Wat zal de carnaval ons dit jaar brengen? We gaan als eerste op zondag naar de optocht in Waubach kijken en houden daarna een kroegentocht. Ik hoop dat het leuk en vooral gezellig wordt.
Zoals altijd zijn spammers er weer als de kippen bij om een graantje mee te pikken: de eerste spamberichten die aan de swine flu gerelateerd zijn, doen al volop de ronde.
De spammers nemen en passant ook nog wat Hollywood-sterren mee. Want behalve onderwerp-regels als First US swine flu victims! en Swine flu worldwide! zijn ook Salma Hayek caught swine flu! en Madonna caught swine flu! gesignaleerd.
De spams lijken overigens geen malware te verspreiden; ze linken vooral naar sites waar - al dan niet illegaal - medicijnen worden verkocht.
Zo nog 2 dagen en dan begint de eerste werkweek van het nieuwejaar weer voor mij. Ik heb er op het moment geen zin in. De afgelopen 2 weken zijn voorbij gevlogen en nu hoop ik dat dit ook geldt voor de komende week. De Kerstvakantie is geweldig geweest, we hebben veel gedaan en ons prima geamuseerd.