Zaterdag 16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´
DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:00:59
1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON CIRCUS NED
2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS
4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED
5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS
6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777
8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED
9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
10 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR
16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´
DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:45:13
1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED
2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON CIRCUS NED
3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
4 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS
5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA
7 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED
8 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS 777 NED
9 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED
10 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT
16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´
DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:12
1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT
2 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM
3 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK
5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED
6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK
8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT
16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´
NIEUWELINGEN 2°Jaars DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:20
1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM
2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA
3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED
4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 AGOSTINACCHIO FILIPPO XCO PROJECT ITA
9 OOSTERLINCK JOES
10 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
NIEUWELINGEN 1°Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:10
1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK
2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT
4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT
5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER
6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM
8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT
9 BAUWENS SENNE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
16 GOOSSENS KYAN
DAMES JEUGD DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:1
1 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA
2 CHALLANCIN GIULIA XCO PROJECT ITA
3 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT