een vervolg op Polsfotodagboek, klik op de foto voor een groter formaat. Helaas is het op het ogenblik nog steeds onmogelijk te reageren op deze blog. Ondanks diverse pogingen om dit probleem te melden bij de webmaster is er voorlopig nog geen antwoord of verbetering. Frustratie troef. Ik denk er aan een nieuw platform te zoeken om mijn dagelijkse ei kwijt te kunnen.
Een e-mail sturen kan gelukkig nog wel.
06-12-2020
06 december De Konijnenberg
Het vrouwke, Phaido en ondergetekende, we zijn in de loop van de namiddag een korte maar mooie wandeling gaan doen aan de Konijnenberg in Vosselaar. Een fototoestel heb ik altijd in aanslag, dat is daar qua landschap meer dan de moeite waard trouwens. Maar ik ben natuurlijk niet alleen maar op jacht naar landschapsfoto's, alle mogelijkheden die zich aandienen zijn welkom... Ik kreeg op een bepaald moment twee wielrenners in de gaten die klaarblijkelijk aan het oefenen waren in zandcrossen. Niet voor niets is de Kempen een zeer vruchtbare voedingsbodem voor cyclocross-kampioenen, we hebben hier mega veel oefenmogelijkheden en ondergrond voor beschikbaar. Deze jongens reden om beurten een rondje door het mulle zand, becommentarieerden dat dan en daarna kwam de andere weer aan de beurt. Ik zag mijn kans schoon om wat te oefenen in het meetrekken: scherp stellen en houden op een bewegend onderwerp zodat je in de achtergrond bewegingsonscherpte ziet ontstaan. Dit vond ikzelf de leukste uit een aantal pogingen. De zichtbare bewegingsonscherpte is niet helemaal horizontaal hoor ik de kenners al zeggen... Dat komt doordat ik mijn toestel onbewust een beetje scheef vasthad bij deze opname en achteraf heb ik dat recht gezet in Photoshop.
Reacties op bericht (2)
07-12-2020
horizon
Mij lijkt het niet nodig op deze foto een vlakke horizon te hebben in deze zandgronden, ik twijfel of er daar wel vlakke horizontes zijn. Als de bomen maar recht staan ( knipoog ).
gr, Martin
07-12-2020 om 17:00
geschreven door Martin
onscherp
Tja Pol 'k behoor zeker niet tot de kenners Dus kan er niet veel over zeggen buiten dat ik zonder uitleg kon zien wat de bedoeling is Heb ooit eens horen zeggen dat het perfect is als :het onderwerp scherp en de rest wazig. Dit is toch een voorbeeld zou ik zeggen Sterker vind ik dat Jij je toestel niet goed in de hand had !! Gevaarlijk denk'k Grts
07-12-2020 om 14:43
geschreven door duvelse fotokes