Inhoud blog
  • zondag 21 augustus: Bornem-Brugge:114km
  • 20 augustus: Tienen naar Eikevliet(Bornem): 93.1km
  • vrijdag 19 /08. LavauxSA nr Tienen. 118.18 km
  • 18 augustus.Orval nr Lavaux St-Anne
  • 17 augustus: Marre naar Orval: 70km
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Rome is uze plekke
    Sponsorfietstocht van 4 000 km
    22-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag 21 augustus: Bornem-Brugge:114km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na een heerlijke nachtrust en een dito ontbijt zijn we met Joël Van Belle ( een goeie vriend) aan onze laatste rit van de reis begonnen.  Langs de Schelde en met mooi weer ging het vlot vooruit.  Via sms hielden we contact met het thuisfront, meer bepaald met de Clos du Midi, waar iedereen uitgenodigd was, samen met de pers om onze thuiskomst te vieren.  Heel wat mensen van Ûze Plekke stonden ons op te wachten, samen met de directeur van het Vrij Handelsinstituut, Mevrouw Persyn en echtgenoot, familie, vrienden, kennissen, collega's en niet te vergeten de pers.  Ignace Huyghebaert van Ûze Plekke deelde ons mee dat er momenteel al 3360 euro op de rekening staat van de organisatie.  Wij hebben 4315,68km gefietst.  We hopen de 4000 euro nog te kunnen bereiken! 
    Wij bedanken iedereen die ons via de blog heeft gevolgd en vooral de mensen die effectief Ûze Plekke hebben gesponsord!!

    Carla en Johny.

    22-08-2011 om 20:30 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    20-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 augustus: Tienen naar Eikevliet(Bornem): 93.1km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na hartelijk onthaal in Tienen (B&B Koeiemet op de Veemarkt in Tienen) door Jenny (die ons project ook heeft gesponsord), vertrekken we in prachtig weer richting Bornem.  Na 93 km komen we bij onze goede vrienden Thierry en Veerle aan te Eikevliet.  We hebben ondertussen 4201,67km gefietst en de laatste berichten van de stand van de rekening melden ons een bedrag van bijna 3000 euro.  Morgenavond zal daar zeker nog wat bijkomen.  Tot in de Clos du Midi (tussen 17h en 18h).

    20-08-2011 om 21:21 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrijdag 19 /08. LavauxSA nr Tienen. 118.18 km
    Gestart met motregen , na de middag goed weer.
    In Namem verkeersvrij fietspad tot in Hoegaarden, overnachting in Tienen..
    We komem dichterbij...

    20-08-2011 om 08:49 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 augustus.Orval nr Lavaux St-Anne
    Vandaag de Ardennen door in mooi weer.
    Een paar typische ardenese beklimmingen maar verder lichtjes op en neer.
    Onze BenB ligt aan het mooie kasteel van Lavaux-St-Anne.

    20-08-2011 om 08:47 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17 augustus: Marre naar Orval: 70km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We zijn vlot door 'departement de la meuse' gesuisd richting Belgische grens.
    Glooiend landschap, prachtig weer en voor we het wisten stonden we voor de abdij van Orval.
    Een bezoek meer dan waard.
    Nadien hebben we onze rit hier beëindigd en eens van die zogezegde fameuze Orval geproefd.
    Al bij al viel de smaak nog mee...
    Morgen laatste rit door 'Dardennen'

    17-08-2011 om 21:42 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    16-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16 augustus:van Toul naar Marre,via fietsenmaker:115km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met twintig minuten vertraging vertrokken omdat de spaak van Carla in het achterwiel was gesprongen.
    Na wat aanpaswerk van de dienstdoende fietsenmaker nog kunnen doorrijden tot in Verdun (95km) waar we werden geholpen door een fietsenmaker net buiten het centrum.
    Dan doorgereden tot Marre eindbestemming voor vandaag.
    Het weer was ganse dag schitterend,droog , zonnig warm.

    16-08-2011 om 22:05 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15 augustus: Dompaire naar Toul: 90,2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We zijn de dag gestart onder een dreigend grijs wolkendek in de richting van Charmes.  Daar zijn we de fietsroute op gegaan van "Le canal des Vosges" om daarna langs de Moezel te rijdenen.  Door het mindere weer hebben we 2 lusjes van "den hollander" links laten liggen en zijn we de weg rechtdoor opgegaan waardoor we wat meer tijd over hadden om te relaxen langs de Moezel.  Het weer was ondertussen heel wat beter geworden en in Toul zaten we uiteindelijk op een terrasje in de zon.  Wat wil je nog meer?

    16-08-2011 om 21:50 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    14-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14 augustus : van Kruth naar Dompaire:100,9km
    Rechtzetting , de foto van gisteren was 1 misse!
    Vandaag krijgt u twee foto's.
    De foto van gisteren was een zicht met huizen typisch voor de Elzas!
    Vandaag weer gestart met een col, col d'oderen.
    Met frisse moed en frisse benen goed gestart, geen verkeer tenzij een overstekende hinde!
    Na de afdaling een  zeer goed verkeersvrij fietspad gevolgd tot in Remiremont.
    Het prachtige weer van in de voormiddag verandert en we krijgen dreigende wolken maar nog geen regen.
    Verder de Vogezen door en dan komen aan een kanaal,canal de l'est, waar we weer 20km verkeersvrij kunnen fietsen.





    14-08-2011 om 19:36 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13 augustus: van Glovelier naar Kruth: 102,3 km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na een heerlijk Zwitsers ontbijt(enige in Z) beginnen we aan de col des Rangiers.
    Zwaar om de dag te beginnen.
    Daarna rijden we door tot aan de grens en we verlaten Zwitserland zonder pijn in het hart (en met een platte beurs).
    In Frankrijk, de Elzas, wordt het landschap lieflijker doch het blijft pittig op en neer gaan .
    Prachtige streek, mooi weer 28graden en we genieten van een zeer lekker fietspad door de Vogezen tot onze slaapplaats in Kruth.
    tot morgen

    14-08-2011 om 19:25 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    12-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12 augustus: van Belp naar Glovelier: 78km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag zijn we vlot door Bern gereden, dankzij één van de vele Zwitserse fietsroutes die perfect staan aangeduid.  Het landschap is minder spectaculair dan gisteren: de hoge bergen liggen achter ons en we rijden nu door een lichter glooiend landschap dat toch af en toe eens een steile helling voor de wielen gooit.  Het weer is iets minder dan gisteren maar het is toch droog gebleven.  Morgen laten we het kraaknette, mooie maar o zo dure Zwitserland achter ons om  morgen"la douce France" binnen te glijden.
    Morgen eerst nog Col des Rangiers voor ontbijt.
    Het schijnt een pittige col te zijn, we vertellen het morgen wel....
    Merci om ons te volgen.

    12-08-2011 om 18:27 geschreven door Carla  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)


    Archief per week
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs