Proficiat aan SEPPE COVELIERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Proficiat aan LUCAS ROGIERS met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Seppe Coveliers Lucas Rogiers
Zondag 23/09/2018 GOOIKSE PIJL (VB) UCI MEN ELITE - 198,1 km
DEELNEMERS: 162 / OPGEVERS: 65 / TIJD: 4:32:4 / AFSTAND: 191KM
1 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY
2 JANSEN AMUND GRØNDAHL TEAM LOTTO NL JUMBO NOR
3 MORTENSEN MARTIN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DEN
4 BOIVIN GUILLAUME ISRAEL CYCLING ACADEMY CAN
5 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE
6 DAINESE ALBERTO SEG RACING ACADEMY ITA
7 GROENEWEGEN DYLAN TEAM LOTTO NL JUMBO NED
8 HJEMSÆTER OLAV TEAM COOP NOR
9 HAVIK YOERI VLASMAN CT NED
10 JANS ROY CIBEL - CEBON
52 TEUGELS LENNERT 59 RUYTERS BRECHT 69 VAN HOECKE GIJS 73 DIELEMAN MICHIEL
23/09/2018 BAVEGEM (O) JUNIORES - 92,4 km
DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:11:40 / AFSTAND: 92.4KM
1 MARSMAN TIM FORTE U19 CYCLING TEAM NED
2 HAYTER LEO VC LONDRES GBR
3 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM
4 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS
5 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR
6 NEWMARK FINLEY VC LONDRES GBR
7 VANDEPITTE NATHAN INTEGRALE BICYCLE CLUB ISLE JOURDAIN
8 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
10 EECKHOUT EMILE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
23/09/2018 RUMST (A) JUNIORES - 93,6 km
DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:24:46 / AFSTAND: 93.6KM
1 SEPPE COVELIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
4 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 VAN DUN JENTE WAC TEAM
6 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
7 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM
8 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
9 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
10 VAN ROOSBROECK JAN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
23/09/2018 ZOUTLEEUW (VB) JUNIORES - 87 km
DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:48:56 / AFSTAND: 71.5KM
1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
4 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK
6 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
8 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
9 PEREIRA MARQUES RAFAEL L.C. TETANGE LUX
10 SNOEKS LUCIEN SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
23/09/2018 LICHTERVELDE (W) NIEUWELINGEN - 50 km
DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:15:46 / AFSTAND: 49.7KM
1 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM
3 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW
5 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
6 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
7 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM
8 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
9 DELRUE MAXIM CT SOENENS-BOOOM
10 NOREILDE MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
23/09/2018 MALDEGEM (O) NIEUWELINGEN - 68,4 km
DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:28:13 / AFSTAND: 55KM
1 LUCAS ROGIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED
4 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
6 VERMEULEN JEROOM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
7 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
8 LAUREYNS RIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
9 VANPRAET RUBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES