.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 16/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 16/09/2018     


    Zondag 16/09/2018 LONDERZEEL (VB) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:36:24 / AFSTAND: 120KM

    1 GODART BO UNITED C.T.

    2 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 COPPENS CARRERA

    6 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    8 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HENDRIKX MAX WV DE JONGE RENNER NED

    11 DAS JEROEN 12 MARIN GLENN 14 APERS MICHAEL 15 COOMANS BJORN 21 WIELFAERT KRISTOF 24 DE OST JARNE 48 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 56 HEYNS KRISTOFF 67 VANDYCK NIELS 68 DE BLOCK NICK 69 VAN DRIESSCHE WARD

    3W3A0964

                                 Podium te Londerzeel met winnaar Bo Godart, Kristof Dhollander en Fabio Sinoy.

    3W3A0961

                                                  Podium te Londerzeel met winnaar Bo Godart, Kristof Dhollander en Fabio Sinoy.

    3W3A0950

                                                                    Winnaar Bo Godart met de bloemen.

    3W3A0848

                                   Aankomst van winnaar Bo Godart voor Kristof Dhollander, Fabio Sinoy en Jarno Van Guyse.

    3W3A0853

                                   Aankomst van winnaar Bo Godart voor Kristof Dhollander, Fabio Sinoy en Jarno Van Guyse.

    3W3A0846

                                                                           De spurt voor de zege te Londerzeel.

    3W3A0702

                                                                                        De kopgroep te Londerzeel.

    3W3A0674

                                             De start te Londerzeel van de Elite z.c. & U23 met 83 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-09-2018 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Gerry Druyts 2018 

           Gerry Druyts

     

    Zondag 16/09/2018 G.P. JEF SCHERENS RONDOM LEUVEN (VB) UCI MEN ELITE - 185,7 km

    DEELNEMERS: 158 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 4:16:54 / AFSTAND: 186KM

    1 STUYVEN JASPER TREK - SEGAFREDO

    2 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    3 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    4 DEBUSSCHERE JENS LOTTO SOUDAL

    5 NÕMMELA AKSEL BEAT CYCLING CLUB EST

    6 PHILIPSEN JASPER HAGENS BERMAN AXEON

    7 SKUJINS TOMS TREK – SEGAFREDO LAT

    8 HOELGAARD MARKUS JOKER ICOPAL NOR

    9 KRIEGER ALEXANDER LEOPARD PRO CYCLING GER

    10 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    30 RAYMACKERS CEDRIC 42 RUYTERS BRECHT 51 JANSSENS JIMMY 64 STEVENS TIMOTHY

     

    16/09/2018 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:36:17 / AFSTAND: 115.6KM

    1 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAN IMPE KEVIN

    5 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 DE GREVE MAXIM DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 FRANÇOYS SVEN

    10 REDMERS SIMON TEAM GESUNDSHOP GER

     

    16/09/2018 EIZER-OVERIJSE (VB) ELITE Z.C./U23/ - 107 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:36:15 / AFSTAND: 107KM

    1 EYSKENS JEROEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDROMME ALESSANDRO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 BUNTINX AUXENCE -VC AMATEUR ST QUENTIN FRA

    5 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    6 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 D´HOOGE THOMAS VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 EVRARD LAURENT PROVINCE DE NAMUR

    10 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

     

    16/09/2018 LONDERZEEL (VB) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:36:24 / AFSTAND: 120KM

    1 GODART BO UNITED C.T.

    2 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 COPPENS CARRERA

    6 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    8 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HENDRIKX MAX WV DE JONGE RENNER NED

    11 DAS JEROEN 12 MARIN GLENN 14 APERS MICHAEL 15 COOMANS BJORN 21 WIELFAERT KRISTOF 24 DE OST JARNE 48 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 56 HEYNS KRISTOFF 67 VANDYCK NIELS 68 DE BLOCK NICK 69 VAN DRIESSCHE WARD

     

    16/09/2018 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 2:27:38 / AFSTAND: 108KM

    1 GERRY DRUYTS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 RAAS ELOY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    3 VAN BROEKHOVEN ROB WV DE JONGE RENNER NED

    4 BAKKER BJORN NWVG / FILA NED

    5 DIELISSEN BART WV BREDA NED

    6 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 ERREN PIM TWC MAASLANDSTER NED

    8 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    10 VAN KLEEF COEN WESTLAND WIL VOORRUIT NED

    48 WIELANDT SVEN

     

    16/09/2018 PASSENDALE (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:35:28 / AFSTAND: 114KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    3 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 LAMPIER STEVE GBR

    6 MAXWELL OLIVER RICHARDSONS-TRAK TEAM GBR

    7 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    27 DE BOCK STEF

     

    16/09/2018 STEKENE (O) DAMES ELITE - 95,2 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:23:17 / AFSTAND: 95.2KM

    1 LENNE RIKKE MAASLANDSTER DEN

    2 DE BAAT KIM DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 VAN HOUTUM CELINE JOS FERON LADY FORCE NED

    4 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    5 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    6 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    7 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    8 HUITFELDT JOSEFINE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DEN

    9 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VAN GEYT LAURA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 LOUCHAERT JUSTINE 13 HERMANS ANKA 15 TEN HARTOG SARAH 17 VERSCHELDEN NATHALIE 19 COUDEVILLE HERLINDE 20 CLAUS MARJON 21 BAELE EVELINE 27 DELTOMBE EVELIEN 48 VANDERHEYDEN LIENA 49 DHONT GLACIA 51 DUYM FARAH 52 COUDEVILLE ELINE

     

    16/09/2018 KEIZER DER JUNIORS PITTEM (W) INTERCLUB JUNIORES - 120 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:43:36 / AFSTAND: 120KM

    1 BRAET VITO MIX 1 MEULEBEKE - FORTE U19

    2 BROWN JIM SOUTH EAST CYCLING TEAM GBR

    3 HUENS AXEL OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    4 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    27 VAN DEN SCHOOR MATS 31 VAN WILDER ILAN 38 MEERSMAN MAXIM 40 GALLE STAF 42 VERBEECK CALVIN 51 DUYM STEFFEN 54 VERCAUTEREN THOMAS 62 HUYS BRANKO

     

    16/09/2018 HOESELT (LB) JUNIORES - 86 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:03:0 / AFSTAND: 86KM

    1 SCHARRE STEF HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VANHEEL ELIAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN GESTEL SIDNEY YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 SCHURGERS STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VAN EETVELT LENNERT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    7 HALLEUX SIMON LOTTO-VC ARDENNES

    8 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

    10 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    32 THYS JOREN

    16-09-2018 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan XANDRES VERVLOESEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Xandres Vervloesem 2018 

      Xandres Vervloesem


    Zondag 16/09/2018 KLUISBERGEN - RUIEN (O) JUNIORES - 87 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:06:20 / AFSTAND: 87KM

    1 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 LEVÏ EITAN TNT ISR

    3 GOSSEYE MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE KONINCK PIETER SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VERROONEN GILLES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DE FEYTER JONAS ISOREX CYCLING TEAM

    7 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    33 DE BEER WANNES

     

    16/09/2018 MESEN (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:00:0 / AFSTAND: 84KM

    1 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BAZLEY GEORGE BRISTOL CYCLING DEVELOPMENT SQUAD GBR

    3 PERRY TOBY THANET ROAD CLUB GBR

    4 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    7 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    10 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    16/09/2018 RAVELS (A) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:00:20 / AFSTAND: 88KM

    1 XANDRES VERVLOESEM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PAVONE GIANNI WV DE JONGE RENNER NED

    5 VAN DUN JENTE WAC TEAM

    6 VAN BALKOM MAX WAC TEAM NED

    7 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    9 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    15 VAN BOUWEL HANNES 27 JORIS STEF 30 VAN PUYVELDE LUKAS

     

    16/09/2018 WERKEN (KORTEMARK) (W) NIEUWELINGEN - 62,4 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:38:2 / AFSTAND: 66KM

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BRIL HUGO TEAM AVESNOIS FRA

    9 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    16/09/2018 HOEGAARDEN (VB) NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:34:51 / AFSTAND: 65KM

    1 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 ECCLI CYRIAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 BOELS SENNE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    10 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    28 DELAHAYE JENS

     

    16/09/2018 LONDERZEEL (VB) NIEUWELINGEN - 50 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:15:20 / AFSTAND: 50KM

    1 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VERCAMMEN MILAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 SCHOTS RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 VAN OSSELAER VIKTOR 27 MAES ALEC 34 BLOMMAERT LARS

     

    16/09/2018 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) NIEUWELINGEN - 54 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:20:35 / AFSTAND: 54KM

    1 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    2 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    7 GOYVAERTS IBO DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 CLAES SAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN DE WEERDHOF WOUTER WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    30 VAN WIELE MICHIEL

     

    16/09/2018 POEKE (O) NIEUWELINGEN - 61,6 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:31:7 / AFSTAND: 61.6KM

    1 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    2 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    3 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE SUTTER STIJN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    15 RASSCHAERT LANDER 19 DE VEIRMAN FABRICE 25 D´HOLLANDER LUCA 27 CORNELIS NATAN 38 VAN POUCKE WANNES

     

    16/09/2018 TIEGEM (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:29:40 / AFSTAND: 60.5KM

    1 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BEECKMAN GAUTHIER

    8 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 ONGENA LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    12 DEJONGHE KJELL 29 BOEYE RUBEN

    16-09-2018 om 18:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2018

    banner lwu

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 29°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 1 

            Frank Suys

     

    ZATERDAG 15 SEPTEMBER - POEKE - LWU

    Reeks A

    1.Stijn BUYL

    2.Giovanni Debaere

    3.Jonas De Vlieger

    4.Tomas Lepoutre

    5.Wouter De Fauw

    6.Marijn Declerck

    7.Dries De Smet

    8.Tommy Maenhout

    9.Lennert Grootaert

    10.Lars Van Coppenolle

    11.Pieter Bauters, 12.Chris Scherrens, 13.Olivier De Smet, 14.Mathias Snoeck, 15.David Haegeman, 16.Jochem Vermeir, 17.Kenny Maenhout, 18.Alexander Vervaeke, 19.Jens Decabooter, 20.Sybrent Staessen, 21.Björn Martens, 22.Michaël Roels, 23.Jelle De Leeuw, 24.Robin Declercq, 25.Jens Devos, 26.Felix Bauwens, 27.Tom Moreel, 28.Sam Maertens, 29.Lowie Borgoo, 30.Frederik Dobbelaere, 31.Thomas Steyaert, 32.Flor Nachtergaele, 33.Jonah Maes, 34.Joery Degrieck, 35.Björn Steyaert, 36.Mattias De Spiegeleire, 37.Mathias Vanhoorelbeke, 38.Sven Vancoppenolle, 39.Michael Van Eeckhaut

    Opgaves:Levi Degryse, Gilles de Vulder, Mike Allemeersch, Leonard Hooijmans, Jente Bruning, Wouter Verbeke

     

    Reeks B

    1.Nico VERWEE

    2.Mario Van Der Sickel

    3.Rob Paridaens

    4.Stijn Desmet

    5.Kenny Michels

    6.Gunter Dhondt

    7.Steven De Groote

    8.Michael Van Eeckhaut

    9.Peter Hooreweghe

    10.Lesley De Brauwer

    11.Francis Quartier, 12.Frederik Robberechts, 13.Lieven De Temmerman, 14.Tony Kramar, 15.Bart Roets, 16.Steven Van Hauwaert, 17.Dimitri Dewinter, 18.Tom Calluy, 19.Dave Mortier, 20.Wouter Neuville, 21.Steven Dick, 22.Pieter Van Dael, 23.Nicolas Dehaemers, 24.Kevin Semerano, 25.Michaël De Pré, 26.Tom De Ketelaere, 27.Jo Maes, 28.Kirstof De Troch, 29.Sven Crul, 30.Willem Hooreweghe, 31.Frederik Dedeyne, 32.Kristof Tousseyn, 33.Stijn Van De Maele, 34.Stijn Vanluchene, 35.Nikki Denijs, 36.Tom Saeys, 37.Youri Cathelyn, 38.Xavier Sintubin, 39.Kristof De Cabooter, 40 Mike Van Ryssel, 41.Pascal Tiers, 42.David Haegeman, 43.Kristof De Pauw, 44.Nico Waelkens

    Opgave:Kurt Claeys

     

    Reeks C

    1.Jan VANDERSTRAETEN

    2.Wim Diet

    3.Rudi Rabout (Ned)

    4.Eddy Francois

    5.Luc Van Clapdorp

    6.Patrick Watteny

    7.Bart Braeckevelt

    8.Denis Wauters

    9.Kurt Bertier

    10.Kurt Paepen

    11.Franky Baert 12.Franky De Tremerie, 13.Luc De Poorter, 14.Christophe Logier, 15.Dave De Swert, 16.Alex Goossens, 17.Wim Braet, 18.Wim Bracke, 19.Fritz De Praetere

     

    Opgaves: Keith Lambourne (GBr), Fabien Hanssens, Luc Verlinde, Bart Braeckevelt

     

    Reeks D

    1.FRANK SUYS (Temse)

    2.Jean-Pierre Deloof

    3.Patrick Watteny

    4.Danny De Coninck

    5.Noël Willems

    6.Gino Corneillie

    7.Luc Verlinde

    8.Tony Reniers

    9.Danny Carette

    10.Mick Bath (GBr)

    11.Jan Verbelen, 12.Marino Cneut, 13.Jean-Marie Vandenbussche, 14.Siegfried Vanoverberghe, 15.Ronny Lepoutre, 16.Raymond Nuyens, 17.Johan De Baets, 18.Bruno Cauwelier, 19.Danny Boussauw, 20.Louis Keymolen, 21.Ronny De Trefle (DV), 22.Dirk De Bie, 23.Christ Christiaens, 24.Herman Van Den Borre

     

    Reeks E

    1.Marc VERVONDEL

    2.Willy Teirlinck

    3.Guido Fauck

    4.Richard Van De Wiele

    5.Luc Meheus

    6.Johan De Smet

    7.José De Clercq

    8.Erik De Waele

    16-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1    Nicky David 2018

     Matthias Van de Velde            Nicky David

     

    Zondag 16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:59:20

    1 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 VAN RILLAER WITSE NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    5 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    8 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    10 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 8 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:27

    1 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:28

    1 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    6 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 DRIESEN SOFIE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 WILLEMS GERTIE

    10 MEEUSEN LIENE

     

    16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:39:40

    1 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    4 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DELNOIJE REMON TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED

    7 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. C – NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1 STE JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:6

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 KUSCHLA SILAS GER

    5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 2 DE JAARS DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:22

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    4 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    5 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED

     

    16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40’

    AMATEURS / MASTERS A DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:9

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST A

    3 LAMMENS LAUDELINO

    4 VAN GINNEKEN GLENN

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE ROO JACOB X-TREME NED

    7 VAN DE VELDE VALENTIJN

    8 BONGERS DAAN CYCLING TEAM LIMBURG NED

    9 TORMANS SIEBE

    10 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:5

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VETS JELLE

    8 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    9 MICHIELS KARSTEN BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 CUSTERS TIM

    18 DE SCHOESITTER STEVEN

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:5

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 TECK ERIK

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 DE CNODDER GERT

    9 MONTULET JOHN NED

    10 LAMMENS MARIO

    16-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2018

    banner veldrijden

    Zondag 16/09/2018 GERAARDSBERGEN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:59:32

    1 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    2 VAN AERT WOUT CRELAN - CHARLES

    3 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    23 DE BOCK YONI 24 DE BOCK JELLE

     

    16/09/2018 GERAARDSBERGEN (O) VELDRIJDEN U23 UCI

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:49:51

    1 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    4 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    7 AGTERBERG KYLE G.W.C. DE ADELAAR NED

    8 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

     

    16/09/2018 GERAARDSBERGEN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:1

    1 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    6 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    9 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

     

    16/09/2018 GERAARDSBERGEN (O) VELDRIJDEN JUNIORS UCI

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:6

    1 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    5 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    42 DE VOS WANNES

     

    16/09/2018 GERAARDSBERGEN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:28:33

    1 DEL GROSSO TIBOR W.V. METEOOR ASSEN RODEN NED

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    8 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    9 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    10 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    16 DE BAERE RUNE

    16-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Thibau Verhofstadt 2018 

     Thibau Verhofstadt


    Zaterdag 15/09/2018 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (VB) UCI MEN ELITE - 193 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 4:27:24 / AFSTAND: 193KM

    1 VAN DER HOORN TACO ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    2 DUIJN HUUB VERANDA´S WILLEMS – CRELAN NED

    3 FRISON FREDERIK LOTTO SOUDAL

    4 DE GENDT AIME SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 GUERREIRO RÚBEN TREK – SEGAFREDO POR

    6 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    7 MANZIN LORRENZO VITAL CONCEPT CYCLING CLUB FRA

    8 PHILIPSEN JASPER HAGENS BERMAN AXEON

    9 OLIVEIRA RUI HAGENS BERMAN AXEON POR

    10 JENSEN AUGUST ISRAEL CYCLING ACADEMY NOR

    14 VAN AVERMAET GREG 17 VAN HOECKE GIJS 34 STEELS STIJN 49 REYNAERTS WIM 54 DIELEMAN MICHIEL 73 TEUGELS LENNERT 91 COBBAERT ROBBY 100 JANSSENS JIMMY

     

    15/09/2018 EERNEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 117,6 km 

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:31:45 / AFSTAND: 117.6KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    3 VANCOMPERNOLLE JAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DEJONCKHEERE JONAS PCT TOMACC

    5 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    6 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    10 VANDENBERGHE NICK VIND! CYCLING PROJECT

     

    15/09/2018 PASSENDALE (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:34:15

    1 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    2 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 LAMPIER STEVE GBR

    5 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 AULD SCOTT TOUCY GBR

    7 CAPPELLE MAURO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    10 MUS ALOÏS SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

     

    15/09/2018 SLEIDINGE (O) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:39:20 / AFSTAND: 108KM

    1 THIBAU VERHOFSTADT VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    3 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    4 GÖDDE EDDY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    5 GEERINCK DRIES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 HENDRIKX MAX WV DE JONGE RENNER NED

    8 VOLKAERT JONAD VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HAVERMANS YOUP AHOY NED

    25 COPPENS CARRERA 29 GOOSSENS KENNY 36 D´HOOGE THOMAS 47 VAN DRIESSCHE WARD 68 DAS JEROEN 69 DHOLLANDER KRISTOF

     

    15/09/2018 WENDUINE-AAN-ZEE (W) DAMES ELITE - 91 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:19:40 / AFSTAND: 91KM

    1 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    2 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    3 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 DELBAERE FIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    8 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    9 STOCKMAN JULIE WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    10 GINS TARA HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    13 CLAUS MARJON 14 COUDEVILLE HERLINDE 16 HERMANS ANKA 21 VERSCHELDEN NATHALIE 22 DELANOTE BONNIE 29 CROKET GILKE 40 VANDERHEYDEN LIENA 44 COUDEVILLE ELINE

     

    15/09/2018 MUNTE (O) JUNIORES - 86,7 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:16:44 / AFSTAND: 0KM

    1 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BAZLEY GEORGE BRISTOL CYCLING DEVELOPMENT SQUAD GBR

    6 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    8 SCHARRE STEF HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    28 SMET JORRE

     

    15/09/2018 SINT-ANTELINKS (HERZELE) (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:13:13 / AFSTAND: 90KM

    1 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 ERAUW THIEMO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN DEN BERGHE NATHAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 WILLEMS JAGO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 WERNIMONT NICOLAS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PIRET CORENTIN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    16 COVELIERS SEPPE 26 HUYGENS MILAN 38 JORIS STEF 41 PERMENTIER EMANO

     

    15/09/2018 SINT-DENIJS (W) JUNIORES - 85,8 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:35 / AFSTAND: 85.8KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDEN HEEDE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    15 COLLIE LARS 23 ROOSE MATTEO

     

    15/09/2018 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:37:14 / AFSTAND: 67KM

    1 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    2 VAN CAUWENBERGHE ARNE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG

    9 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    20 DEMUYNCK VICTOR 33 ROGIERS LUCAS 34 VAN KERCKHOVE QUINTEN

     

    15/09/2018 ALVERINGEM (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:41:16 / AFSTAND: 66KM

    1 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 NEUKERMANS LANCE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 NOREILDE MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    12 THORÉ RUNE 42 CAP GILLES

    15-09-2018 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 18 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    TTC 15 2
     

    Zaterdag 15/09/2018 – MEERDONK – TTC Ronde – Rit 18 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 42

    1 WIM FRANCKAERT 

    2 JURGEN DE WITTE

    3 STEFAN ADRIAENSSENS

    4 SEM COCKX

    5 SAM DE BEULE

    6 VAN GOETHEM KRIS

    7 KURT VAN RAEMDONCK

    8 WIM HEYNDRICKX

    9 TOM DE LEENHEER

    10 FRANK VAN ASSCHE

    11 FILIP VAN GOETHEM 12 STIJN CREVE 13 FREDDY VAN CAMP 14 VERMEULEN STEIN 15 KEVIN D'HOE 16 GERT VAN LAEKEN 17 NIELS D'HONDT 18 FILIP VAN STEIRTEGHEM 19 TOR VERSTRAETEN 20 PETER HEYMANS 21 FRANKY WEEMAES 22 SERGE MEYVIS 23 ROBBY VAN RAEMDONCK 24 VERCAMMEN BERT 25 WOUTER DUPONT 26 KRIS VERMEULEN 27 STEVEN DUPONT 28 DIERKS PETER 29 JIRI VERMEULEN 30 GUIDO KRAMER 31 DAVY TIMMERMANS 32 KURT THOEN 33 DANIEL VAN GOETHEM 34 ALAIN VAN DEN BROECK 35 VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE:

    36 TOM VAN ZAND 37 SAMSON JENTE 38 KOEN JONGENELEN 39 WUYTACK KURT 40 DIRK BRYSSINCKX 41 SANDER VERTENTEN 42 BRAM VAN OVERLOOP 

    TTC 15 1





    Proficiat aan BART GILLIS  met zijn Zege bij de Recreanten !!!

    TTC 15 3 


    Zaterdag 15/09/2018 – MEERDONK – TTC Ronde – Rit 18 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 45

    1-GILLIS BART

    2-VAN DE SOMPEL BART

    3-VAN DEN WIJNGAARDEN DIMI

    4-MARIO BOLSSENS

    5-STEENACKERS GUNTHER

    6-MODEST VERMEULEN

    7-LAUWERS BRANKO

    8-FREDERIK VAN DRIESSCHE

    9-BAERT DOMIEN

    10-LIETAR PIETER

    11-VAN DER KRUISEN SVEN-12-VAN ACKER DAVY-13-PETER VAN DUYSSE-14-VAN EETVELDE KEVI-15-LUC DE CAUWER-16-SMET JASPER-17-VANDECASTEELE AURELIO-18-KURT THOEN-19-DERRICK SPINNOX-20-BART HERMANS-21-DE KERF DAVY-22-BART DAELMAN-23-VAN OOST MICHIEL-24-KOEN JONGENELEN-25-KOEN VERHULST-26-NICQUE MARC-27-KURT WUYTACK-28-DAVY MARIN-29-PIERRE LUC-30-TOM VANDERLINDEN-31-JIRI VERMEULEN-32-DE BOECK RONNY-33-IVENS SVEN-34-PHILIP VAN HAVENBERGH-35-TIM VERHELST-36-VAN NESPEN ANNEMIE-37-LAURENT ROBIN-38-JENTE SAMSON-39-DE BRUYNE JORIS-40-VINCKE IVAN-41-KENNETH DE BRUYN-42-VAN BELLE KOEN-43-TOM DE BOCK-44-DIRK BRYSSINCKX-45-JASPERS JEF

    15-09-2018 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SAMENWERKING AVIA-RUDYCO-JANATRANS CT MET AUTOGLAS WETTEREN CT EN TOP GEAR BMX
    Rudyco 15-9-2018 1

    Rudyco 15-9-2018

    Rudyco Cycling Team vzw

    Autoglas Wetteren Cycling Team vzw

    Top Gear BMX vzw

    15-09-2018 om 18:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 15/09/2018 KNESSELARE (O) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    ELITE ZC / BELOFTEN - DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:03:28

    1 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    2 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    4 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    7 KUYPERS GERBEN TARTELETTO - ISOREX

    8 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    10 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    13 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

     

    15/09/2018 KNESSELARE (O) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DAMES ELITE & U23 - DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:50:37

    1 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    2 DE LOOF JOYCE

    3 BLANCHAERT JO

    4 DE WULF YASMINE

     

    JUNIORES - DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:47

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CUTSEM SENNA AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE CLERCQ SEPPE C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN CLEEMPUT BERT VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 CALLEWAERT ANDREAS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    17 VAN HAVERE DETLEV

     

    15/09/2018 KNESSELARE (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1STE JAAR - DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:22

    1 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DE SOMPEL JORI

    3 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 BLANCKE SIEBE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    NIEUWELINGEN 2DE JAAR - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:51

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 DIAS NIELS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 ROGGE JARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    14 DE BAERE RUNE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 2 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:51

    1 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:51

    1 VAN WATERSCHOOT FAMKE NED


    15/09/2018 KNESSELARE (O) VELDRIJDEN FORM.
    D - AMATEURS + MASTERS 40´

    MASTERS A / AMATEURS - DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:49

    1 LAMMENS LAUDELINO

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 SCHELLEVIS REMCO UWTC VOLHARDING NED

    10 ROELENS JOACHIM WIELERTEAM IEPER

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:43:28

    1 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    3 DE BOCK BENNY

    4 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DEWITTE WIM

    6 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    7 BOGAERT NICO

    8 REID GABRIEL CAN

    9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:29

    1 LAMMENS MARIO

    2 WILLE RUDI

    3 RAES PATRICK

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET PETER

    7 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 ROBERTS ANDREW BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS GBR

    9 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    10 COOPMAN IVAN

    14 DAVID THEO

    15-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde

     

    Zaterdag 15/09/2018 VORSELAAR (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:00:32

    1 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    2 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    3 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    6 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    7 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    10 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC


    15/09/2018 VORSELAAR (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:43

    1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    8 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    15/09/2018 VORSELAAR (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:38

    1 KNAVEN SENNE WV BREDA NED

    2 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DER VEEN CARMEN WV NOORDWESTHOEK NED

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED

    10 KOPECKY JULIA NED

     

    DAMES ELITE/JUNIOREN - DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:28

    1 BAKKER MANON EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VERHESTRAETEN KAREN VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 BELLAERT AXELLE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    7 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    9 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    10 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    33 STORMS IMKE

     

    15/09/2018 VORSELAAR (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1STE JAARS - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:39

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    4 THOMAS TIBO WAC TEAM

    5 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    6 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    7 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    8 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    9 KUSCHLA SILAS GER

    10 RUTTEN ROONEY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS - DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:20

    1 DEL GROSSO TIBOR W.V. METEOOR ASSEN RODEN NED

    2 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED

    5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    7 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    9 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    10 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    20 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    15/09/2018 VORSELAAR (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A - DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:37:47

    1 LAMBRECHTS JOERI MASTM

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    3 VAN GINNEKEN GLENN

    4 NISSEN LUUK TWC TEMPO NED

    5 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VAN DE KRUISWEG RAYMOND ATB VERENIGING OLDEBROEK NED

    7 DE ROO JACOB X-TREME NED

    8 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DE KRUISWEG DENNIS NED

    10 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:43:5

    1 DAELMANS ARNE

    2 SLEECKX DANNY

    3 PAESHUYSE JEF

    4 SMITS KRIS

    5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN STAEYEN BENNY

    7 VETS JELLE

    8 DE KORT TOM

    9 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    10 SNOEREN RENE NED

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:45:29

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DE CNODDER GERT W.T.C . NETE EN AA VZW

    8 MONTULET JOHN CYCLING TEAM LIMBURG NED

    9 GROENENDAAL MICHEL WV SCHIJNDEL NED

    10 ABÉ PETER

    15-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2018

    banner vwf 2017

    ZATERDAG 15 SEPTEMBER - LEDE (9340) - Café ’t Stamineeken - Stokstraat 2

     

    13u00 : cat. EF = 40 minuten + 9R  (1R=1,4 km)

    14u15 : cat. CD = 50 minuten + 9R

    15u30 : cat. AB = 60 minuten + 9R /

    17u00 : cat. Toeristen = 40 minuten + 9R

    15-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    14-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 14/09/2018 KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN - KOOLSKAMP (W) UCI MEN ELITE - 186 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 4:14:33 / AFSTAND: 186KM

    1 GROENEWEGEN DYLAN TEAM LOTTO NL – JUMBO NED

    2 DEGENKOLB JOHN TREK – SEGAFREDO GER

    3 STUYVEN JASPER TREK - SEGAFREDO

    4 VERMEULEN EMIEL ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 WELTEN BRAM TEAM FORTUNEO – SAMSIC NED

    6 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    7 PLANCKAERT BAPTISTE TEAM KATUSHA ALPECIN

    8 DEHAES KENNY WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    9 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 HAVIK YOERI VLASMAN CT NED

    16 JANS ROY 40 STEVENS TIMOTHY 46 RAYMACKERS CEDRIC 47 VAN HOECKE GIJS 48 BOUVRY DIETER 60 COENEN DENNIS 75 MARCHAND GIANNI 78 WEEMAES SASHA 103 VAN HECKE PREBEN 109 STEELS STIJN 118 NAESEN LAWRENCE 135 DE BOCK STIJN

     

    14/09/2018 OEKENE ROESELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 69,3 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:32:4 / AFSTAND: 69.3KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 JEFFERS CAMERON SAINT LAMPIER GBR

    3 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    8 CORKERY DILLON NRPT IRL

    9 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    10 VAN RAEPENBUSCH RUBEN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    14-09-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    13-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Kjell Van Driessche 2018 

     Kjell Van Driessche

     

    Donderdag 13/09/2018 OOSTDUINKERKE (W) ELITE Z.C./U23 - 118,4 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:37:0 / AFSTAND: 118.4KM

    1 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    2 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VANDROMME ALESSANDRO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    8 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    20 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

     

    13/09/2018 WESTKERKE-OUDENBURG (W) ELITE Z.C./U23 - 115,5 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:37:31 / AFSTAND: 115.5KM

    1 VASTMANS DRIES NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    4 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN FRA

    6 RIOS ROJAS CRISTIAN ASFRA COL

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    9 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    10 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    13-09-2018 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/09/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 28°Seizoenszege !!!


     Kevin Van Raemdonck 2018 BK   Frank Suys 2018 1
    Kevin Van Raemdonck          Frank Suys

     

    Woensdag 12 September 2018 URSEL (991)

     

    Cat.A - 74,2 km - 63 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2 Van Ruymbeke Thieme

    3 Taveirne Anthony

    4 Goossens Sam

    5 Semerano Kevin

    6 Van Sante Tristan

    7 Dumortier David

    8 Debaere Giovanni

    9 Van Meirhaeghe Karel

    10 Van De Voorde Mike

    11 Vanhuele Frank 12 Neetesonne Thijs 13 Hooreweghe Peter 14 Roels Michaël 15 Vossaert Matthias 16 Smet Jochem 17 Volbrecht Dennie 18 De Fauw Wouter 19 Serverius Jonas 20 Maes Jo 21 Dhondt Gunter 22 Laforce Mike 23 Vandewiele Gregory 24 Degryse Ronny 25 Hosselaer Jan 26 Buyse Dieter 27 Louagie Kevin 28 Colmann Angelo 29 Taelman Thibaut 30 Degryse Levi 31 de Clercq Robin 32 Duym Jeroen 33 Debackere Pieter-Jan 34 Verwee Nico 35 Claeys Kevin 36 Spileers Kenny 37 Bracke Wim 38 De Witte Mathias 39 Tiers Pascal 40 Gevaert Aloïs 41 Van Kerchove Jonathan 42 Van Der Jeught Stijn 43 Verhelst Quinten 44 Derycke Thibaut 45 Poppe Stef

     

    Cat.B - 74,2 km - 29 deelnemers

    1 Ghyselen Frederik (Bambrugge)

    2 Lampaert Philip

    3 Van Den Broecke Mario

    4 De Beer Tom

    5 Verbeken Kurt

    6 Luyssen Geoffrey

    7 Lefever Nico

    8 Van Rijckeghem Steven

    9 Diet Wim

    10 Schollaert Carlo

    11 Roobroeck Dirk 12 Verselder Hans Jurgen 13 Meerschaert Kris 14 Van Hautekerke Glenn 15 François Eddy 16 Van Pachterbeke Patrick 17 Rabout Rudi 18 Vanrolleghem Kris 19 Savat Fabien 20 Lammens Mario 21 Van Der Stock Peter 22 Volcke Dominiek 23 Lammens Mario 24 Oliebos Koen 25 De Waele Kris 26 Cael Wouter 27 De Paepe Jimmy 28 Goossens Alex 29 De Troch Kristof

     

    Cat.C - 53,0 km - 44 deelnemers

    1 Geerts Christiaan (Minderhout) +60

    2 FRANK SUYS (Temse) +55

    3 Vanholsbeke Benny

    4 Berquin Filip

    5 Deloof Jean-Pierre

    6 Van De Velde Rudy

    7 Harms Ko

    8 Mathys Dirk

    9 Van Duyse Peter

    10 De Coninck Danny

    11 Watteny Patrick 12 Boeve José 13 Vanoverberghe Siegfried 14 Erauw Luc 15 Bath Mick 16 Brieau Christophe 17 Vercammen Rafael 18 Lacquet Philippe 19 Haers Caroline (DAME) 20 De Poorter Luc 21 Dewulf Xavier 22 Standaert Robert 23 De Baets Johan 24 Lambourne Keith 25 Bolle Henk 26 Willaert Rudy 27 Vandenbussche Jean-Marie 28 Vaneberg Mike 29 Vanhaeverbeke Jean 30 Vandebuerie Mario 31 Serverius Rudi 32 Rouze Erik 33 Depreitere Danny 34 Cornette Freddy 35 Soile Thierry 36 Buyens Patrick 37 Wauters Denis 38 Verlez Pascal 39 Bauters Ronny 40 D'Hondt Erwin 41 Vyncke William 42 Vansevenant Rudi 43 Verbeke Johan 44 De Coninck Wim

     

    Cat.D - 53,0 km - 30 deelnemers

    1 Coudyzer Theo (Balen)

    2 Casteleyn Ghislain

    3 Vandermeulen Jos

    4 Remory Pierre

    5 Mertens René

    6 Luyten Felix

    7 Snels Luc

    8 Vanpoucke Rik

    9 Donaldson Andrew

    10 Pauwels Marcel

    11 Depreitere Eddy 12 D'Hont Joseph 13 De Roos Willy 14 Vandenheuvel Gilbert 15 Verzele Noël 16 Mous Willy 17 Demiddel Ronny 18 Cromheecke Riny 19 Wauters Jean-Pierre 20 Thyssen Leo 21 Martens Johan 22 Brouwers François 23 Dierks Jos 24 De Sutter Willy 25 Hermans Luc 26 De Vuyst Eddy 27 Pieters Roland 28 Vyvey Julien 29 Moens Louis 30 De Leener François

    13-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    12-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 12/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 12/09/2018     


    Woensdag 12/09/2018 SINT-PAUWELS (O) ELITE Z.C./U23 - 111,1 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:27:13 / AFSTAND: 111.1KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    3 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    7 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN IMPE KEVIN

    10 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERHOFSTADT THIBAU 15 SINOY FABIO 16 VAN DAMME BART 17 D´HOOGE THOMAS 24 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 27 DILLEN RUBEN 28 APERS MICHAEL 33 COPPENS CARRERA 35 VERCAUTEREN TIM 51 GEERINCK DRIES 52 VANDYCK NIELS 53 MEUL ROBBY 54 VAN GAEVEREN GUNTER 56 DE OST JARNE 57 MAES BRYAN 62 VERBEKE STIJN 63 DHOLLANDER KRISTOF 64 PERSOON JOERI

    St.Pauwels 2018 3

                                                             Winnaar Christophe Van Cauwenberghe met de bloemen.


    St.Pauwels 2018 4

         Een woordje uitleg van winnaar Christophe Van Cauwenberghe.


    St.Pauwels 2018 2

                        Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Kobe Vanoverschelde en Yoni Lagneuax.

    St.Pauwels 2018 1

                         Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Kobe Vanoverschelde en Yoni Lagneuax. 





    Foto's: Hugo Meirte

    12-09-2018 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 12/09/2018 RETIE (A) ELITE Z.C./U23 - 138 km

    DEELNEMERS: 103 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:57:45 / AFSTAND: 138KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    4 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    7 SYDLIK BENJAMIN TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN GER

    8 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 HOEYBERGHS DAAN BEAT CYCLING CLUB

    10 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    17 DRUYTS GERRY 57 DAS JEROEN 59 ROBERT FREDERIQUE

     

    12/09/2018 SINT-PAUWELS (O) ELITE Z.C./U23 - 111,1 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:27:13 / AFSTAND: 111.1KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    3 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    7 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN IMPE KEVIN

    10 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERHOFSTADT THIBAU 15 SINOY FABIO 16 VAN DAMME BART 17 D´HOOGE THOMAS 24 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 27 DILLEN RUBEN 28 APERS MICHAEL 33 COPPENS CARRERA 35 VERCAUTEREN TIM 51 GEERINCK DRIES 52 VANDYCK NIELS 53 MEUL ROBBY 54 VAN GAEVEREN GUNTER 56 DE OST JARNE 57 MAES BRYAN 62 VERBEKE STIJN 63 DHOLLANDER KRISTOF 64 PERSOON JOERI

     

    12/09/2018 RETIE (A) AMATEURS + MASTERS - 70 km

    AMATEURS - DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:36:0 / AFSTAND: 70 KM

    1 VERTOMMEN JEFF

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VANDERMEER LAURENS

    4 DIELTJENS GERT SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 STROTKER LEON NED

    6 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 SIMONS KEVIN WEBECO - Q JOBS

    8 SMEYERS BRENT DEVELO CYCLING TEAM

    9 HULSELMANS ANTON

    10 LAVREYSEN AXEL

     

    MASTERS A - DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:36:0 / AFSTAND: 70 KM

    1 VREYS NIELS

    2 PORCO FABIO

    3 VAN ROEY WIM

    4 JANSSEN NICK

    5 KRIJNEN ROB

    6 VAN DEN BROECK MAXIM

    7 VAN OPSTAL PHILIPPE

    8 URKRNS DAVY

    9 VIERLING GIJS TWC HET SNELLE WIEL NED

    10 DUMORTIER NICK

    21 VAN LENT KENNY

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 1:36:0 / AFSTAND: 70 KM

    1 PAESHUYSE JEF

    2 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 MARIEN CHRISTOF

    4 VAN ROOSBROECK PATRICK

    5 DE PROOST JIM

    6 SERRON DANNY

    7 LEMMENS JO

    8 VAN LOON TOM GRANFONDOTEAM.BE

    9 CLAES BENNY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VANGOETHEMD SVENNE EC WALSHOUTEM

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:36:0 / AFSTAND: 70 KM

    1 MAES HARRY

    2 WUYTS HANS STAGECO CYCLING TEAM

    3 MAEGH JAN

    4 VANDE KERKHOF ROBERT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 SMOLDERS FRANK

    12-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2018

    waod_3.jpg

    Dinsdag 11 September 2018 NIEUW-NAMEN (4568 AH NL)

     

    Open Catg. -  60 km - 30 deelnemers

    1 Van Ruymbeke Thieme (Aalter)

    2 van Damme Rico

    3 Maes Bram

    4 Van De Perre Lieven

    5 de Ruijsscher Dante

    6 De Vlieger Jonas

    7 Van Raemdonck Kevin

    8 Cockx Sem

    9 Bogaert Sammy

    10 Meerschaert Kris

    11 Verwee Nico 12 Van Rijckeghem Steven 13 De Rechter Gunther 14 van Noord Wesley 15 Beens Sebastian 16 van Damme Arjen 17 De Koning Michel 18 De Kraker Rinco 19 Meul Tom 20 Van Bunder Michel 21 Weemaes Filip 22 Teirlinck Vincent 23 Van Den Brande Brecht 24 Maes Jef 25 Van 't Geloof Arie 26 Heymans Peter 27 Beck Pieter 28 Timmerman Davy 29 Van Craenenbroeck Wim 30 Nachtegael Danny

    12-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 11/09/2018 MEMORIAL BRIEK SCHOTTE - DESSELGEM (W) MEN ELITE - 155 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 3:23:49 / AFSTAND: 155KM

    1 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    2 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 VAN GOMPEL MATHIAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN BALOISE

    6 JANSSENS JIMMY CIBEL-CEBON

    7 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    8 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    9 DE KLEIJN ARVID METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL NED

    10 CAPIOT AMAURY SPORT VLAANDEREN BALOISE

    14 MARCHAND GIANNI 21 DIELEMAN MICHIEL 31 RAYMACKERS CEDRIC 33 STEELS STIJN 36 COBBAERT ROBBY 37 RUYTERS BRECHT 41 TEUGELS LENNERT 49 WEEMAES SASHA 52 NAESEN LAWRENCE 53 VAN HECKE PREBEN

     

    11/09/2018 GITS (W) ELITE Z.C./U23 - 66 km

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:4 / AFSTAND: 66KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN FRA

    3 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    5 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    7 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 CHAMON ALEXANDER VIND! CYCLING PROJECT

    11-09-2018 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sander De Pestel 2018 

        Sander De Pestel


    Maandag 10/09/2018 NIEUWKERKEN WAAS (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 90 km
     

    Deelnemers: 43 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:05:5 / afstand: 90km

    1 SANDER DE PESTEL LOTTO SOUDAL

    2 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    3 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    4 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    8 AKKERMANS Lars WV DE JONGE RENNER NED

    9 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 HELMINEN Matti VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 SMET Guy 20 VAN GUYSE Jarno 23 D´HOOGE Thomas 25 VAN HAUTEKERKE Glenn 26 DE WITTE Jurgen 31 ADRIAENSSENS Stefan 32 VERHOFSTADT Peter 35 VERBEKE Stijn

    11-09-2018 om 12:47 geschreven door kenny


    10-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 08/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 08/09/2018     


    Zaterdag 08/09/2018 NIEUWKERKEN-WAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 155 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 4:43:0 / AFSTAND: 155KM

    1 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    2 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    3 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 JANSSENS JIMMY CIBEL - CEBON

    6 VOIGT ERIC BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM USA

    7 BOUTS JENS PRORACE CYCLING TEAM

    8 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    10 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    22 CORDEEL SANDER 23 REYNAERTS JAN 35 RAYMACKERS CEDRIC 44 DE PAEPE JOHANNES 46 MEUL ROBBY 49 VERBEKE STIJN 68 WIELANDT SVEN 69 MAES BRYAN 70 DIELEMAN MICHIEL

    Interclub Nieuwkerken 8-9 5

                                     Podium te Nieuwkerken met winnaar Niels De Rooze, Stijn De Bock en Stijn Goolaerts.

    Interclub Nieuwkerken 8-9 1

                                     Aankomst van winnaar Niels De Rooze voor Stijn De Bock, Stijn Goolaerts en Jonas Smet.

    Interclub Nieuwkerken 8-9 2

    Spurt van het peloton met Jimmy Janssens voor Eric Voigt, Jens Bouts, Michiel Stockman, Timothy Stevens en Stephen Dent.

    Interclub Nieuwkerken 8-9 3






    Foto's: Hugo Meirte

    10-09-2018 om 12:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    VWV 2015.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 27°Seizoenszege en de Titel van Europees kampioen Catg.D !!!


    Frank Suys EK 9-9 1 

             Frank Suys

     

    Zondag 9 september HEMIKSEM – Kampioenschap van Europa

    Liefhebbers – 93,8 km

    1-Houben Kristof

    2-De Wyngaert Filip

    3-Heymans Jonas

    4-Beyens Joeri

    5-Bruylandts Dave

    6-Docker Karel

    7-De Feyter Tom

    8-Van Laer Titte

    9-Galicia Wannes

    10-Vandermeer Laurens

    11-Michiels Marnix 12-Bzdenga Vinny 13-Bunkens Kris 14-Van Lent Kenny 15-De Bie Fréderic 16-Riddy Nick 17-Dupont Wouter 18-Verhaeren Stef 19-Schoenaekers Sven 20-Indekeu Nico 21-De Coster Gert- Jan 22-Dieltjens Gert 23-Henneau Martijn 24-Ulens Thijs 25-van Schijndel Marco 26-Verbeke Benny 27-Kenis Rabante 28-Haest Tom 29-Verbaenen Nico 30-Van Gameren Roel 31-Van Roey Wim

     

    Catg.C – 67 km

    1-Pauwels Vital

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Verschueren Ivan

    4-Aerts Peter

    5-Heremans Gert

    6-Serron Danny

    7-Witvrouwen Kris

    8-Smet Gert

    9-Torfs Robby

    10-Roskam Andy

    11-Budo Nico 12-Reyniers Sven 13-Van Drom Giovanni 14-Bruynseels Rudy 15-Schut Henry 16-Hens Tom 17-Denier Ronny 18-Van de Sande Tom 19-Cochet Andy 20-Foriers Chris 21-Van den Bergh Jan 22-Van den Neste Johan 23-Van Roosbroeck Patrick 24-Blockx David 25-Smits Christophe

     

    Catg.D - 67 km

    1-FRANK SUYS (Temse)

    2-Van Uffel Wim

    3-Wuyts Hans

    4-Keim Luc

    5-Van Hove Dirk

    6-Geets Frank

    7-Van den Plas Kurt

    8-Kinnaer Luc

    9-Goolaerts Dirk

    10-Brabants Bruno

    11-Vangenechten Freddy 12-Van Laer Guido 13-Van Loy Eddy 14-Goolaerts Ronny 15-Dupont Bert 16-Dariusz Wojciechowski 17-Van Hoof Danny 18-Maes Harry 19-Maegh Jan 20-Goris Thomas 21-Bertrans Didier

    Frank Suys EK 9-9 


    Catg.E - 67 km

    1-Durant Martin

    2-Verhagen Barend

    3-Delfosse Catherine

    4-De Bakker Ludo

    5-Delfosse Joseph

    6-Degeest Roland

    7-Dom André

    8-Van Gils René

    10-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!