Hieronder enkele sfeerbeelden van de 'Izegemse Pijl' tijdens de beklimming van de Mont-Saint-Aubert en de Kluisberg. Er werd voor sommigen een sanitaire pauze ingelast en dat was meteen een moment om even van het zonnetje te genieten en nog een koekse achter de kiezen te steken.
30/03/2013 Op zaterdag tijdens het paasweekend trokken we eens richting Noord-Frankrijk, kwestie van al eens de smaak van het buitenland te proeven. De Ronde van Vlaanderen voor wielertoeristen was ons iets te druk, vandaar dat we er naar de andere kant opuit trokken. Het landschap mocht er wezen, maar helaas bleef het over de grens ook bitterkoud. Om onze temperatuur ondanks de vele lagen kledij op peil te houden werden er onderweg veel koeken en repen verorberd, ook onze drinkbussen leegden zich vlot. Met als gevolg dat er een sanitaire stop werd gehouden bij een paardenmanege. (zie foto's) Vincent was content om terug thuis zijn voetjes te kunnen verwarmen, die waren verkleumd. Het lekker warme water onder de douche deed deugd.
31/03/2013-01/04/2013 Ook zondag en maandag werd er gefietst en stond er klimtraining op het programma in de Vlaamse Ardennen, de anderen reden met de club naar Beloeil.
06/04/2013 Gisteren fietsten we de Rit van de Gouverneur, een mooie tocht doorheen de Vlaamse Ardennen met enkele flinke kuitenbijters.Was goed georganiseerd met ruime bevoorradingen. En het zonnetje kwam zelfs even piepen, zalig! Er stond wel nog een koude wind.
07/04/2013 Deze morgen terug een 'Siberische' temperatuur van -2°C en door de mist voelde het extra fris aan, we waren weer dik ingepakt. We trokken terug richting Tiegem en Oudenaarde voor nog wat klimwerk - na de tocht van gisteren kregen we er precies niet genoeg van - en naarmate de kilometers vorderden trok ook de mist weg en konden we genieten van een stralend zonnetje. We beginnen hardop te dromen van een korte broek... die dikke laag kleren zijn we stilaan beu aan't worden. De leden van de wielerclub trokken richting Mont-Saint-Aubert.
13/04/2013 Gisteren (zaterdag) fietsten we naar de Kemmelberg, het werd een tocht met flink wat tegenwind. We maakten eerst nog een 'ommetje' via de Zwarte en Rode Berg en vervolgens de Monteberg vooraleer we de Kemmel met zijn kasseien beklommen. Het werd een prachtige rit, zeker omdat de zon van de partij was! Als je de Zwarte berg beklimt onder de warme zonnestralen en de vogeltjes hoort die in de bomen aan het kwetteren zijn, dan weet je weer waarom je zo graag op die fiets zit, puur genieten! Je wordt er meteen vrolijk van - en al helemaal als je daarna de top bereikt! We 'vlogen' terug naar huis met de wind in de rug.
14/04/2013 Vandaag, zondag, een rustiger rit in de omstreken van Wortegem-Nokere-Kruishoutem-Zulte, wel opnieuw veel tegenwind. De clubleden fietsten naar Anvaing.
20/04/2013 Gisteren de Izegemse Pijl gereden, het begon een beetje vlak en saai, maar algauw stonden onze beenspieren onder spanning voor flink wat klim- en klauterwerk, in combinatie met weer een stevige wind. Het werd een tocht die ons doorheen het 'Pays des Collines' en de 'Vlaamse Ardennen' voerde met beklimmingen van de Mont-Saint-Aubert, Les Bruyères, Les Montes, La Houppe, Kanarieberg, Kluisberg en last but not least Tiegemberg. (hier hebben we ondertussen al enige ervaring mee...) (zie foto's) Prachtige rit! We fietsten terug in gezelschap van Kurt, die was er 2 weken niet bijgeweest wegens een aanhoudende bronchite. Wel spijtig dat Jessica er niet bij kon zijn, bij een val is haar pols geblesseerd en is het verdict 3 weken plaaster. Voorlopig springt zij terug de rollen op en loopt ze de kilometers in haar benen.
21/04/2013 Vandaag de beenspiertjes wat gespaard voor een iets vlakker parcours met de Briek Schotte tocht van Desselgem. Alhoewel een 'vlakke' rit konden we het toch ook niet noemen, we kregen heel wat 'vals plat' te verwerken. De clubleden voelden het in hun beentjes, want zij kregen vandaag nog eens ongeveer dezelfde tocht van gisteren voorgeschoteld. Er stond voor hen een rit naar Saint-Sauveur op het programma.
27/04/2013 Dit weekend fietsten we Kuurne- Brakel-Kuurne, een tocht die ons doorheen de Vlaamse Ardennen voerde. Volgende beklimmingen kregen we te verwerken: Tiegemberg, Achterberg, Kapelberg en de Kluisberg. (zie foto's) Bij de start was het weer frisjes, maar samen met de kilometers steeg ook de temperatuur. Onze handschoenen verdwenen in de achterzakjes en na afloop bleven we al even op het terras plakken. Dat 'even' mag wel letterlijk genomen worden, want de regen kwam er zich mee moeien...
28/04/2013 Vandaag een verdere verkenning van de Vlaamse Ardennen met de Oude Kwaremont, Trieu - oftewel Knokteberg, Hoogberg, Hotond en Tiegemberg. De clubleden hadden een tocht naar de Berendries - Zottegem voor de boeg.