.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 17/03/2019

    FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND 
    VAN ZON
    DAG 17/03/2019
         


    Zondag 17/03/2019 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) MEN ELITE 168,8 km

    DEELNEMERS: 172 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 3:42:9 / AFSTAND: 168.8KM

    1 RICHARDSON ALEXANDAR CANYON DHB P/B BLOOR HOMES ITA

    2 HENNESSY JACOB CANYON DHB P / B BLOOR HOMES GBR

    3 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 HESTERS JULES EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COENEN DENNIS CIBEL

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    8 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    9 DERNIES TOM NATURA 4EVER - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 HEIDERSCHEID COLIN LEOPARD PRO CYCLING LUX

    12 STEVENS TIMOTHY 16 DEPREZ TUUR 21 REYNAERTS WIM 44 DRUYTS GERRY 47 EYSKENS JEROEN 55 RELAES JACOB 60 RAYMACKERS CEDRIC 63 VEREECKEN THOMAS 72 DURINCK SEAN 78 WIELFAERT KRISTOF 79 SINOY FABIO 84 MARCHAND GIANNI 85 DIELEMAN MICHIEL 89 DE BOCK STIJN 93 TEN HARTOG GUY 99 TEUGELS LENNERT

    3W3A3174

    Podium Omloop van het Waasland met winnaar Alexandar Richardson, Jacob Hennessy en Tibo Nevens.

    3W3A3131

                                                                            Winnaar Alexandar Richardson

    3W3A3065

    3W3A3032

    3W3A2902

    3W3A2838

    3W3A2275


         

                                                                            
    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    17-03-2019 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner wbv

    Zondag 17/03/2019 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) MEN ELITE 168,8 km

    DEELNEMERS: 172 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 3:42:9 / AFSTAND: 168.8KM

    1 RICHARDSON ALEXANDAR CANYON DHB P/B BLOOR HOMES ITA

    2 HENNESSY JACOB CANYON DHB P / B BLOOR HOMES GBR

    3 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 HESTERS JULES EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COENEN DENNIS CIBEL

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    8 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    9 DERNIES TOM NATURA 4EVER - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 HEIDERSCHEID COLIN LEOPARD PRO CYCLING LUX

    12 STEVENS TIMOTHY 16 DEPREZ TUUR 21 REYNAERTS WIM 44 DRUYTS GERRY 47 EYSKENS JEROEN 55 RELAES JACOB 60 RAYMACKERS CEDRIC 63 VEREECKEN THOMAS 72 DURINCK SEAN 78 WIELFAERT KRISTOF 79 SINOY FABIO 84 MARCHAND GIANNI 85 DIELEMAN MICHIEL 89 DE BOCK STIJN 93 TEN HARTOG GUY 99 TEUGELS LENNERT

     

    17/03/2019 BORNEM (A) ELITE Z.C./U23 112,2 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 2:44:19 / AFSTAND: 112.2KM

    1 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DE LENG MATHIJS DE JONGERENNER NED

    4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    9 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    10 VERTONGHEN MAXIM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    12 SMET JONAS 14 CORDEEL PIETER 20 VAN DE VOORDE LENNERT 29 PERSOON JOERI

     

    17/03/2019 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) ELITE Z.C./U23 110,5 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 63 / TIJD: 2:50:18 / AFSTAND: 110.5KM

    1 HAEX JORIS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    4 SCHERPENBERGH TRISTAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    6 VALVEKENS JANNES YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 ASEL JOSHUA GER

    8 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT

    9 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

      

    17/03/2019 ICHTEGEM (W) ELITE Z.C./U23 122,5 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 3:04:14 / AFSTAND: 122.5KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 BULLEY LEWIS RICHARDSONS-TREK RT GBR

    3 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    4 ALEXANDER SIMON RICHARDSONS-TREK RT GBR

    5 HUENS REMI DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME FRA

    6 VAN SCHOOR MATTHEW GM RECYCLING TEAM

    7 ANECA CISKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 WYDOOGHE JARON GM RECYCLING TEAM

    9 LATIMER HENRY HENRY LATIMER GBR

    10 PURBROOK BARNABAS NUUN SIGMA SPORTS LONDON RACE TEAM GBR

     

    17/03/2019 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 90 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 2:06:20 / AFSTAND: 90KM

    1 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    2 SCHEERS LANDER DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 DOCKX KRISTOF STAGECO CYCLING TEAM

    4 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SCHEERENS JORGEN

    6 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 JANSEN DIRK NED

    8 DE WYNGAERT FILIP

    9 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM FIN

    10 LIEKENS LAUDON

     

    17/03/2019 STALHILLE KOERS (W) NAT DAMES 89,7 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 2:29:37 / AFSTAND: 89.7KM

    1 KOCH FRANZISKA WATERSLEY R&D CYCLING TEAM GER

    2 GULLIKSEN LINE MARIE ASKER CK NOR

    3 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    4 DOCHERTY ANNA TEAM BREEZE GBR

    5 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    6 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    7 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    8 GASS DANIELA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER

    9 KNUTSSON FRIDA JOS FERON LADY FORCE SWE

    10 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    12 CROKET GILKE 28 HERMANS ANKA 39 TEN HARTOG SARAH

    17-03-2019 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner wbv

    Zondag 17/03/2019 DRIESLINTER (VB) JUNIORES

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:55:0 / AFSTAND: 84KM

    1 MAES JUUL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEHAIRS SIMON BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 VOS YANNICK GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 VERHAEGEN LENNIE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 ARRAMMACH KEVIN W.V. DE JONGE RENNER NED

    6 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VARWEG MATTHIJS E.T.P. ZUTPHEN NED

    9 DE CRAECKER GIANNI ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 REX KONSTANTIN VELO CLUB ARDENNES

    28 DEMAN BREM

     

    17/03/2019 IZEGEM KACHTEM (W) JUNIORES 78,3 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:00:23 / AFSTAND: 78.3KM

    1 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 JASKOT MICHAL UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    4 FRATCZAK RADOSLAW UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    5 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 KRYSZTOFIAK JAKUB UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    7 MARZEC ADRIAN UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    8 SEYNAEVE ROBIN LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB ARDENNES

    10 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    21 COSYNS MILAN 27 LEFEVRE RUBEN 32 DE CLEEN WOUTER 53 VAN WIELE MICHIEL 57 MAES ALEC 65 VAN MOL CÉDRIC

     

    17/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) JUNIORES 78 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 1:37:24 / AFSTAND: 65KM

    1 PORTSMOUTH TOM SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM GBR

    2 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MATHIEU BÉTHENCOURT VCA ST QUENTIN FRA

    6 DEBREYNE RUBEN MAES CT GLABBEEK

    7 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    8 WALLINDER WINCENT VÄSTERÅS CYKELKLUBB SWE

    9 MARTHE NICOLAS VELO CLUB ARDENNES

    10 GOEBEERT THÉO VELO CLUB ARDENNES

    24 VAN DE WYNKELE LORENZ 31 THORÉ RUNE 33 DEJONGHE KJELL 41 RASSCHAERT LANDER 54 VERCAUTEREN THOMAS

     

    17/03/2019 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) NIEUWELINGEN 54 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 64 / TIJD: 1:20:43 / AFSTAND: 54KM

    1 HARASIM MIHNEA CANNIBAL TEAM ROU

    2 GROENEVELD MARK WIELERZONE NEDERLAND NED

    3 KLAVER JENTE WIELERZONE NEDERLAND NED

    4 MOSMULLER MAX NED

    5 KOSTER BJORN NED

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    9 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    17/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) NIEUWELINGEN 58,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 1:29:23 / AFSTAND: 58.5KM

    1 INION SANDER ZANNATA-GALLOO TEAM

    2 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES

    4 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    5 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 REINDERINK JORIS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN HOLLEBEKE MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    9 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DE TROYER YORBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    17/03/2019 OORDEGEM (O) NIEUWELINGEN 60 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 1:24:40 / AFSTAND: 60KM

    1 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 D’HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LUYSSEN JORAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 JORDAENS ILIAS WAC TEAM

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 BEIRLAEN JAKOV WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    29 VAN ROYEN NICK

     

    17/03/2019 STEKENE (O) NIEUWELINGEN 48,88 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:17:15 / AFSTAND: 48.88KM

    1 DE GRUIJTER JOREN WV BREDA NED

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 LEMMENS JARNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEKIEN JASPER WIELERTEAM IEPER

    9 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BUTEIJN MARICK WTC WOERDEN NED

    12 JORIS ROBBE 14 VAN POUCKE WANNES 17 HOOFTMAN ILAN 20 VAN PELT JEFF 21 BOEYE RUBEN 22 MAEREVOET NILS 23 NEIRINCKX NIELS 24 VAN CLEEMPUT STIJN 25 COLMAN LARS 28 VERMEULEN ARTHUR 30 GOOSSENS KYAN 33 DE MAESENEER MILAN 40 VERSCHRAEGEN WOUT 41 BLOMMAERT LARS 43 PROVOST QUINTEN 44 KEYMOLEN MILAN 45 DE MUNCK JASPER 51 FIERENS RUBEN

    17-03-2019 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TOM VERMEIREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Vermeiren Tom 2019 

          Tom Vermeiren

     

    Zondag 17 Maart 2019 - BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Cat.A - 67,2 km - 47 deelnemers

    1 TOM VERMEIREN (Bornem)
    2 Vermeeren Raf 
    3 Buysse Lennert 
    4 Van Raemdonck Kevin 
    5 Goossens Sam 
    6 Haest Christophe 
    7 Van Gaeveren Gunter 
    8 Heirbaut Tony 
    9 Apers Michaël 
    10 Verwee Nico 
    11 De Vlieger Jonas 12 Poppe Stef 13 Nevejans Kenny 14 De Fauw Wouter 15 Van Lent Kenny 16 Weemaes Filip 17 Deconinck Laurens 18 Bogaert Sammy 19 De Leenheer Tom 20 Benoy Maxim 21 Verberckmoes Arno 22 Vermeeren Paul 23 Van Den Branden Brecht 24 Vossaert Matthias 25 Van Sante Tristan 26 Szmytka Rafal 27 Cools Sven 28 De Smet Dries 29 Vaes Jeff 30 Biebau Aaron 31 Rottiers Pieter 32 Maes Jef 33 Van Osselaer Tom 34 Van Keer Tahlon 35 Logghe Thibaut 36 de Clercq Robin 37 Duym Jeroen 38 Van Vlierberghe Bart 39 De Kimpe Nick 40 Gidé Stijn 41 Smet Jochem 42 Vermassen Jens 43 Buys Jean 44 Vispoel Ruben 45 Van Rooy Matthias 46 Verwilst Mathieu 47 Schelfhout Gregory

     

    Cat.B - 67,2 km – 21 deelnemers

    1 Witvrouwen Kris (Herenthout)
    2 Pauwels Vital 
    3 Verbeken Kurt 
    4 De Cock Bart 
    5 De Beer Tom 
    6 Sabo Pedro 
    7 Van Eyck Tom 
    8 de Koning Michel 
    9 Reyniers Sven 
    10 Van Roeyen Dave 
    11 Denier Ronny 12 De Laender Steven 13 Peelman Norbert 14 De Wannemaeker Filip 15 Mariën Steve 16 Biebau Bart 17 Verhulst Koen 18 Bastiaen Fabian 19 Roskam Andy 20 Verschelden Steven 21 Mercken Kenneth

     

    Cat.C1 - 56 km – 14 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Bobelijn Patrick 
    3 Van De Perre Lieven 
    4 De Bosscher Koen 
    5 Roobroeck Dirk 
    6 Van Den Plas Kurt 
    7 Pintens Noël 
    8 Heyndrickx Wim 
    9 D'Hondt Erwin 
    10 Moens Patrick 
    11 Soetens Chris 12 Maes Gerry 13 Van Den Broeck Alain 14 Bracke Wim

     

    Cat.C2 - 56 km – 13 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)
    2 Meyvis Serge 
    3 Rents Ronald 
    4 Suys Frank 
    5 Lust Denis 
    6 Van Duyse Peter 
    7 Van Der Perre Frank 
    8 Leuntjens Kurt 
    9 Coppens Rudi 
    10 Serverius Rudi 
    11 Erauw Luc 12 Dirickx Philippe 13 Keyenberg Koen

     

    Cat.D1 - 50,4 km – 17 deelnemers

    1 Van Hove Dirk (Willebroek)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Van De Velde Rudy 
    4 Hoornaert Glenn 
    5 Decaestecker Patrick 
    6 Struyf Raoul 
    7 Watteny Patrick 
    8 Lap Hans 
    9 De Baets Johan 
    10 Cauwelier Bruno 
    11 De Coninck Danny 12 Reniers Tony 13 Bath Mick 14 De Ben Mark 15 Vyncke William 16 Lacquet Philippe 17 Broadbent David

     

    Cat.D2 - 50,4 km – 8 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen (NL)) 65+
    2 Van Gils Rene 
    3 Wauters Jean-Pierre 
    4 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    5 Corthier Wily 
    6 Vyvey Julien 
    7 Pauwels Marcel 
    8 Vandenheuvel Gilbert

    17-03-2019 om 18:06 geschreven door kenny


    16-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZATERDAG 16/03/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZATERDAG 16/03/2019     


    Zaterdag 16/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 110 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:34:25 / AFSTAND: 110.5KM

    1 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    2 VEROUGSTRAETE NICOLAS GM RECYCLING TEAM

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BRITTON RHYS 100% ME GBR

    7 BUYL STIJN

    8 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    9 LIEVENS LARS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    41 SMET JONAS 43 VAN GOETHEM KEVIN 44 MELS FABRICE 62 GOOSSENS KENNY 71 FRANSSENS YANNICK

    3W3A2184

    3W3A2176

    3W3A2083

    3W3A2066

    3W3A2030

    3W3A1333





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    16-03-2019 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 16/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 110 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:34:25 / AFSTAND: 110.5KM

    1 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    2 VEROUGSTRAETE NICOLAS GM RECYCLING TEAM

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BRITTON RHYS 100% ME GBR

    7 BUYL STIJN

    8 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    9 LIEVENS LARS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    41 SMET JONAS 43 VAN GOETHEM KEVIN 44 MELS FABRICE 62 GOOSSENS KENNY 71 FRANSSENS YANNICK

     

    16/03/2019 MEULEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 115 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 2:38:13 / AFSTAND: 115KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 FRANCK EAMON SHIFTING GEARS USA

    3 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    5 VAHTRA NORMAN CYCLING TARTU EST

    6 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    9 DE MEESTER LUCA EFC-L&R-VULSTEKE

    10 BAHR CHRISTIAN TEAM OK KVICKLY ODDER DEN

     

    16/03/2019 OUTRIJVE (W) NAT DAMES 85,2 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:17:5 / AFSTAND: 85.2KM

    1 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    2 GASS DANIELA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER

    3 FABER CLAIRE ANDY SCHLECK CYCLES - IMMO LOSCH LUX

    4 SAIFUTDINOVA NATALYA ASTANA WOMEN´S TEAM KAZ

    5 ERAUD SEVERINE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT FRA

    6 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT

    7 DELBAERE FIEN HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    8 HUITFELDT JOSEFINE MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM DEN

    9 TURBLIN CHLOË HEALTH MATE - LADIES TEAM FRA

    10 BERTEAU VICTOIRE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    58 TEN HARTOG SARAH 68 CROKET GILKE 82 DRUYTS DEMMY 99 CLAUS MARJON 100 DRUYTS LENNY

     

    16/03/2019 DANILITH NOKERE KOERSE (O) MEN JUNIORES UCI

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 65 / TIJD: 2:56:30 / AFSTAND: 117.3KM

    1 HAINES ALEX SOUTH EAST REGION BC GBR

    2 NEWMARK FINLEY SOUTH EAST REGION BC IRL

    3 FRETIN MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 DEL GROSSO BODI SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED

    6 PORTSMOUTH TOM SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM GBR

    7 BOONS JENTE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 BODARD DAMIEN DIRECT ENERGIE JUNIOR FRA

    9 VAN BELLE LOE STREETJUMP-FORTE DEVELOPMENT TEAM NED

    10 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    22 HUYS BRANKO 27 VERBEECK CALVIN 31 VAN POPPEL SÉBASTIEN 49 BROUWERS EMILE 55 NONNEMAN MAXIM 63 PERMENTIER EMANO 78 CLAEYS LAURENT 81 DUYM STEFFEN

     

    16/03/2019 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) JUNIORES 76,5 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:02:52 / AFSTAND: 76.5KM

    1 HERMANS BERRE WAC TEAM

    2 GIJBELS JONAS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 JEN HONG LI DAAN WV EEMLAND NED

    4 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    5 VERBEECK DAG BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 SYTEMA JESSE WV EEMLAND NED

    7 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GILLES FLORENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEDRY TOM VELO CLUB ARDENNES

    10 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    14 SMET JORRE 27 BERTELS LODE

     

    16/03/2019 VOLLEZELE (VB) JUNIORES 81,1 km

    DEELNEMERS: 113 / OPGEVERS: 47 / TIJD: 2:02:15 / AFSTAND: 81.1KM

    1 MARTHE NICOLAS VELO CLUB ARDENNES

    2 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 BOLTON MAX LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    7 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 KAŽIS DANIELS LAT

    9 BELOHVOŠCIKS KRISTIANS LAT

    10 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 CLYNHENS TOON 17 VAN HOOF MANU 19 VAN DAELE ERNEST 21 TEERLINCK ALEXANDER 28 DE VOS WANNES 31 ROGIERS LUCAS 35 DE RIJK SIM 40 SANDRIE BRENT 41 GALLE STAF 43 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    16/03/2019 ICHTEGEM (W) NIEUWELINGEN 49 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:14:0 / AFSTAND: 49KM

    1 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HARASIM MIHNEA CANNIBAL TEAM ROU

    4 VAN RAEMDONCK CÉDRIC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 GOOSSENS NICHOLAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 SZKANDERA THOMAS 39 DE BAETS JARNO

    16-03-2019 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/03/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 16 Maart 2019 - KERKSKEN (9451)

    VWF 16-03-2019

    16-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    15-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                  ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2019


    3W3A1263


    3W3A1250

    3W3A1275

    Illi Bikes team 2019

                
     


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    15-03-2019 om 16:36 geschreven door kenny


    13-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/03/2019

    banner wbv

    FOTO'S MEN ELITE WANZEEL KOERSE VAN WOENSDAG 13/03/2019

    Woensdag 13/03/2019 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) MEN ELITE

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:48:2 / AFSTAND: 164.8KM

    1 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO - ISOREX

    2 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    3 TAMINIAUX LIONEL WALLONIE - BRUXELLES

    4 CULLAIGH GABRIEL TEAM WIGGINS GBR

    5 COLMAN ALEX CANYON DHB P/B BLOOR HOMES

    6 MARCHAND GIANNI CIBEL

    7 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    8 PEÁK BARNABÁS SEG RACING ACADEMY HUN

    9 REYNDERS JENS WALLONIE BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    10 VAUGHAN JACOB CANYON DHB P/B BLOOR HOMES GBR

    12 DEBRUYNE GLENN 13 TEUGELS LENNERT 15 COENEN DENNIS 19 RELAES JACOB 46 STEVENS TIMOTHY 58 EYSKENS JEROEN 61 REYNAERTS WIM 63 DIELEMAN MICHIEL 71 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

    3W3A1089

    3W3A0992

    3W3A0998

    3W3A0999

    3W3A1003

    3W3A0218




    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    13-03-2019 om 20:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!