.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE-LEBBEKE VAN ZONDAG 14/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE-LEBBEKE VAN ZONDAG 14/04/2019     


    Zondag 14/04/2019 WIEZE-LEBBEKE (O) Men Elite interclub Beker van België 149,6 km

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:17:20 / AFSTAND: 149KM

    1 GERRY DRUYTS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    29 VAN PETEGHEM TRIFONIUS


    3W3A0757

    3W3A0772

    3W3A0626

    3W3A0646

    3W3A0523

    3W3A9807
                                                                                



    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    14-04-2019 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TOM VERMEIREN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Vermeiren Tom 2019   Cocquyt Patrick 2019

         Tom Vermeiren               Patrick Cocquyt


    Zondag 14 April 2019 ZEVERGEM (DE PINTE) (9840)

     

    Cat.A - 64,6 km – 32 deelnemers

    1 TOM VERMEIREN (Bornem)
    2 Michels Kenny 
    3 Van Meirhaeghe Jef 
    4 De Smul Guust 
    5 Maes Bram 
    6 Rommel Vincent 
    7 Van Boven Frederik 
    8 Van Sante Tristan 
    9 Peeters Nico 
    10 Vranken Vince 
    11 De Leeuw Jelle 12 Cockx Sem 13 Van Raemdonck Maarten 14 Vermassen Jens 15 Nevejans Kenny 16 Blomme Lorenzo 17 Opsomer Enzo 18 Van Meirhaeghe Karel 19 Laforce Mike 20 Desomviele Lieven 21 Biebau Aaron 22 Van Osselaer Tom 23 Devoet Jonas 24 De Stercke Thomas 25 De Leenheer Tom 26 Van Gaeveren Gunter 27 Maes Jef 28 Vandecasteele Angelo 29 Goossens Sam 30 Gevaert Aloïs 31 Vandriessche Kenneth 32 Marlier Ronald

     

    Cat.B - 57 km – 26 deelnemers

    1 Verbeken Kurt (Melle)
    2 De Bosscher Koen
    3 Lefever Nico 
    4 De Vlieger Sven 
    5 Smet Guy 
    6 Reyniers Sven 
    7 Mercken Kenneth 
    8 Roskam Andy 
    9 Sabo Pedro 
    10 De Wannemaeker Filip 
    11 Van Osselaer Tommy 12 De Duytsche Luc 13 Van Ryssel Mike 14 Dedulle Bart 15 Primo Gino 16 Buyse Dieter 17 Gussé Wim 18 Vandenbulcke Bruno 19 Luyssen Geoffrey 20 Van Roeyen Dave 21 Van Drom Giovanni 22 Verselder Hans Jurgen 23 Brijs Gert 24 Gamble Donald 25 Vanmol Andy 26 Baisch Paul Richard

     

    Cat.C1 - 57 km – 14 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 De Bosscher Koen 
    4 Bobelijn Patrick 
    5 Verleyen Dirk 
    6 Heyndrickx Wim 
    7 Roobroeck Dirk 
    8 Rabout Rudi 
    9 D'Hondt Erwin 
    10 Van Den Broeck Alain 
    11 Primo Gino 12 Delplanque Bart 13 De Ben Mark 14 Oliebos Koen

     

    Cat.C2 - 57 km – 13 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Suys Frank 
    3 Holding Ashley 
    4 Deloof Jean-Pierre 
    5 Depuydt Dominique 
    6 Vaneberg Mike 
    7 Van Hoof Danny 
    8 Keyenberg Koen 
    9 Vandebuerie Mario 
    10 Erauw Luc 
    11 Van Duyse Peter 12 Winandy Wim 13 Bolle Henk

     

    Cat.D1 - 45,6 km – 18 deelnemers

    1 Van Hove Dirk (Willebroek)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Van De Velde Rudy 
    4 Willems Noël 
    5 Verbeke Johan 
    6 Reniers Tony 
    7 Vanopstal Eddy 
    8 Somers Chris 
    9 Maes Jos 
    10 De Coninck Danny 
    11 Bath Mick 12 Witman Luc 13 Lacquet Philippe 14 Struyf Raoul 15 Cauwelier Bruno 16 Nuyts Johan 17 Nevejans Idesbald 18 D'Hondt Freddy

     

    Cat.D2 - 45,6 km – 18 deelnemers

    1 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    2 de Waal Wim (Sint-Jansteen) 65+
    3 Luyten Felix 
    4 Wauters Jean-Pierre 
    5 Vandermeulen Jos 
    6 Vyvey Julien 
    7 Marlier Ronald 
    8 Demiddel Ronny 
    9 Corthier Wily 
    10 Wauters Roger 
    11 Mous Willy 12 De Vuyst Eddy 13 Pauwels Marcel 14 Brijs Willy 15 Robijns Robert 16 Devadder Andre 17 Jansegers Freddy 18 Vandenheuvel Gilbert

    14-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Gerry Druyts 2019 

            Gerry Druyts

     

    Zondag 14/04/2019 WIEZE-LEBBEKE (O) Men Elite interclub Beker van België 149,6 km

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:17:20 / AFSTAND: 149KM

    1 GERRY DRUYTS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    29 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

     

    14/04/2019 ZELZATE (O) Elite z.c./U23 - 111,6 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:42:20 / AFSTAND: 111.6KM

    1 BEKÉ WILLEM VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE SY VINCENT DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    4 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE MEESTER LUCA EFC-L&R-VULSTEKE

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 WESTGAARD KRISTOFFER NOR

    10 DESPONTIN PIERRE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    32 WIELFAERT KRISTOF

     

    14/04/2019 DILSEN-STOKKEM (LB) Elite z.c./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:27:30 / AFSTAND: 109KM

    1 WRIGHT FRED TEAM INSPIRED GBR

    2 RAEYMAEKERS MATTIAS HUBO - TITAN CARGO CT

    3 PORCO FABIO

    4 COHNEN STEFAN RSV DÜREN NED

    5 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    6 HAEX JORIS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 VERNON ETHAN TEAM INSPIRED GBR

    8 PAGNAER ARTHUR DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 DEVOS HAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TIDBALL WILL TEAM INSPIRED GBR

    19 VAN GRIEKEN JARNE

     

    14/04/2019 GP DE PRESIDENT - OUDENAARDE (O) Nat Dames -

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:01:6 / AFSTAND: 90KM

    1 PRUISSCHER ARIANNA WATERSLEY NED

    2 HUITFELDT JOSEFINE MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM DEN

    3 VAS KATA BLANKA MERIDA MARATON TEAM HUN

    4 VAN HOUTUM CELINE WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    5 WALDIS ANDREA VC GERSAU SUI

    6 STONE ISABELLA ISOREX CYCLING TEAM GBR

    7 CASTRIQUE ALANA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 MARKUS KELLY JAN VAN ARCKEL NED

    9 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    10 VERSTICHELEN FEMKE ISOREX CYCLING TEAM

    19 CLAUS MARJON 24 VERSCHELDEN NATHALIE

     

    14/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) Interclub Juniores

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:1 / AFSTAND: 80KM

    1 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    2 WILLEMS JAGO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    7 DE DECKER TIJL ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 RASENBERG MARTIJN RIDLEY-HERMANS DT NED

    9 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    20 PERMENTIER EMANO 25 DUYM STEFFEN

     

    14/04/2019 KORTENAKEN-STOK (VB) Juniores - 90 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:35:20 / AFSTAND: 90KM

    1 STRIK DYLAN TWC MAASLANDSTER NED

    2 DE KINDER AXEL MAES CT GLABBEEK

    3 VOGELS AARON MAES CT GLABBEEK

    4 BROUWERS EMILE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 PAULUS MILAN MAES CT GLABBEEK

    7 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 DEHAIRS SIMON BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 GILLES FLORENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ROMBAUTS DAAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    26 HUYS BRANKO

     

    14/04/2019 TIELT (W) Juniores - 87 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:03:41 / AFSTAND: 85KM

    1 STOKKE VEGARD IF FROY NOR

    2 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE MAREZ FLORIAN OGS CYCLING TEAM U17 FRA

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERZIJL STEN WTC DE AMSTEL NED

    6 SVESTAD-BÅRDSENG EMBRET GLAMDAL SK NOR

    7 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANACKER EMIEL ZANNATA-GALLOO TEAM

    9 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    10 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    12 LEFEVRE RUBEN 15 LAERMANS TOMMY 25 MAES ALEC 26 VAN HAVERE DETLEV

     

    14/04/2019 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) Nieuwelingen - 61,2 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:32:35 / AFSTAND: 61.2KM

    1 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DALLE JENS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN COPPERNOLLE YONI ISOREX CYCLING TEAM

    8 BASTIAENS THIBO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LUYSSEN JORAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MUYS ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM

    16 BLOMMAERT SANDER 18 VAN PELT JEFF 19 JORIS ROBBE 20 BLOMMAERT LARS 21 VERSCHRAEGEN WOUT 23 PROVOST QUINTEN 28 MAEREVOET NILS

     

    14/04/2019 KORTENAKEN-STOK (VB) Nieuwelingen - 63 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:37:10 / AFSTAND: 63KM

    1 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN GOIDSENHOVEN LANCE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 PAUL LOÏS MAES CT GLABBEEK

    7 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VERREYDT KOBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BOECKX SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    14 HOOFTMAN ILAN

     

    14/04/2019 VELDEGEM (W) Nieuwelingen - 68,8 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:27 / AFSTAND: 68.8KM

    1 LAWRENCE AIDAN TREK INNOVATION GBR

    2 RAES RENZO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 DEKIEN JASPER WIELERTEAM IEPER

    7 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 HEYMAN JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 LARSEN SEBASTIAN KIRKEDAM RINGERIKE SK NOR

    19 DE BAETS JARNO

     

    14/04/2019 VELDEGEM (W) Dames Juniores/Nieuwelingen - 55,9 km

    VELDEGEM DAMES JEUGD

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:32:8 / AFSTAND: 55.9KM

    1 VAN DE PAAR INES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOMBOI LISA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DECUYPERE RUTH WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    17 POPELIER LOTTE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM JUN

    29 VAN LIEROP SILKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:32:8 / AFSTAND: 0KM

    1 VAN DE PAAR INES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOMBOI LISA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DECUYPERE RUTH WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WITTEVRONGEL LANI 14-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 13/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 13/04/2019     


    13/04/2019 ZELE (O) Elite z.c./U23 - 138 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:03:56 / AFSTAND: 138KM

    1 DEBRUYNE GLENN CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 DEPREZ TUUR CIBEL

    5 ROENNING VEBJOERN BABOCO DOUTERLOIGNE NOR

    6 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    7 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL

    8 HOEYBERGHS DAAN BEAT CYCLING CLUB

    9 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    14 DE BOCK STEF 16 CAETHOVEN KENNETH 25 DAS JEROEN


    3W3A9685

    3W3A9676

    3W3A9671

    3W3A9606

    3W3A9413

    3W3A8524

                                                                            

    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    13-04-2019 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2019

    banner wbv

    Zaterdag 13/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN U23 (O) UCI Men Elite - 167,5 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 4:11:17 / AFSTAND: 168KM

    1 NIELSEN STOKBRO ANDREAS DENMARK

    2 BEULLENS CEDRIC CYCLING VLAANDEREN

    3 STEWART JAKE GREAT BRITAIN

    4 LEYDER PIT LUXEMBOURG

    5 RUTSCH JONAS GERMANY

    6 JERMAN ŽIGA SLOVENIA

    7 JACOBS JOHAN SWITZERLAND

    8 GENIETS KÉVIN LUXEMBOURG

    9 VAN MOER BRENT BELGIUM

    10 VAN TRICHT STAN BELGIUM

    11 VAN WILDER ILAN 33 COLMAN ALEX

     

    13/04/2019 GP TOMBROEK ROLLEGEM (W) Interclub U23 - 161 km

    DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 3:44:50 / AFSTAND: 161KM

    1 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    2 VAN DE PAAR JARNE LOTTO SOUDAL

    3 VANDENBROECK YARNO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 PAUWELS TIJL NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DEN BERG LARS METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    6 PLUTO MARTIN MONKEY TOWN / WV NOORD HOLLAND - WEST FRISIA LAT

    7 VERHOFSTADT THIBAU GM RECYCLING TEAM

    8 PAQUOT TOM WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    9 DE WINTER GORDON GM RECYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN LOTTO SOUDAL

    28 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    13/04/2019 HOOGLEDE (W) Elite z.c./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113.4KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    3 BREYNE JONATHAN GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    5 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    6 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    7 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 FLET AXEL CÔTES D´ARMOR MARIE MORIN VERANDA RIDEAU FRA

    9 COLLIE LARS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 MUSEEUW STEFANO SHIFTING GEARS KERMESSE

     

    13/04/2019 LINDEN-LUBBEEK (VB) Elite z.c./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:37:0 / AFSTAND: 109KM

    1 BRUSSELEERS KIANO STAGECO CYCLING TEAM

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 LEWIS MATTHEW VP CONSULTING - ZANNATA CYCLING TEAM AHO

    4 VAN NUFFELEN GLEN ASFRA RACING TEAM

    5 HUYGEN TIJS

    6 VAN DEN BRANDEN VIKTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TOOTH NIELS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM FIN

    16 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    13/04/2019 WEVELGEM (W) Elite z.c./U23 - 119,6 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:47:16 / AFSTAND: 119.6KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 AMES DANIEL JOKER FUEL OF NORWAY NOR

    4 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 BALCAEN MANOLITO ARCÈNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    9 UUSIPERHE JESSE GAVERZICHT-BE-OKAY FIN

    10 ORBIE STEPHEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

     

    13/04/2019 ZELE (O) Elite z.c./U23 - 138 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:03:56 / AFSTAND: 138KM

    1 DEBRUYNE GLENN CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 DEPREZ TUUR CIBEL

    5 ROENNING VEBJOERN BABOCO DOUTERLOIGNE NOR

    6 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    7 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL

    8 HOEYBERGHS DAAN BEAT CYCLING CLUB

    9 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    14 DE BOCK STEF 16 CAETHOVEN KENNETH 25 DAS JEROEN

     

    13/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) interclub Juniores - 106 km

    DEELNEMERS: 125 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:38:47 / AFSTAND: 106KM

    1 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 CLYNHENS TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    5 PERMENTIER EMANO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 WILLEMS JAGO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 REINDERINK PEPIJN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    9 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    22 BERTELS LODE 26 DUYM STEFFEN 30 SCHARRE STEF

     

    13/04/2019 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) Juniores – 88,4 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 54 / TIJD: 2:04:0 / AFSTAND: 88.4KM

    1 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 STOKKE VEGARD IF FROY NOR

    4 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    5 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    6 VOOL TOOMAS VILJANDI RATTAKLUBI EST

    7 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE KINDER MATTHIAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15 VAN DE WYNKELE LORENZ 17 DE CLEEN WOUTER 18 CLAEYS LAURENT 19 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    13/04/2019 VARSENARE (W) Juniores - 89 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:08:56 / AFSTAND: 89KM

    1 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 TORNU FLORIAN GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 FRA

    3 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    4 GALLE STAF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 SIMOENS JARI ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    8 DE GEEST RICKY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MAES SIMON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN DEN SCHOOR MATS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN KERCKHOVE QUINTEN 21 DEJONGHE KJELL 24 ROGIERS LUCAS

     

    13/04/2019 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) Nieuwelingen - 64,8 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:38:15 / AFSTAND: 64.8KM

    1 PEATFIELD BENJAMIN -GREEN JERSEY RT GBR

    2 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 LAWRENCE AIDAN TREK INNOVATION GBR

    5 DE VALCK FAUSTO WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 BEIRLAEN JAKOV WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 VAN RAEMDONCK CÉDRIC 17 COLMAN LARS 25 VAN POUCKE WANNES 28 JORIS ROBBE


    13/04/2019 LEOPOLDSBURG (LB) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    13-04-2019 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Bryan Maes 2018   Kevin Van Raemdonck 2019   Cocquyt Patrick 2019 

             Bryan Maes          Kevin Van Raemdonck         Patrick Cocquyt

    Zaterdag 13 April 2019 - BUGGENHOUT (9255)


    VWF 13-04-2019

    13-04-2019 om 23:33 geschreven door kenny


    12-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/04/2019

    banner wbv

    Vrijdag 12/04/2019 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS :

    12-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/04/2019

    banner wbv

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 11/04/2019     


    Donderdag 11/04/2019 EVERGEM - BELZELE (O) Elite z.c./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 133 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:40:15 / AFSTAND: 117KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE

    2 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    3 ÅRNES DANIEL KRISTIANSANDS CK NOR

    4 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    5 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    6 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS KERMESSE

    7 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN RENTERGHEM BRAM VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    10 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    31 CORDEEL SANDER 39 VAN GUYSE JARNO 53 FRANSSENS YANNICK 84 VAN DAMME BART 86 SMET JONAS 88 DHOLLANDER KRISTOF

    3W3A8473

    3W3A8484 

    3W3A8418    

    3W3A7647            

    3W3A7556         

    3W3A7487                                       




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    11-04-2019 om 19:57 geschreven door kenny


    10-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 10/04/2019 SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) UCI Men Elite - 203 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 4:26:45 / AFSTAND: 202KM

    1 JAKOBSEN FABIO DECEUNINCK - QUICK – STEP NED

    2 WALSCHEID MAXIMILIAN RICHARD TEAM SUNWEB GER

    3 LAWLESS CHRISTOPHER TEAM SKY GBR

    4 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 JANS ROY CORENDON - CIRCUS

    6 BOECKMANS KRIS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

    7 HALLER MARCO TEAM KATUSHA ALPECIN AUT

    8 LIEPINS EMILS WALLONIE BRUXELLES LAT

    9 PHILIPSEN JASPER UAE TEAM EMIRATES

    10 MOSCHETTI MATTEO TREK – SEGAFREDO ITA

    16 NAESEN LAWRENCE 27 VAN STAEYEN MICHAËL

     

    10/04/2019 SCHOTEN (A) Interclub Men Elite Beker van België

    DEELNEMERS: 173 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 3:17:13 / AFSTAND: 151KM

    1 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    2 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 HANNE MILAN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 KAESEMANS JASPER PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    8 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    9 ERNST ROBIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 DE VET SANDER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    26 MELS FABRICE

     

    10/04/2019 BREDENE (W) Elite z.c./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 155 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:38:42 / AFSTAND: 114KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    3 BREYNE JONATHAN GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 EIKELAND KEN-LEVI NOR

    5 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    6 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BALCAEN MANOLITO ARCÈNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 KISKONEN SIIM EST

    10 VAHTRA NORMAN EST

    19 VAN GRIEKEN JARNE

    10-04-2019 om 20:30 geschreven door kenny


    09-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/04/2019

    banner wbv

    Dinsdag 09/04/2019 MALLE- VLIEGPLEIN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN (A)

    Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    DEELNEMERS :

    09-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/04/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Cocquyt Patrick 2019 

         Patrick Cocquyt


    Maandag 8 April 2019 - SINT LIEVENS ESSE (9550)


    VWF 9-4

    08-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!