Morgen is het dus zover. We worden nog eens op onze kennis getest. Zij die ijverig gestudeerd hebben (ik noem geen namen maar ken ze wel) zullen hun vruchten daarvan kunnen plukken. Andere, waaronder ik, die er te weinig tijd voor gemaakt hebben, of voor hadden, zullen het effect er eveneens van ondervinden.
Niettegenstaande dat hebben we toch heel heel veel bijgeleerd bij ons aller Carla en is het spijtig dat de cursus ten einde is. Maar hij staat bij mij toch netjes op een externe harde schijf, en in boekvorm. Dus kan er verder aan gestudeerd worden. Dat voornemen neem ik tenminste toch.
Hierboven nog een foto van onze zaterdag rit nml. de Flandrien Briek Schotte, dewelke plaats vond in de Vlaamse heuveltjes en exact 149 km. bedroeg. (Je kan ook kleinere afstanden zoals km.120 of 70 km. doen hoor)
Hiernaast nog eentje van onze rit verleden jaar naar Praag op het moment dat we Praag (na 1100km) binnen reden
Dus nogmaals mijn beste groetjes aan allen en hopelijk tot weerziens in één van de volgende cursussen
Bloggen kan wel een interessant gegeven zijn, maar men moet wel oppassen om zich niet teveel bloot (figuurlijk) te geven. Verder moet men over een massa tijd beschikken om je blog regelmatig bij te werken, en voor mij zijn er interessantere bezigheden, zoals fietstochten met de fietskameraden. De woensdag maken we gewoonlijk tochten tussen de 130 en de 150 km. Komende zaterdag gaan we naar Oedelem de Briek Schotte tocht. Dit zal rond de 140 km zijn met enkel vlaamse hellingen erin. Zondag gaan we dan naar de omgeving van Brussel voor Fabricom pijl. Dit is op uitnodiging van werknemers. Toch weer een tochtje van rond de 110 km. Dus je ziet men moet ergens voorkeuren in het leven geven. Niettegenstaande dat vind ik cursus volgen niet alleen interessant, maar men is wel verplicht wil men wat op de hoogte blijven en niet aftakalen op computergebied.
Ik vond in elk geval jullie allemaal zeer aangename medeleerlingen en dito lerares uiteraard.
Hopelijk komen we elkaar nog wel eens tegen in de één of andere cursus
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.