Welkom.
Met deze blog is het de bedoeling om de ouders en sympatisanten van de Preminiemen van KFC Langemark op de hoogte te houden met wedstrijdverslagen,voetbalkalenders,mededelingen,video's en foto's. Hope you like it!!!
19-10-2011
Groepsfoto's
Onlangs werden er groepsfoto's genomen van de beide preminiemenploegjes. Ziehier het resultaat :
Boven v.l.n.r.:Afgevaardigde Gery,Trischa,Emiel,Lucas,Maarten,Julie en trainer Peter. Zittend v.l.n.r. :Ward,Bram,Aaron en Lenny. Boven v.l.n.r. trainer Kurt,Lars,Seppe,Nando,Jaan en afgevaardigde Franky. Zittend v.l.n.r. : Wouter,Ian,André,Lucas en Ricky.
Op 15 oktober 2011 speelden de preminiemen van KFC hun wedstrijd op de terreinen van KFC Izegem :
Ziehier het verslag van de D reeks gebracht door trainer Kurt :
Ouders langs de lijn , fijn dat ze er zijn maar ... Een indrukwekkende tribune, een unieke grasmat en ambiance in het Izegemse stadion van bij de aftrap , alle ingrediënten voor een leuke partij. Helaas misten we 2 basisspelers en was onze spelerskern te klein.
Onze kids stonden voor een bijna onmogelijke opdracht tegen een
te sterke tegenstander. Met veel goede moed konden de rood-witjes een 5-tal minuten stand houden , daarna kreunden ze onder de druk van de thuisploeg. Lucas kwam constant onder vuur te staan.Slechts één keer kon de bezoekende ploeg tegenscoren na een mooie diepe bal van Emiel M. die heel beheerst in de doelhoek werd geplaatst door Seppe. Ruststand 6-1. In de tweede helft ging KFCL helemaal kopje onder. Eindstand 11-1.
...een lastige match voor ons ploegje , doch een beetje meer respect
verwacht van de Izegemse supporters ! voor onze jongens was dit geen oefenmatch !
kop op jongens, volgende week nieuwe match
Lucas,Ricky,Emiel,Ian,Nando,Seppe(1),Maarten en Aaron
Op 1 oktober 2011 speelden de preminiemen van KFC hun wedstrijd op de terreinen van KNS Heule : Ziehier het verslag van de D reeks gebracht door trainer Kurt :
KNS Heule - KFCL U10 (reeks D) : 7-3
Onze kids wisten dat ze vandaag een sterke tegenstander zouden ontmoeten en toch lieten ze zich nogal snel verrassen. De thuisploeg kreeg teveel ruimte en KFCL had het moeilijk met de vlotte balcirculatie.
Heel snel keken onze jongens tegen een 3-0 achterstand aan.
Naar het einde van de eerste helft kreeg rood-wit wel meer balbezit en werden eindelijk duels gewonnen.Seppe scoorde na hoekschop van Lenny. Ruststand 4-1.
KFCL kwam nu ook na de rust meer tot samenspel. Jaan scoorde na een mooie actie van Emiel M. De thuisploeg bleef echter het meest gevaarlijk. Onze kids werden andermaal teruggeduwd, zetten te weinig druk en liepen teveel vast in individuele acties. 3 tegendoelpunten waren dan ook onvermijdelijk en Lucas kon erger vermijden. Heule kon
enkele keren een snelle counter niet afwerken. Emiel M. centraal en Ricky op links knapten heel wat verdedigend werk op , ook Julie hield zich heel moedig op rechts. André recupereerde op het middenveld en Lars kon meermaals de diepte in maar de voorzet werd telkens afgeblokt. Jaan en Emiel M. konden nog knap scoren ! Lenny kon een mooie actie niet verzilveren.
Kop op jongens een heel moedige prestatie tegen een imponerende thuisploeg.
Lucas ,Jaan (1),Emiel M. (1) , Lars,André,Ricky,Julie,Lenny, Seppe (1)
Op 24 september haspelden de preminiemen hun wedstrijdje af tegen K.SV Moorsele. Ziehier het verslag van de U10 Reeks D gebracht door trainer Kurt : KFCL - K.SV Moorsele 0-6
Of zou het aan de oliebollen gelegen hebben.
Onze jongens kwamen nogal lusteloos aan de aftrap.Al gauw keek de thuisploeg tegen een 0-3 achterstand aan en kon de hele eerste helft geen vuist maken.De rood-witjes lieten maar begaan , zetten geen druk en verloren veel duels. Aan de rust was dan ook de 0-5 nogal pijnlijk.In de tweede helft bleken de bezoekers nog steeds de sterkste doch KFCL kwam ietsje meer in balbezit. Een mooie combinatie van een oprukkende Ricky met André kon Ian net niet verzilveren. Daarna zorgden André en Lars voor gevaar bij een actie door het centrum en een diepe bal van Emiel kon Ian net niet afwerken.Moorsele bleef gevaarlijk en misten nog enkele kansen.Emiel en Lucas (Jaan nam even zijn keeperhandschoenen over) hielden de verdediging goed overeind.
De bezoekers konden nog slechts één keer onze doelwachter Jaan verschalken. Eindstand 0-6
Kortom een wedstrijd waarbij op enkele spelers na inzet en duelkracht ontbrak. Lucas,Jaan,Lars,Emiel M.,Ian,Nando,Wouter,Ward,Ricky en André
jullie kunnen beter ! Volgend weekend gaan we er opnieuw voor. Trainer Kurt
Op 17 September speelden de beide preminiemenploegjes een thuiswedstrijd tegen OMS Ingelmunster. Hier het verslag van de U10 (Ajax) gebracht door trainer Kurt :
Hard labeur was het voor onze
jongens op hun eerste competitiematch tegen een heel sterk Ingelmunster.
De thuisploeg werd onmiddellijk naar achter geduwd door de gretige bezoekers die de match volledig in handen
namen.
KFCL had het moeilijk met de snelle balcirculatie. Al heel snel kwam de bezoekend ploeg op voorsprong 0-3. Op de
16de minuut konden de gebroeders Slosse zorgen voor het enige doelpunt. Lars kopte een hoekschop van Jaan knap
binnen. OMS scoorde nog tegen voor de rust (1-4).
Ook na een rustpauze kregen de rood-witjes te weinig balbezit. Ze misten duelkracht en na lang en moedig druk
zetten en door snelle omschakelingen van de tegenstander gingen onze kids uiteindelijk ook fysiek ten onder.
Ingelmunster liep nog uit tot 1-7.Ze waren sterker !
Kop op jongens , goed gedaan en we zullen hier sterker uitkomen en ons best blijven doen op training !
Lucas,André,Jaan,Lars,Seppe,Ian,Nando,Ricky en Wouter
En hier het verslag van de U10 (Juventus) ook gebracht door trainer Kurt:
Onze jongens en meisjes begonnen heel gretig aan de partij. De bal werd heel goed rondgespeeld. De bezoekende ploeg werd tot verdedigen gedwongen , KFCL zorgde voor gevaar. Al snel kon Aaron de score openen na een mooie combinatie met Emiel M. Jatse stuurde met een knappe dieptebal Emiel M naar voor , die kon binnentikken. De bezoekende ploeg bleef desondanks aardig meevoetballen en zorgde ook voor gevaar. Julie kon na een mooie actie het scorebord op 3-0 brengen.
Maarten kon kort daarop een schitterende actie net niet afwerken.Lenny trapte wel raak. De thuisploeg kon onze verdienstelijke verdediging met Trischa,Emiel V., Ward en Lucas toch nog 2 keer verrassen (4-2).
Kort voor de rust legde Emiel M. op hoekschop van Aaron de ruststand vast.
In de tweede helft bewees de bezoekende ploeg dat ze zich helemaal niet gewonnen gaven. Ze zetten KFCL zwaar onder druk en scoorden
uiteindelijk 3 knappe goals. Het bleef spannend tot de laatste minuut met nog enkele kansen aan beide kanten. Bram hield gelukkig nog een paar keer zijn netten schoon.
Een mooie eindstand (5-5)voor 2 teams die elk een helft voor hun rekening namen. Proficiat aan iedereen !
Bram,Lenny(1),Emiel V.,Emiel M. (2),Maarten,Aaron (1),Jatse,Trischa,Julie(1),Lucas en Ward
Op woensdag 14 September 2011 speelden de U10 Preminiemen van trainer Peter een oefenwedstrijd tegen de U9 van KVK Kortrijk. Uitslag : KFCL - KVK Kortrijk 3-4
Speelden voor Langemark :Bram ,Julie,Lucas D,Lenny,Emiel V,Maarten ,Ward,Jatse en Aaron.