.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE VAN ZONDAG 21/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE VAN ZONDAG 21/04/2019     


    Zondag 21/04/2019 ERPE (O) Elite z.c./U23 - 107,8 km

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:25:17 / AFSTAND: 107.8KM

    1 AASHEIM LUDVIG FISCHER SK RYE SYKKEL NOR

    2 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    4 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    6 WESTGAARD KRISTOFFER ASKER CK NOR

    7 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    8 VAN RYMENANT GILLIAN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 SLOCK LIAM GM RECYCLING TEAM

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN


    3W3A1793

    3W3A1703

    3W3A1709

    3W3A1500

    3W3A1447

    3W3A1005

    3W3A0818
                                                                                 




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    21-04-2019 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2019

    banner wbv

    Zondag 21/04/2019 BESELARE-ZONNEBEKE (W) Elite z.c./U23 – 113,9 km

    DEELNEMERS: 119 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:37:0 / AFSTAND: 113.9KM

    1 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 PIRARD MAXIM

    3 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DEBUY ANTHONY TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 DE WILDE GILLES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    7 D´HOOGE THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN SCHOOR MATTHEW GM RECYCLING TEAM

    9 BULLEY LEWIS RICHARDSONS-TREK RT GBR

    10 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    14 DE BOCK STEF 18 VERHOFSTADT THIBAU 19 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    21/04/2019 ERPE (O) Elite z.c./U23 - 107,8 km

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:25:17 / AFSTAND: 107.8KM

    1 AASHEIM LUDVIG FISCHER SK RYE SYKKEL NOR

    2 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    4 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    6 WESTGAARD KRISTOFFER ASKER CK NOR

    7 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    8 VAN RYMENANT GILLIAN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 SLOCK LIAM GM RECYCLING TEAM

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

     

    21/04/2019 HAALTERT (O) Nat Dames

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 64 / TIJD: 2:28:10 / AFSTAND: 94.9KM

    1 D`HOORE JOLIEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    3 WALDIS ANDREA SUI

    4 FRAPPORTI SIMONA BEPINK ITA

    5 FABER CLAIRE ANDY SCHLECK CYCLES - IMMO LOSCH LUX

    6 VERSTICHELEN FEMKE ISOREX CYCLING TEAM

    7 ROTMAN LOTTE HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    8 VAN HOUTUM CELINE WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    9 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    10 POLEGATCH ANA PAULA RADENSKA LJUBLJANA BRA

    16 DRUYTS JESSY

     

    21/04/2019 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) interclub Juniores - 111,5 km

    DEELNEMERS: 113 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:39:1 / AFSTAND: 111.5KM

    1 KOOIJ OLAV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    2 DEHAIRS SIMON PROV.SEL. VLAAMS BRABANT

    3 VAN UDEN CASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    4 SQUIRE BEN WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 FRETIN MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 LAMPERTI LUKE NATIONAL TEAM USA

    7 HERMANS BERRE WAC TEAM

    8 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN

    13 LEFEVRE RUBEN 14 LAERMANS TOMMY 15 NONNEMAN MAXIM

    21-04-2019 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TOM VERMEIREN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C1 !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!


    Vermeiren Tom 2019   Lieven Van De Perre 2019   Cocquyt Patrick 2019

         Tom Vermeiren           Lieven Van De Perre           Patrick Cocquyt

     

    Zondag 21 April 2019 KALLO (9120)

     

    Cat.A - 66,5 km – 39 deelnemers

    1 TOM VERMEIREN (Bornem)
    2 Galicia Wannes 
    3 Vreys Niels 
    4 Heyvaert Pascal 
    5 Roels Diedrich 
    6 Arits Steven 
    7 van de Zweep Menno 
    8 Mulder Dimitri 
    9 van Nierop Glenn 
    10 Vermassen Jens 
    11 Maes Bram 12 van Roey Wim 13 Cools Sven 14 Willaerts Niels 15 Oudermans Ben 16 Van Sante Tristan 17 Verbocht Jurgen 18 Van Gaeveren Gunter 19 Maes Jef 20 Van Osselaer Tom 21 Leenders Daan 22 Vandecasteele Angelo 23 Sprangers Yannick 24 Baus Jordy 25 De Rycke Michiel 26 Van Meirhaeghe Jef 27 Leys Thomas 28 Van Raemdonck Maarten 29 De Beule Sam 30 Kesteleyn Bram 31 Van Den Berg Nico 32 Bogaert Sammy 33 Burm Maarten 34 Ysenbaardt Stefan 35 Minnaar Jacques 36 Nachtegael Danny 37 Bekaert Tim 38 Jonkheijm Gert-Jan 39 Serverius Jonas

     

    Cat.B - 66,5 km – 24 deelnemers

    1 Pauwels Vital (Lommel)
    2 Van Den Broecke Mario 
    3 Roskam Andy 
    4 Witvrouwen Kris 
    5 De Cock Bart 
    6 Le Blon Michel 
    7 Verbeken Kurt 
    8 Raeymaekers Joachim 
    9 De Witte Jurgen 
    10 Masseurs Alex 
    11 de Koning Michel 12 Smet Guy 13 Van Drom Giovanni 14 Reyniers Sven 15 Elzinga Emile 16 De Proost Jim 17 Van Osselaer Tommy 18 Van Roeyen Dave 19 Peelman Norbert 20 Denier Ronny 21 Geens Steve 22 Verhulst Koen 23 Brijs Gert 24 Kaes Emmanuel

     

    Cat.C1 - 56 km – 24 deelnemers

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (Kieldrecht)
    2 De Bosscher Koen 
    3 Deijkers Niky 
    4 Thursfield Paul 
    5 Verschueren Ivan 
    6 Van Den Broeck Alain 
    7 Heremans Gert 
    8 Coveliers Eddy 
    9 Fets Benny 
    10 Roobroeck Dirk 
    11 Goolaerts Alain 12 Van Roosbroeck Patrick 13 Brabants Bruno 14 D'Hondt Erwin 15 Lauwers Bart 16 Van Esbroeck Sven 17 Janssens Bert 18 Heyndrickx Wim 19 Delplanque Bart 20 De Ben Mark 21 Verheyden Johan 22 Pintens Noël 23 Maes Gerry 24 Vermote Patrick

     

    Cat.C2 - 56 km – 14 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Rents Ronald 
    3 De Pauw Dirk 
    4 Van Duyse Peter 
    5 Mathys Dirk 
    6 Goolaerts Dirk 
    7 Meyvis Serge 
    8 Keyenberg Koen 
    9 Vaneberg Mike 
    10 Van Linden Hugo 

    11 Swiggers Ferdi 12 Bosters Johan 13 Vangenechten Freddy 14 Erauw Luc

     

    Cat.D1 - 49 km – 20 deelnemers

    1 Van Hove Dirk (Willebroek)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Hoornaert Glenn 
    4 Struyf Raoul 
    5 Lap Hans 
    6 Bath Mick 
    7 Watteny Patrick 
    8 De Coninck Danny 
    9 Geerts Christiaan 
    10 Polfliet Danny 
    11 Van Cleemput Paul 12 Vercammen Rafaël 13 Lacquet Philippe 14 Dom André 15 Dupont Guido 16 van Rijsbergen John 17 Van Lierde Hans 18 Vyncke William 19 Cornette Freddy 20 Van Den Eede Michael

     

    Cat.D2 - 49 km – 24 deelnemers

    1 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    2 de Waal Wim (Sint-Jansteen, NL) 65+
    3 Luyten Felix 
    4 Van Gils Rene 
    5 Snels Luc 
    6 Vyvey Julien 
    7 Wauters Jean-Pierre 
    8 Mertens René 
    9 Bocklandt Piet 
    10 De Vuyst Eddy 
    11 Demiddel Ronny 12 Wauters Roger 13 Coppers François 14 Coudyzer Theo 15 Vandermeulen Jos 16 Tummeleer Dirck 17 Pauwels Marcel 18 Devadder Andre 19 Mous Willy 20 Corthier Wily 21 Brijs Willy 22 De Roos Willy 23 Robijns Robert 24 Merckx Pierre

    21-04-2019 om 19:44 geschreven door kenny


    20-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RECREANTEN NIEUWKERKEN 20/04/2019
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2019


     TTC Nieuwkerken 1 20-04-2019


    Zaterdag 20/04/2019 – NIEUWKERKEN – TTC Ronde – Recreanten

    Aantal deelnemers: 52

    1-JIRI VERMEULEN

    2-KURT WUYTACK

    3-WARD VANDERSNICKT

    4-DIRK BRYSSINCKX

    5-PETER DE CLEEN

    6-BJORN VAERENBERGH

    7-MICHIEL VAN OOST

    8-DOMIEN BAERT

    9-JONA CREVE

    10-DAVY RASSCHAERT

    11-MARIO BOLSSENS 12-JASPER SMET 13-DIMITRI VERMEULEN 14-GUY BOGAERT 15-STEFAN DE MAEYER 16-NIELS VAN DUYSE 17-ROB DE CONINCK 18-JORIS VAN MOER 19-MATHIAS D'HOOGHE 20-NICOLAS BOMBEKE 21-ROBBIN VERMEULEN 22-SVEN VERDOORENT 23-RUDI COPPENS 24-BRAM SCHELFAUT 25-FRANKY DE CLERCQ 26-NICOLAS DE WACHTER 27-DAVID RAMAN 28-TUUR BOECKLING 29-PHILIPPE DE WILDE 30-LUC DE CAUWER 31-NICO SCHELFHOUT 32-SVEN IVENS 33-JURGEN VERHULST 34-TIM VERHELST 35-JAN LAUREYS 36-KURT THOEN 37-HANS VERGAUWEN 38-TOM DE BOCK 39-KOEN VERMEULEN 40-PHILIP VAN HAVENBERGH 41-KJELL HEERWEGH 42-STEVEN VAN DEN ABEELE 43-PETER VAN GOETHEM 44-THOMAS PAUWELS

     

    OPGAVE: BENNY VAN DAMME-DANNY MARIS-JENS DE MOL-BART DAELMAN-NIELS VAN RAEMDONCK-STEPHAN DE PLUCKER-STEPHANE VAN DIEREN-NICOLAS DE RECHTER

    TTC Nieuwkerken 2 20-04-2019

    20-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan MILAN DE MEESTER met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Milan De Meester 2019 

        Milan De Meester

     

    Zaterdag 20/04/2019  LUIK-BASTENAKEN-LUIK – U23 – 171,7 km - 04h12’03”

    DEELNEMERS :

    1-Kevin VERMAERKE-Selectie (USA)

    2-Viktor VERSCHAEVE-Belgian Cycling Talents

    3-Tobias FOSS-UNO-X Norwegian Dev. Team (NOR)  + 1"

    4-Théo NONNEZ-Groupama – FDJ (FRA)  + 7"

    5-Andre CARVALHO-Hagens Berman Axeon (POR)  + 15"

    6-Yarno VANDENBROECK-Home Solution - Anmapa CT

    7-Julian MERTENS-Belgian Cycling Talents

    8-Kaden GROVES-SEG Racing Academy (AUS)

    9-Théo DELACROIX-CC Etupes (FRA)

    10-Stan VAN TRICHT-Wielerpromotie Zuid-West-

    21-Brent VAN MOER-Belgian Cycling Talents

    49-Joren THYS-United CT-+ 10'47"

     

    20/04/2019 TORHOUT (W) Elite zc/U23 - 124,8 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 2:51:2 / AFSTAND: 124.8KM

    1 ANECA CISKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    3 YSLAND ERIK GAULDAL SK NOR

    4 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 VAHTRA NORMAN EST

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VAN DE PAAR JARNE LOTTO SOUDAL

    8 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 WESTGAARD KRISTOFFER NOR

    18 RELAES JACOB

     

    20/04/2019 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) INTERCLUB JUNIORES - 117,1 km

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:36:15 / AFSTAND: 113.6KM

    1 VAN UDEN CASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 GARRISON MICHAEL NATIONAL TEAM USA USA

    3 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR

    4 ANDRESEN TOBIAS LUND TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR

    5 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    6 PAULUS MILAN MAES CT GLABBEEK

    7 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 KOOIJ OLAV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 TEARE TOSH REGIONAL TEAM GBR ZAPPI JUNIOR

    11 VAN POPPEL SÉBASTIEN 15 HUYS BRANKO 21 VAN DEN SCHOOR MATS 23 VERBEECK CALVIN 26 BROUWERS EMILE

     

    20/04/2019 GELUVELD (W) Juniores - 93 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:19:59 / AFSTAND: 93KM

    1 DECLERCK JELLE GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 SUNDLISÆTER TOMAS GAULDAL SK NOR

    3 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 TORNU FLORIAN GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 FRA

    5 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    6 DEJONGHE MICHIEL WIELERTEAM IEPER

    7 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 PAINTER SAMUEL ZEROBC GBR

    10 WOLLASTON OLIVER VC LODRES GBR

     

    20/04/2019 HERFELINGEN (VB) Juniores - 94 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:14:0 / AFSTAND: 94KM

    1 VAN DEN BORRE ARNOUT WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 GOYVAERTS IBO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 DAS JITSE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    6 LAUWEREYS JARNE JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 CEURENS ROBBE TEAM TYPE 1

    9 RAYMACKERS PIETER-JAN WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 ROGGEMAN SIEBEN TREK-BIORACER MTB TEAM

    12 TEERLINCK ALEXANDER 28 DEMAN BREM

     

    20/04/2019 NIEUWKERKEN WAAS (O) Juniores - 90 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:02:57 / AFSTAND: 90KM

    1 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    2 DEBREYNE RUBEN MAES CT GLABBEEK

    3 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 GALLE STAF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 HENNEKAM TIM WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL) NED

    7 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BEECKMANS KENZO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    9 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    10 MAES JUUL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    13 DUYM STEFFEN 15 VAN DAELE ERNEST 18 COSYNS MILAN 23 DE RIJK SIM 29 PERMENTIER EMANO

     

    20/04/2019 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (VB) Juniores - 84 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:57:35 / AFSTAND: 84KM

    1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    2 DECOSTER MICHAËL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 WAEYAERT ARNO BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 COX LUUK ACROG - BALEN BC NED

    8 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 DEDRY TOM VELO CLUB ARDENNES

    10 VERHEYEN NILS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

     

    20/04/2019 BERLARE (O) Nieuwelingen - 64 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 1:33:42 / AFSTAND: 64KM

    1 MILAN DE MEESTER  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 KINO JAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DEN BROECK ANDREAS WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 SCHEERLINCK KIERO DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    8 DE SCHAMPHELEIRE JONAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARTENS STIJN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LARSEN SEBASTIAN KIRKEDAM RINGERIKE SK NOR

    26 MAEREVOET NILS

     

    20/04/2019 DADIZELE (W) Nieuwelingen - 64,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:37:6 / AFSTAND: 64.5KM

    1 DALLE JENS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 KNOWLES RORY MI RACING ACADEMY GBR

    4 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 BEIRLAEN JAKOV WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VANCAUWENBERGHE JENS GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 VANHOUTTEGHEM MILAN GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    13 JORIS ROBBE 22 COLMAN LARS

     

    20/04/2019 GELUVELD (W) Nieuwelingen - 62 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:38:11 / AFSTAND: 62KM

    1 MAEYAERT NATHAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    2 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MEERSSEMAN ARNO CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 ASHCROFT JAMES PALMER PARK GBR

    6 HEYMAN JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 VAN COPPERNOLLE YONI ISOREX CYCLING TEAM

    8 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 HARDY NATHAN WELWYN WHEELERS GBR

    10 BOGAERT LOUIS GAVERZICHT-BE-OKAY

    19 DE MEIJTS MATIS

     

    20/04/2019 MOL HESSIE (A) Nieuwelingen - 50 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:34:15 / AFSTAND: 63KM

    1 JACQUES LUCAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES

    3 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 KONINGS ROAN ZANNATA-GALLOO TEAM NED

    5 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 MOONEN ZENO TEAM KEMPEN

    8 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 BROOSUS BRENT RSC DE ZUISWESTHOEK NED

     

    20/04/2019 MOPERTINGEN (LB) Nieuwelingen - 63 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:38:8 / AFSTAND: 63KM

    1 VAN DE WEIJDEVEN TOM WV SCHIJNDEL. NED

    2 LAKEMAN THOMAS WWV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    3 BIJNENS JOREN SPORT EN MOEDIG GENK

    4 BASSA JENS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 VANSTOCKSTRAETEN ARNAR CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 BLOMMEN BRENT KZLWC HEYLEN

    7 DAXHELET LOUIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 NIJS VIKTOR MAES CT GLABBEEK

    20-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    19-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/04/2019

    banner wbv

    Vrijdag 19/04/2019 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) interclub Juniores Proloog

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:06:27 / AFSTAND: 5KM

    1 GARRISON MICHAEL NATIONAL TEAM USA

    2 SIMMONS QUINN NATIONAL TEAM USA

    3 SHEFFIELD MAGNUS NATIONAL TEAM USA

    4 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV/CARL RAS ROSKILDE JUNIOR

    5 VAN UDEN CASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    6 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KROON JORIS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 LAMPERTI LUKE NATIONAL TEAM USA

    9 DEJAEGHER JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 PORTSMOUTH TOM SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM GBR

    18 NONNEMAN MAXIM 19 VAN POPPEL SÉBASTIEN 23 HUYS BRANKO 29 VAN DEN SCHOOR MATS

    19-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    18-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/04/2019

    banner wbv

    Donderdag 18/04/2019 BELLEGEM-KORTRIJK (W) Elite zc/U23 - 128 km

    DEELNEMERS : 165 / Opgevers: 63 / Tijd: 2:57:30 / afstand: 128km

    1 AASHEIM Ludvig Fischer  SK RYE SYKKEL NOR

    2 Pajur Markus EST

    3 Vahtra Norman EST

    4 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS KERMESSE

    5 ANECA Ciske WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 STENUIT Robin VC AMATEUR ST QUENTIN

    7 LAMMERTYN Foeke SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    10 ROSSEEL Ricky VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    19 RELAES Jacob 22 CAPPAN Lennert 37 CAETHOVEN Kenneth

    18-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 17/04/2019 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Men Elite - 196,2 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 4:35:11 / AFSTAND: 195KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 ALAPHILIPPE JULIAN DECEUNINCK - QUICK – STEP FRA

    3 WELLENS TIM LOTTO SOUDAL

    4 MATTHEWS MICHAEL TEAM SUNWEB AUS

    5 LAMBRECHT BJORG LOTTO SOUDAL

    6 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    7 GASPAROTTO ENRICO TEAM DIMENSION DATA ITA

    8 KAMP ALEXANDER RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM DEN

    9 SERRY PIETER DECEUNINCK - QUICK - STEP

    10 LAMMERTINK MAURITS ROOMPOT – CHARLES NED

    36 VAN DER SANDE TOSH

     

    17/04/2019 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Women Elite

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 86 / TIJD: 3:28:56 / AFSTAND: 137KM

    1 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    2 CAVALLI MARTA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    3 RIVERA CORYN TEAM SUNWEB USA

    4 PIRRONE ELENA ASTANA WOMEN´S TEAM ITA

    5 MACKAIJ FLOORTJE TEAM SUNWEB NED

    6 LETH JULIE BIGLA DEN

    7 BORGHESI LETIZIA AROMITALIA - BASSO BIKES – VAIANO ITA

    8 KIRCHMANN LEAH TEAM SUNWEB CAN

    9 GUAZZINI VITTORIA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    10 LACH MARTA CCC – LIV POL

     

    17/04/2019 OVERIJSE (VB) Dames Juniores/Nieuwelingen - 46,8 km

    DAMES JEUGD

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:18:12 / AFSTAND: 46.8KM

    1 VAN WERSCH ANNA RESTORE CYCLING NED

    2 VAS KATA BLANKA DOLTCINI VAN EYCK SPORT HUN

    3 SMULDERS SILKE WV SCHIJNDEL NED

    4 LANGORGEN IDA GAULDAL SK NOR

    5 YSLAND ANNE DORTHE GAUDAL NOR

    6 PAUMEN JEWEL RESTORE CYCLING NED

    7 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    8 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    9 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED (U17)

    10 TIMMERMANS IRIS NED

     

    DAMES NIEUWELING

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:18:12 / AFSTAND: 46.8KM

    1 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED

    2 TIMMERMANS IRIS BERGKLIMMERS- NED

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN DER WOLF BABETTE NED

    5 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE TIER MANON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    17/04/2019 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    17-04-2019 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/04/2019

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Bert De Coster en Koen Apers vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t rond punt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht lenteweer maar toch een wind waar rekening mee moest gehouden worden. De kopmannen leverden zeer goed werk en zorgden voor een mooi egaal tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Jurgen De Witte , Walter Meseure , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Fons Van Raemdonck , Hans Vergauwen , Kris Cornelis , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Malou Van Hooste , Gaston Pieters , Michael Apers , Frank Suys , Modest Vermeulen , Ramazan Burgu , Joris De Jonghe , Leo Mares , Guido Spanoghe , Pieter Beck , Pascal Brack , William Despeels , Koen Apers , Bert De Coster , Cornelis Van Der Haeven , Mister X , Stefan Adriaenssens , Jonas Serverius , Rudy Serverius , Patrick Van Der Vekens , Eric Vermeulen , Peter Van Goethem , Kurt Van Raemdonck , ?? en Kenny Janssens.

    zomergroepstraining beveren 2017

    17-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/04/2019

    banner wbv

    Maandag 15/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) Interclub Juniores - 100 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:32:34 / AFSTAND: 100KM

    1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    2 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 MIJNSBERGEN THOMAS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 VAN SINTMAARTENSDIJK ROEL WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    6 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    7 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 GOEBEERT THÉO VELO CLUB ARDENNES

    29 DELAHAYE JENS

    15-04-2019 om 19:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!