wetend dat er treinen rijden zonder bestuurder?? toch prijsverhoging .....
Buiten zinnen van genot Als mijn vingers de jouwe imiteren Als ze als vanzelf proberen Me aan te raken, geil te maken Als mijn ogen, gesloten om jou te verzinnen Als mijn vingers me beminnen Met de jouwe in mijn hoofd Raak ik mezelf precies daar aan Waar jij het zo vaak zo zalig hebt gedaan En raak ik buiten zinnen Buiten zinnen van genot
30-01-2006
a fred of my????
slipper
Dertig tot vijftig procent van de gehuwden rijdt al eens een scheve schaats.
27-01-2006
de ring
SPECIAAL VOOR
"DE SCHAKEL IN MEN LEVEN"
17-01-2006
fibra man
Het leven vraagt niet om een oordeel,maar is een realiteit die beleeft moet worden
mopje
Een boer pakt zijn vrouw bij een borst en zegt: "Als die nou eens wat groter was, dan konden we een melkkoe wegdoen." De volgende dag pakt de boer zijn vrouw bij de andere borst en zegt: "als die nou ook eens wat groter was, dan konden we twee melkkoeien wegdoen." Waarop de vrouw de boer bij zijn lul grijpt en zegt: "Als die nou eens wat groter was, dan konden we de knecht ook nog wegdoen."
12-01-2006
Q
Een man is als de letter Q. Een grote nul met een klein staartje.
10-01-2006
Ik wandel in gedachten verzonken en trek mijn sporen in het zand. Ik tuur naar de verte, de horizon en geniet van de stilte op mij heen. Ondanks de eenzaamheid hier, voel ik mij toch niet zo alleen..... Ik voel me gelukkig nu van binnen Ik ken vrede, ik ken eindelijkde rust Alle pijn die ik moest overwinnen, ebt langzaam weg hier aan de kust. Ik kan verder, verder met mijn leven. Ik wandel mijn toekomst nu tegemoet. Ik loop door, zonder om te kijken..... Mijn verleden.....het ga je goed.