ik vroeg : wat moet ik doen? een fluistering bereikte mijn oor : wees een brug, die de ene oever met de andere verbindt, zodat zij over de wilde stroom worden gedragen'
Ik was ongeveer 8 jaar toen mijn ouders besloten uit elkaar te gaan. Beter gezegd, mijn mama besloot weg te gaan bij mijn papa. Ze was namelijk verliefd geworden op mijn nonkel, de broer van mijn papa. Zowel voor hen als voor mij betekende dit een grote verandering. Mijn papa besloot toen om nog meer te gaan drinken dan hij al deed, mijn mama ging in het huis van mijn bomma wonen, en ik ging samen met mijn bomma en bompa in hun vakantiehuisje wonen. Voor mij was dit de ideale oplossing. De belangrijkste persoon in mijn leven, nog steeds trouwens, is namelijk mijn bomma.
Maar dat wordt jullie snel genoeg nog wel duidelijk. Wanneer het paste in de planning kwamen mama of papa mij eens halen.
Dit gebeurde echter niet zo vaak. Mijn papa had het, zoals ik al zei, te druk met zichzelf en zijn bier.
Mijn mama had een nieuw lief, mijn nonkel, die al haar tijd in beslag nam. Helaas nam hij niet enkel haar tijd beslag maar ook haar als persoon. Hij was al langer drugsverslaafd en
zorgde ervoor dat mijn mama dit ook werd. Toen ze sliep (door slaapmiddelen die hij in haar drank deed) heeft hij mijn mama haar eerste shot heroine toegedient. Ik ga niet zeggen dat mijn mama heilig was, ze nam evoor op eigen initiatief ook wel eens drugs, al bleef het bij de 'bravere' middelen. Ze trouwde met hem toen hij nog in de gevangenis zat voor drugsfeiten, dus ergens wist ze misschien waar ze aan begon. Maar toch... Ik geloof dat zij op eigen houtje nooit zou overgestapt zijn naar deze alles vernietigende drugssoort.
Reacties op bericht (0)
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek