.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    banner veldrijden

    Zondag 04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.B - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 60´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:40

    1 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    2 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 VAN DIJKE TIM ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DEGROOTE JONAS

    16 DE BOCK YONI 28 DE BOCK JELLE

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DAMES  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:14

    1 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    3 DE VOS NELE

    4 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    6 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    7 LAWRENCE ELLA IOT

    8 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 CANTELO AMY HARGROVES RIDLEY MONTEZUMAS GBR

    10 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

     

    MEISJES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:36

    1 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 CLACY BARNEY HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    9 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:1

    1 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 CLAESSENS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.D - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:8

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN LAETHEM KEVIN

    6 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST MASTER A

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:29

    1 LAPERE KRIS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 REID GABRIEL CAN

    9 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

    10 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:56

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET PETER

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DE WAELE MARNIC

    9 DAVID THEOFIEL

    10 COOPMAN IVAN

    04-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

     Matthias van de Velde

     

    Zondag 04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:02:3

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    4  SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    23 STUER KWINTEN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE/JUNIORES  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:37

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    6 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 WILLEMS GERTIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:21

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    3 KERSTE BRITT RTC BUITENLUST NED

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:57

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN LAER LARS WAC TEAM

    8 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    9 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 COUKHAM JOE SHIPDEN CYCLING CLUB GBR

    24 VAN HAVERE DETLEV

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:8

    1 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    16 DE BAERE RUNE

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:14

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    8 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 GOOSSENS KYAN

     

    04/11/2018 HOFSTADE-ZEMST (VB) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:26

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 WILLEMS JURGEN MASTA

    5 VAN ROOSBROECK PIETER

    6 ARNOUTS TOM

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    9 WIELEMANS KEVIN

    10 THIJS DENNIS

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:50

    1 DAELMANS ARNE

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    4 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN STAEYEN BENNY

    6 CUSTERS TIM

    7 VAN MEER EDGAR RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    8 SOHIER KURT

    9 COX ROBBY

    10 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:39

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 VERELST RUDY

    8 VAN OOSTERWYCK DANIËL

    9 VERTESSEN JOHNNY

    10 HERIJGERS AD NED

    11 VAN HONSTE KRIS

    04-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:02:33

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:46

    1 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DER BURG ESTHER MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    10 VAN HELVOIRT LISA WV SCHIJNDEL NED

    12 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:10

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 GEURTS MIJNTJE NED

    7 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:22

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    8 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    10 COUKHAM JOE GBR

    12 BLEYENBERG JADO

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:2

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    6 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    13 GOOSSENS KYAN 22 KEYMOLEN MILAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED

    8 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM MASTA

    2 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD AMA19+

    3 ARNOUTS TOM

    4 BAERT ANDRIES KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    5 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    8 THIJS DENNIS

    9 CASE STEVEN USA

    10 DE SCHUTTER TOM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    9 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

    10 LAENEN YVAN SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MIDDLETON PETER ZEPNAT RT GBR

    9 BAERT LUC KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    10 KOCKAERTS HUBERT

    12 VAN HONSTE KRIS

    03-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    01-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2018

    banner veldrijden

    Donderdag 01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:02:26

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    28 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE 33 DE WIT EDWIN

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:50:13

    1 ARENSMAN THYMEN SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER NED

    2 FINÉ EDDY VELO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS FRA

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    5 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:24

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:14

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 JEZEK TOMAS IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE

    6 PIDCOCK JOSEPH OLDFIELD/PAUL MILNES ERT GBR

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WYLLIE SIMON HALESOWEN A GBR

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 CASTILLE NOÉ CC IGNY PALAISEAU 91 FRA

    21 DE VOS WANNES

    01-11-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!