Proficiat aan JONAS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Jonas Smet
Zondag 24/03/2019 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) INTERCLUB ELITE Z.C.
DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:23:3 / AFSTAND: 157KM
1 DAEMEN STIJN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED
2 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL
3 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE
4 CASTRIQUE JONAS WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM
5 VAN DINGENEN JORDI TARTELETTO - ISOREX
6 GEUENS ALEXANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
7 VASTMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
8 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
9 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
10 REYNAERTS WIM CIBEL
11 EYSKENS JEROEN 15 COENEN DENNIS 27 VAN GRIEKEN JARNE 28 MELS FABRICE
24/03/2019 URSEL (O) U23 110 km
DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:30:24 / AFSTAND: 110KM
1 JONAS SMET uit Hamme BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
2 NAUDTS THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE
3 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM
4 BEKÉ WILLEM VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
5 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
6 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM
7 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
8 JOHANSON KRISTJAN CYCLING TARTU EST
9 D´HEYGERE GIL GM RECYCLING TEAM
10 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE
101 THYS JOREN 119 DILLEN RUBEN
24/03/2019 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W) UCI MEN JUNIORES
DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 3:05:48 / AFSTAND: 133.4KM
1 WATSON SAMUEL FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR
2 WALKER MAX FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR
3 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
4 ASKEY LEWIS SOUTH EAST REGION BC GBR
5 COUZENS TOM ZAPPI JUNIORS RACING GBR
6 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
7 KRASTS ALEKSS LATVIAN NATIONAL TEAM LAT
8 JASKOT MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL
9 GALKA MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL
10 DONALDSON ROBERT FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR
22 VERBEECK CALVIN
24/03/2019 ESSEN (A) JUNIORES 68,2 km
DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 1:35:35 / AFSTAND: 68.2KM
1 LEIJNSE ENZO WTC DE AMSTEL NED
2 DE PAUW ROBBE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
3 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
6 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK
7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)
8 KJELDSEN CHRISTIAN TEAM MASCOT WORKWEAR DEN
9 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)
10 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM
22 GALLE STAF 26 DE RIJK SIM
24/03/2019 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES
DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 73 / TIJD: 2:05:4 / AFSTAND: 88KM
1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK
2 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK
3 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
4 ANDERSEN KASPER ROSKILDE DEN
5 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN
6 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR
7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM
8 LØLAND SAKARIAS NOR
9 DE LEEUW WARD MAES CT GLABBEEK
10 CEURENS ROBBE TEAM TYPE 1
12 VAN POPPEL SÉBASTIEN 13 DUYM STEFFEN 14 TEERLINCK ALEXANDER 21 VAN KERCKHOVE QUINTEN 23 LEFEVRE RUBEN 26 SANDRIE BRENT
24/03/2019 DAMME (W) NIEUWELINGEN 55 km
DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:25:20 / AFSTAND: 55KM
1 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 VAN RENTERGHEM STEF KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL
4 HEMME BJARNE WIELERZONE NEDERLAND NED
5 GROENEVELD MARK WIELERZONE NEDERLAND NED
6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
8 SCHELVIS NICK -CC WIELERZONE NEDERLAND NED
9 VAN DEN BROECK ANDREAS WK NOORD-WEST-BRABANT
10 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
15 SLAETS YORICK
24/03/2019 DILSEN (ROTEM) (LB) NIEUWELINGEN 50,4 km
DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:18:18 / AFSTAND: 50.4KM
1 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 BERNARD THIBAUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
4 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5 ROUMEN FINN ROB RUIJGH DEVOLPMENT TEAM NED
6 ROUFFAER LARS W.C.L. BERGKLIMMERS NED
7 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 VAN GESTEL KASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
10 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES
24/03/2019 ESSEN (A) NIEUWELINGEN 49,6 km
DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:16:29 / AFSTAND: 49.6KM
1 BRONSWIJK MIKE WESTLAND WIL VOORUIT NED
2 VAN KRIMPEN ARNO WESTLAND WIL VOORUIT NED
3 RAES RENZO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
4 VAN GILS YANNICK WAC TEAM
5 BRAND NICK RESTORE CYCLING NED
6 BERTELS JASPER DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
7 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM
8 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
14 VAN PELT JEFF 20 BLOMMAERT LARS
24/03/2019 WAREGEM (W) NIEUWELINGEN 68,4 km
DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:43:28 / AFSTAND: 68.4KM
1 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER
3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4 DESMET TYLER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
7 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY
9 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
10 JACQUES LUCAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
20 COLMAN LARS 22 LEMMENS JARNE