Voor deze match voor het kampioenschap kon s.k. weer beroep doen op de weekendreizegers, en de rudy die het toch wou proberen. Maar rudy moest afhaken net voor de wedstrijdaanvang, waardoor pascal in zen plaats kwam.
De wedstrijd startte héél goed voor s.k. reeds na vier minuten kon het de score openenen via hans op hoekschop van martin. Wie dacht dat de boot vertrokken was, had het mis. S.k. speelde slordig ( beetje stress misschien?), maar ophasselt stelde weinig of niets voor. S.k. verzuimde ook nog te scoren, kansen werden op onbegrijpelijke wijze gemist. S.k. snakte naar de rust. 2 minuten voor rust kon bart b dan toch nog profiteren van geklungel in de ophasseltse verdediging. Rust 2-0.
De tweede helft was van betere makelij, ophasselt kon niets meer forceren en na 15 minuten stond het al 5-0, driemaal via topscorer bart b. En s.k. kon het feest stillekes aan beginnen inzetten. Stijn, tom s, en kevin ( die het 100ste doelpunt maakte) konden de score nog wat optrekken, waar de bezoekers er 5 minuten voor tijd dan maar vroegen aan de scheids om af te fluiten. Eindstand 8-0
S.k. vierde uitgebreid deze titel met een groep die voor elkaar door het vuur gaat en er week na week staat!! Klasse, wat een plezier om met zo'n groep te mogen werken.
Volgende week trekken we naar zegelsem waar we toch nog gaan proberen onze zege reeks verder te zetten.
Ploeg: Doel: Koen verdediging: nico vdb (45' bart s), pascal, geert, tom p middenveld: joeri (45'david), kevin, stijn, martin aanval: hans (70' tom s), bart b
09-03-2009
WEDSTRIJDVERSLAG S.K.-ARDENNEN 1-1
Op deze sompige zondagmorgen moesten onze jongens de wei in tegen het virtueel 2de geklasseerde ardennen. S.k. die nog steeds héél wat geblesseerden moet missen, had de verdediging noodgedwongen moeten herschikken. Zo resulteerde het in de eerste minuut al een opdoffer, een misser achteraan en het stond al meteen op achtervolgen aangewezen. 0-1. Maar s.k. leek niet aangeslagen en nam resoluut de wedstrijd in handen. Ardennen had het even moeilijk met dit aanvalsgeweld van s.k., maar doch kon het standhouden, doordat s.k. enkele reuzekansen de nek omwrong. Na twintig minuten herstelden de bezoekers het evenwicht en ardennen kwam een paar keer gevaarlijk voor doel, maar scoren deed het niet. Rust 0-1.
S.k. startte terug sterk aan de tweede helft met als doel zo snel mogelijk de bordjes in evenwicht te brengen. En dit lukte na 1 minuut kon kevin, in een geharrewar voor doel, scoren. 1-1. En s.k. bleef de wet dicteren, het bracht op sommige momenten mooi voetbal op het goed bespeelbaar veld. Stijn ( met uitsprong de beste man op het terrein) zag nog een bal van de lijn gered. Ardennen kon ook nog een paar keer gevaarlijk counteren. Maar gescoord werd er niet meer langs beide zijden. Zo eindigde de wedstrijd op een logisch gelijkspel van waarschijnlijk de twee beste ploegen van de reeks.
Volgende week trekken we naar sp. geraardsbergen, waar we hopen de drie punten mee naar huis te mogen nemen, en stilletjes mogen beginnen dromen van de titel.
Ploeg:
Doel: Koen verdediging: nico vdb, bart s, geert, tom p middenveld: kris, kevin, stijn, martin aanval: bart b ( 65' hans), joeri (80' tom s)
05-03-2009
WEDSTRIJDVERSLAG ONKERZELE-SK 1-7
Na twee weken inactief gingen onze jongens op bezoek bij het laatst geklaseerde onkerzele. Thuis hadden onze jongens hen ingepakt met een vooroorlogse 16-0 cijfers. Maar elke wedstrijd is anders dat beseffen onze jongens ook.
De wedstrijd startte met de onzen die het heft in handen namen met steriele druk, wat tot wat schermutselingen voor het thuisdoel opleverde. Maar na 5 minuten kregen we zowaar een opdoffer van jewelste, rudy ontzette de bal in de voeten van een thuispeler en die zij dankuwel.... 1-0. Sk zette dan wel verder de toon, met kansen bij de vleet die soms op onbegrijpelijke wijze de nek werden omgewrongen. Het duurde tot tien minuten voor rust eer geert de oververdiende gelijkmaker binnenkopte. Rust 1-1.
De tweede helft startte zoals de eerste, sk die alweer dominant in het spel was, en rond de 5de minuut kreeg sk een verdiende strafschop, rudy zette zijn foutje recht en bracht de bordjes op 1-2. Voor de thuisploeg was de kous dan volledig af, sk bleef drukken en verzilverde nog enkele mooie doelpunten via martin, bart b, hans en stijn. Uitslag 1-7
Volgende zondag staat er een belangrijke wedstrijd op het programma tegen de virtueel tweede geklasseerde ardennen. Motivatie en inzet zal niet ontbreken bij dit s.k. . Supporters op post om 10 uur aan de rekegem te zwalm.
Ploeg: doel: Koen verdediging: bart s (45'kris), rudy, geert, nico vdb middenveld: joeri ( 60'tom p), kevin, stijn, martin aanval: hans, tom s (45' bart b)