Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 12°Seizoenszege bij de Amateurs !!!
Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters A !!!
Matthias Van de Velde Nicky David
Zaterdag 17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´
DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:51:53
1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX
2 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D
4 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D
5 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
8 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 MASON CAMERON ENDURA - PEDAL POWER GBR
10 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX
14 DE WIT EDWIN
17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´
DAMES ELITE & JUNIORES DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:46
1 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT
2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
4 SCHOE AIMÉE STEVENS NED
5 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
6 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
7 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED
8 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT
9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
10 MEEUSEN LIENE
DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:21
1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM
4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM
8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM
9 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 PRIOR AMELIE BANJO CYCLES GBR
17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´
DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:35:54
1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM
2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM
3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D
4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM
5 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM
6 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM
7 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
8 NEFFGEN TIM CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS GER
9 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´
NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:28:5
1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK
2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER
3 VAN DE SOMPEL JORI
4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT
6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
8 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
9 BELLON DAMON IKO-BEOBANK
10 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM
24 DE MOL SEM 29 GOOSSENS KYAN
NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:26:56
1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK
3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM
4 ANCHAIN PAUL ES ARQUES FRA
5 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM
6 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT
8 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT
9 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM
17/11/2018 BOORTMEERBEEK (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´
AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:0
1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION BCS AMA19+
2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION BCS MASTA
3 LAMBRECHTS JOERI
4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
5 BYNENS DAMIEN TEAM 123VTT
6 VAN LEUFFELEN PETER
7 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
8 WILLEMS JURGEN
9 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
10 TORMANS SIEBE
MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:30
1 DAELMANS ARNE
2 SLEECKX DANNY
3 PAESHUYSE JEF
4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT
5 VETS JELLE
6 VAN STAEYEN BENNY
7 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM
9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT
MASTERS C DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:29
1 MERTENS DIRK PMC CYCLING
2 VERHAEGEN GUIDO
3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
5 VERLOO MARK
6 VANDERAERDEN JOHAN
7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM
8 BALLET PETER
9 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM
10 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
26 VAN HONSTE KRIS
JEUGD HAMME
Foto's: Rita Thienpondt