Zaterdag 05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. B 60´
DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:56:7
1 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D
2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D
3 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM
4 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
5 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
6 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 DE MEYER JARNE STAGECO CYCLING TEAM
8 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
10 VAN DE KERCKHOVE NICK K.V.C. DEINZE VZW
05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´
DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:25
1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM
3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM
4 HERRYGERS TIEME WAC TEAM
5 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 JANSE STEF BRAIN² OLYMPIA TIENEN
7 VAN LAER LARS WAC TEAM
8 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
9 DEJONGHE SENNE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
12 BLEYENBERG JADO
05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´
NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:29:57
1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT
2 DOCKX AARON IKO-BEOBANK
3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
4 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER
5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT
6 VAN DE SOMPEL JORI
7 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 PRINCEN MILAN WAC TEAM
9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
10 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
12 GOOSSENS KYAN
NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:44
1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK
2 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D
3 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM
4 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM
5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM
7 OOSTERLINCK JOES
8 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & /MASTERS
AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:10
1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT AMA19+
2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA
3 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
6 WILLEMS JURGEN
7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
10 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:57
1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS
2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
3 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER
4 PAESHUYSE JEF
5 SLEECKX DANNY
6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 VETS JELLE
8 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT
10 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
MASTERS C DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:39
1 VERHAEGEN GUIDO
2 MERTENS DIRK PMC CYCLING
3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4 VANDERAERDEN JOHAN
5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM
6 ABÉ PETER
7 BALLET PETER
8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 KOCKAERTS HUBERT
10 COOPMAN IVAN