familie

19-09-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Familie vakantie aan zee.
De lengte van de De Belgische Kust

België ligt net als Nederland aan de Noordzee. Het deel van België dat aan de kust ligt is geheel Vlaams. Vandaar dat men het veelal over de Vlaamse Kust heeft. Een meer algemene benaming is Kuststreek. Omdat een klein deel van de Franse kust ook als Vlaanderen gezien wordt (Frans Vlaanderen) is de term Vlaamse Kust niet geheel correct als je het hebt over de Belgische kuststrook. Vandaar dat wij spreken over de Belgische Kust.

De lengte van de de kuststrook bedraagt nog geen zeventig kilometer. Als gevolg daarvan is er in de tweede helft van de vorige eeuw sprake geweest van een duidelijke verstedelijking aan de kust. Het toerisme nam enorm toe, waardoor er met de bouw van veel appartementengebouwen voldaan werd aan de snel toenemende vraag naar accommodaties. Vooral de manier waarop er in een aantal plaatsen gebouwd is heeft nogal wat kritiek opgeroepen onder de tegenstanders van de verstedelijking van het kustgebied. Het is naar onze mening minder erg dan het lijkt. Tussen de dorpen en steden liggen lange stukken met zandstrand en duinen die zo goed als ongerept zijn. Wie over de N34 langs de kust rijdt die zal dat zelf zien.kuststrook bedraagt nog geen zeventig kilometer. Als gevolg daarvan is er in de tweede helft van de vorige eeuw sprake geweest van een duidelijke verstedelijking aan de kust. Het toerisme nam enorm toe, waardoor er met de bouw van veel appartementengebouwen voldaan werd aan de snel toenemende vraag naar accommodaties. Vooral de manier waarop er in een aantal plaatsen gebouwd is heeft nogal wat kritiek opgeroepen onder de tegenstanders van de verstedelijking van het kustgebied. Het is naar onze mening minder erg dan het lijkt. Tussen de dorpen en steden liggen lange stukken met zandstrand en duinen die zo goed als ongerept zijn. Wie over de N34 langs de kust rijdt die zal dat zelf zien.



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Inhoud blog
  • foto´s Thomas. Voetbal door de jaren.
  • Thomas voetbal zijn leven en zijn hobby.
  • Kleinkinderen en familie
  • Kleinkinderen
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per week
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 02/10-08/10 2017
  • 18/09-24/09 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs