Foto
Inhoud blog
  • Gelukkige verjaardag!!
  • Huldiging stadhuis
  • Reeksindeling seizoen 2012-2013
  • Gelukkige verjaardag!!!
  • Gelukkige verjaardag !!!
    KVK U14 - KFC Poperinge: 7-0
    Trainer Bijzondere U14
    Kurt Deblauwe
    0486/60 23 95

    Afgevaardigde
    Wouter Lievens
    0486/36 38 40
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Belgische voetbalbond
  • KV Kortrijk
  • Rondvraag / Poll
    Wie speelt dit seizoen in de reeks Bijzondere U14 kampioen?
    KVK Avelgem
    OMS Ingelmunster
    KFC Izegem
    KV Kortrijk
    RFC Luingnois
    KV Oostende
    VG Oostende
    KVCSV Oostkamp
    KFC Poperinge
    KSV Roeselare
    KSV Rumbeke
    KSK Steenbrugge
    KFC Varsenare
    K Zwevegem Sport
    Bekijk resultaat

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    willibrord
    www.bloggen.be/willibr
    Provinciale U 15 KV KORTRIJK
    Nieuws, wedstrijdverslagen en weetjes
    11-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd zaterdag 12-11-'11
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Morgen zaterdag komt KSK Steenbrugge op bezoek. Steenbrugge staat op de laatste plaats. Maar het venijn zit in de staart. Iedere wedstrijd moet altijd gespeeld worden. We zullen vanaf de eerste minuut geconcentreerd moeten zijn. Zelf staan we nu op de eerste plaats met 5 punten voorsprong op Ingelmunster en Avelgem. Dit weekend komen zij tegen elkaar uit met de tweede plaats als inzet. In het beste geval wordt het een gelijkspel. Dan komen we, indien we winnen, 7 punten op de tweede in de stand. De wedstrijd gaat door om 16u15. Iedereen moet aanwezig zijn om 15u in de kleedkamer. Vergeet jullie identiteitskaart niet en wees op tijd aub. Succes morgen en kruip tijdig onder de wol!! 
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KVCSV Oostkamp-KVK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Tegen Oostkamp konden we geen beroep doen op Loïc, A-ploeg, en Raouf die geblesseerd was. Tijl was er wel terug bij. In de beginfase werd het snel duidelijk dat het geen walk-over ging worden. Oostkamp slaagde erin om onze aanvallers Matthias, Thomas en Yanis buiten het doelgebied te houden. Zo werden er in de eerste tien minuten geen grote kansen verkregen. Maar twee minuten later stond het 0-2. Doelpuntenmakers waren Matthias en Thomas. Jammer dat een aanval "volgens het boekje" onterecht werd afgekeurd voor buitenspel. De auteurs waren Henri, Yanis en Matthias. De verdedigers Khaled, Robin, Sebastien en Stan waren op geen enkel foutje te betrappen. Zo moest Kevin geen enkele bal pakken. Matthias kreeg met de rust in zicht nog twee grote kansen, maar mistte telkens de kalmte om die te benutten. 0-2 was de ruststand. Robin, Andreas en Thomas mochten rusten en Marc, Tijl en Kamal kwamen in de ploeg. Terug gingen er tien minuten voorbij voor er gescoord werd. Het was Yanis die een hoekschop binnen kopte. Bij Oostkamp zaten enkele spelers door hun beste krachten heen en er kwam daardoor meer ruimte. Die werd goed benut door Andreas en Julien op het middenveld. Julien lukte zelfs de 0-4. Tijl, na een 2 tal weken afwezigheid, had er duidelijk zin in en scoorde twee keer in de slotfase. Eén van zijn doelpunten was van mooie makelij toen hij een voorzet van Julien van redelijk ver binnen kopte. Besluit: Goed samenspel van onze jongens, maar de laatste pass en de afwerking konden beter.

    Uitslag: 0-6

    Speelden: Kevin, Robin, Kamal, Sebastien, Stan, Julien, Tijl, Thomas, Yanis, Henri, Khaled, Andreas, Marc en Matthias
    Scoorden: Tijl(2), Thomas(1), Matthias(1), Julien(1) en Yanis(1)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd zaterdag 05-11-'11
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor de wedstrijd van zaterdag moeten we naar het verre Oostkamp. Oostkamp staat op de derde laatste plaats met zes punten. Ze wonnen tegen Steenbrugge en op Roeselare. Volgens mij staan ze onder hun waarde gerangschikt. Dus van onderschatting zal en mag er geen sprake zijn. De match wordt gespeeld om 14u30. Iedereen moet aanwezig zijn om 13u30 ter plaatse. Het terrein is gelegen aan "De Valkaart", Albrecht Rodenbachstraat (geen nummer), 8020 Oostkamp. Wees op tijd en zorg dat jullie alles bij hebben (id-kaart, scheenbeschermers, enz.). We zullen er terug onze kop moeten voorleggen als we deze wedstrijd willen winnen. Veel succes morgen!!
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    03-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even voorstellen... Thijs Couckuyt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze week staat Thijs Couckuyt in de spotlight. Thijs woont in Izegem. Het was niet bij Izegem, maar bij Lendelede waar hij zijn eerste doelpunten scoorde. Thijs speelde de eerste jaren in de aanval en werd omgevormd tot centrale verdediger. Dat is ook zijn favoriete stek op het veld. De sterke punten van Thijs zijn zijn positiespel en zijn snelheid waarmee hij een eventueel doorgebroken speler nog kan terug halen.Thijs kreeg dit seizoen al enkele keer de kans om bij de elite te spelen. Thijs vindt spelen bij KVK leuk omdat er tegen grote ploegen gespeeld wordt. Later zou hij dan ook graag in een zo hoog mogelijke competitie spelen. Een moment dat Thijs het meeste zal bij blijven is het behalen en winnen van de finale van de Jeugdcup van Het Nieuwsblad vorig seizoen. Zijn ouders, Daisy en Gino en grootouders, Jacqueline en Jozef zijn altijd trouw op post om Thijs aan te moedigen. Hij heeft en oudere zus Ellen. Graag speelt hij een spelletje "Call of duty" op de playstation wanneer er eens geen voetbal is. Volgende week... Stan Driesens.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    01-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KVK - KFC Izegem
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag moesten onze jongens KFC Izegem bekampen. Tijl, nog niet fit, en Axel, Mickey en Thijs, bij de elite, waren er niet bij. In hun plaats kwamen Yanis, Henri en Raouf. Keeper Kevin stond terug in doel. Izegem stond op de vierde plaats en in de aanvangsminuten van de wedstrijd werd het snel duidelijk dat het geen makkie ging worden. Na een kwartier werd een bal van een Izegemse speler in de rug van de verdediging gedropt, maar Robin en Sebastien konden jammer genoeg niet voorkomen dat er gescoord werd. (tijdens de rust werd er uitvoerig over dit feit gepraat) Tot dan waren de verdedigers Robin, Sebastien, Marc en Stan nog niet in de problemen gekomen. Thomas en Julien begonnen gaande weg de strijd om het middenveld naar hun hand te zetten. Er werd goed gecombineerd o.a. door Thomas, Khaled, Loïc en Julien. Vijf minuten na de 0-1 werd Thomas even buiten de zestien foutief afgestopt. Henri zette zich achter de bal en trapte de bal onhoudbaar binnen. KVK slaagde erin de druk op te voeren en toen Loïc na een goede doorsteekpass Yanis kon bereiken, scoorde hij enig mooi de 2-1. De score veranderde niet meer voor de rust. Na de koffie werden wissels uitgevoerd. Kamal, Andreas en Matthias mochten invallen. Kortrijk zat meteen in het goede ritme en Raouf werd na een persoonlijke actie onderuit gehaald in de zestien. De strafschop werd probleemloos omgezet door Henri. Izegem was van slag en KVK bleef mooi voetbal brengen. Loïc kon ook scoren toen hij te veel ruimte kreeg in het doelgebied. Het beste samenspel kwam in de tweede helft van Andreas, Raouf, Yanis en de goed afhakende Matthias. Raouf hield soms te lang de bal bij, met balverlies tot gevolg. Toch kon hij Matthias bereiken. Met de rug naar doel scoorde Matthias uit de draai de 5-1. De wedstrijd was gespeeld. Op één van de weinige tegenprikken kon Izegem nog scoren toen Kamal na een voorzet over de bal trapte. De verdedigers Robin en Khaled waren zich al aan het vrij zetten waardoor de Izegemse aanvaller oog in oog kwam te staan met Kevin. Kevin had geen kans want de speler stond op geringe afstand van het doel. Besluit: Tegen een sterke tegenstander was er bij momenten mooi spel te zien. De passen werden verzorgd en er werd veel in één tijd gespeeld. Doe zo verder. 

    Uitslag: 5-2

    Speelden: Kevin, Robin, Kamal, Sebastien, Stan, Julien, Yanis, Thomas, Loïc, Henri, Raouf, Khaled, Andreas, Marc en Matthias
    Scoorden: Henri(2), Yanis(1), Loïc(1) en Matthias(1)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    28-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd zaterdag 29-10-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag spelen we de topper thuis tegen KFC Izegem. Izegem staat op de vierde plaats in de rangschikking. Ze zijn net als ons nog ongeslagen, maar ze speelden al drie keer gelijk. Het zal niet gemakkelijk zijn. De wedstrijd gaat van start om 16u15. Iedereen moet aanwezig zijn om 15u. Wees op tijd en vergeet jullie identiteitskaart niet. Als we met dezelfde ingesteldheid spelen als vorige week moet het lukken om de drie punten in Kortrijk te houden. De rest is voor jullie. Veel succes.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even voorstellen... Marc Cheyns
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze week stellen we Marc Cheyns aan u voor. Marc speelt met het rugnummer 14. Zijn positie op het veld waar hij meestal speelt is centrale verdediger. Dit is ook de plaats waar hij het liefst speelt. Samen met de andere verdedigers zorgt hij ervoor dat er geen ballen in de buurt van Kevin komen. Marc is snel en heeft een goed positiespel. KVK is de eerste en enige club waar hij voor speelde. Het kameraadschap draagt hij hoog in het vaandel. Dat we vorig jaar kampioen speelden zal hem nog lang bij blijven. Een mindere herinnering was het feit dat hij een groot deel van vorig seizoen de mist zag ingaan door groeipijn. Daardoor mistte hij ook alle wedstrijden voor de jeugdcup van het Nieuwsblad. Later zou hij graag op een redelijk niveau spelen. Nu en dan brengt hij een bezoekje aan de Mc Donalds om er te genieten van zijn lievelingskost, een hamburger met cola. Wanneer hij niets voor handen heeft, speelt hij graag een spelletje "Black Ops" op de playstation. Zijn vader, die bestuurslid is, komt meestal naar de thuismatchen kijken. Marc heeft nog een jongere zus Deborah. Volgende week: Thijs Couckuyt.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    24-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RFC Luingne-KVK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdagnamiddag moesten onze jongens vol aan de bak tegen Luingne. Axel en keeper Mickey deden deze week met ons mee terwijl Kevin in doel stond bij de U15, Tijl gekwetst was en Raouf afwezig was door familiale omstandigheden. Trainer Kurt had gezegd voor aanvang van de wedstrijd dat we meteen bij de les moesten zijn. Axel en Loïc hadden blijkbaar goed geluisterd en reeds na twee minuten stond de 0-1 op het bord. KVK speelde een versnelling hoger dan de thuisploeg en alweer Axel zorgde voor de 0-2. Luingne stak ook even de neus aan het venster en kreeg enkele kansen, maar keeper Mickey kon telkens gevat ingrijpen.Andreas en Kamal hadden hun handen vol op het middenveld. Dit was grotendeels te wijten aan het kleine veld. Ook de verdedigers Sebastien, Thijs, Marc en Robin konden de aanvallers gepast afstoppen. Eén keer kwamen we goed weg toen een schot vanuit de tweede lijn op de lat uiteen spatte. Daarna verhoogden onze jongens de druk en Kamal en Thomas zorgden voor een geruststellende 0-4. Voor de rust werd het nog 0-5 toen de keeper een vrije trap van Thomas knullig door de handen liet glippen. Khaled kreeg ook nog twee grote kansen, maar kreeg de bal niet in doel. Stan, Julien en Matthias mochten na de rust invallen. Het tempo zakte wat en er werd veel op het middenveld gevoetbald. Luingne kende een tweede keer pech toen een bal tegen de kruising ging. Thijs en Thomas hadden 's morgens met de elite gespeeld en werden naar de kant gehaald. Gaande weg kwam er meer ruimte en Axel, Julien en Matthias profiteerden daarvan door elk één keer te scoren. Ook waren er kansjes voor Stan, Julien en Robin, maar scoren lukte niet meer. Besluit: Kansen werden nu wel verzilverd en er werd technisch goed gevoetbald. Luingne probeerde steeds te voetballen i.p.v. de bal blindelings weg te trappen. Op de foto staat Peter Csvitkovics die peter is van onze ploeg en die tegen Club Brugge de winning goal voorbij Coosemans trapte. Proficiat

    Uitslag: 0-8

    Speelden: Mickey, Robin, Kamal, Thijs, Stan, Julien, Sebastien, Thomas, Loïc, Axel, Khaled, Andreas, Marc en Matthias
    Scoorden: Axel(2), Loïc(1), Kamal(1), Thomas(2), Julien(1) en Matthias(1)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)


    Archief per week
  • 18/06-24/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011

    Foto

    Stand
     KV KORTRIJK  69
     KVK Avelgem  66
      KFC Izegem
     55
     K Zwevegem Sport
     54
    OMS Ingelmunster
    50
     KV Oostende
     39
     RFC Luingnois
     37
     VG Oostende  34
     KFC Poperinge  32
     KSV Rumbeke  30
     KVCSV Oostkamp  28
     KSV Roeselare
     18
     KFC Varsenare
     11
     KSK Steenbrugge
     3


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs