Mijn favorieten
  • FOTO's
  • VANDAAG
  • .
    Foto
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • De laatste dag van herfst vaarwel
  • Prettige Donderdag lieve vriendin
  • mevr
  • Fijne nieuwe week gewenst vriendin
  • Aangename Zondag vriendin

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per maand
  • 06-2020
  • 04-2020
  • 04-2019
  • 03-2018
  • 12-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 12-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 01-2011
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 07-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 01-2008
    Over mijzelf
    Ik ben André
    Ik ben een man en woon in Aalst (België) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 27/09/1949 en ben nu dus 71 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Natuur Bretagne Saint-Malo Festival de Cornouaille Joan Baez KleinKunst.
    BIOLOGISCH-DYNAMISCH-ECOLOGISCH TUINIEREN met een knipoog naar de MAAN en Maria THUN
    .
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    29-04-2015 DETAILS
    é OOGSTEN
    PLUKKEN
    voormiddag 03>12 uur
    [bovengrondse gewasdelen]
    invloed houdbaarheid kwaliteit
    Récolter
    Cueillir
    matin 03>12 heures
    [parties aériennes des plantes]
    Harvesting
    To pick
    morning 03>12 hours
    [aerial parts of plants]
    Ernte
    Pflücken
    Vormittag 03>12 Stunden
    [oberirdischen Teile der Pflanzen]
    • GUNSTIG OOGSTEN bij KLIMMENDE maan van Vrucht(Fruit)gewassen op Vruchtdagen, Bladgewassen op Bladdagen en Bloemgewassen op Bloemdagen (bovengrondse gewasdelen bevatten meeste sap-water)
    • ZEER GUNSTIG OOGSTEN bij VOLLE maan van geneeskrachtige kruiden, helende kracht van kruiden is nu erg hoog, vooral van de wortels
    OOGSTEN ê
    PLUKKEN

    namiddag 15>24 uur
    [ondergrondse gewasdelen]
    invloed houdbaarheid kwaliteit
    Récolter
    Cueillir
    après-midi 15>24 heures
    [parties souterrains des plantes]
    Harvesting
    To pick
    afternoon 15>24 hours
    [underground parts of plants]
    Ernte
    Pflücken
    Nachmittag 15>24 Stunden
    [unterirdischen Pflanzenteile]
    • GUNSTIG OOGSTEN bij DALENDE maan van Wortelgewassen op Worteldagen (ondergrondse gewasdelen-wortels bevatten meeste sap-water)
    • ZEER GUNSTIG OOGSTEN bij VOLLE maan van geneeskrachtige kruiden, helende kracht van kruiden is nu erg hoog, vooral van de wortels
    VERZORGEN=BEHANDELEN
    SPUITEN
    OPBINDEN
    Soigner=Traiter
    Traitement
    Attacher
    Treating=Look after=Care
    Spray
    Attaching
    Pflegen=Behandeln
    Sprühen
    Befestigung
    SNOEIEN ê
    INKORTEN
    Élaguer=Écoter
    Tailler
    Pruning=Knotting=Hairdressing
    Docking Crop
    Abkappen=Haare Schneiden
    Stutzen
    • GUNSTIG SNOEIEN(inkorten) bij DALENDE maan van (fruit)bomen, heesters, hagenen struiken (sapstroom daalt in wortels)
    • GUNSTIG SNOEIEN(Inkorten) bij KLIMMENDE maanvan kerstbomen
    • ZEER GUNSTIG SNOEIEN(inkorten) bij NIEUWE maan van zieke gewassen, (fruit)bomen, heesters, hagen en struiken
    VOLLE maan ZEER ONGUNSTIG SNOEIEN (Ernstige schade, afsterven gezonde bomen, struiken ..)
    ZAAIEN
    voormiddag 03>12 uur
    [bovengrondse gewasdelen]
    ++ KIEMEN
    Semer
    matin 03>12 heures
    [parties aériennes des plantes]
    Germer
    Sowing
    morning 03>12 hours
    [aerial parts of plants]
    To germinate
    Säen
    Vormittag 03>12 Stunden
    [oberirdischen Teile der Pflanzen]
    Keimen
    • ZEER GUNSTIG ZAAIEN [ZAAIdag]bij WASSENDE maan (beste tijd) alles wat naar boven groeit (bladgroenten, salades, enz.)
    van Vrucht(Fruit)gewassen op Vruchtdagen, Bladgewassen op Bladdagen en Bloemgewassen op Bloemdagen
    • ZEER GUNSTIG ZAAIEN [ZAAIdag]bij AFNEMENDE maan van Wortelgewassendie onder de grond groeienop Worteldagen
    PLANTEN
    namiddag 15>24 uur
    [ondergrondse gewasdelen]
    Planter
    après-midi 15>24 heures
    [parties souterrains des plantes]
    Planting
    afternoon 15>24 hours
    [underground parts of plants]
    Pflanzen
    Nachmittag 15>24 Stunden
    [unterirdischen Pflanzenteile]
    • ZEER GUNSTIG PLANTEN [PLANTdag] bij AFNEMENDE maan van gewassen die onder de grond groeien
    • ZEER GUNSTIG PLANTEN [PLANTdag] bij WASSENDE maan (beste tijd) alles wat naar boven groeit (bladgroenten, salades, enz.)
    • GUNSTIG PLANTEN [PLANTdag] bij DALENDE maan
    • GUNSTIG PLANTEN [PLANTdag] bij DALENDE maan stekken gesneden bij KLIMMENDE maan
    é STEKKEN ê
    ENTEN
    Bouturer=Bouturage
    Greffer=Greffage
    Cuttings
    Grafting
    Vermehrung durch Stecklinge
    Veredeln
    • GUNSTIG SNIJDEN stekken bij KLIMMENDE maan van (fruit)bomen, hagen, heesters en struiken(omdat dan de krachten van de sapstroom zich in de bovengrondse gewasdelen bevinden, in een niet-groeiende seizoen zaaitijd OPGELET stekken koel bewaren en PLANTEN bij DALENDE maan)
    • GUNSTIG ENTENbij KLIMMENDE maanvan (fruit)bomen
    Begin KLIMMENDE maan GUNSTIG om te ENTEN
    MAAIEN gazon Tondre pelouse Mowing lawn Mähen Rasen
    MAAIEN gazon(klavers) op BLADdag, groeit ZEER snel nadien, MAAIEN gazon(klavers) op BLOEMdag, groeit ZEER traag nadien
    GROND-BODEMBEWERKING
    SPITTEN diep- licht
    PLOEGEN
    EGGEN
    WIEDEN=SCHOFFELEN
    Travailler la terre
    Bêcher profondément
    Labourer
    Herser
    Désherber=Sarcler
    Soil cultivation
    Digging=Turning up
    Plowing=Ploughing
    Harrowing=Drag in
    Weed=Spud out (up) weeds
    Bodenbearbeitung
    Umgraben
    Pflügen Ackern
    Eggen
    Unkraut(Jäten)=Hacken

    VERPLANTEN
    VERPOTTEN
    VERSPENEN
    Transplanter
    Rempoter
    Repiquer
    Transplanting
    Repot
    Pricking out
    Verpflanzung
    Verpflanzung
    Verschulen
    Begin DALENDE maan ZEER GUNSTIG om te PLANTEN VERPLANTEN VERPOTTEN VERSPENEN
    WASSENDE maan GUNSTIG VERPLANTEN-VERPOTTEN
    BEMESTEN compost ê
    COMPOSTEREN
    IRRIGATIE
    GIETEN=ONDERDOMPELEN
    Kamerplanten
    Engraiser=Fertiliser
    Compostage
    Irrigation=Arrosage
    Fertiliser
    Plantes d'interieur
    Fertilizing=Manuring
    Composting
    Irrigation
    Dungen=Watering
    Indoor plants
    Düngen
    Kompostierung
    Irrigation=Bewässerung
    Düngen=Gießen
    Zimmerpflanzen
    • GUNSTIG BEMESTEN bij DALENDE maan
    • ZEER GUNSTIG BEMESTEN bij VOLLE maan geeft een optimale werking
    Begin DALENDE maan GUNSTIG om te BEMESTEN compost (COMPOSTEREN)
    é BOMEN KAPPEN
    ROOIEN STRONKEN
    Couper les arbres
    Déssouchage
    Cut trees
    Cutting Plants
    Bäume schneiden
    Auslichten Roden
    BOMEN kappen op BLOEMdagen rond NIEUWE maan
    • GUNSTIG KAPPEN-OOGSTEN bij DALENDE maan hout van bomen (weinig sap-water)
    InZAAIEN gazon
    voormiddag 03>12 uur
    [bovengrondse gewasdelen]
    ++ KIEMEN
    Semer pelouse
    matin 03>12 heures
    [parties aériennes des plantes]
    Germer
    Sowing lawn
    morning 03>12 hours
    [aerial parts of plants]
    To germinate
    Säen Rasen
    Vormittag 03>12 Stunden
    [oberirdischen Teile der Pflanzen]
    Keimen
    BAKKEN brood Panifier le pain Baking bread Brotbacken
    MAKEN EM1 Fabriquer EM1 Making Activated EM1(AEM) Ansetzen von EM- A
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    SOS NEPAL
    Zes grote Belgische hulporganisaties sturen hulpverleners naar Nepal en zamelen samen geld in voor de slachtoffers van de aardbevingsramp
    5.000 DODEN en 8.063 GEWONDEN CONSORTIUM 12-12 : BE19 0000 0000 1212 "SOS NEPAL"
    In het Consortium zitten • Handicap International • Unicef België • Caritas International • Dokters van de Wereld • Oxfam-Solidariteit • Plan België

    RODE KRUIS VLAANDEREN : BE53 0000-0000 5353 "NEPAL"


    ARTSEN ZONDER GRENZEN : BE73 0000 0000 6060
    stuurt een extra chirurgisch team naar Nepal
    - ARTSEN ZONDER GRENZEN doet wel geen specifieke oproep voor Nepal -
    SOS KINDERDORPEN : BE17 3100 4034 5521 "SOS NEPAL"
    Het geld wordt ingezet om kindvriendelijke ruimtes op te bouwen
    De organisaties merken op dat het geen zin heeft om geneesmiddelen, kleren of andere goederen in te zamelen
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    28-04-2015 04+ 2015
    01• Woensdag• H. Hugo WM AP 15:01 406011
    02• WITTE DONDERDAG VM-2 16:00
    03• GOEDE VRIJDAG VM-1
    04• PAASZATERDAG VM 14:06 AM DMK 05:18
    05• ZONDAG• PASEN
    06• PAASMAANDAG• H. Petrus van Verona 12:00
    07• Dinsdag• H. Johannes Baptista de la Salle 23:00
    08• Woensdag• H. Walter
    09• Donderdag• H. Waltrudis
    10• Vrijdag• H. Fulbert KMB 09:00 08:00
    11• ZATerdag• H. Stanislaus
    12• ZONDAG• H. Julius I LK 05:44 14:00
    13• Maandag • H. Martinus I
    14• Dinsdag• H. Lidwina 14:00
    15• Woensdag• Z. Petrus Gonzalez
    16• Donderdag• H. Benedictus Labre NM-2 06:00
    17• Vrijdag• H. Anicetus NM-1 PE 05:48 361022 KMK 16:06
    18• ZATerdag• Z. Idesbald NM 20:57 WM
    19• ZONDAG• H. Ursmarus
    20• Maandag • Z. Oda van Thorembais 11:00
    21• Dinsdag• H. Anselmus
    22• Woensdag• H. Alexander DMB 24:00
    23• Donderdag• H. Joris 02:00
    24• Vrijdag• H. Fidelis van Sigmaringen
    25• ZATerdag• H. Marcus 07:00
    26• ZONDAG• H. Cletus EK 01:55 24:00
    27• Maandag • H. Zita
    28• Dinsdag• H. Petrus Chanel
    29• Woensdag• H. Catharina van Siena 23:00 AP 05:55 405083
    30• Donderdag• H. Pius V

    Maanfasen: za 04 april 2015 14:06 MEZT Volle Maan zo 12 april 2015 05:44 MEZT Laatste Kwartier za 18 april 2015 20:57 MEZT Nieuwe Maan zo 26 april 2015 01:55 MEZT Eerste Kwartier Apsiden: wo 01 april 2015 15:01 MEZT Apogeum Afstand: 406011.80 km, diameter: 29’25.9” vr 17 april 2015 05:48 MEZT Perigeum Afstand: 361022.64 km, diameter: 33’05.9” wo 29 april 2015 05:55 MEZT Apogeum Afstand: 405083.12 km, diameter: 29’29.9” Noeud Lunaire : Le 04 Avril à 05:18 Noeud Lunaire : Le 17 Avril à 15:06
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    27-04-2015 UCI WORLD TOUR

    © - UCI KBWB SPORZA WIKIPEDIA velowire.com procyclingstats.com flandersclassics
    • 20-01 - 25-01 •17• TOUR DOWN UNDER
    2015ROHAN DENNIS BMC 2• Richie Porte AUS 3• Cadel Evans AUS
    • ROHAN DENNIS BMC • Daryl Impey RSA • Jack Bobridge AUS • Rohan Dennis AUS
    RIT1 • 20-01 Tanunda • Campbelltown 132,6 km 1• Jack Bobridge AUS 2• 3•
    RIT2 • 21-01 Unley • Stirling 150,5 km 1• Juan José Lobato ESP 2• 3•
    RIT3 • 22-01 Norwood • Paracombe 143,2 km 1• Rohan Dennis AUS 2• 3•
    RIT4 • 23-01 Glenelg • Mount Barker 144,5 km 1• Steele Von Hoff AUS 2• 3•
    RIT5 • 24-01 McLaren Vale • Willunga Hill 151,5 km 1• Richie Porte AUS 2• 3•
    RIT6 • 25-01 Adelaide • Adelaide 90 km 1• Wouter Wippert NED 2• 3•
    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Cadel Evans AUS 3• Diego Ulissi ITA
    • 08-03 - 15-03 •73• PARIJS NICE 1140,8 km PARIS-NICE
    2015 1• 2• 3•
    • • • • •
    PRO1 08-03 • Maurepas • Maurepas 6.7 km 1• 2• 3•
    RIT1 09-03 • Saint-Rémy-lès-Chevreuse • Contres 192 km 1• 2• 3•
    RIT2 10-03 • ZooParc de Beauval - Saint-Aignan • Saint-Amand-Montrond 172 km 1• 2• 3•
    RIT3 11-03 • Saint-Amand-Montrond • Saint-Pourçain-sur-Sioule 179 km 1• 2• 3•
    RIT4 12-03 • Varennes-sur-Allier • Croix de Chaubouret 204 km 1• 2• 3•
    RIT5 13-03 • Saint-Étienne • Rasteau 192 km 1• 2• 3•
    RIT6 14-03 • Vence • Nice 181.5 km 1• 2• 3•
    RIT7 15-03 • Nice • Col d’Èze 9.6 km 1• 2• 3•
    2014 • Carlos BETANCUR COL ALM 2• Rui Costa POR 3• Arthur Vichot FRA • John DEGENKOLB GER GIA • Pim LIGTHART NED LTB • Carlos BETANCUR COL ALM • MOVISTAR ESP
    • 11-03 - 17-03 •50• TIRRENO ADRIATICO 1010,7 km TIRRENO ADRIATICO
    2015 1• 2• 3•
    • • • •
    RIT1 11-03 • Lido di Camaiore • Lido di Camaiore (TTT) 22.7 km 1• 2• 3•
    RIT2 12-03 • Camaiore • Cascina 153 km 1• 2• 3•
    RIT3 13-03 • Cascina • Arezzo 203 km 1• 2• 3•
    RIT4 14-03 • Indicatore (Arezzo) • Castelraimondo 218 km 1• 2• 3•
    RIT5 15-03 • Esanatoglia • Terminillo 194 km 1• 2• 3•
    RIT6 16-03 • Rieti • Porto Sant'Elpidio 210 km 1• 2• 3•
    RIT7 17-03 • San Benedetto del Tronto • San Benedetto del Tronto (ITT) 10 km 1• 2• 3•
    2014 • Alberto Contador ESP 2• Nairo Quintana COL 3• Roman Kreuziger CZE • Peter Sagan SVK • Marco Canola ITA • Nairo Quintana COL
    • 22-03 •106• MILAAN SANREMO 293 km MILANO SANREMO
    2015 1• DEGENKOLB John TGA 2• KRISTOFF Alexander KAT NOR 3• MATTHEWS Michael OGE AUS

    2014 1• Alexander Kristoff NOR 2• Fabian Cancellara SUI 3• Ben Swift GBR
    • MAANDAG 23-03 29-03 •95• RONDE VAN CATALONIË Volta Ciclista a Catalunya 1255.4 km LIVE één
    1• 2• 3•
    • • • •
    RIT1 • 23-03 Calella • Calella 191,1 km 1• 2• 3•
    RIT2 • 24-03 Mataró • Olot 195,5 km 1• 2• 3•
    RIT3 • 25-03 Girona • Girona 159,6 km 1• 2• 3•
    RIT4 • 26-03 Tona • La Molina 191 km 1• 2• 3•
    RIT5 • 27-03 Alp • Valls 197 km 1• 2• 3•
    RIT6 • 28-03 Cervera • Port Aventura 197,7 km 1• 2• 3•
    RIT7 • 29-03 Barcelona • Barcelona 123,5 km 1• 2• 3•
    2014 • Joaquim Rodríguez ESP 2• Alberto Contador ESP 3• Tejay van Garderen USA • • •
    • 27-03 •58• E3 HARELBEKE
    2015 1• Geraint THOMAS SKY 2• Zdenek ŠTYBAR EQS CZE 3• Matteo TRENTIN EQS ITA
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    2014 1• Peter Sagan SVK 2• Niki Terpstra NED 3• Geraint Thomas GBR
    • 29-03 •77• GENT-WEVELGEM in Flanders Fields 239,50 km
    2015 1• Luca PAOLINI KAT 2• Niki TERPSTRA EQS NED 3• Geraint THOMAS SKY GBR
    DAMES 1• MACKAIJ Floortje NED 2• Ensing Janneke NED 3• Hosking Chloe AUS
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    2014 1• John Degenkolb GER 2• Arnaud Démare FRA 3• Peter Sagan SVK
    • 05-04 •99• RONDE VAN VLAANDEREN Tour des Flandres
    2015 1• KRISTOFF Alexander KAT 2• Niki TERPSTRA EQS NED 3• Greg VAN AVERMAET BMC BEL
    DAMES 1• LONGO BORGHINI Elisa 2• D`HOORE Jolien BEL 3• VAN DER BREGGEN Anna NED
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    BELOFTEN 1• Alexander Edmondson AUS 2• Gianni Moscon ITA 3• Truls Engen Korsaeth NOR
    2014 1• Fabian Cancellara SUI 2• Greg Van Avermaet BEL 3• Sep Vanmarcke BEL
    • 06-04 11-04 •55• RONDE VAN BASKENLAND
    1• 2• 3•
    • • • •
    RIT1 • 06-04 Bilbao • Bilbao km 1• 2• 3•
    RIT2 • 07-04 Bilbao • Vitoria-Gasteiz km 1• 2• 3•
    RIT3 • 08-04 Vitoria-Gasteiz • Zumarraga km 1• 2• 3•
    RIT4 • 09-04 Zumarraga • Arrate (Eibar) km 1• 2• 3•
    RIT5 • 10-04 Eibar • Aia km 1• 2• 3•
    RIT6 • 11-04 Aia • Aia (ITT) km 1• 2• 3•
    2014 • Alberto Contador ESP 2• Michal Kwiatkowski POL 3• Jean-Christopge Péraud FRA • Michal Kwiatkowski POL • Davide Villella ITA • Omar Fraile ESP
    • 12-04 •113• PARIS ROUBAIX PARIJS ROUBAIX
    2015 1• John Degenkolb TGA 2• Zdenek Štybar EQS CZE 3• Greg Van Avermaet BMC BEL

    2014 1• Niki Terpstra NED 2• John Degenkolb GER 3• Fabian Cancellara SUI
    • 19-04 •50• AMSTEL GOLD RACE 258km
    2015 1• Michal Kwiatkowski EQS 2• Alejandro Valverde MOV ESP 3• Michael Matthews OGE AUS

    2014 1• Philippe Gilbert BEL 2• Jelle Vanendert BEL 3• Simon Gerrans AUS
    • 22-04 •79• WAALSE PIJL LA FLÈCHE WALLONNE 205,5km
    2015 1• Alejandro Valverde MOV 2• Julian Alaphilippe EQS FRA 3• Michael Albasini OGE SUI
    DAMES 1• Van der Breggen Anna NED 2• Van Vleuten Annemiek NED 3• Guarnier Megan USA

    2014 1• Alejandro Valverde ESP 2• Daniel Martin IRL 3• Michal Kwiatkowski POL
    • 26-04 •101• LUIK BASTENAKEN LUIK 253km Liège - Bastogne - Liège
    2015 1• Alejandro Valverde MOV 2• Julian Alaphilippe EQS FRA 3• Joaquim Rodríguez KAT ESP

    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Alejandro Valverde ESP 3• Michal Kwiatkowski POL
    • DINSDAG 28-04 03-05 •• RONDE VAN ROMANDIË 711,7 lm LIVE één
    2015 1• 2• 3•
    2014 1• Chris Froome GBR 2• Tony Martin GER 3• Jesse Sergent NZL
    RIT1 •28-04 La Vallée de Joux••Juraparc (TTT) 19,2 km 1• 2• 3•
    RIT2 •29-04 Apples••Saint-Imier 166.1 km 1• 2• 3•
    RIT3 •30-04 Moutier••Porrentruy 173,2 km 1• 2• 3•
    RIT4 •01-05 La Neuveville••Fribourg 169,8 km 1• 2• 3•
    RIT5 •02-05 Fribourg••Champex-Lac 166,1 km 1• 2• 3•
    RIT6 •03-05 Lausanne••Lausanne (ITT) 17,3 km 1• 2• 3•
    • 09-05 31-05 •98• RONDE VAN ITALIË 3487,8 km GIRO LIVE één
    1• 2• 3•
    • • • • • [ • • • ]
    RIT1 • 09-05 San Lorenzo Al Mare•Sanremo (TTT) 17,6 km 1• 2• 3•
    RIT2 • 10-05 Albenga•Genova 179 km 1• 2• 3•
    RIT3 • 11-05 Rapallo•Sestri Levante 136 km 1• 2• 3•
    RIT4 • 12-05 Chiavari•La Spezia 150 km 1• 2• 3•
    RIT5 • 13-05 La Spezia•Abetone 152 km 1• 2• 3•
    RIT6 • 14-05 Montecatini Terme•Castiglione della Pescaia 181 km 1• 2• 3•
    RIT7 • 15-05 Grosseto•Fiuggi 263 km 1• 2• 3•
    RIT8 • 16-05 Fiuggi•Campitello Matese 188 km 1• 2• 3•
    RIT9 • 17-05 Benevento•San Giorgio del Sannio 212 km 1• 2• 3•
    RIT10 • 19-05 Civitanova Marche•Forlì 195 km 1• 2• 3•
    RIT11 • 20-05 Forlì•Imola 147 km 1• 2• 3•
    RIT12 • 21-05 Imola•Vicenza 190 km 1• 2• 3•
    RIT13 • 22-05 Montecchio Maggiore•Jesolo 153 km 1• 2• 3•
    RIT14 • 23-05 Treviso•Valdobbiadene (ITT) 59,2 km 1• 2• 3•
    RIT15 • 24-05 Marostica•Madonna di Campiglio 165 km 1• 2• 3•
    RIT16 • 26-05 Pinzolo•Aprica 175 km 1• 2• 3•
    RIT17 • 27-05 Tirano•Lugano (CH) 136 km 1• 2• 3•
    RIT18 • 28-05 Melide (CH)•Verbania 172 km 1• 2• 3•
    RIT19 • 29-05 Gravellona Toce•Cervinia 236 km 1• 2• 3•
    RIT20 • 30-05 Saint-Vincen•Sestriere 196 km 1• 2• 3•
    RIT 21 • 31-05 Torino•Milano 185 km 1• 2• 3•
    2014 • Nairo Quintana COL 2• Rigoberto Urán COL 3• Fabio Aru ITA • Nacer Bouhanni FRA • Julián Arredondo COL • Nairo Quintana COL • AG2R La Mondiale FRA
    • ZONDAG 07-06 14-06 •• CRITERIUM DU DAUPHINE LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Andrew Talansky USA 2• Alberto Contador ESP 3• Jurgen Van den Broeck BEL
    RIT1 • 07-06 km 1• 2• 3•
    RIT2 • 08-06 km 1• 2• 3•
    RIT3 • 09-06 km 1• 2• 3•
    RIT4 • 10-06 km 1• 2• 3•
    RIT5 • 11-06 km 1• 2• 3•
    RIT6 • 12-06 km 1• 2• 3•
    RIT7 • 13-06 km 1• 2• 3•
    • ZATERDAG 13-06 •• RONDE VAN ZWITSERLAND
    1• 2• 3•
    2014 1• 2• 3•
    RIT1 • 13-06 Risch-Rotkreuz • Risch-Rotkreuz (ITT) km 1• 2• 3•
    RIT2 • 14-06 Risch-Rotkreuz • Risch-Rotkreuz km 1• 2• 3•
    RIT3 • 15-06 km 1• 2• 3•
    RIT4 • 16-06 km 1• 2• 3•
    RIT5 • 17-06 km 1• 2• 3•
    RIT6 • 18-06 km 1• 2• 3•
    RIT7 • 19-06 km 1• 2• 3•
    RIT8 • 20-06 km 1• 2• 3•
    RIT9 • 21-06 Bern • Bern (ITT) km 1• 2• 3•
    • ZATERDAG 04-07 26-07 •102• RONDE VAN FRANKRIJK TOUR LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Vincenzo Nibali ITA 2• Jean-Christopge Péraud FRA 3• Thibaut Pinot FRA
    • • • • • •
    RIT1 • km 1• 2• 3•
    RIT2 • km 1• 2• 3•
    RIT3 • km 1• 2• 3•
    • ZATERDAG 01-08 •• CLASICA SAN SEBASTIAN LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Alejandro Valverde ESP 2• Bauke Mollema NED 3• Joaquim Rodríguez ESP
    • ZONDAG 02-08 08-08 •• RONDE VAN POLEN
    1• 2• 3•
    2014 1• Rafal Majka POL 2• Jon Izagirre ESP 3• Beñat Intxausti ESP
    RIT1 • km 1• 2• 3•
    RIT2 • km 1• 2• 3•
    RIT3 • km 1• 2• 3•
    RIT4 • km 1• 2• 3•
    RIT5 • km 1• 2• 3•
    RIT6 • km 1• 2• 3•
    RIT7 • km 1• 2• 3•
    • MAANDAG 10-08 16-08 •• ENECO TOUR LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Tim Wellens BEL 2• Lars Boom NED 3• Tom Dumoulin NED
    RIT1 • km 1• 2• 3•
    RIT2 • km 1• 2• 3•
    RIT3 • km 1• 2• 3•
    • 23-08 •20• VATTENFALL CYCLASSICS LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Alexander Kristoff NOR 2• Giacomo Nizzolo ITA 3• Simon Gerrans AUS
    • ZATERDAG 22-08 13-09 •70• RONDE VAN SPANJE VUELTA LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Alberto Contador ESP 2• Chris Froome GBR 3• Alejandro Valverde ESP
    • • • • •
    RIT1 • km 1• 2• 3•
    RIT2 • km 1• 2• 3•
    RIT3 • km 1• 2• 3•
    • ZONDAG 30-08 •• GP OUEST FRANCE PLOUAY LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Sylvain Chavanel FRA 2• Andrea Fedi ITA 3• Arthur Vichot FRA
    • VRIJDAG 11-09 •06• GROTE PRIJS VAN QUEBEC LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Tom Dumoulin NED 3• Ramunas Navardauskas BLR
    • ZONDAG 13-09 •06• GROTE PRIJS VAN MONTREAL LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Rui Costa POR 3• Tony Gallopin FRA
    • ZONDAG 20-09 •• UCI PLOEGENTIJDRIT RICHMOND UCI World Championships
    1• 2• 3•
    2014 1• BMC USA 2• OGE AUS 3• OPQ BEL
    • WOENSDAG 23-09 •• WERELDKAMPIOENSCHAP TIJDRIT RICHMOND UCI World Championships LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• 2• 3•
    • ZONDAG 27-09 •• WERELDKAMPIOENSCHAP RICHMOND UCI World Championships LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• Michal Kwiatkowski POL 2• Simon Gerrans AUS 3• Alejandro Valverde ESP
    • ZONDAG 04-10 •• RONDE VAN LOMBARDIJE Il Lombardia LIVE één
    1• 2• 3•
    2014 1• MARTIN Daniel IRL 2• VALVERDE BELMONTE Aleja ESP 3• FARIA DA COSTA Rui Alberto POR
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    LUIK BASTANAKEN LUIK

    © - UCI KBWB SPORZA WIKIPEDIA velowire.com procyclingstats.com flandersclassics Amstel bier
    • 26-04 •101• LUIK BASTENAKEN LUIK 253km Liège - Bastogne - Liège
    2015 1• Alejandro Valverde MOV 2• Julian Alaphilippe EQS FRA 3• Joaquim Rodríguez KAT ESP

    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Alejandro Valverde ESP 3• Michal Kwiatkowski POL


    •• Km 79.0 - Côte de La Roche-en-Ardenne 2.8 km de montée à 6.2% •• Km 125.5 - Côte de Saint-Roch 1 km de montée à 11.2% •• Km 169.0 - Côte de Wanne 2.7 km de montée à 7.4% •• Km 175.5 - Côte de Stockeu 1 km de montée à 12.5% •• Km 181.5 - Côte de la Haute-Levée 3.6 km de montée à 5.6% •• Km 194.0 - Col du Rosier 4.4 km de montée à 5.9% •• Km 207.0 - Col du Maquisard 2.5 km de montée à 5% •• Km 218.5 - Côte de La Redoute 2 km de montée à 8.9% •• Km 234.0 - Côte de la Roche-aux-Faucons 1.5 km de montée à 9.4% •• Km 248.0 - Côte de Saint-Nicolas 1.2 km de montée à 8.6%

    2015 2014 Simon Gerrans 2013 Daniel Martin 2012 Maksim Iglinski 2011 GILBERT Philippe 2010 Aleksandr Vinokoerov
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    04 GERBEAUD
    Mercredi
    1
    01 Lune à l'apogée : ne jardinez pas
    Jeudi
    2
    jour fruit lune descendante 02 Apportez de la terre à vos bordures de buis
    Vendredi
    3
    jour racine lune descendante 03 Mettez en place les asperges
    Samedi
    4
        04 Noeud lunaire : ne jardinez pas
    Dimanche
    5
    jour racine lune descendante 05 Plantez les vivaces
    Lundi
    6
    jour fleur lune descendante 06 Plantez les arbustes vendus en conteneurs
    Mardi
    7
    jour fleur lune descendante 07 Taillez les arbustes de printemps qui ont fini de fleurir (lilas, forsythia...)
    Mercredi
    8
    jour feuille lune descendante 08 Plantez les plants de salades vendus en barquette
    Jeudi
    9
    jour feuille lune descendante 09 Plantez les aromatiques de votre choix (thym, sauge, romarin...)
    Vendredi
    10
    jour fruit lune ascendante 10 Semez en pleine terre les cucurbitacées : pâtissons, courgettes, cornichons, concombres...
    Samedi
    11
    jour fruit lune ascendante 11 Repiquage au chaud des semis de tomates et poivrons
    Dimanche
    12
    jour fruit dernier quartier 12 Greffez les arbres fruitiers en couronne
    Lundi
    13
    jour racine lune ascendante 13 Semez encore des panais
    Mardi
    14
    jour racine lune ascendante 14 Eclaircissez les premiers semis de carotte, radis, navets...
    Mercredi
    15
    jour fleur lune ascendante 15 Semez les annuelles grimpantes : ipomée, capucine...
    Jeudi
    16
    jour feuille lune ascendante 16 Semez bette, chou, épinard, fenouil...
    Vendredi
    17
    jour feuille lune ascendante 17 Lune en périgée. Semis de cerfeuil
    Samedi
    18
    jour feuille nouvelle lune 18 Du soleil au potager ? Semez les tournesols
    Dimanche
    19
    jour fruit lune ascendante 19 Semez concombres et cornichons
    Lundi
    20
    jour fruit lune ascendante 20 Faites germer des pépins d'agrumes
    Mardi
    21
    jour racine lune ascendante 21 Semis de radis pour garantir une récolte régulière
    Mercredi
    22
    jour racine lune ascendante 22 Semez les salsifis et autres scorsonères
    Jeudi
    23
    jour fleur lune descendante 23 En climat doux, plantez les annuelles vendues en godets, comme les bégonias semperflorens
    Vendredi
    24
    jour fleur lune descendante 24 Installez en pleine terre les plants de choux-fleurs et brocolis
    Samedi
    25
    jour feuille lune descendante 25 Plantez les salades
    Dimanche
    26
    jour feuille premier quartier 26 Plantez les arbustes vendus en conteneurs
    Lundi
    27
    jour fruit lune descendante 27 Buttez les fèves et les pois semés début avril
    Mardi
    28
    jour fruit lune descendante 28 Dans les régions à climat doux, vous pouvez commencer à planter les tomates
    Mercredi
    29
    jour fruit lune descendante 29 Lune à l'apogée. Plantez les melons
    Jeudi
    30
    jour racine lune descendante 30 Plantez les pommes de terre
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    25-04-2015 04 RUSTICA
    Date Type de lune Type de jour Le conseil Rustica
    Du 1er au 2 avril Lune descendante Jour graines et fruits

    01 02 Le 1er, ne jardinez pas après 10:00h (apogée). Dans les régions douces, sous abri, planter les aubergines, piments, poivrons, semés du 18 au 20 janvier Repiquer en godets ces mêmes légumes semés les 15 et 16 février. Repiquer les tomates semées mi février.

    Du 4 au 6 avril Lune descendante Jour racines jusqu'à 11h10 le 6avril

    Le 4, ne jardinez pas après 17:00 (nœud lunaire ascendant).

    04 05 06 Planter les pommes de terre de conservation 'Charlotte','Roseval', 'Ratte', 'Sirtema', 'Ditta', 'Cheyenne', 'Désirée'. Butter les pommes de terre quand leur feuillage aura 25 cm de hauteur pour favoriser l’enracinement. Installer les poireaux semés les 21 et 22 janvier. Repiquer pour la première fois les céleris-raves semés du 25 au 27 février.Éclaircir les carottes semées du 16 au 18 mars.

    Du 7 au 8 avril Lune descendante Jour fleurs
    Jusqu'à10h53 le 8 avril

    07 08 Installer les vivaces en godets et les arbustes à fleurs en conteneurs.Tailler les arbustes de printemps qui ont fleuri, forsythia, corète du Japon, groseillier à fleurs en aérant les ramures. Planter les choux-fleurs semés les 22 et 23 janvier.

    9 avril Lune descendante Jour feuilles

    09 Tous les 10 cm, repiquer sous abri les chicorées semées du 19 au 22 mars. En place, repiquer les laitues semées fin mars.Repiquer en pépinière les choux de Bruxelles et les choux cabus semés fin mars en jour feuilles.Planter les aromatiques et choux cabus semés du 24 au 26 janvier.

    Du 10 au 12 avril Lune ascendante Jour graines et fruits

    10 11 12 En godets de tourbe, semer des courgettes, courges et pâtissons à raison de 3 graines par pot. Les placer à 18-20 °C. À la levée, conserver le plus beau plant. A récolter à partir de juillet.Semer des pois à grains ridés 'Merveille de Kelvedon' ou 'Excellenz' Greffer les arbustes fruitiers en couronne avec les greffons prélevés en hiver.

    Du 13 au 14 avril Lune ascendante Jour racines 13 14 Sur rangs larges, espacés de 20 cm, semer des navets 'à Forcer nantais', 'des Vertus marteau', 'Jaune boule d’or' à récolter dans 2 mois Semer des carottes près de poireaux en place pour lutter à la fois contre la mouche et la teigne.
    15 avril Lune ascendante Jour fleur 15 En place, semer les alysses odorantes, belles-de-jour, bleuets, capucines, clarkias, lavatères et tournesols. Couvrir les graines, tasser et arroser.
    Du 16 au 18 avril Lune ascendante Jour feuilles

    le 17, ne jardinez pas (lune au périgée et nœud lunaire descendant).

    16 17 18 Semer du fenouil doux, en pépinière abritée ou sous tunnel. Sous châssis ou en pépinière bien exposée (température du sol supérieure à 11 °C), semer du céleri à côtes 'd’Elne' ou 'Géant doré amélioré'.Semer en place des poirées 'Blonde à carde blanche' ou 'Verte à carde blanche'. Arroser préalablement le sol s’il est sec. Ouvrir des sillons distants de 40 cm. Bien éspacer les graines, reboucher et arroser

    Du 19 au 20 avril Lune ascendante Jour graines et fruits
    jusqu'à 13h01 le 20 avril

    19 20 En régions douces, semer en poquets enrichis de compost 3 graines de concombre ou cornichon et melon. Conserver le plus beau plant. En sol réchauffé, au moins 10 °C, semer des haricots nains.

    Du 21 au 22avril Lune ascendante Jour racines

    21 22 En place, tous les 20 cm, semer les salsifis et les scorsonères. Couvrir les graines de 2 à 3 cm de terre fine, tasser et arroser. Maintenir le sol frais jusqu’à la levée. À éclaircir quand les plants auront 2 feuilles.Semer du panais et du persil tubéreux pour les pot-au-feu de l’hiver.

    Du 23 au 24 avril Lune descendante Jour fleur
    à partir de 15h44 le 23 avril

    En régions douces, planter des annuelles : bégonias semperflorens, pélargoniums, œillets Chabaud, semées les 22 et 23 janvier.

    23 24 Planter les brocolis et les choux-fleurs, semés le 19 février. Espacer les pieds de 70 cm en tous sens.

    Du 25 au 26 avril Lune descendante Jour feuilles
    à partir de 11h25 le 25 avril
    25 26 Sous tunnel, planter les chicorées semées du 19 au 22 mars. Prévoir une protection contre les limaces. Aérer par temps doux. À récolter en juin-juillet après blanchiment.
    Du 27 au 29 avril Lune descendante Jour graines et fruits

    Le 29, ne jardinez pas avant 11 h (apogée)

    27 28 29 Planter les aubergines, piments, poivrons et tomates semés les 15 et 16 février.Planter les concombres et cornichons semés du 14 au 16 mars, les melons semés le 23 mars.Planter les courgettes, courges et pâtissons, semés du 10 au 12 avril.Apporter du compost et arrosez. Retarder ces plantations s’il fait trop frais.Repiquer à chaud, les tomates semées du 14 au 16 mars et les physalis le 23 mars.

    30 avril Lune ascendante Jour racines

    30 Arracher les poireaux semés du 25 au 27 février. Les laisser sécher 2 jours au sol, les habiller et planter les poireaux en place.

    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    23-04-2015 WAALSE PIJL

    © - UCI KBWB SPORZA WIKIPEDIA velowire.com procyclingstats.com flandersclassics Amstel bier
    • 22-04 •79• WAALSE PIJL LA FLÈCHE WALLONNE 205,5km
    2015 1• Alejandro Valverde MOV 2• Julian Alaphilippe EQS FRA 3• Michael Albasini OGE SUI
    DAMES 1• Van der Breggen Anna NED 2• Van Vleuten Annemiek NED 3• Guarnier Megan USA

    2014 1• Alejandro Valverde ESP 2• Daniel Martin IRL 3• Michal Kwiatkowski POL



    • Km 22.0 - Côte des 36 Tournants 2.9 km de montée à 4.8% • Km 92.0 - Côte de Bellaire 1 km de montée à 6.3% • Km 100.0 - Côte de Bohissau 2.4 km de montée à 5.5% • Km 118.0 - Mur de Huy 1.3 km de montée à 9.6% Km 131.0 - Côte d'Ereffe 2.1 km de montée à 5% • Km 150.0 - Côte de Bellaire 1 km de montée à 6.3% • Km 158.5 - Côte de Bohissau 2.4 km de montée à 5.5% • Km 176.5 - Mur de Huy 1.3 km de montée à 9.6% • Km 189.0 - Côte d'Ereffe 2.1 km de montée à 5% • Km 200.0 - Côte de Cherave 1.3 km de montée à 8.1% • Km 205.5 - HUY (Mur de Huy) 1.3 km de montée à 9.6%
    2015 Alejandro Valverde 2014 Alejandro Valverde 2013 Daniel Moreno 2012 Joaquim Rodríguez 2011 GILBERT Philippe 2010 Cadel Evans
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    20-04-2015 VLAG
    BEL
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    19-04-2015 AMSTEL GOLD RACE

    © - UCI KBWB SPORZA WIKIPEDIA velowire.com procyclingstats.com flandersclassics Amstel bier
    • 19-04 •50• AMSTEL GOLD RACE 258km
    2015 1• Michal Kwiatkowski EQS 2• Alejandro Valverde MOV ESP 3• Michael Matthews OGE AUS

    2014 1• Philippe Gilbert BEL 2• Jelle Vanendert BEL 3• Simon Gerrans AUS

    • 01 Slingerberg • 02 Adsteeg • 03 Lange Raarberg • 04 Bergseweg • 05 Sibbergrubbe • 06 CAUBERG 1 • 07 Geulhemmerberg • 08 Wolfsberg • 09 Loorberg 1 • 10 Schweiberg • 11 Camerig • 12 Drielandenpunt • 13 Gemmenicherweg • 14 Vijlenerbos • 15 Eperheide • 16 Gulperberg 1 • 17 Plettenberg • 18 Eyserweg • 19 Huls • 20 Vrakelberg • 21 Sibbergrubbe 2 • 22 CAUBERG 2 • 23 Geulhemmerberg 2 • 24 Bemelerberg 1 • 25 Loorberg 2 • 26 Gulperberg 2 • 27 Kruisberg • 28 Eyserbosweg • 29 Fromberg • 30 Keutenberg • 31 CAUBERG 3 • 32 Geulhemmerberg 3 • 33 Bemelerberg 2 • 34 CAUBERG 4
    2015 Michał Kwiatkowski 2014 GILBERT Philippe 2013 Roman KREUZINGER 2012 Enrico GASPAROTTO 2011 GILBERT Philippe 2010 GILBERT Philippe 2009 Sergej IVANOV 2008 Damiano CUNEGO

    Joaquim Rodriguez Superieur in de Ronde van het Baskenland. Vindt op de klimmetjes in Nederland en België zijn geliefkoosde terrein.
    Alejandro Valverde Won drie ritten in de Ronde van Catalonië, maar bouwde nadien wat rust in. Lijkt ondanks zijn 34 jaar nog razendsnel.
    Philippe Gilbert Liet in het Baskenland en de Brabantse Pijl enkele flitsen zien. 'Ik heb de benen om de Amstel te winnen', zegt hij.
    Michal Kwiatkowski Blijft ondanks zijn regenboogtrui heel aanvallend koersen. Voorlopig leverde dat nog niets op, maar vorig jaar bewees de Pool dat de Ardense koersen hem liggen.'
    Sergio Henao Bijzonder snel weer in topvorm na zijn gebroken knieschijf. Kopman bij het sterke Sky.
    Michael Matthews Kan een harde koers verteren en is aan de finish wellicht de snelste.
    Nairo Quintana Reed nog nooit de finale van de Ardense koersen, maar mag je met zijn talent zeker niet uitvlakken.
    Tim Wellens Jong, maar nu al heel rijp. Mist wel de explosiviteit bergop die de andere toppers wel hebben.
    Rui Costa Kon dit seizoen nog niet winnen, maar zit er wel altijd bij. Liet in het verleden wel nog niet veel zien in de klimkoersen.
    Daniel Martin Niemand kan zo goed vanuit het niets opduiken als Daniel Martin. Lukt het hem dit jaar weer?
    Bauke Mollema Kopman bij Trek en lijkt in vorm, maar kwam in het Baskenland ten val.
    Vincenzo Nibali Heeft zich sinds Milaan-Sanremo weggestoken. Zal hij geen ritme missen?
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    WIELRENNEN 1

    © - UCI KBWB SPORZA Wikipedia velowire.com procyclingstats.com flandersclassics
    08-04 •103• SCHELDEPRIJS
    2015 1• KRISTOFF Alexander KAT 2• Edward Theuns TSV BEL 3• Jevgeni Goetarovitsj BSE WRU

    2014 1• Marcel Kittel GER 2• Tyler Farrar USA 3• Danny van Poppel NED
    • 05-04 •99• RONDE VAN VLAANDEREN Tour des Flandres
    2015 1• KRISTOFF Alexander KAT 2• Niki TERPSTRA EQS NED 3• Greg VAN AVERMAET BMC BEL
    DAMES 1• LONGO BORGHINI Elisa 2• D`HOORE Jolien BEL 3• VAN DER BREGGEN Anna NED
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    BELOFTEN 1• 2• 3•
    2014 1• Fabian Cancellara SUI 2• Greg Van Avermaet BEL 3• Sep Vanmarcke BEL
    31-03 - 02-04 •38• DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE
    2015 1• Alexander Kristoff 2• Stijn Devolder BEL 23" 3• Bradley Wiggins GBR
    • KRISTOFF Alexander NOR • KRISTOFF Alexander NOR • SALOMEIN Jarl BEL • VINGERLING Michael NED
    2014 1• Guillaume Van Keirsbulck BEL 2• Luke Durbridge AUS 3• Gert Steegmans BEL

    RIT1 31-03 • De Panne••Zottegem 199km 1• Alexander Kristoff NOR 2• Jens Debusschere BEL 3• Stijn Devolder BEL
    RIT2 01-04 • Zottegem••Koksijde 217km 1• Alexander Kristoff NOR 2• Elia Viviani ITA 3• Shane Archbold NZL
    RIT3a 02-04 • De Panne••De Panne 111km 1• Alexander Kristoff NOR 2• André Greipel GER 3• Sacha Modolo ITA
    RIT3b 02-04 • Individuele Tijdrit 14,2km 1• Bradley Wiggins GBR 2• Stefan Küng SUI 3• Alexander Kristoff NOR
    • 29-03 •77• GENT-WEVELGEM in Flanders Fields 239,50 km
    ELITE 2015 1• Luca PAOLINI KAT 2• Niki TERPSTRA EQS NED 3• Geraint THOMAS SKY GBR
    DAMESMACKAIJ Floortje NED 2• Ensing Janneke NED 3• Hosking Chloe AUS
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    2014 1• John Degenkolb GER 2• Arnaud Démare FRA 3• Peter Sagan SVK
    • 27-03 •58• E3 HARELBEKE
    2015 1• Geraint THOMAS SKY 2• Zdenek ŠTYBAR EQS CZE 3• Matteo TRENTIN EQS ITA
    JUNIOREN 1• 2• 3•
    2014 1• Peter Sagan SVK 2• Niki Terpstra NED 3• Geraint Thomas GBR
    25-03 •70• DWARS door VLAANDEREN A travers la Flandre
    ELITE 1• Jelle WALLAYS TSV 2• Edward THEUNS TSV BEL 3• Dylan VAN BAARLE TCG NED
    DAMESPIETERS Amy NED 2• MACKAIJ Floortje NED 3• SIGGAARD Christina DEN
    2014 1• Niki Terpstra NED 2• Tyler Farrar USA 3• Borut Božic
    • 22-03 •106• MILAAN SANREMO 293 km MILANO SANREMO
    2015 1• DEGENKOLB John TGA 2• KRISTOFF Alexander KAT NOR 3• MATTHEWS Michael OGE AUS

    2014 1• Alexander Kristoff NOR 2• Fabian Cancellara SUI 3• Ben Swift GBR
    20-03 •13• HANDZAME CLASSIC
    1• Gianni MEERSMAN EQS 2• Antoine DEMOITIE BEL 3• Tiesj BENOOT BEL

    2014 1• Luka Mezgec SVN 2• Theo Bos NED 3• Edward Theuns BEL
    18-03 •70• NOKERE KOERSE
    2015 1• Kris BOECKMANS LTS 2• Justin JULES FRA 3• Scott THWAITES GBR
    2014 1• Kenny Dehaes BEL 2• Tom Van Asbroeck BEL 3• Nacer Bouhanni FRA
    • 11-03 - 17-03 •50• TIRRENO ADRIATICO 1010,7 km TIRRENO ADRIATICO
    2015 • 121 QUINTANA Nairo MOV 2• 215 MOLLEMA Bauke TFR NED +39" 3• 071 URAN Rigoberto EQS COL +48"
    • 007 SAGAN Peter TCS SVK 20P • 067 QUINTERO Carlos COL COL 21P • 121 QUINTANA Nairo MOV COL
    RIT1 11-03 • Lido di Camaiore (ITT) 5.4 km 1• MALORI Adriano MOV 2• Fabian CANCELLARA TFR SUI 3• Greg VAN AVERMAET BMC BEL
    RIT2 12-03 • Camaiore • Cascina 153 km 1• DEBUSSCHERE Jens LTS 2• Peter SAGAN TCS SVK 3• Sam BENNETT BOA IRL
    RIT3 13-03 • Cascina • Arezzo 203 km 1• VAN AVERMAET Greg BMC 2• Peter SAGAN TCS SVK 3• Zdenek ŠTYBAR EQS CZE
    RIT4 14-03 • Indicatore (Arezzo) • Castelraimondo 218 km 1• POELS Wouter SKY 2• Rigoberto URAN EQS COL 3• Joaquim RODRIGUEZ KAT ESP
    RIT5 15-03 • Esanatoglia • Terminillo 194 km 1• QUINTANA Nairo MOV 2• Bauke MOLLEMA TFR NED 3• Joaquim RODRIGUEZ KAT ESP
    RIT6 16-03 • Rieti • Porto Sant'Elpidio 210 km 1• 2• 3•
    RIT7 17-03 • San Benedetto del Tronto • San Benedetto del Tronto (ITT) 10 km 1• 2• 3•
    2014 • 1• Alberto Contador ESP 2• Nairo Quintana COL 3• Roman Kreuziger CZE • Peter Sagan SVK • Marco Canola ITA • Nairo Quintana COL
    • 08-03 - 15-03 •73• PARIJS NICE 1140,8 km PARIS-NICE
    2015 • 064 PORTE Richie SKY 2• 151 KWIATKOWSKI Michal EQS POL +30" 3• 167 ŠPILAK Simon KAT SLO +30"
    • 091 MATTHEWS Michael OGE AUS 38P • 123 DE GENDT Thomas LTS BEL 78P • 151 KWIATKOWSKI Michal EQS POL • SKY GBR
    PRO1 08-03 • Maurepas • Maurepas 6.7 km 1• KWIATKOWSKI Michal EQS 2• Rohan DENNIS BMC AUS 3• Tony MARTIN EQS GER
    RIT1 09-03 • Saint-Rémy-lès-Chevreuse • Contres 192 km 1• KRISTOFF Alexander KAT 2• Nacer BOUHANNI COF FRA 3• Bryan COQUARD EUC FRA
    RIT2 10-03 • ZooParc de Beauval - Saint-Aignan • Saint-Amand-Montrond 172 km 1• GREIPEL Andre LTS 2• Arnaud DEMARE FDJ FRA 3• John DEGENKOLB TJA GER
    RIT3 11-03 • Saint-Amand-Montrond • Saint-Pourçain-sur-Sioule 179 km 1• MATTHEWS Michael OGE 2• Davide CIMOLAI LAM ITA 3• Giacomo NIZZOLO TFR ITA
    RIT4 12-03 • Varennes-sur-Allier • Croix de Chaubouret 204 km 1• PORTE Richie SKY 2• Geraint THOMAS SKY GBR 3• Michal KWIATKOWSKI EQS POL
    RIT5 13-03 • Saint-Étienne • Rasteau 192 km 1• CIMOLAI Davide LAM 2• Bryan COQUARD EUC FRA 3• Michael MATTHEWS OGE AUS
    RIT6 14-03 • Vence • Nice 181.5 km 1• Tony GALLOPIN LTS 2• Simon ŠPILAK KAT SLO 3• Rui COSTA LAM POR
    RIT7 15-03 • Nice • Col d’Èze 9.6 km 1• Richie PORTE SKY 2• Simon ŠPILAK KAT SLO 3• Rui COSTA LAM POR
    2014 • 1• Carlos BETANCUR COL 2• Rui Costa POR 3• Arthur Vichot FRA • John DEGENKOLB GER • Pim LIGTHART NED • Carlos BETANCUR COL • MOVISTAR ESP
    06-03 •69• DRIEDAAGSE van WEST VLAANDEREN [JOHAN MUSEEUW]
    2015 1• LAMPAERT Yves BEL 2• Anton Vorobjev RUS 3• Jesse Sergent NZL
    • LAMPAERT Yves BEL EQS 2• Anton Vorobjev RUS 3• Jesse Sergent NZL • LAMPAERT Yves BEL EQS • GARDEYN Gorik BEL • LAMPAERT Yves BEL EQS • LAMPAERT Yves BEL EQS
    PRO1 06-03 • Middelkerke 7,0 km 1• Anton VOROBJEV RUS 2• Jesse Sergent NZL 3• Jan Barta CZE
    RIT1 07-03 • Brugge••Harelbeke 174,1 km 1• LAMPAERT Yves BEL 2• Tosh Vandersande BEL 3• Sander Cordeel BEL
    RIT2 ZONDAG 08-03 • Nieuwpoort••Ichtegem (Omloop der Vlaamse Ardennen) 184,5 km 1• Danny van Poppel TFR NED 2• Kris Boeckmans BEL 3• Michael Van Staeyen BEL
    2014 1• Gert Joeäär EST 2• Guillaume Van Keirsbulck BEL 3• Johan Le Bon FRA
    07-03 •09• STRADE BIANCHI 200 km
    2015STYBAR Zdenek EQS 2• Greg Van Avermaet BEL 3• Alejandro Valverde ESP
    DAMES •• 1• GUARNIER Megan USA 2• Armitstead Elizabeth GBR 3• Longo Borghini ITA
    2014 1• Michal Kwiatkowski POL 2• Peter Sagan SVK 3• Alejandro Valverde ESP
    04-03 •47• GP LE SAMYN
    2015 1• BOECKMANS Kris LTS 2• Gianni Meersman BEL 3• Christophe Laporte BEL
    DAMES 1• BLAAK Chantal NED 2• Van der Breggen Anna NED 3• Johansson Emma SWE
    2014 1• Maxime Vantomme BEL 2• Alexej Tsatevitsj RUS 3• Nacer Bouhanni FRA
    01-03 •68• KUURNE BRUSSEL KUURNE 193 km
    2015 ELITE •• 1• CAVENDISH Mark EQS 2• Kristoff Alexander NOR 3• Viviani Elia ITA
    JUNIOREN 1• Yannick Détant NED 2• Mathieu Rigollot FRA 3• Alan Riou FRA
    2014 1• Tom Boonen BEL 2• Moreno Hofland NED 3• Sep Vanmarcke BEL
    28-02 •70• OMLOOP Het NIEUWSBLAD 200,2 km
    2015 •• UITSLAG STANNARD Ian SKY 2• TERPSTRA Niki NED 3• BOONEN Tom BEL +03"
    DAMES •• UITSLAG 1• VAN DER BREGGEN Anna NED 2• VAN DIJK Eleonora NED 3• ARMITSTEAD Elizabeth GBR
    JUNIOREN •• UITSLAG 1• 2• 3•
    BELOFTEN •• PARCOURS • UITSLAG 1• 2• 3•
    2014 1• Ian Stannard GBR 2• Greg Van Avermaet BEL 3• Edvald Boasson Hagen NOR
    • 20-01 - 25-01 •17• TOUR DOWN UNDER
    2015ROHAN DENNIS BMC 2• Richie Porte AUS 3• Cadel Evans AUS
    • ROHAN DENNIS BMC • Daryl Impey RSA • Jack Bobridge AUS • Rohan Dennis AUS
    RIT1 • 20-01 Tanunda • Campbelltown 132,6 km 1• Jack Bobridge AUS 2• 3•
    RIT2 • 21-01 Unley • Stirling 150,5 km 1• Juan José Lobato ESP 2• 3•
    RIT3 • 22-01 Norwood • Paracombe 143,2 km 1• Rohan Dennis AUS 2• 3•
    RIT4 • 23-01 Glenelg • Mount Barker 144,5 km 1• Steele Von Hoff AUS 2• 3•
    RIT5 • 24-01 McLaren Vale • Willunga Hill 151,5 km 1• Richie Porte AUS 2• 3•
    RIT6 • 25-01 Adelaide • Adelaide 90 km 1• Wouter Wippert NED 2• 3•
    2014 1• Simon Gerrans AUS 2• Cadel Evans AUS 3• Diego Ulissi ITA
    • MAANDAG 06-04 11-04 •55• RONDE VAN BASKENLAND
    1• 2• 3•
    • • • •
    RIT1 • 06-04 Bilbao • Bilbao km 1• 2• 3•
    RIT2 • 07-04 Bilbao • Vitoria-Gasteiz km 1• 2• 3•
    RIT3 • 08-04 Vitoria-Gasteiz • Zumarraga km 1• 2• 3•
    RIT4 • 09-04 Zumarraga • Arrate (Eibar) km 1• 2• 3•
    RIT5 • 10-04 Eibar • Aia km 1• 2• 3•
    RIT6 • 11-04 Aia • Aia (ITT) km 1• 2• 3•
    2014 • Alberto Contador ESP 2• Michal Kwiatkowski POL 3• Jean-Christopge Péraud FRA • Michal Kwiatkowski POL • Davide Villella ITA • Omar Fraile ESP
    • MAANDAG 23-03 29-03 •95• RONDE VAN CATALONIË Volta Ciclista a Catalunya 1255.4 km
    1• 2• 3•
    • • • •
    RIT1 • 23-03 Calella • Calella 191,1 km 1• Maciej Paterski CCC POL 2• Pierre Rolland EUC FRA 3• Bart De Clercq LTS BEL
    RIT2 • 24-03 Mataró • Olot 195,5 km 1• Alejandro Valverde MOV ESP 2• José Joaquín Rojas MOV ESP 3• Martin Elmiger IAM SUI
    RIT3 • 25-03 Girona • Girona 159,6 km 1• 2• 3•
    RIT4 • 26-03 Tona • La Molina 191 km 1• 2• 3•
    RIT5 • 27-03 Alp • Valls 197 km 1• 2• 3•
    RIT6 • 28-03 Cervera • Port Aventura 197,7 km 1• 2• 3•
    RIT7 • 29-03 Barcelona • Barcelona 123,5 km 1• 2• 3•
    2014 • Joaquim Rodríguez ESP 2• Alberto Contador ESP 3• Tejay van Garderen USA • • •
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    TEAMS
    WorldTour Teams

    ProContinental Teams

    Continental Teams
    WorldTour Teams
    /td>
    BLINDE WAANZIN R VLAANDEREN




    17-04-2015 Ari RAM