Reis van gevoelens
Inhoud blog

  • Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Feelings
    15-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Liefje,

    Ik voel je kwaadheid door elke porie van mijn lichaam gaan. Verschrikkelijk wat ik,je heb aangedaan. Ik hoop dat ik dit ooit goed kan maken. Het zijn geen excuses maar weet dat dit nooit in nuchtere toestand zou voorgevallen zijn. 

    Ik ga er alles maar dan ook alles aan doen om het goed te doen. En kom jij iemand tegen en ben je er gelukkig mee, zal ik heel blij voor je zijn.

    Maar weet 1 ding ondanks alle pijn en slechte dingen die er gebeurd zijn dat ik van je hou. Ook al denk je van niet, mijn liefde voor jou is niet telbaar. Heb dit nog nooit gehad, en ik meen elk woord dat ik zeg. Ik blijf vechten voor mijn allergrootste liefde. En ik besef maar al te goed dat er niemand nog zoveel als jij hebt gedaan van me zal houden.

    Geniet van je avond. Zal aan je denken. 

    Xxxx



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 25/02-03/03 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs