Zaterdag 27/10 Manga - Bolgatanga Rit 2 155 km 03h5108
Deelnemers : 72
1-Daouda Ouedraogo (BUR)
2-Hermann Keller (GER) 0:01
3-Timmy De Boes (BEL)
4-Bachirou Nikiema (BUR)
5-Joeri Calleeuw (BEL)
6-Paul Daumont (BUR)
7-Mathias Sorgho (BUR)
8-Jan-Willem Groeneveld (NED)
9-Yacouba Yameogo (BUR)
10-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World
12-Sam Van De Mieroop (BEL)
16-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex
23-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel Cebon 0:07
33-Guy Smet (BEL)
Zondag 28/10 Bolgatanga - Po Rit 3 90 km 01h5017
Deelnemers : 69
1-Seydou Bamogo (BUR)
2-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon
3-Joeri Calleeuw (BEL) 0:04
4-Hermann Keller (GER) 0:26
5-Sjors Handgraaf (NED)
6-Hamza Mansouri (ALG)-Sovac - Natura4ever
7-Julian Hellmann (GER)-Embrace The World
8-Sam Van De Mieroop (BEL)
9-Florian Smits (NED)
10-Abou Sanogo (CIV)
16-Timmy De Boes (BEL)
48-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto Isorex 9:02
56-Guy Smet (BEL) 9:54
Mathias Sorgho voor Guy Smet, Rick Nobel en Sjors Handgraaf.
Maandag 29/10 Laye - Ouahigouya Rit 4 148 km 03h3227
Deelnemers : 65
1-Mathias Sorgho (BUR)
2-Guy Smet (BEL)
3-Rick Nobel (NED)-Global
4-Sjors Handgraaf (NED)
5-Abdoul Aziz Nikiéma (BUR) 1:37
6-Matthias Plattner (SUI)
7-Yannic Stéphane Nanko (CMR) 1:39
8-Paul Daumont (BUR)
9-Yacouba Yameogo (BUR) 1:54
10-Abessolo Clovis Kamzong (CMR) 2:05
13-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel Cebon 2:11
18-Sam Van De Mieroop (BEL)
24-Joeri Calleeuw (BEL) 2:24
43-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto Isorex 17:26
61-Timmy De Boes (BEL) 51:25
Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Timmy De Boes
Dinsdag 30/10 FaYako - Ziniare Rit 5 146 km 03H3621
Deelnemers : 63
1-TIMMY DE BOES (BEL)
2-Hermann Keller (GER)
3-Steven Stenekes (NED)
4-Bassirou Konté (CIV)
5-Bachirou Nikiema (BUR)
6-Joeri Calleeuw (BEL)
7-Abou Sanogo (CIV)
8-Salifou Yarbanga (BUR)
9-Paul Daumont (BUR)
10-Rick Nobel (NED)-Global
20-Sam Van De Mieroop (BEL)
23-Arne De Groote (BEL)-Tarteletto - Isorex
28-Dieter Bouvry (BEL)-Cibel - Cebon
47-Guy Smet (BEL) op 12
Proficiat aan TEAM FLANDERS met de Zege in de Ploegentijdrit !!!
Timmy De Boes,Guy Smet, Arne De Groote, Dieter Bouvry,Joeri Calleeuw en Sam Van De Mierop
Woensdag 31/10 Sabou - Koudougou Rit 6 Ploegenentijdrit 31 km
Deelnemers : 62
1- Team Flanders (Arne De Groote, Timmy De Boes, Dieter Bouvry, Sam Van De Mieroop, Joeri Calleeuw, Guy Smet)-40:19
2- Embrace The World Cycling (Hermann Keller, Peter Schermann, Matthias Plattner, Julian Hellmann, Dan Craven, Sebastian Beyer)-40:29
3- Global Cycling Team (Jan-Willem Groeneveld, Thomas Hartog, Steven Stenekes, Sjors Handgraaf, Florian Smits, Rick Nobel)-40:39
4- Nationaal team van Burkina Faso (Souleymane Kone, Seydou Bamogo, Harouna Ilboudo, Abdoul Aziz Nikiéma, Mathias Sorgho)-40:49
5- Regionale du Centre (Paul Daumont, Abdoulaye Roamba, Arnaud Guiguemde, Yacouba Yameogo, Boureima Nana, Salifou Yarbanga)-40:59
6- Regionale De L'Ouest (Daouda Ouedraogo, Abdoulaye Sokondo, Daniel Kabre, Bachirou Nikiema, Aziz Balbone, Noufou Minoungou)-41:09
7- Nationaal team van Ivoorkust (Amadou Lengani, Souleymane Traore, Bassirou Konté, Abou Sanogo, Karamoko Bamba, Adama Yossi)-41:19
8- Sovac - Natura4ever (Hamza Mansouri, Ayoub Kerrar, Mohamed Bouzidi, Islam Mansouri)-41:29
9- Nationaal team van Kameroen (Yannic Stéphane Nanko, Rodrigue Eric Kuere Nounawe, Ghislain Sikandi Dapnet, Arthuce Jodele Tella, Abessolo Clovis Kamzong)-41:39
10- Nationaal team van Benin (Augustin Acakpo Amoussouvi, Eric Ahouandjinou, Rémi Sowou, Bashiki Abdoul, Emmanuel Sagbo)-41:49
11- Golden Pedals (Gabriel Tettey, Francis Owusu, Maxwell Doku, Micheal Agbugblah, Solomon Tagoe, Anthony Boafo Boakye Dankwa)-41:49
12- Nationaal team van Togo (Karim Gnozigue, Jean-Camille Bafai)-41:49
Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!
Timmy De Boes