.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SEPPE COVELIERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LUCAS ROGIERS met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Seppe Coveliers 2018   Lucas Rogiers 2018 

          Seppe Coveliers               Lucas Rogiers

     

    Zondag 23/09/2018 GOOIKSE PIJL (VB) UCI MEN ELITE - 198,1 km

    DEELNEMERS: 162 / OPGEVERS: 65 / TIJD: 4:32:4 / AFSTAND: 191KM

    1 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    2 JANSEN AMUND GRØNDAHL TEAM LOTTO NL – JUMBO NOR

    3 MORTENSEN MARTIN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DEN

    4 BOIVIN GUILLAUME ISRAEL CYCLING ACADEMY CAN

    5 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 DAINESE ALBERTO SEG RACING ACADEMY ITA

    7 GROENEWEGEN DYLAN TEAM LOTTO NL – JUMBO NED

    8 HJEMSÆTER OLAV TEAM COOP NOR

    9 HAVIK YOERI VLASMAN CT NED

    10 JANS ROY CIBEL - CEBON

    52 TEUGELS LENNERT 59 RUYTERS BRECHT 69 VAN HOECKE GIJS 73 DIELEMAN MICHIEL

     

    23/09/2018 BAVEGEM (O) JUNIORES - 92,4 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:11:40 / AFSTAND: 92.4KM

    1 MARSMAN TIM FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    2 HAYTER LEO VC LONDRES GBR

    3 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    6 NEWMARK FINLEY VC LONDRES GBR

    7 VANDEPITTE NATHAN INTEGRALE BICYCLE CLUB ISLE JOURDAIN

    8 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 EECKHOUT EMILE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    23/09/2018 RUMST (A) JUNIORES - 93,6 km

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:24:46 / AFSTAND: 93.6KM

    1 SEPPE COVELIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN DUN JENTE WAC TEAM

    6 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VAN ROOSBROECK JAN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    23/09/2018 ZOUTLEEUW (VB) JUNIORES - 87 km

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:48:56 / AFSTAND: 71.5KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    6 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PEREIRA MARQUES RAFAEL L.C. TETANGE LUX

    10 SNOEKS LUCIEN SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

     

    23/09/2018 LICHTERVELDE (W) NIEUWELINGEN - 50 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:15:46 / AFSTAND: 49.7KM

    1 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    3 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM

    8 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DELRUE MAXIM CT SOENENS-BOOOM

    10 NOREILDE MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    23/09/2018 MALDEGEM (O) NIEUWELINGEN - 68,4 km

    DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:28:13 / AFSTAND: 55KM

    1 LUCAS ROGIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    4 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VERMEULEN JEROOM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 LAUREYNS RIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VANPRAET RUBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHONDT JARNO SPIE DOUTERLOIGNE CT NED

    23-09-2018 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2018

    banner veldrijden

    Zondag 23/09/2018 HOBOKEN (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:02:19

    1 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    2 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    4 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    26 DE BOCK YONI 30 DE BOCK JELLE

     

    23/09/2018 HOBOKEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:40:53

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    9 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 GELEIJN OWEN WTC DE AMSTEL NED

    20 BLEYENBERG JADO 29 VAN HAVERE DETLEV

     

    23/09/2018 HOBOKEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS - DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:32:21

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VAN DE SOMPEL JORI

    5 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    8 GOVAERTS LUCA SER´VELO TEAM METTET

    9 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    16 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS - DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:59

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 JANSSEN LUCAS CC PAVÉ 76. APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    5 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    7 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    8 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    9 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    10 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    22 VERSCHRAEGEN WOUT 25 DE BAERE RUNE 

    23-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2018

    banner vwf 2017

    ZONDAG 23 SEPTEMBER - AALST (9300)

     

    vwf 23-9-2018

    23-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    22-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 22/09/2018 ZANDBERG CLASSIC HARELBEKE (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 136,5 km

    DEELNEMERS: 139 / OPGEVERS: 47 / TIJD: 3:04:48 / AFSTAND: 136KM

    1 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    2 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    3 DE PESTEL SANDER LOTTO SOUDAL

    4 DE POORTER MAXIME EFC-L&R-VULSTEKE

    5 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    6 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    7 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    10 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    19 VERHOFSTADT THIBAU 69 CAETHOVEN KENNETH

     

    22/09/2018 VARSENARE (W) ELITE Z.C./U23 - 111 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 58 / TIJD: 2:30:36 / AFSTAND: 111KM

    1 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    2 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    3 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    7 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    8 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    10 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    11 VERMEERSCH FLORIAN

     

    22/09/2018 WETTEREN TEN EDE (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 99 km

    DEELNEMERS: 114 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 2:17:22 / AFSTAND: 99KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    9 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    22 VERCAUTEREN TIM 23 WIELFAERT KRISTOF 30 VAN GOETHEM KEVIN 39 DE BOCK STEF 51 PERSOON JOERI 58 ROBERT FREDERIQUE 63 HEIRBAUT TONY 72 DE OST JARNE 73 DHOLLANDER KRISTOF

     

    22/09/2018 GEEL - WINKELOMHEIDE (A) JUNIORES - 86,4 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:57:38 / AFSTAND: 86.4KM

    1 EKEREN NIELS-VER.CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    2 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 LINDGREN EMIL FALU CK SWEDEN SWE

    4 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 GIJBELS JONAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    9 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    10 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    30 JORIS STEF 35 GALLE STAF

    22-09-2018 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DIEL VERGOTE met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Diel Vergote 2018
     

    Zaterdag 22/09/2018 BERLARE (O) NIEUWELINGEN - 65,6 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:45:0 / AFSTAND: 67.5KM

    1 DIEL VERGOTE  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 JACKSON NICK GIANT HALIFAX RACING CLUB GBR

    3 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MANSEL-THOMAS DEXTER LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    8 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN KERCKHOVE QUINTEN 18 FIERENS RUBEN 19 DEMUYNCK VICTOR 25 BLOMMAERT SANDER 26 DE TROYER YORBEN 34 BLOMMAERT LARS 35 DE VEIRMAN FABRICE 43 MAES ALEC 44 D´HOOGHE BRENT

     

    22/09/2018 ROTSELAAR (VB) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:37:8 / AFSTAND: 64KM

    1 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    2 HUYGHE GUST WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VERBEECK DAG WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 VERCAMMEN MILAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 NIJS VIKTOR PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 HENDRICKX JENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 HANEGRAAF STIJN WV SCHIJNDEL NED

     

    22/09/2018 GEEL - WINKELOMHEIDE (A) NIEUWELINGEN - 67,2 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 1:37:20 / AFSTAND: 67.2KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    3 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    4 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    5 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 PEETERS JEF PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    20 JORIS ROBBE 25 VAN OSSELAER VIKTOR

     

    22/09/2018 HERNE (VB) NIEUWELINGEN - 57,4 km

    DEELNEMERS:

      

    22/09/2018 LICHTERVELDE (W) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 56,8 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:37:47

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    14 PUNNEWAERT KIRIN 23 KESTELEYN FEBE 30 DE VEIRMAN FLEUR 36 BRANDT EEFJE 38 DUYM FARAH

     

    NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:37:47

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    14 PUNNEWAERT KIRIN 16 DE VEIRMAN FLEUR 19 BRANDT EEFJE

    22-09-2018 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde

     

    Zaterdag 22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 0:56:39

    1 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    3 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    4 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    5 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    10 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    30 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE

     

    22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:35

    1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED

    2 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED

    8 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

     

    DAMES ELITE - DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:44

    1 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    4 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 PEETERS JINSE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    7 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    8 VAN LOY TESS KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    10 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 DE BRUYNE MEG

     

    22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:41:34 / AFSTAND: 21KM

    1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    10 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:30

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    3 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 THOMAS TIBO WAC TEAM

    7 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS - DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:32

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED

    4 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    5 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    6 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 REINDERINK JORIS AR&TV DE ADELAAR NED

    9 VERSTRAELEN WANNES AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A - DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:32

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    4 DAVID NICKY BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VAN GINNEKEN GLENN

    6 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DE ROO JACOB X-TREME NED

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 VAN LEUFFELEN PETER

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:0

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 BASSEZ PATRICK

    4 SLEECKX DANNY

    5 DE BOCK BENNY

    6 DE SMET ANDY

    7 VAN STAEYEN BENNY

    8 VETS JELLE

    9 DELCROIX TOM

    10 SMITS KRIS

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:0

    1 TECK ERIK

    2 MERTENS DIRK

    3 VERHAEGEN GUIDO

    4 VERLOO MARK

    5 VAN DEN BERGH WIM

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 DE CNODDER GERT

    8 LOGIER CHRISTOPHE

    9 ABÉ PETER

    10 KOCKAERTS HUBERT

    22-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2018

    banner lwu

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 30°Seizoenszege !!!


    Frank Suys EK 9-9 1
     

    Zaterdag 22/09/2018 ETTELGEM - LWU

    Reeks A

    1. Wouter DE FAUW

    2. Luke Houghton (GBr) (DV)

    3. Indiana Slabinck

    4. Sebastiaan Delodder (DV)

    5. Giovanni Debaere

    6. Thibaut Taelman

    7. Jens Decabooter

    8. Stijn Tuytens (DV)

    9. Sven Francoys (DV)

    10. Anthony Slabinck (DV)

     

    Reeks B

    1. Gunter DHONDT (DV)

    2. Xavier Sintubin

    3. Peter Hooreweghe

    4. Nico Lefever

    5. Rob Paridaens

    6. Willem Hooreweghe

    7. Tom Calluy

    8. Jurgen Diependaele

    9. Steven De Groote (DV)

    10. Francis Quartier

     

    Reeks C

    1. Erwin BOLLEN

    2. Peter De Smet

    3. Patrick Moens

    4. Rudi Rabout (Ned)

    5. Geert Roose

    6. Jos De Mulder (DV)

    7. Marc Delaere (DV)

    8. Claudio Rizzo

    9. Eddy Francois

    10. Marnix Hanseeuw (DV)

     

    Reeks D

    1. FRANK SUYS

    2. Danny Carette

    3. Patrick Watteny

    4. Raymond Nuyens

    5. Bruno Cauwelier

    6. Tony Reniers

    7. Gino Corneillie

    8. Danny Depreitere

    9. Danny Boussauw

    10. Rudy Willaert (DV)

    22-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    20-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 20/09/2018 STEKENE (O) MEN ELITE  - 169,5 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:40:43 / AFSTAND: 169.5KM

    1 DAINESE ALBERTO SEG RACING ACADEMY ITA

    2 RØINÅS FRIDTJOF JOKER ICOPAL NOR

    3 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    4 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 KAESEMANS JASPER PRORACE CYCLING TEAM

    8 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    9 GODART BO UNITED C.T.

    10 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    13 REYNAERTS JAN 14 STEVENS TIMOTHY 17 RELAES JACOB 27 D´HOOGE THOMAS 32 DE BOCK STIJN 34 VAN DAMME BART 38 MEUL ROBBY 40 CAETHOVEN KENNETH 41 DE PAUW MORENO 42 PRÉMONT CHRISTOPHE 59 COLMAN ALEX 63 VEREECKEN THOMAS 78 DIELEMAN MICHIEL 81 COENEN DENNIS 83 DE PESTEL SANDER 84 BOUVRY DIETER 89 SINOY FABIO 92 JANSSENS JIMMY 94 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 98 WIELANDT SVEN 101 COBBAERT ROBBY 105 CORDEEL SANDER 108 GOOSSENS KENNY 109 HEIRBAUT TONY 115 DE OST JARNE

     

    20/09/2018 EERNEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 68 km

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:42:49 / AFSTAND: 68KM

    1 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    2 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    3 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    4 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 COOMAN GIANNI

    6 COOMAN MAURO

    7 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

     

    20/09/2018 HOUTHULST (W) ELITE Z.C./U23 - 116,8 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:37:30 / AFSTAND: 116,8KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    4 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 HEWETT DAVID GBR

    7 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 PIRARD MAXIM

    10 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    20-09-2018 om 20:33 geschreven door kenny


    19-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 19/09/2018 OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE (W) UCI MEN ELITE - 191,4 km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 67 / TIJD: 4:18:48 / AFSTAND: 191KM

    1 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    2 DE BUYST JASPER LOTTO SOUDAL

    3 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    4 KEUKELEIRE JENS LOTTO SOUDAL

    5 WELTEN BRAM TEAM FORTUNEO – SAMSIC NED

    6 NÕMMELA AKSEL BEAT CYCLING CLUB EST

    7 VAN POPPEL BOY TREK – SEGAFREDO NED

    8 VERMEULEN EMIEL ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    10 RØINÅS FRIDTJOF JOKER ICOPAL NOR

    17 STEELS STIJN 23 TEUGELS LENNERT 27 COENEN DENNIS 35 MARCHAND GIANNI 53 NAESEN LAWRENCE 54 WEEMAES SASHA

     

    19/09/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:33:29 / AFSTAND: 70KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    6 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    10 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

     

    19/09/2018 MALDEGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:31:5 / AFSTAND: 110KM

    1 RICHARDSON ALEXANDAR UK TRACK ACCREDITIATION ITA

    2 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    5 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    8 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    32 VERCAUTEREN TIM

     

    19/09/2018 EERNEGEM (W) ELITE ZC/U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:29:38 / AFSTAND: 116KM

    1 LAMPIER STEVE -SAINT PURAN GBR

    2 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    3 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    4 VANSEVENANT MAURI EFC-L&R-VULSTEKE

    5 JEFFERS CAMERON SAINT PURAN- GBR

    6 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 MAXWELL OLIVER RICHARDSONS-TRAK TEAM GBR

    8 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    9 BUNTINX AUXENCE -VC AMATEUR ST QUENTIN FRA

    10 VERFAILLE ARNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    19-09-2018 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 07/10/2018 - KAASMIDDAG HOOP OP ZEGEN BEVEREN !!!
    Hoop Op Zegen 2018 1

    Hoop Op Zegen 2018 2

    Bron: Gaston Pieters

    19-09-2018 om 12:42 geschreven door kenny


    18-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 18/09/2018 TEXTIELPRIJS VICHTE (W) MEN ELITE - 175 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 140 / TIJD: 3:50:51 / AFSTAND: 175KM

    1 SENECHAL FLORIAN QUICK - STEP FLOORS FRA

    2 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    3 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    4 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    5 MIKKEL FROLICH HONORÉ QUICK -STEP FLOORS DEN

    6 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    7 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    8 MAES NIKOLAS LOTTO - SOUDAL

    9 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    10 LAMBRECHT BJORG LOTTO - SOUDAL

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 15 DE PESTEL SANDER 23 COLMAN ALEX

    18/09/2018 NIEUWERKERKEN-AALST (O) ELITE Z.C./U23 - 118,5 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:44:25 / AFSTAND: 118.5KM

    1 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    2 LAMPIER STEVE SAINT PIRON GBR

    3 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    5 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN IMPE KEVIN

    10 VAN UDEN ROMAN AUCKLAND NZL

    11 D´HOOGE THOMAS 19 VAN DAMME BART 22 WIELFAERT KRISTOF 43 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 62 GEERINCK DRIES 

    18-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 17/09/2018 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) MEN ELITE - 171 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 3:51:33 / AFSTAND: 171KM

    1 DE WINTER LUDWIG WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    2 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    3 KRIEGER ALEXANDER LEOPARD PRO CYCLING GER

    4 VALLEE BORIS WANTY-GROUPE GOBERT

    5 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    6 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    8 DE VREESE LAURENS ASTANA CYCLING TEAM

    9 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    36 VERMEERSCH FLORIAN 39 GOOSSENS KENNY 64 COBBAERT ROBBY 68 SINOY FABIO

    17-09-2018 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/09/2018

    waod_3.jpg

    Maandag 17 September 2018 LEMBEKE (9971)

     

    Cat.A - 72,8 km – 43 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Van Ruymbeke Thieme

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Apers Michaël

    5-Buysse Lennert

    6-Van De Velde Valentijn

    7-De Wispelaere Arno

    8-De Vlieger Jonas

    9-Maes Dimitri

    10-Verwee Nico

    11-Van Hyfte Tom-12-Lammertyn Foeke-13-Taveirne Anthony-14-Van Gaeveren Gunter-15-Cooman Mauro-16-Van Der Sickel Mario-17-Motte Jan-18-Wytinck Niels-19-Vossaert Matthias-20-Van Steirteghem Filip-21-Laforce Mike-22-Smet Jochem-23-Serverius Jonas-24-De Duytsche Luc-25-De Leeuw Jelle-26-Gommers Sven-27-Vandendriessche Ibe-28-Pauwels Simon-29-Van De Voorde Miko-30-Verwilst Mathieu-31-Mallezie Sven-32-Matthys Sam-33-De Leenheer Tom-34-Cooman Jerry-35-Van Raemdonck Maarten-36-Staelens Dieter-37-Van Sante Tristan-38-Vancolen Kevin-39-Le Blon Michel-40-Straetmans Anton

     

    Cat.B - 61,6 km – 46 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Cocquyt Patrick

    4-Smet Guy

    5-Bobelijn Patrick

    6-Adriaenssens Stefan

    7-Meerschaert Kris

    8-De Vlieger Sven

    9-Ghyselen Frederik

    10-Primo Gino

    11-De Beer Tom-12-Van Hautekerke Glenn-13-Van Rijckeghem Steven-14-Cael Wouter-15-Pauwels Kurt-16-Smet Gert-17-Verhofstadt Peter-18-Mortier Alain-19-Van Den Broecke Mario-20-Roobroeck Dirk-21-Goossens Alex-22-Heyman Kurt-23-Diet Wim-24-Van Hoof Danny-25-Schollaert Carlo-26-Rabout Rudi-27-Smet Luc-28-Lugowski Dominique-29-De Wannemaeker Filip-30-Roose Geert-31-Gussé Wim-32-Savat Fabien-33-Declercq Marnix-34-Lievens Bart-35-De Waele Kris-36-De Koninck Peter-37-Kramer Guido-38-Van Den Abeele Gunther-39-Baert Giovanni-40-Dhooge Tom-41-Verschelden Steven-42-De Swert Dave-43-Heyndrickx Wim-44-Weemaes Franky-45-Hebbrecht Geert

     

    Cat.C - 56 km – 50 deelnemers

    1 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) +55
    2 Winandy Wim 
    3 Depuydt Dominique 
    4 Hoornaert Glenn +60
    5 Suys Frank 
    6 Watteny Patrick 
    7 Jacobs Patrick 
    8 Meyvis Serge 
    9 Hustin Jean-Pierre 
    10 de Waal Wim 
    11 Govers Rony 12 Corneille Gino 13 De Coninck Danny 14 Harms Ko 15 Vanopstal Eddy 16 Buyens Patrick 17 Dom André 18 Vaneberg Mike 19 Standaert Robert 20 Willems Noël 21 Serverius Rudi 22 D'Hondt Erwin 23 De Poorter Luc 24 Soetens Chris 25 Vandenbussche Jean-Marie 26 Krols Jef 27 Smet Geert 28 Lap Hans 29 De Baets Johan 30 Bauters Ronny 31 Rooze Erik 32 Bolle Henk 33 Leuntjens Kurt 34 Struyf Raoul 35 Wauterds Dennis 36 Van Lierde Hans 37 Brieau Christophe 38 Van Renterghem Patrick 39 Vercammen Rafael 40 Vyncke William 41 Heymans Peter 42 Geerts Christiaan 43 Erauw Luc 44 Dupont Guido 45 Cornette Freddy 46 Nevejans Idesbald 47 De Maesschalck Johan 48 Vandebuerie Mario 49 Lambourne Keith 50 Van De Wiele Richard 

     

    Cat.D - 44,8 km – 45 deelnemers

    1-Bocklandt Piet (Zandhoven) +65

    2-Snels Luc +70

    3-Donaldson Andrew

    4-Van Dun Frank

    5-Mertens René

    6-Vanpoucke Rik

    7-Vervondel Marc

    8-Teirlinck Willy

    9-Deneef Jozef

    10-Casteleyn Ghislain

    11-Martens Johan-12-Verzele Noël-13-Van De Maele Roger-14-De Meester Raymond-15-Lugowski Leon-16-De Leersnyder Florent-17-Tummeleer Dirck-18-Vandermeulen Jos-19-Pauwels Marcel-20-Vyvey Julien-21-Coppers Francois-22-De Roos Willy-23-Baeyens Rudi-24-De Vuyst Eddy-25-Oostdijk Adri-26-Demiddel Ronny-27-De Smet Johan-28-Cocquyt Luc-29-Moens Louis-30-Van Hecke Etienne-31-Thyssen Leo-32-Van Holen Johny-33-D'Hont Joseph-34-Mous Willy-35-Jansegers Freddy-36-Vandersteen Erik-37-De Leener François-38-Huon Michel-39-Vandenheuvel Gilbert-40-Robijns Robert-41-Hermans Luc-42-Luyten Felix-43-Van De Wiele Richard

    17-09-2018 om 20:30 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!