Zaterdag 13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´
DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:58
1 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
2 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS
4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777
6 VAN AERT WOUT
7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS
8 VAN DER POEL DAVID CORENDON CIRCUS NED
9 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS
10 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
21 DE WIT EDWIN 24 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE
Podium te Lokeren met winnaar Daan Soete, Laurens Sweeck en Toon Aerts.
Podium te Lokeren met winnaar Daan Soete, Laurens Sweeck en Toon Aerts.
Aankomst van winnaar Daan Soete.
13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´
DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:49:48
1 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
2 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI
4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX
5 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK
6 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777
7 TURNER BEN GBR
8 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD
9 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT
10 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777
11 LIESSENS JARNO 32 STUER KWINTEN
Podium U23 met winnaar Toon Vandebosch, Jarno Bellens en Loris Rouiller.
Aankomst van winnaar Toon Vandebosch.
13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´
DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:50
1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS
2 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
4 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS 777 ITA
5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR
7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT
8 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX
9 KAY ANNA STOREY RACING TEAM GBR
10 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA
18 NOBUS ANJA 29 DE BRUYNE MEG
Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Loes Sels.
Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Loes Sels.
Aankomst van winnares Sanne Cant.
13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´
DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:43:51
1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM
3 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK
4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT
6 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
7 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM
8 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR
9 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK
10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT
24 DE VOS WANNES 30 VAN HAVERE DETLEV
13/10/2018 LOKEREN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´
DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:39
1 MICHELS JENTE MILWAUKEE ALPHAMOTORHOMES (2°jaars)
2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK
3 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM
4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT
5 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
7 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
9 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM
10 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA VANDERMEEREN (1°jaars)
18 CLAESSENS ROBBE 23 GOOSSENS KYAN 25 DE BAERE RUNE 30 MAEREVOET NILS