Hier een foto van een doodshoofdaapje uit het Gaia-park in Kerkade. Deze foto is genomen ergens in april. Het was toen heerlijk weer. De aapen zaten buiten.
Nog 3 weken en dan VAKANTIE. Alleen voor dat het zover is, moeten wij (mijn collega's) en ik nog veel werk verzetten. De volgende week moeten wij alles klaarmaken voor de diploma-uitreiking op de Hogeschool Zuyd. Dit is toch een berg werk. De week erna zal er weer opgeruimd moeten worden en moeten we nog een afdeling naar hun gerenoveerde plek terug verhuizen. Gisteren hoorden wij dat wij ook nog drie lokalen helemaal moeten gaan uitruimen. Op het moment hebben wij nog geen van allen het idee dat wij bijna vakantie hebben. Ik hoop dat wij de komende weken goed doorkomen.
Vandaag, maandag 18 juni 2007 is weer zo'n maandag dat je het liefst in je bed was blijven liggen. Op het werk waren tot nu toe alleen maar lastige klanten (studenten en docenten). Wij komen niet aan ons eigelijke werk toe. Alles loopt in het honderd. Ik hoop dat het de rest van de week weer iets normaler er aan toe gaat.
Gisteren 3 juni was het 3 maanden geleden dat ik de laatste sigaret heb opgestoken. Ik vind het op dit moment moeilijker om geen sigaret op te steken als 3 maanden geleden. Ik hoop dat ik het verder toch vol kan houden, maar gemakkelijk is het niet.
Vandaag, maandag 14 mei 2007 is het de 71ste dag dat ik gestopt ben met roken. Het gaat nog steeds heel erg goed, boven verwachting. Als ik het volhou ga ik mezelf trakteren op een nieuwe computer of laptop. Ik ben er nog niet helemaal uit. Maar hierover een volgende keer meer.
Vandaag, donderdag 3 mei is het 2 maanden geleden dat ik mijn laatste sigaret heb opgestoken. Het gaan nog steeds prima en ik hoop dat ik het nu ook de komende maanden volhou. Zelfs het afgelopen weekend toen wij met de familie naar de Ardennen zijn geweest, is het goed gegaan. Nergens last van gehad.
Vandaag is het weer zo een . Het is werkelijk weer een shit dag vandaag, terwijl het buiten prima weer is. Ik hoop dat het vanavond nog lang warm blijft en wij er een hele tijd van mogen genieten. Na vandaag nog maar 3 dagen en dan lekker met de hele familie naar de Ardennen. Ik verheug mij hier zeer op.
Vandaag, dinsdag 19 april is de 47ste dag dat ik niet meer heb gerookt. Het valt vandaag wel iets zwaarder, omdat mijn dochter voor het eerst een aantal dagen naar het buitenland is met school. Zij zijn naar Newport met het schoolkoor en orkest. Zij komen zondag weer terug. Het is vreemd dat zij er vanavond niet is. Gelukkig heb ik vanavond nog tennistraining.
Afgelopen maandag, 2e paasdag zijn wij naar het Gaya-park te Kerkrade gegaan. Het was dit jaar alweer de 5e keer. Wij hebben een jaarabonnement en maken hier veelvuldig gebruik van. Wij waren al vroeg bij het park aanwezig en konden om 10:00 uur meteen naar binnen. Toen wij eenmaal binnen waren, zijn wij meteen naar de apen gegaan. De gorilla's, doodshoofdaapjes etc.
Vandaag, dinsdag 10 april 2007 is het de 38ste dag dat ik gestopt ben met roken. Zaterdag was ook de laatste dag dat ik een nicotine-pleister heb geplakt. Ik ga het nu zonder proberen en tot nu toe gaat het erg goed (al 2 dagen zonder pleister). De afgelopen Paasdagen ben ik ook goed doorgekomen, ik heb helemaal geen problemen gehad om niet te roken.
Zo, de eerste maand zit erop. Ik heb nu al een maand niet meer gerookt en het gaat nog steeds goed. Iedereen in mijn omgeving weet nu dat ik gestopt ben en zij waarderen dit zeer.