Vanmorgen was ze de prachtige zonsopkomst aan het bestuderen... (ofwel de visser aan een nader onderzoek onderwerpen...)
Wél een prachtig plaatje in elk geval, Ray tegen die mooie zonsopgang!
Ze vindt buiten wandelen echt helemaal super! Haar nieuwsgierigheid en levenslust wint het toch elke keer weer van haar angsten!
Zijn vanmorgen weer deels op een andere manier gelopen; dat hield in dat we over het erf van een boerenbedrijf zijn gelopen, waar een pad doorheen gaat. Dan moeten we langs een heleboel koeien en in dit geval ook nog een tent met een heleboel mensen erin die net waren begonnen aan de ochtend rituelen; die kamperen daar dus. Dát was wel moeilijk voor haar! Wel erg veel indrukken: die koeien die ze nog steeds erg imposant vindt en dan ook nog een groep mensen! Dan moet ik haar toch echt even dragen, want anders gaat ze in de achteruit zeg maar. Maar dan gaat het ook; dan kunnen we erlangs! Ze blijft nl. heel rustig als je haar draagt! keurige hond hoor! Ze is inmiddels al dusdanig zindelijk dat ze niets meer in de tuin doet; alleen nog maar buiten! Geweldig hoor!


|