Nu de boot het niet doet, is de taartjesmaker weer toegeslagen.
De zoetebekken moeten er nu van profiteren, want als de startmotor deze week toekomt en de boot het weer doet, zullen ze de taartjesmaker niet meer op het droge vinden.
Ik heb 15 stuks, waarvan er reeds 2 zijn besteld, 1tje voor mezelf en 1tje voor Mike. Dus nog 11 taartjes ter beschikking !
Nabij het Casino van Mamaia is er de hele zomer zowel overdag als 's avonds wat te beleven. Gisteren was ik er getuige van een voorstelling van verschillende lander uit de hele wereld.
Voor het podium dansten alle aanwezige naties met de toeristen op een traditionele Roemeense dans
De presentatie gebeurde door personen in traditionele Dobrogea-kledij. De aanwezig landen stelden in oplucht specialiteiten voor uit hun land. De meesten onder hem waren dan ook in traditionele klederdracht aanwezig. Belgie en ook Nederland schitterden met ... hun afwezigheid. Geen Gilles van Beinge of geen Volendammers boerinnetje te bespeuren.
De Grieken brachten hun traditionele Sirtaki op het podium
Op de Spaanse tafel lag een Saxofoon die dan toch nog even aan Belgie deed denken.