Hallo iedereen,
Vandaag ging het Bryce naar Zion. Een kleine 150 kilometer rijden. We hadden langer geslapen omdat het niet zo ver rijden is. Rond half 11 zijn we aangekomen in Zion. Daar hebben we dadelijk de shuttle bus genomen naar boven. Het was weer even overleggen met Manou hoeveel we zouden wandelen. Ze was heel goed gezind dus het wandelen was geen probleem. We zijn vertrokken aan de Temple of Sinawava en daar hebben we de Riverside Walk gedaan. Een tocht van ongeveer 3,5 kilometer. Heel mooi om te doen. Het is een super mooi park. Zeker voor wandelaars een echte aanrader. Je kan vanaf verschillende punten echt gaan hiken. Omdat Manou erbij was, hebben we ons vooral aan de paden gehouden. Deze zijn heel mooi aangelegd en heel makkelijk te bewandelen.
We zijn daarna ook nog tot aan de Weeping Rock gewandeld. Een rots die huilt. Ook heel mooi om te zien en het uitzicht is adembenemend.
Ik raad het iedereen aan om dit park te gaan bezoeken. Van het park zijn we doorgereden naar onze camping Zion River resort. De kinderen zijn dadelijk het zwembad gaan uittesten. Was ook heel welkom na de hete tocht. Om 7u was er een knutselavond voor de kinderen. Hier mochten ze een Indiaans medicijntasje maken. Heel leuk om te doen en geweldig lieve mensen die de uitleg deden. Ben echt verliefd op de hartelijkheid van de Amerikanen, zo een vriendelijke volk.
Morgen Las Vegas, zal iets heel anders zijn. We hebben de hele week in de natuur gezeten, dus de stad wordt weer even wennen.
Tot morgen!!
|