Voor alle duidelijkheid: In de bovenstaande titel staat de L voor Long. Maataanduidingen met veel X-en er in, daar heb ik wel vaker mee te maken, maar in mijn geval moet je die L lezen als Large he.
Phaido is er, zoals je merkt, in korte tijd in geslaagd zo'n 20 cm in lengte aan zijn chassis toe te voegen. Hoe hij het klaargespeeld heeft weet ik ook niet. Misschien is ie op het internet in contact gekomen met een alternatieve plastische chirurg of is hij lid geworden van een gym-club met specifieke lengte-oefeningen? Heeft ie zich laten volspuiten met cortisonen om zo zijn verweekt middendeel extreem uit te rekken? Of is dit het gevolg van het recente meningsverschil tussen het vrouwke en mezelf over wie hem nu eerst mocht knuffelen en waarbij ik hem van voor en het vrouwke van achter vasthad... Hebben we te hard getrokken?
Toen hij achter die zaanpot met opgroeiende Afrikaantjes doorliep heb ik 'm toch maar eens gefotografeerd hoewel ik het eerlijk gezegd geen zicht vind.
PS. Ik weet wel dat ik door het woord Afrikaantjes te gebruiken het risico loop nu te worden gebrandmerkt als racist maar stinkerkes is nog erger toch?
#beetje melig
|