Foto
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Inhoud blog
  • Laatste dag Auckland
  • 24 februari
  • Hallo thuisfront
  • Aangekomen
  • Reisplanning
    Gastenboek
  • laatste
  • halo daar
  • tapper van dienst
  • aan alle bloglezers
  • Awel

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Blog als favoriet !
    Archief per maand
  • 02-2010
    New Zealand " Master of Down Under "
    Rondreis van Robert en Karine
    25-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste dag Auckland
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanmorgen heel vroeg wakker (toch nog last van het tijdsverschil waarschijnlijk) en 't regende toch wel zeker! Toch zoals we hadden gepland een rondvaart gaan maken maar veel zicht hadden we niet door de donkere wolken die over Auckland hingen. In de namiddag dan overgezet naar Davenport en daar een grote wandeling gemaakt. De zon was wel al terug dan (en hoe!!) en vandaar hadden we een ADEMBENEMEND uitzicht over de stad. Robert ging de foto's erbij zetten maar 'tzal voor morgen zijn want hij slaapt al  Smile
    Terug in Auckland gauw nog wat soldekes gekocht in een outlet shop ('t is hier idd goedkoper dan thuis) en dan toch nog ondanks ons moeie benen, gans Queens street afgewandeld en op een schoon terrasje iets gegeten. Alles wat we tot hiertoe gaan eten zijn was zeer lekker en verzorgd. 'T zijn dus niet alleen de belgen die het kunnen!
    Nu ook maar gaan slapen want morgen komen ze ons al om 9.00u ophalen.

    25-02-2010 om 19:19 geschreven door Robert De Coninck  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 februari
    Na een dagje Auckland verkennen met de Hop & Off bus en een heerlijk diner in de Sky Tower gaan we terug genieten van een heerlijke nacht in een echt bed ( geen vliegtuig zetels in economy classe ). Het eten is hier lekker, grote keus van europees, chinees, aziatisch enz....prijs / kwaliteit is dik OK.Kan voorlopig geen foto's doorsturen omdat ik mijn verbindingskabel vergeten ben.


    Zonnige en warme groeten,

    Robert

    24-02-2010 om 10:40 geschreven door Robert De Coninck  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo thuisfront
    Hallo thuisfront,

    After a good night sleep everything looks nicer. Oei ,ben al helemaal in de ban van 't engels mar 'k zal mar int vloms voortoen zeker!
    We waren zooo moe gisteren. ik viel zelfs int slaap op mijne stoel in da restaurantje! Kenny, ge had gelijk zen, die laatste vlucht van 3 uur was er echt te veel aan! Ik begon mij al af te vragen wat ons in godsnaam bezield had van zo ver weg te gaan!
    Maar nu ziet er alles weer veer zonniger uit. Ook letterlijk want het gaat hier vandaag 26 graden worden.( zijt ge nu nie jaloers ginder in de kou?)
    Nu gaan we ontbijten en dan de stad verkennen. De rest hoort ge van den avond wel.

    saluu
    Karine

    23-02-2010 om 20:18 geschreven door Robert De Coninck  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangekomen
    Dinsdag 23 februari,

    Oef! Eindelijk op onze bestemming Rolling Eyes  Het was 16.30u lokale tijd, (bij jullie 6.30u) dat we zijn aangekomen in ons hotel.
    Onze kamer is maar liefst op het 18de verdiep!!! Wel een schoon uitzicht da wel maar tis toch hoog zen!
    Eerst natuurlijk heeeerlijk gedoucht en nu gaan we op zoek om iets te eten. Meer zal er vandaag niet meer in zitten want we zijn alle twee verschrikkelijk moe.
    allé, nu weet ge toch al dat we veilig zijn aangekomen he.

    Tot de volgende keer.Smile


    23-02-2010 om 05:59 geschreven door Robert De Coninck  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reisplanning
    Ziehier de reisroute die we zullen volgen. Er zijn 24 dagen voorzien voor ongeveer 4700 km af  te rijden, en we rijden van Auckland naar Christchurch.

    01-02-2010 om 23:22 geschreven door Robert De Coninck  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)




    Grotere kaart weergeven


    Grotere kaart weergeven

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs