Zaterdag 15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´
DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:55:23
1 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT
2 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
3 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
5 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT
6 MCCRAE ERNO JACOB GOEMAN SCOTT CYCLING
7 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
9 VANDEN BUSSCHE WANNES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 CAREME GRÉGORY DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO
15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´
DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:10
1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT
4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM
5 SMITH SAM CHELTENHAM GBR
6 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
7 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
8 DEWEERDT TIEBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
10 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
DAMES ELITE DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:0
1 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
2 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
3 BLANCHAERT JO
15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´
2DE JAARS U17 DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:37
1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
4 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER
6 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
7 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
8 KÜTTEL NIK VMC SILENEN SUI
9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
10 GEENTJENS BREND WAC TEAM
17 SZKANDERA THOMAS 18 VERSCHRAEGEN WOUT
1STE JAARS U17 DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:19
1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 VAN DE SOMPEL JORI
3 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT
5 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
6 TILLMANN JAN RRC AMT A/A AFFOLTERN SUI
7 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
8 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM
9 VAN DAELE SIL ISOREX CYCLING TEAM
10 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT
DAMES JEUGD DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:27
1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
2 KIPFMÜLLER FABIENNE BIKE TO IT RACING GIRLS SUI
3 CADALBERT LORENA VC SURSERLVA
15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´
AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:20
1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT
2 LAMMENS LAUDELINO
3 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
6 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
8 VAN ASSCHE NICO
9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
10 VAN LAETHEM KEVIN
MASTERS B DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:22
1 LAPERE KRIS
2 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS
3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT
7 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW
8 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT
10 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
MASTERS C DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:30
1 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN
2 LAMMENS MARIO
3 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM
4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM
5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
6 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
7 BALLET PETER
8 KOCKAERTS HUBERT
9 COOPMAN IVAN