kunnen toch zo arrogant en luidruchtig zijn. Nochtans in eigen land zijn het de vriendelijkste mensen, want ik vertoef er zeer graag, maar eens de landsgrenzen overschreden !!! Wij hebben genoten en zijn heerlijk uitgerust. Geniet even mee!