.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    vuelta turistica 2018 nieuw 1
    vuelta turistica 2018 4


    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca

    vuelta turistica 4

    kenny spanje 1 2016
                                  Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    28-04-2019 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/04/2019

    banner wbv

    Zondag 28/04/2019 100E GROTE PRIJS AFFLIGEM (VB) Interclub Elite z.c./U23

    DEELNEMERS: 158 / OPGEVERS: 107 / TIJD: 3:47:22 / AFSTAND: 162KM

    1 WRIGHT FRED NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN GBR

    2 VANDENBROECK YARNO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN VUCHELEN TOM WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    4 TEUGELS LENNERT CIBEL

    5 VANSTEELANDT THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MARCHAND GIANNI CIBEL

    8 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    9 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 GERTS FLORIS TARTELETTO – ISOREX NED

     

    28/04/2019 ARDOOIE (W) Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:30:13 / AFSTAND: 112KM

    1 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 FARAZIJN MAXIME CLUB CYCLISTE VILLENEUVE ST GERMAIN AISNE

    3 DELAMEILLEURE MATHIAS BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING

    4 DELBAERE TIJS ROCKET ESPRESSO BELGIUM

    5 GELDHOF DAVID DOVY KEUKENS - FCC

    6 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK VAN EYCK FRA

    7 DEBUYSERE WANNES GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 CHAMON ALEXANDER VIND! CYCLING PROJECT

    9 JACQUES JARNE GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 VERVAEKE AÄRON MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

     

    28/04/2019 VLISSEGEM (W) Elite z.c./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:36:0 / AFSTAND: 114KM

    1 ANECA CISKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    3 DE SY VINCENT DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 DE SY GERTJAN PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    10 VANDENBERGHE NICK VIND! CYCLING PROJECT

     

    28/04/2019 SINT PIETERS RODE (VB) Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    DEELNEMERS: 97 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:10:50 / AFSTAND: 96KM

    1 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 ARIMONT CHARLIE WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VERHEYDEN JORIS TEL & CO CYCLING TEAM

    6 CLÉ BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    8 JORDENS JARNO WSC HAND IN HAND BAAL

    9 ERNST ROBIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 COLEMAN ZAK VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

     

    28/04/2019 WORTEGEM-PETEGEM (O) Nat Dames - 83 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:10:25 / AFSTAND: 83KM

    1 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    2 D`HOORE JOLIEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 GASS DANIELA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER

    4 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 JARY RACHEL KEUKENS REDANT CYCLING TEAM GBR

    6 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT

    7 DE BAAT KIM DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 JONGERIUS CLAUDIA WC DE SPRINTERS MALDEREN NED

    9 VERSTICHELEN FEMKE ISOREX CYCLING TEAM

    10 ERIKSEN MALIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NOR

     

    28/04/2019 SINT-JORIS (W) Juniores - 80 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:56:12 / AFSTAND: 80KM

    1 STEVENS DAAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    8 BONTINCK JARNE DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    9 POLLEFLIET GIANLUCA SHIFTING GEARS KERMESSE

    10 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    28/04/2019 JESSEREN-BORGLOON (LB) Juniores - 85 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:15:24 / AFSTAND: 85KM

    1 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 WILLEMS GILLES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 MUSIALIK JAKUB SMS SWIDNICA POL

    5 MARTENS HANNES DAVO UNITED CYCLING TEAM

    6 CHOFFRAY GAUTHIER TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL

    7 BRAMS ANDY BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 VANDERMEER QUINTEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    9 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    28/04/2019 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) Juniores - 86,4 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:16:14 / AFSTAND: 86.4KM

    1 LOOTENS GUST GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DAY THOMAS GIANT HALO GBR

    5 BERT JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 VAN DEN BORRE DYLAN SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    7 BONNET THÉO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 CHRISTIAENS JONAS ISOREX CYCLING TEAM

    9 VERMEIREN YENTHE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO TEAM

     

    28/04/2019 MOLENSTEDE (VB) Juniores - 86 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:19:40 / AFSTAND: 86KM

    1 BOONS JENTE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ERAUW THIEMO BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 DE LEEUW WARD MAES CT GLABBEEK

    9 HEYLEN WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 QUETS STIJN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    28/04/2019 RUMST (A) Juniores - 93,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:15:53 / AFSTAND: 93.6KM

    1 DEBREYNE RUBEN MAES CT GLABBEEK

    2 DE VOS TOON HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE RIJK SIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VOCHTEN VICTOR DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 PEETOOM NELSON DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. NED

    9 VAN ROOSBROECK JAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 DERAEDT VICTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    28-04-2019 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.C2 en de Titel van Oost-Vlaams kampioen !!!


    Cocquyt Patrick 2019 

         Patrick Cocquyt


    Zondag 28 April 2019 ZOTTEGEM (9620) – KAMPIOENSCHAP OOST-VLAANDEREN

     

    Cat.A - 69,3 km – 48 deelnemers

    1-Van De Velde Valentijn (Lembeke)

    2-Van Geyt Koen

    3-Van Reepingen Kevin

    4-Van Impe Lode

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Vermassen Jens

    7-Van Ruymbeke Thieme

    8-De Smet Olivier

    9-Vermeeren Raf

    10-Van Boven Frederik

    11-Roels Diedrich-12-Vral Bart-13-Taveirne Anthony-14-Michels Kenny-15-Cockx Sem-16-Vandenbussche Ron-17-Verwee Nico-18-Callebaut Kevin-19-De Jonghe Frederick-20-Van Sante Tristan-21-Motte Jan-22-Van Canegem Bing-23-Deschuytter Casper-24-Vispoel Ruben-25-Devoet Jonas-26-Hosselaer Jan-27-Bernagie Ruben-28-Vossaert Matthias-29-Maenhout Kenny-30-De Leeuw Jelle-31-De Man Jan-Bart-32-Vandenbergh Wouter-33-Smetryns Daan-34-Laforce Mike-35-Van Den Noortgaete Ken-36-Depraetere Roel-37-Candries Ruben-38-De Nauw Sigfried-39-Dumortier David-40-Peelman Stijn-41-Bouquet Kenneth-42-Maenhout Tommy-43-Moerman Sam-44-Sluys Johan-45-Stevens Juhani-46-Vermeulen Robbin-47-Van Kerchove Jonathan-48-Apers Michaël

     

    Cat.B - 63 km – 26 deelnemers

    1-Diependaele Jurgen (Zottegem)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Declercq Thierry

    4-Ghyselen Frederik

    5-Mercken Kenneth

    6-Van Rijckeghem Steven

    7-de Koning Michel

    8-De Vlieger Sven

    9-Stevens Kurt

    10-Eeckhout Kurt

    11-Reniers Kristof-12-Van Roeyen Dave-13-Smet Guy-14-Van Rijssel Mike-15-De Wannemaeker Filip-16-Van Steenbergen Filip-17-Verselder Hans Jurgen-18-Hens Paul-19-De Cock Bart-20-Van Himst Patrick-21-Lampaert Philip-22-Haegeman David-23-De Clercq Gino-24-Maes Peter-25-Van Impe Jurgen-26-Van Pachterbeke Patrick

     

    Cat.C1 - 50,4 km – 8 deelnemers

    1-Bobelijn Patrick (Assenede)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-Eeckhout Kurt

    4-Roobroeck Dirk

    5-Smet Luc

    6-D'Hondt Erwin

    7-Hugelier Jürgen

    8-De Backer Jurgen

     

    Cat.C2 - 50,4 km – 5 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Suys Frank

    3-Ballet Peter

    4-Keyenberg Koen

    5-Dewulf Xavier

     

    Cat.D1 - 44,1 km – 18 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Van De Velde Rudy

    3-Maes Jos

    4-De Coninck Danny

    5-Vanopstal Eddy

    6-Stockman Ruddy

    7-Willems Noël

    8-Somers Chris

    9-Witman Luc

    10-Struyf Raoul

    11-Verbeke Johan-12-Polfliet Danny-13-Lacquet Philippe-14-De Baets Johan-15-Vyncke William-16-Dupont Guido-17-Hoornaert Glenn-18-Bath Mick

     

    Cat.D2 - 44,1 km – 19 deelnemers

    1-Donaldson Andrew (Huddlesheld GB) +65

    2-Vanpoucke Rik

    3-Wauters Jean-Pierre

    4-Vervondel Marc +70

    5-Cobbaut Eddy

    6-Bocklandt Piet

    7-Mertens René

    8-Remory Pierre

    9-De Vuyst Eddy

    10-109-Vyvey Julien

    11-Van Holen Johny-12-Corthier Wily-13-Pauwels Marcel-14-De Roos Willy-15-Wauters Roger-16-Devadder Andre-17-Casteleyn Ghislain-18-Deneef Jozef-19-Demiddel Ronny

    28-04-2019 om 20:54 geschreven door kenny


    27-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan KENNETH CAETHOVEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Kenneth Caethoven 2019 

       Kenneth Caethoven

     

    Zaterdag 27/04/2019 3 BERGENPRIJS - E3 BINCKBANK CLASSIC (W) Interclub Elite z.c./U23

    DEELNEMERS: 169 / OPGEVERS: 87 / TIJD: 3:28:50 / AFSTAND: 142KM

    1 DE WILDE GILLES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DEPREZ TUUR CIBEL

    3 GERTS FLORIS TARTELETTO – ISOREX NED

    4 VERCAMST WESLEY HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO - ISOREX

    6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 TIDBALL WILLIAM GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM GBR

    10 DEBRUYNE GLENN CIBEL

     

    27/04/2019 BRUGGE - DUDZELE (W) Elite z.c./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:41:17 / AFSTAND: 116KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    5 VERDOOLAEGHE BRYAN TEAM ATOM 6 BIKESTORE

    6 MOONS STEVEN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 DEBUYSERE WANNES GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 ALONSO MONTES PABLO PRORACE - URBANO CYCLING TEAM ESP

    9 MODELL THEO RICHARDSONS TREK RACE TEAM GBR

    10 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    29 DHOLLANDER KRISTOF

     

    27/04/2019 HAKENDOVER (VB) Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:19:7 / AFSTAND: 98KM

    1 SCHOEVAERS WARD STAGECO CYCLING TEAM

    2 CLÉ BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    5 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 ERNST ROBIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SCHERPENBERGH TRISTAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 COLEMAN ZAK VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 HEYMANS JONAS TEL & CO CYCLING TEAM

     

    27/04/2019 ZELE (O) Elite zc/U23 - 130 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 3:00:45 / AFSTAND: 130KM

    1 KENNETH CAETHOVEN uit Zele BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 COOLEN YVES BEAT CYCLING CLUB

    3 LAUWENS FEDDRIK PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    4 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT

    5 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 VAN GOETHEM KEVIN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VAN SCHOOR MATTHEW GM RECYCLING TEAM

    8 VAN EECKHOUT LEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DHAENE BRECHT GM RECYCLING TEAM

    10 COOLS ALEXANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    14 COPPENS CARRERA 15 DE JONGHE KEVIN 24 SINOY FABIO

     

    27/04/2019 ZWEVEZELE LADIES CLASSIC (W) Nat Dames - 94,4 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:34:29 / AFSTAND: 94.4KM

    1 RAYBOULD REBECCA TEAM BREEZE GBR

    2 VAINIONPÄÄ LAURA S-BIKES BODHI CYCLING FIN

    3 SCHUITEMAKER LILY NED

    4 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 JONGERIUS CLAUDIA NED

    6 ARMEE NELE ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 HOLL JENNY TEAM BREEZE GBR

    8 CASTRIQUE ALANA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9 DALVING SHANA

    10 WINKELHAG MIRA RRC DUREN-MERKEN GER

    12 DRUYTS JESSY

     

    27/04/2019 E3 BINCKBANK CLASSIC (W) UCI Men Juniores - 118 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 85 / TIJD: 2:58:32 / AFSTAND: 118KM

    1 ANDRESEN TOBIAS LUND TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE DEN

    2 HAYTER LEO SOUTH EAST REGION BC GBR

    3 VAN DER TUUK AXEL SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED

    4 BYSKOV SARBO ANDREAS TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE DEN

    5 HUENS AXEL OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    6 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    7 DEJAEGHER JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEHAIRS SIMON BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    27/04/2019 GULLEGEM (W) Juniores - 93,5 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:30:13 / AFSTAND: 93.5KM

    1 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SIMOENS JARI ZANNATA-GALLOO TEAM

    3 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEBORGGRAEVE MATTHEW WIELERTEAM IEPER

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    7 BUIJSSE LUKAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VANDEVANNET SIMON ZANNATA-GALLOO TEAM

     

    27/04/2019 ROTSELAAR (VB) Juniores - 96 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:17:55 / AFSTAND: 96KM

    1 JENTGEN JEROME UC DIPPACH LUX

    2 MINY GILLES UC DIPPACH LUX

    3 BEELEN PIETER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN DEN SCHOOR MATS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 MUSIALIK JAKUB SMS SWIDNICA POL

    7 FASTRES NOAH ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SEDZIK DAWID SMS SWIDNICA POL

    9 PAQUET TOM VC HETTANGE GRANDE LUX

    10 MICHOTTE JOÉ VELO WOOLZ LUX

    27-04-2019 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Tony Heirbaut 2019 

          Tony Heirbaut

     

    Zaterdag 27 April 2019 BASSEVELDE (9968)

     

    Cat.A - 75 km – 43 deelnemers

    1-TONY HEIRBAUT (Stekene)

    2-Holvoet Mattijs

    3-Vleurinck Kevin

    4-Vermeeren Raf

    5-Willaerts Niels

    6-Maes Bram

    7-De Scheemaeker Davy

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Wijnstra Jacob

    10-Roels Diedrich

    11-Buysse Lennert-12-Cools Sven-13-De Spiegeleire Mattias-14-Nachtegael Danny-15-De Neve Bart-16-Eeckhout Kevin-17-Maenhout Kenny-18-Focke Ivo-19-Smetryns Daan-20-Wytinck Niels-21-Dequidt Christophe-22-Vossaert Matthias-23-Van Gaeveren Gunter-24-Lammens Laudelino-25-Laforce Mike-26-Declerck Jean-Baptiste-27-Van Osselaer Tom-28-Matthys Sam-29-Desomviele Lieven-30-Opsomer Enzo-31-de Clercq Robin-32-Dalschaert Xander-33-Maes Jef-34-Spileers Kenny-35-Sels Kristof-36-Neetens Dylan-37-Dequidt Frederik-38-Benschop Edward-39-Verwee Nico-40-Pauwels Simon-41-Schelfhout Gregory-42-Parrein Jans-43-Stevens Jorg

     

    Cat.B - 65 km – 15 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Melle)

    2-de Koning Michel

    3-Verschelden Steven

    4-Roskam Andy

    5-Mercken Kenneth

    6-Sabo Pedro

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-De Wannemaeker Filip

    9-Smet Guy

    10-Van Osselaer Tommy

    11-Segers Daniel-12-Demeter Renaat-13-Van Eyck Tom-14-Verselder Hans Jurgen-15-Savat Fabien

     

    Cat.C1 - 55 km – 11 deelnemers

    1-Bobelijn Patrick (Assenede)

    2-De Bosscher Koen

    3-Schollaert Carlo

    4-Roobroeck Dirk

    5-Lammens Mario

    6-Janssens Bert

    7-Moens Patrick

    8-D'Hondt Erwin

    9-Soetens Chris

    10-Van Den Broeck Alain

    11-Hebbrecht Geert

     

    Cat.C2 - 55 km – 9 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem)

    2-Mathys Dirk

    3-Cosijn Ronny

    4-Leuntjens Kurt

    5-Van Duyse Peter

    6-Van Loy Eddy

    7-Dewulf Xavier

    8-Catteuw Herwig

    9-Gort Ronald

     

    Cat.D1 - 45 km – 11 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Struyf Raoul

    3-De Coninck Danny

    4-Willems Noël

    5-Reniers Tony

    6-De Baets Johan

    7-Polfliet Danny

    8-Bath Mick

    9-Vyncke William

    10-Lacquet Philippe

    11-De Poorter Luc

     

    Cat.D2 - 45 km – 14 deelnemers

    1-de Waal Wim (Sint-Jansteen NL) +65

    2-Donaldson Andrew

    3-Vyncke Wilfried

    4-De Leersnyder Florent +70

    5-Devadder Andre

    6-Casteleyn Ghislain

    7-Pauwels Marcel

    8-Vyvey Julien

    9-De Vuyst Eddy

    10-Tummeleer Dirck

    11-Corthier Wily-12-Demiddel Ronny-13-Moens Louis-14-Mous Willy

    27-04-2019 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Thomas Szkandera 2019  Quinten Dalving 2019

       Thomas Szkandera             Quinten Dalving

     

    Zaterdag 27/04/2019 TOLLEMBEEK (VB) Juniores - 95 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:25:13 / AFSTAND: 95KM

    1 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 COPPENS CISSE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    4 DUYM STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 SCHOUPPE ZORAN DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    7 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    8 SMET JORRE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DAY THOMAS GIANT HALO GBR

    10 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    27/04/2019 DEINZE- VINKT (O) Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:45:14 / AFSTAND: 66KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SMULDERS VIK TWC PIJNENBURG NED

    3 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VAN COPPERNOLLE YONI ISOREX CYCLING TEAM

    8 CREYTENS LENNERT KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 PROVOST QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS MARIUS ISOREX CYCLING TEAM

    11 VAN ROYEN NICK

     

    27/04/2019 HARELBEKE (W) Nieuwelingen - 61,2 km

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:35:30 / AFSTAND: 61.2KM

    1 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 KUYPERS MILAN WAC TEAM

    4 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VAN HOLLEBEKE MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    7 DE SCHRIJVER RUNAR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 HOORNE ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE CAMPENAERE BRENT GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 BOTTERBERG DYLAN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    27/04/2019 HERENTHOUT (A) Nieuwelingen - 68,3 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:48:38 / AFSTAND: 68.3KM

    1 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    2 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN HEIJST JORDI WV SCHIJNDEL NED

    5 BRUSTEN TUUR HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VERTOMMEN IAN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 PAUL LOÏS MAES CT GLABBEEK

    10 BERTELS JASPER DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    27/04/2019 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (VB) Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 1:47:44 / AFSTAND: 66KM

    1 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    2 TAK MORENO DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 KNAEPS LOWIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERCAMMEN MILAN MAES CT GLABBEEK

    5 NIJS VIKTOR MAES CT GLABBEEK

    6 CINTI TIZIANO SPORT EN MOEDIG GENK

    7 GILLES MAX UC DIPPACH LUX

    8 VANSCHOONBEEK FERRE MAES CT GLABBEEK

    9 BROOSUS BRENT RSC DE ZUISWESTHOEK NED

    10 GOOSSENS SENNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC


    27/04/2019 ZWEVEZELE (W) Nieuwelingen - 59 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:34:11 / AFSTAND: 59KM

    1 QUINTEN DALVING AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 HEYMAN JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    3 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 CLAUW THIBO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 LANNOO KOEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DE COSTER JANI CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DESMET ANTOON GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 MALFAIT JEAN-LOUIS GAVERZICHT-BE-OKAY

     

    27/04/2019 GULLEGEM (W) Dames Juniores/Nieuwelingen - 57 km

    DAMES JEUGD

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:35:22 / AFSTAND: 57KM

    1 JANSSEN LIEKE TWC BERGKLIMMERS NED

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK

    5 BLEI SILKE NED

    6 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERBEEK BRITT MAES CT GLABBEEK

    8 TIEROLF SOPHIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 HEREMANS KATO MAES CT GLABBEEK

    10 DE WISPELAERE FIEN EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:35:33 / AFSTAND: 0KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK

    4 BLEI SILKE NED

    5 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE GRAVE BRITT WV BREDA NED

    7 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 PUYPE LAURA KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    27-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.D en Titel van Oost-Vlaams Kampioen !!!


    Stijn Verbeke 2019   Cocquyt Patrick 2019

              Stijn Verbeke                 Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 27 April 2019 - MOORSEL (9310) - OOST-VLAAMS KAMPIOENSCHAP


    VWF 27-04-2019

    27-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    26-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 1 - TTC RONDE 2019
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2019


    Proficiat aan FRANK VAN ASSCHE met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Frank Van Assche 2018 

       Frank Van Assche

     


    Donderdag 25/04/2019 – MEERDONK – TTC Ronde – Rit 1 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 33

    1 FRANK VAN ASSCHE 

    2 JIM MARIEN

    3 NICK FELIX

    4 BRYAN CAP

    5 STEFAN BOON

    6 FILIP VAN STEIRTEGHEM

    7 GIANNI VERMEIREN

    8 THIJS HERMANS

    9 WOUT MERTENS

    10 BERT VERHASSELT

    11 DIETER RIGOLE 12 NIELS D'HONDT 13 WIM VAN DER VEKEN 14 KURT VAN RAEMDONCK 15 KRIS VERMEULEN 16 TOM VAN ZAND 17 KURT STEVENS 18 GUIDO SPANOGHE 19 PETER HEYMANS 20 TOR VERSTRAETEN 21 KENNY DE PERMENTIER 22 BJORN DE VRIEZE 23 DENNIE DE WIT 24 JIRI VERMEULEN 25 KURT DE GRONCKEL 26 GERT VAN LAEKEN 27 GERT VAN DER VLOET 28 HANS VERGAUWEN 29 JORIS VAN WEESENBEECK 30 SVEN STERCK

     

    OPGAVE: TOM VAN VAERENBERGH , JIMMY SEGERS , SIGI FEUCHT 






     

    Donderdag 25/04/2019 – MEERDONK – TTC Ronde – Rit 1 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 39

    1 PALINCKX MATS 

    2 NICOLAS BOMBEKE

    3 VANDERSNICKT WARD

    4 BART VAN DE SOMPEL

    5 BJORN VAERENBERGH

    6 KURT WUYTACK

    7 PAULINCKX MATHIJS

    8 LUYTEN RAF

    9 TIM POELMAN

    10 GEOFFREY DE JONGHE

    11 RASSCHAERT DAVY 12 VAN OOST MICHIEL 13 BART HERMANS 14 VAN DUYSE NIELS 15 IGNACE VERDOODT 16 GUY BOGAERT 17 VERSTRAETE GINO 18 STEFAN DE MAEYER 19 LUC DE CAUWER 20 MARIO BOLSSENS 21 D'HONDT SAM 22 VAN ACKER DAVY 23 DIRK BRYSSINCKX 24 FRANKY DE CLERCQ 25 VAN DEN ABEELE STEVEN 26 RAMAN DAVID 27 VANDECASTEELE AURELIO 28 BOECKLING TUUR 29 ANTHONISSEN THOMAS 30 JEFFREY VAN MIEGHEM 31 PIETER COVENTS 32 PHILIP VAN HAVENBERGH 33 CLAUS KRISTOF 34 TIM VERHELST 35 PUYLAERT CEDRIC 36 KURT THOEN 37 VAN DAMME BENNY 38 DYLAN VAN IMPE

     

    OPGAVE: WIM VAN CRAENEBROECK 

    26-04-2019 om 20:38 geschreven door kenny


    24-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 24/04/2019 DE WAALSE PIJL  MEN ELITE – 195 km – 04h55’14”

    DEELNEMERS :

    1-Julian ALAPHILIPPE-Deceuninck - Quick Step (Fra)

    2-Jakob FUGLSANG-Astana Pro Team (Den)

    3-Diego ULISSI-UAE Team Emirates (Ita)  + 6"

    4-Bjorg LAMBRECHT-Lotto Soudal  + 8"

    5-Maximilian SCHACHMANN-Bora-Hans Grohe (Dui)

    6-Bauke MOLLEMA-Trek-Segafredo (Ned)

    7-Patrick KONRAD-Bora-Hans Grohe (Oos)

    8-Michael MATTHEWS-Team Sunweb (Aus)

    9-Jelle VANENDERT-Lotto Soudal  + 11"

    10-Enrico GASPAROTTO-Dimension Data (Ita)

    77-Tosh VAN DER SANDE-Lotto Soudal  + 7'57"

     

    24/04/2019 DE WAALSE PIJL  WOMEN ELITE – 118,5 km – 03h17’04”

    DEELNEMERS :

    1-Anna VAN DER BREGGEN-Boels Dolmans CT (Ned)

    2-Annemiek VAN VLEUTEN-Mitchelton Scott (Ned)  + 1"

    3-Annika LANGVAD-Boels Dolmans CT (Den)  + 4"

    4-Marianne VOS-CCC – LIV (Ned)  + 14"

    5-Demi VOLLERING-Parkhotel Valkenburg (Ned)   + 16"

    6-Katarzyna NIEWIADOMA-Canyon // SRAM Racing (Pol)  + 17"

    7-Ashleigh MOOLMAN-CCC – LIV (Z-Afr)  + 20"

    8-Cecilie Uttrup LUDWIG-Bigla (Den) + 23"

    9-Brodie CHAPMAN-Team Tibco-Silicon Valley  (Aus)  + 26"

    10-Margarita Victoria GARCIA-Movistar Team Women (Spa)  + 33"

     

    24/04/2019 HERNE (VB) Elite z.c./U23 - 119,9 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:45:42 / AFSTAND: 119.9KM

    1 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    2 VAN RYMENANT GILLIAN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 LUNDER EIRIK STAVANGER SK NOR

    5 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    6 VANDROMME ALESSANDRO GM RECYCLING TEAM

    7 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 PARIDAENS JASPER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    10 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    30 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    24/04/2019 LEDEGEM (W) Elite z.c./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:37:35 / AFSTAND: 120KM

    1 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    3 PIRARD MAXIM

    4 FLET AXEL CÔTES D´ARMOR MARIE MORIN VERANDA RIDEAU FRA

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 MAES LAURENS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 SHORT PHILIP DOVY KEUKENS – FCC USA

    8 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    10 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    11 CAETHOVEN STEVEN 12 CORDEEL PIETER 20 CORDEEL SANDER

    24-04-2019 om 20:25 geschreven door kenny


    23-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/04/2019

    banner wbv

    Dinsdag 23/04/2019 HAKENDOVER (VB) Elite z.c./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:48:39 / AFSTAND: 118KM

    1 WRIGHT FRED INSIRED GBR

    2 HAYTER ETHAN VC LANDERS GBR

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 DEVOS HAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    7 BRITTON RHYS INSPIRED GBR

    8 CLÉ BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 WALLS MATTHEW INSPIRED GBR

    23-04-2019 om 19:04 geschreven door kenny


    22-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 22/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 22/04/2019     


    Maandag 22/04/2019 NIEUWKERKEN-WAAS (O) Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS : DEELNEMERS: 131 / OPGEVERS: 48 / TIJD: 2:40:50 / AFSTAND: 110KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 VAN DUREN BRENT VAN EYCK SPORT

    5 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG GUY 12 SINOY FABIO 16 SMET JONAS 18 VAN GUYSE JARNO 19 MEUL ROBBY 20 DE BOCK STEF 21 WIELANDT SVEN 24 VERBEKE STIJN 25 VAN GOETHEM KEVIN 32 CORDEEL PIETER


    3W3A2616
                                                                                 
                                                              Winnaar Sander Cordeel te Nieuwkerken.

    3W3A2624

                                                                 Een woordje uitleg van winnaar Sander Cordeel.

    3W3A2527

    3W3A2537

    3W3A2363

    3W3A1925

    3W3A1813
                                          





    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    22-04-2019 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/04/2019

    banner wbv


    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sander Cordeel 2018 

         Sander Cordeel


    Maandag 22/04/2019 NIEUWKERKEN-WAAS (O) Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS : DEELNEMERS: 131 / OPGEVERS: 48 / TIJD: 2:40:50 / AFSTAND: 110KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 VAN DUREN BRENT VAN EYCK SPORT

    5 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG GUY 12 SINOY FABIO 16 SMET JONAS 18 VAN GUYSE JARNO 19 MEUL ROBBY 20 DE BOCK STEF 21 WIELANDT SVEN 24 VERBEKE STIJN 25 VAN GOETHEM KEVIN 32 CORDEEL PIETER

     

    22/04/2019 RETIE (A) Elite z.c./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 135 / OPGEVERS: 74 / TIJD: 2:44:10 / AFSTAND: 119KM

    1 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    3 MARIS ELIAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 LEDEGEN DIETMAR HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 HAEST TOM

    8 APPEL STIJN WEST FRISIA NED

    9 RAEYMAEKERS MATTIAS HUBO - TITAN CARGO CT

    10 LEHAEN DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    25 PERSOON JOERI

     

    22/04/2019 MOORSLEDE-VIERKAVE (W) Elite zc/U23 - 122,25 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:45:33 / AFSTAND: 122.25KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEPREZ TUUR CIBEL

    4 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO - ISOREX

    5 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB

    6 VERCAMST WESLEY HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    9 DEBUY ANTHONY TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 VERHULST WOUTER GAVERZICHT-BE-OKAY

     

    22/04/2019 ZWEVEZELE (W) Elite zc/U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:32:14 / AFSTAND: 120KM

    1 VAHTRA NORMAN CYCLING TARTU EST

    2 VASTMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WESTGAARD KRISTOFFER ASKER CK NOR

    4 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 KISKONEN SIIM CYCLING TARTU EST

    6 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    8 ROSSEEL RICKY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    10 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

     

    22/04/2019 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) interclub Juniores - 119 km

    DEELNEMERS: 92 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:50:13 / AFSTAND: 119KM

    1 SIMMONS QUINN NATIONAL TEAM USA

    2 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 PAULUS MILAN MAES CT GLABBEEK

    5 JENKINS NOLAN NATIONAL TEAM USA

    6 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN

    7 SHEFFIELD MAGNUS NATIONAL TEAM USA

    8 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    9 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BYSKOV SARBO ANDREAS TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN

    27 VAN POPPEL SÉBASTIEN 30 BROUWERS EMILE 32 VAN DEN SCHOOR MATS

     

    22/04/2019 WESTKERKE OUDENBURG (W) Juniores - 89,6 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:10:0 / AFSTAND: 89.6KM

    1 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    3 DEDRY TOM VELO CLUB ARDENNES

    4 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    6 DEBORGGRAEVE MATTHEW WIELERTEAM IEPER

    7 VERROONEN GILLES GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 BUFFEL ARNE GAVERZICHT-BE-OKAY

    23 DEJONGHE KJELL 28 THORÉ RUNE

    22-04-2019 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan CEDRIC VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Cedric Van Raemdonck 2019    Thomas Szkandera 2019

    Cedric Van Raemdonck        Thomas Szkandera

     

    Maandag 22/04/2019 HERZELE (O) Juniores - 64 km

    DEELNEMERS: 86 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:03:14 / AFSTAND: 84KM

    1 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    2 VANDENSTORME DYLAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    3 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    4 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 WAEYAERT ARNO BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 SNOEKS LUCIEN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 COPPENS CISSE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    10 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    12 REUNIS ROWDY 15 VERCAUTEREN THOMAS 29 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    22/04/2019 LIEVEGEM (O) Juniores

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:51:18 / AFSTAND: 81.25KM

    1 DE PAUW ROBBE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    2 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    3 DEBREYNE RUBEN MAES CT GLABBEEK

    4 VAN DE WYNKELE LORENZ VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MARTHE NICOLAS VELO CLUB ARDENNES

    6 DUYM STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 PERMENTIER EMANO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BERT JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 DEMAN BREM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 SANDRIE BRENT 18 GALLE STAF

     

    22/04/2019 LEDEGEM (W) Nieuwelingen - 62 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:28:52 / AFSTAND: 62KM

    1 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DYCK JAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    3 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DALLE JENS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DESMET TYLER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 LANNOO KOEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN EIJSDEN BRAM ZANNATA-GALLOO TEAM NED

    15 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    22/04/2019 LIEVEGEM (O) Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:24:11 / AFSTAND: 56.25KM

    1 CÉDRIC VAN RAEMDONCK uit St.Niklaas AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    3 JONCKHEERE JARNE K.V.C. DEINZE VZW

    4 BOTTERBERG DYLAN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 HEYMAN JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SCHEERLINCK KIERO DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    10 DHONDT ROBBE DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    13 VAN ROYEN NICK 24 LEMMENS JARNE 27 DE MOL SEM 29 PROVOST QUINTEN

     

    22/04/2019 BORLO (LB) Nieuwelingen - 63 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 1:38:8 / AFSTAND: 63KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 MOONEN ZENO TEAM KEMPEN

    4 HUBO XANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 JACQUES LUCAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 BLOMMEN BRENT KZLWC HEYLEN

    7 DAXHELET LOUIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MESZAROS BENCE WILLEBRORD WIL VOORUIT HUN

    9 BASSA JENS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 LAURENT LUCAS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    31 BOEYE RUBEN

    Szkandera 22-4-2019 

    22/04/2019 SINT PIETERS RODE (VB) Nieuwelingen - 62,4 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 1:41:10 / AFSTAND: 62.4KM

    1 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 CINTI TIZIANO SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN GESTEL KASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    9 STIERS VICTOR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 BRUSTEN TUUR HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 JORIS ROBBE 22 MAEREVOET NILS 27 BLOMMAERT LARS

     

    22/04/2019 BEERNEM (W) Dames Juniores/Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen - 80 km

    DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:05:57 / AFSTAND: 0KM

    1 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    2 DE CLERCQ KATRIJN VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    3 DEBOUCK ELENA GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 TVEIT NORA STAVANGER SK NOR

    5 KEMPS STEPHANIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    6 VAN ASSCHE NELE VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    7 GIELKENS ESMÉE VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    8 POPELIER LOTTE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    9 VERBEEK BRITT MAES CT GLABBEEK

    10 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:06:50 / AFSTAND: 0KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DE PAAR INES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    5 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK

    6 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 JOORIS FEBE

    8 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 REIJNHOUT ROSITA ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    22-04-2019 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C1 en de Titel van Vlaams Kampioen !!!


    Lieven Van De Perre 2019 

     Lieven Van De Perre

     

    Maandag 22 April 2019 ERWETEGEM (9620) – KAMPIOENSCHAP VLAANDEREN

     

    Cat.A - 76,7 km - 66 deelnemers

    1 Callebaut Kevin (Kluisbergen)
    2 Claeys Jorg 
    3 Van Geyt Koen 
    4 De Smet Olivier 
    5 Debaere Giovanni 
    6 Van Reepingen Kevin 
    7 Vermeiren Tom 
    8 Baeyens Tommy 
    9 Vanhaeren Stef 
    10 Kets Anthony 
    11 Roels Diedrich 12 Van den Berghe Anthony 13 de Ruijsscher Dante 14 Poppe Stef 15 Van Ruymbeke Thieme 16 Vispoel Ruben 17 Vleurinck Kevin 18 Cockx Sem 19 De Smet Dries 20 Van De Velde Valentijn 21 Nevejans Kenny 22 Vandekerckhove Brecht 23 Vermeeren Raf 24 Buysse Lennert 25 Verwee Nico 26 Benoy Maxim 27 Maertens Sam 28 De Stoop Tom 29 Broeckaert Ruben 30 De Man Jan-Bart 31 Ulens Thijs 32 Laforce Mike 33 Biebau Aaron 34 Backelandt Frederik 35 Bauters Pieter 36 Nevejans Dennis 37 Wollaert Jan 38 Buyl Maxim 39 Alonso Alexander 40 Liedts Niels 41 De Rouck Wazo 42 Verbeure Hakim 43 Van De Venne Jiri 44 Wytinck Niels 45 Taveirne Anthony 46 Wouters Anton 47 Leemans Rob 48 Bekaert Tim 49 Matthys Sam 50 Vandewattijne Timothy 51 Devoet Jonas 52 Declerck Jean-Baptiste 53 Van den Branden Brecht 54 Dobbelaere Frederik 55 Maes Jonah 56 Sluys Johan 57 De Waele Alessandro 58 Bolle Andy 59 Desomviele Lieven 60 Van Wilderode Bruno 61 Van Meirhaeghe Karel 62 Van Hyfte Tom 63 Butt Matthew 64 Vossaert Matthias 65 Zuuring Erik 66 Peelman Stijn

     

    Cat.B - 59 km – 37 deelnemers

    1 Declercq Thierry (Avelgem)
    2 De Clercq Gino 
    3 Smet Guy 
    4 Verbeken Kurt 
    5 Haegeman David 
    6 Bobelijn Patrick 
    7 Van Den Broecke Mario 
    8 Bolsens Kris 
    9 Pauwels Vital 
    10 De Vlieger Sven 
    11 Reniers Kristof 12 Sabo Pedro 13 Van Rijckeghem Steven 14 Van Hautekerke Glenn 15 De Laender Steven 16 De Wannemaeker Filip 17 Verschelden Steven 18 Van Osselaer Tommy 19 Arena Lorenzo 20 de Koning Michel 21 Verselder Hans Jurgen 22 D'Hoe Davy 23 Demeter Renaat 24 Van Rijssel Mike 25 Van Raemdonck Robby 26 Van Mol Bart 27 Denier Ronny 28 Van Roeyen Dave 29 Folens Wim 30 Van Buggenhout Jurgen 31 Van Den Neste Johan 32 De Waele Kris 33 Van Roosbroeck Patrick 34 Kramer Guido 35 Brijs Gert 36 Van Himst Patrick 37 Van Esbroeck Sven

     

    Cat.C1 – 53,1 km – 1+ deelnemers

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (Kieldrecht)
    2 Eeckhout Kurt 
    3 Primo Gino 
    4 Van Holderbeke Frank 
    5 Lampaert Philip 
    6 Roose Geert 
    7 De Bosscher Koen 
    8 Roobroeck Dirk 
    9 Smet Luc 
    10 Van Den Broeck Alain 
    11 Janssens Bert 12 Marien Nico 13 Volcke Dominiek 14 D'Hondt Erwin 15 Verheyden Johan 16 Berth Claude 17 Heyndrickx Wim 18 Bracke Wim 19 Bobelijn Patrick

    WAOD Erwetegem 22-04-2019 1

     

    Cat.C2 – 53,1 km – 12 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)
    2 Beirnaert Eddy 
    3 Suys Frank 
    4 Meyvis Serge 
    5 Depuydt Dominique 
    6 Van Loy Eddy 
    7 Goolaerts Dirk 
    8 Lust Denis 
    9 Erauw Luc 
    10 Vandebuerie Mario 
    11 Dewulf Xavier 12 Bolle Henk

    WAOD Erwetegem 22-04-2019 2

     

    Cat.D1 – 41,3 km – 19 deelnemers

    1 Paridaens Ronny (Denderhoutem)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Pieters Joost 
    4 Stockman Ruddy 
    5 Van De Velde Rudy 
    6 Struyf Raoul 
    7 15 Reniers Tony 
    8 20 Maes Jos 
    9 5 Van Mol Luc 
    10 246 van Rijsbergen John 
    11 Lacquet Philippe 12 Dupont Guido 13 Vyncke William 14 Willems Noël 15 Cornette Freddy 16 Van Den Broeke Patrick 17 Nevejans Idesbald 18 D'Hondt Freddy 19 Bath Mick

     

    Cat.D2 – 41,3 km – 23 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) 70+
    2 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    3 Cobbaut Eddy 
    4 Remory Pierre 
    5 Wauters Jean-Pierre 
    6 De Vuyst Eddy 
    7 Degeest Roland 
    8 Vyncke Wilfried 
    9 Luyten Felix 
    10 de Waal Wim 
    11 Van Holen Johny 12 Wauters Roger 13 Demiddel Ronny 14 Teirlinck Willy 15 Coudyzer Theo 16 Devadder Andre 17 Corthier Wily 18 Vyvey Julien 19 Vandermeulen Jos 20 Mous Willy 21 Pauwels Marcel 22 De Roos Willy 23 Luypaert Danny

    22-04-2019 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/04/2019

    banner vwf 2017

    Maandag 22 April 2019 - HEMELVEERDEGEM (9571) -
    OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAP voor cat. D+ / D / A-

     

    VWF 22-4-2019

    22-04-2019 om 22:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!