.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 09/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 09/09/2018     


    Zondag 09/09/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) ELITE Z.C./U23 - 116,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:38:16 / AFSTAND: 116.2KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    4 CORKERY DILLON NRPT IRL

    5 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    12 COPPENS CARRERA 15 DAS JEROEN 16 WIELFAERT KRISTOF 17 DE BLOCK NICK 18 VAN GOETHEM KEVIN 20 CORDEEL PIETER 34 MARIN GLENN 35 VAN GAEVEREN GUNTER 43 VAN DRIESSCHE WARD

    3W3A0439

                                                                                  Winnaar Sander Cordeel te Klein-Sinaai.

    3W3A0444

                                                                 Een woordje uitleg van winnaar Sander Cordeel.

    3W3A0435

                                           Winnaar Sander Cordeel met de bloemen en de 3de ploegmaat Christophe Prémont.

    3W3A0393

                                                       Aankomst van winnaar Sander Cordeel voor Maxim Vertonghen.

    3W3A0400

                                                                          Aankomst van de 2de Maxim Vertonghen.

    3W3A0413

                                                                                  Aankomst van de 5de Kristof Dhollander.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-09-2018 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sander Cordeel 2018 

          Sander Cordeel

     

    Zondag 09/09/2018 AARTSELAAR (A) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 69 / TIJD: 3:28:54 / AFSTAND: 160KM

    1 LAMB ROSS T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    2 TEUGELS LENNERT CIBEL - CEBON

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MAES ALEXANDER TARTELETTO - ISOREX

    5 COOLEN YVES ANTWERPEN PROV. SELECTIE

    6 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    7 DRUYTS GERRY ANTWERPEN PROV. SELECTIE

    8 REYNAERTS WIM CIBEL - CEBON

    9 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 RUYTERS BRECHT CIBEL - CEBON

    21 COBBAERT ROBBY 28 COENEN DENNIS 37 DILLEN RUBEN 48 STEVENS TIMOTHY

     

    09/09/2018 OPHASSELT (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 136 km

    DEELNEMERS: 131 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:14:57 / AFSTAND: 136KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    5 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    7 GOEMAN JONAS OOST - VLAANDEREN (PROV. SELECTIE)

    8 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VANDENBROECK YARNO

    10 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

    23 VERHOFSTADT THIBAU 27 VANDYCK NIELS 30 SMET JONAS 42 RELAES JACOB 100 GOOSSENS KENNY

     

    09/09/2018 GITS (W) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:30:26 / AFSTAND: 108KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 JENKINS JAMES RICHARDSONS-TREK RT GBR

    4 CHAMON THOMAS TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    5 DECEUNINCK THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    6 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    7 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    8 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    9 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    10 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    09/09/2018 HEULE (W) ELITE Z.C./U23 - 116,2 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:45:21 / AFSTAND: 116.2KM

    1 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    2 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BUNTINX AUXENCE-VC AMATEUR ST QUENTIN FRA

    4 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 PATTEN DANIEL TEAM MERLIN GBR

    9 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    10 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    09/09/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) ELITE Z.C./U23 - 116,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:38:16 / AFSTAND: 116.2KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    4 CORKERY DILLON NRPT IRL

    5 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    12 COPPENS CARRERA 15 DAS JEROEN 16 WIELFAERT KRISTOF 17 DE BLOCK NICK 18 VAN GOETHEM KEVIN 20 CORDEEL PIETER 34 MARIN GLENN 35 VAN GAEVEREN GUNTER 43 VAN DRIESSCHE WARD

     

    09/09/2018 URSEL (O) DAMES ELITE - 81 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:16:25 / AFSTAND: 81KM

    1 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    2 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    3 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 HUITFELDT JOSEFINE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DEN

    5 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    6 MACGREGOR BRONWYN MAASLANDSTER WOMENS CYCLING TEAM NZL

    7 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    8 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    9 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    10 TROCH TIANA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    19 NOBUS ANJA 22 COUDEVILLE HERLINDE

     

    09/09/2018 WAREGEM (W) TIJDRIT - TESTTIJDRIT ALLE CATEGORIEËN

    DEELNEMERS: 

    09-09-2018 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 09/09/2018 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (VB) INTERCLUB JUNIORES - 118,4 km

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 56 / TIJD: 2:50:3 / AFSTAND: 118KM

    1 MAAS EDO DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    2 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BUITENDIJK RUBEN MIXX1 MOLENSPURTERS/FORTE

    4 RUIJTER STIJN MONKEY TOWN JUNIORES NED

    5 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN EKEREN NIELS MONKEY TOWN JUNIORES NED

    7 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 MEIJDAM SAM UW & TC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING TEAM NED

    18 BERTELS LODE 20 DUYM STEFFEN 25 COVELIERS SEPPE 26 SLOCK LIAM 27 HUYGENS MILAN 44 VAN DAELE ERNEST 50 CLAEYS LAURENT 59 COSYNS MILAN 65 GOOSSENS BRECHT

     

    09/09/2018 HERSELT (A) JUNIORES - 88,8 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:05:12 / AFSTAND: 88.8KM

    1 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    2 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHEELS GBR

    5 PAVONE GIANNI WV DE JONGE RENNER NED

    6 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BETTENDORFF LOIC CT ATERTDAUL LUX

    9 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    10 KIRSCH GILLES UC MUNNERËFER VELOSFRËNN LUX

    31 VAN BOUWEL HANNES 42 VAN PUYVELDE LUKAS

     

    09/09/2018 MERELBEKE (O) JUNIORES - 97,5 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:23:20 / AFSTAND: 97.5KM

    1 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 HEYMANS SIMON JAN ASFRA RACING TEAM

    8 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    16 SMET MARCO 22 WARRENS ANTHONY 23 DE GEEST RICKY

     

    09/09/2018 MONTENAKEN (LB) JUNIORES - 82,6 km

    DEELNEMERS:

     

    09/09/2018 OUTRIJVE (W) JUNIORES - 85,2 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:06:5 / AFSTAND: 85.2KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    5 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    8 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 PAINTER SAMUEL WIGNORE CC GBR

    10 MILLS-KEELING GEORGE PRO VISION RACE TEAM GBR

     

    09/09/2018 TESSENDERLO (LB) JUNIORES - 83,6 km

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:15:55 / AFSTAND: 83.6KM

    1 VAN CAMPENHOUT SVEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 OZDERYA ELYAS SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 SCHUURMAN SEP WV SCHIJNDEL NED

    7 DE CRAECKER GIANNI SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    8 DEPRE JEROEN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 FOLLON JONAS SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN ESCH YOURI WV SCHIJNDEL NED

     

    09/09/2018 HERSELT (A) NIEUWELINGEN - 66,6 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:38:10 / AFSTAND: 66.6KM

    1 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 RAES RENZO WAC TEAM

    4 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    6 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PEETERS JEF PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    09-09-2018 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 09/09/2018 HOEGAARDEN (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:44:57 / AFSTAND: 66KM

    1 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    2 VERBEECK DAG WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VOGELS AARON PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 JORDENS JULES WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    09/09/2018 KONTICH (A) NIEUWELINGEN - 66,6 km

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:39:47 / AFSTAND: 66.6KM

    1 GOOS LIAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VERHEYEN NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 MARTENS SEPPE WAC TEAM

    8 AERTS XANDER DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 COLMAN LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 BLOMMAERT LARS 21 DE ROECK DANTE 23 VAN MOL CÉDRIC

     

    09/09/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:36:37 / AFSTAND: 63KM

    1 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANDEN BERGHE SENNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    10 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    09/09/2018 BRAKEL (O) NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:43:20 / AFSTAND: 65KM

    1 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    9 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    39 CORNELIS NATAN

     

    09/09/2018 TESSENDERLO (LB) NIEUWELINGEN - 64,6 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 64.6KM

    1 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 PENNE RUNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 HAMELRYCKX TOM LOTTO-VC ARDENNES

    5 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    6 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    9 FEYTONS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 JANSSENS ROBBE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

     

    09/09/2018 MERELBEKE (O) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:32 / AFSTAND: 60KM

    1 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE BOCK RUNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BEECKMAN GAUTHIER

    7 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE SUTTER STIJN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 BASTIAENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN PARYS JORDY VD HAUWE CT - GENTSE VS

    21 DE TROYER YORBEN 27 VAN POUCKE WANNES


    09/09/2018 KONTICH (A) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 59,2 km

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:42:27 / AFSTAND: 59.2KM

    1 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 GLEDHILL FELICITY TEAM22 GBR

    5 LEPLAT FLORINE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    6 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    8 ANTHONISSEN ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 LACOMPTE AMBER KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 COOLS AAIKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 BRANDT EEFJE 23 OSSELAER FEMKE 24 DUYM FARAH 26 VAN HECKE XENA

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:42:27

    1 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 COOLS AAIKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GYSSELS FIEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DELRE CLARA LOTTO-VC ARDENNES

    6 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BRANDT EEFJE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DE TIER MANON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 CHARLIER LAURA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:42:27

    1 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    3 GLEDHILL FELICITY TEAM22 GBR

    4 LEPLAT FLORINE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    5 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    6 ANTHONISSEN ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 LACOMPTE AMBER KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 AKKERMANS LOTTE RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    9 VANSTEENKISTE ANTHEA URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 BLACK AINSLEY CAN

    13 OSSELAER FEMKE 14 DUYM FARAH 15 VAN HECKE XENA

    09-09-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 09/09/2018 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) VELDRIJDEN FORM. B - 60´

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 0:56:12 / AFSTAND: 22.5KM

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    4 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    6 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    29 DE BOCK YONI 43 DE BOCK JELLE

     

    09/09/2018 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) VELDRIJDEN DAMES -  40

    DAMES ELITE/JUNIOREN - DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:34 / AFSTAND: 15KM

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 BAKKER MANON EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    3 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 BELLAERT AXELLE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 MAGILL HAZEL CIOVITA IRL

    6 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    8 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

    9 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    26 DE BRUYNE MEG 34 STORMS IMKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:57 / AFSTAND: 12.5KM

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DE KERKHOF MARIE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    09/09/2018 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:39:51 / AFSTAND: 15KM

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    6 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    8 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    10 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    25 BLEYENBERG JADO 47 VAN HAVERE DETLEV 51 DE VOS WANNES

     

    09/09/2018 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS - DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:25 / AFSTAND: 12.5KM

    1 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DE SOMPEL JORI

    3 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    7 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    8 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    28 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS - DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:28:26 / AFSTAND: 12.5KM

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    8 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    21 CLAESSENS ROBBE 32 DE BAERE RUNE

     

    09/09/2018 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) VELDRIJDEN FORM. D - AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A - DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:4 / AFSTAND: 17.5KM

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN

    3 LAMBRECHTS JOERI

    4 VAN GINNEKEN GLENN

    5 LAMMENS LAUDELINO

    6 DIELS KOEN

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN DEN BOGAERT HANS FORZA FORTUNA

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:15 / AFSTAND: 17.5KM

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 SLEECKX DANNY

    4 DEWITTE WIM

    5 CUSTERS TIM

    6 BOGAERT NICO

    7 DELCROIX TOM

    8 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    21 DE SCHOESITTER STEVEN

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:16 / AFSTAND: 17.5KM

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 LAMMENS MARIO

    6 WILLE RUDI

    7 VANDERAERDEN JOHAN

    8 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE CNODDER GERT NETE EN AA

    10 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    09-09-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 9 September 2018 - SEMMERZAKE (9890)

     

    Cat.A - 68 km – 42 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Apers Michaël
    3 Maes Bram
    4 Van Impe Lode
    5 Van den Berghe Anthony
    6 Acket Jonas
    7 Van Der Sickel Mario
    8 De Smet Olivier
    9 Moerman Jens
    10 Louagie Kevin
    11 Van Meirhaeghe Karel 12 De Baene Tim 13 Vandecasteele Angelo 14 Snoeck Mathias 15 Bekaert Tim 16 Van Reepingen Kevin 17 Bauwens Felix 18 De Smet Dries 19 De Clercq Wouter 20 Decabooter Jens 21 Vervaeke Lode 22 Feys Jelle 23 Van Sante Tristan 24 Laforce Mike 25 De Duytsche Luc 26 Maertens Sam 27 Vancolen Kevin 28 Piens Yorben 29 De Fauw Wouter 30 Beke Kristof 31 Nevejans Dennis 32 Maes Jonah 33 Smet Luc 34 Libbrecht Lesley 35 Van Raemdonck Maarten 36 Bombeke Dries 37 Nevejans Kenny 38 De Geyter Benjamin 39 Le Blon Michel 40 Van Canegem Bing 41 Slabinck Indiana 42 Buysse Lennert

     

    Cat.B - 64 km – 26 deelnemers

    1 De Smet Peter (Ruiselede)
    2 Lampaert Philip 
    3 Verbeken Kurt 
    4 Luyssen Geoffrey 
    5 Van Holderbeke Frank 
    6 Van Haverbeek Peter 
    7 Van Rijckeghem Steven 
    8 Arena Lorenzo 
    9 Van Roeyen Dave 
    10 Verhaeghe Stefan 
    11 De Swert Dave 12 Mortier Mario 13 Goossens Alex 14 De Wannemaeker Filip 15 Roobroeck Dirk 16 Lecluyse Denis 17 Janssens Bert 18 Kestemont Pascal 19 Martel Freddy 20 Bastiaen Fabian 21 Smet Luc 22 Roose Geert 23 Gamble Donald 24 Van den Abbeele Gunther 25 Oliebos Koen 26 Bertier Rudy

     

    Cat.C - 56 km – 37 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) 55+
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) 60+
    4 Holding Ashley
    5 Beirnaert Eddy
    6 Winandy Wim
    7 De Coninck Wim
    8 Struyf Raoul
    9 van der Geest Peter
    10 Carpenter Nigel
    11 Soetens Chris 12 De Coninck Danny 13 Bolle Henk 14 Claessens Joseph 15 Harms Ko 16 Meyvis Serge 17 Wauters Denis 18 Stockman Ruddy 19 D'Hondt Erwin 20 Stoffels Math 21 Vaneberg Mike 22 Erauw Luc 23 Vanoverberghe Siegfried 24 Boeve José 25 Dewulf Xavier 26 Lacquet Philippe 27 De Poorter Luc 28 Van Lierde Hans 29 Willems Noël 30 Paridaens Ronny 31 Hugelier Jürgen 32 Krols Jef 33 Vandebuerie Mario 34 Dupont Guido 35 Bracke Wim 36 Meyers Ronny 37 Cornette Freddy

     

    Cat.D - 44 km – 27 deelnemers

    1 Donaldson Andrew (Huddlesheld, GB) 65+
    2 Roemerman Jac
    3 Remory Pierre
    4 Vanpoucke Rik
    5 Luyten Felix
    6 Lugowski Leon (Luik) 70+
    7 Vervondel Marc
    8 Mertens René
    9 Everaerts Jef
    10 Snels Luc
    11 Deneef Jozef 12 De Regge Willy 13 Vyvey Julien 14 Cocquyt Luc 15 De Vuyst Eddy 16 Vandersteen Erik 17 Demiddel Ronny 18 Pauwels Marcel 19 De Roos Willy 20 Luypaert Danny 21 Devadder Andre 22 Saerens Jozef 23 Huon Michel 24 Vandermeulen Jos 25 Brijs Willy 26 De Leener François 27 Vandenberghen Freddy

    09-09-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 17 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018



    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 3°Seizoenszege !!!


    Stefan Adriaenssens 2018 

     Stefan Adriaenssens

     
    Zondag 09/09/2018 – NIEUWKERKEN WAAS – TTC Ronde – Rit 17 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 41

    1-STEFAN ADRIAENSSENS

    2-MATTIAS NYS

    3-VAREWYCK JOERI

    4-VAN GOETHEM CHRIS

    5-STEFAN BOON

    6-SEM COCKX

    7-NICK FELIX

    8-FRANKY WEEMAES

    9-DE RIDDER BERT

    10-EDDY VAN BOGAERT

    11-GUIDO SPANOGHE-12-WIM HEYNDRICKX-13-SAM DE BEULE-14-KRIS BOLSENS-15-KRIS VERMEULEN-16-FRANK VAN ASSCHE-17-GERLO TOM-18-JELLE ANDRIES-19-VAN GILS JASPER-4:09.938

     

    OPGAVE

    20-NIELS D'HONDT- 21-JEROEN DUYM-22-KURT VAN RAEMDONCK-23-ROBBY VAN RAEMDONCK-24-BERT VERHASSELT-25-FILIP VAN GOETHEM-26-PETER GOOSSENAERTS-27-DAVY TIMMERMANS-28-VERMEULEN STEIN-29-VAN GOETHEM PETER-30-HEIRBAUT EVERT-31-NICO LAUWAERT-32-VERCAMMEN BERT-33-CEDRIC KOPPEN-34-FILIP VAN STEIRTEGHEM-35-KRIS SMET-36-DE JONGH ERWIN-37-PETER HEYMANS-38-JACK VAN DEN HEUVEL-39-GERT VAN LAEKEN-40-DE MUNCK GINO-41-VAN ZAND TOM





     

    Zondag 09/09/2018 – NIEUWKERKEN WAAS – TTC Ronde – Rit 17 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 44

    1 JORIS FRANCKAERT 

    2 NICO SCHELFHOUT

    3 PHILIP VAN HAVENBERGH

    4 MARIO BOLSSENS

    5 VAN DE SOMPEL BART

    6 DERRICK SPINNOX

    7 BAERT DOMIEN

    8 VAN OOST MICHIEL

    9 PETER VAN DUYSSE

    10 MATTHIAS VAN HAVERE

    11 VAN HAUWERMEIREN JASPER 12 HEIRMAN STEFAAN 13 DHOOGHE MATTHIAS 14 MODEST VERMEULEN 15 VANDECASTEELE AURELIO 16 LUC DE CAUWER 17 SCHELFAUT BRAM 18 TOM VANDERLINDEN 19 VANDE VELDE KEVIN 20 DE WACHTER NIKOLAS 2 1VAN AKKER DAVY 22 JIRI VERMEULEN 23 BART DAELMAN 24 DE WILDE PHILIPPE 25 VAN NESPEN ANNEMIE 26 SMET JASPER 27 IVENS SVEN 28 VAN MOER JORIS 29 CLAES STEFAN 30 VINGERHOETS TOM 31 KURT THOEN 32 JENTE SAMSON 33 FREDERIK VAN DRIESSCHE 34 VERHELST MAARTEN 35 DIRK BRYSSINCKX

     

    OPGAVE

    36 LAUWERS BRANKO 37WIM VAN CRAENEBROECK 38 DE BOECK RONNY 39 ROBYN JARNE 40 DE BRUYNE JORIS 41 LAURENT ROBIN 42 LIEVEN DE BREUCKER 43 VAN MEIRVENNE JONY 44 PETER HOSKENS 

    09-09-2018 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2018

    banner vwf 2017


    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 12°Seizoenszege en de Titel van Belgisch kampioen Catg.C !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

        Lieven Van De Perre

    ZONDAG 9 SEPTEMBER - ZWALM (9630) - BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN

    VWF 9-9-2018

    09-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 08/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 08/09/2018     


    Zaterdag 08/09/2018 BERLARE (O) ELITE Z.C./U23 - 126 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:38:33 / AFSTAND: 126KM

    1 TAMINIAUX LIONEL ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    2 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    3 VENNER QUENTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 CORKERY DILLON NRPT IRL

    6 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WIELFAERT KRISTOF VAN EYCK SPORT

    8 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 FREHEN JÉRÉMY ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    10 VAN DRIESSCHE WARD TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    13 CAETHOVEN KENNETH 18 MARIN GLENN 23 GOOSSENS KENNY 24 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 37 CORDEEL PIETER 38 DE OST JARNE 51 VAN DAMME BART 52 DAS JEROEN 61 DE BOCK STEF

    3W3A0027

                                     Podium te Berlare met winnaar Lionel Taminiaux, Lennert Teugels en Quentin Venner.

    3W3A0034

                                      Podium te Berlare met winnaar Lionel Taminiaux, Lennert Teugels en Quentin Venner.

    3W3A0038

                                                            Een woordje uitleg van winnaar Lionel Taminiaux.

    3W3A9948 - kopie

                                                  Aankomst van winnaar Lionel Taminiaux voor Lennert Teugels.

    3W3A9972

                                                                                De spurt van het peloton.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-09-2018 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 08/09/2018 NIEUWKERKEN-WAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 155 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 4:43:0 / AFSTAND: 155KM

    1 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    2 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    3 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 JANSSENS JIMMY CIBEL - CEBON

    6 VOIGT ERIC BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM USA

    7 BOUTS JENS PRORACE CYCLING TEAM

    8 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    10 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    22 CORDEEL SANDER 23 REYNAERTS JAN 35 RAYMACKERS CEDRIC 44 DE PAEPE JOHANNES 46 MEUL ROBBY 49 VERBEKE STIJN 68 WIELANDT SVEN 69 MAES BRYAN 70 DIELEMAN MICHIEL

     

    08/09/2018 BERLARE (O) ELITE Z.C./U23 - 126 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:38:33 / AFSTAND: 126KM

    1 TAMINIAUX LIONEL ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    2 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    3 VENNER QUENTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 CORKERY DILLON NRPT IRL

    6 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WIELFAERT KRISTOF VAN EYCK SPORT

    8 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 FREHEN JÉRÉMY ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    10 VAN DRIESSCHE WARD TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    13 CAETHOVEN KENNETH 18 MARIN GLENN 23 GOOSSENS KENNY 24 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 37 CORDEEL PIETER 38 DE OST JARNE 51 VAN DAMME BART 52 DAS JEROEN 61 DE BOCK STEF

     

    08/09/2018 GEEL (A) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:42:3 / AFSTAND: 120KM

    1 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DAEMEN STIJN LOTTO SOUDAL NED

    4 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAUGHAN JACOB LOTTO SOUDAL GBR

    7 MARIS ELIAS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 FRANCEN JOERI PRORACE CYCLING TEAM

    9 CLOOTS KILIAN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VAN BUN DRIES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    08/09/2018 WIJNENDALE - TORHOUT (W) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:37:0 / AFSTAND: 116KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    3 PURBROOK BARNABAS NUUN SIGMA SPORTS LONDON RACE TEAM GBR

    4 TAYLOR BRINDLEY GBR

    5 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 BERNARD BAPTISTE DOUAI FRA 

    10 DEMAN BAPTISTE DOUAI FRA

     

    08/09/2018 KEMMEL (W) INTERCLUB -U23 - 127,6 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:57:33 / AFSTAND: 127KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 DE POORTER MAXIME EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 VERTONGEN JENS NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HOUCKE KILLYAN DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME FRA

    8 SUTTON JOE NZL

    9 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANDERMEERSCH EMILIEN DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME FRA

    40 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    08/09/2018 KALLO (O) DAMES ELITE - 92,4 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:27:58 / AFSTAND: 92.4KM

    1 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    2 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    3 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    5 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 TEN HARTOG SARAH EQUANO CYCLING TEAM

    7 BORREMANS SARAH AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DE GUCHTE QUINTY-SCHELDESPURTERS NED

    9 VAN BAKEL SOPHIE WSC HOOP OP ZEGZN BEVEREN NED

    10 COWTON AMY BOOT OUT BREAST CANCER GBR

    12 VANDERHEYDEN LIENA 16 COUDEVILLE HERLINDE 20 CROKET GILKE 25 DELTOMBE EVELIEN


    08/09/2018 DIKSMUIDE - VLADSLO (W) JUNIORES - 58,9 km

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:21:45 / AFSTAND: 58.9KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 KUYPERS GERBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 MEYERS CHAREL LC TÉTANGE LUX

    7 PETERS ALFIE TEAM NOVO NORDISK JUNIOR GBR

    8 HORSMAN HARRY EAST REGION GBR

    9 SCHURGERS STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    10 MALFAIT WILLEM VD HAUWE CT - GENTSE VS

    08-09-2018 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 08/09/2018 LOCHRISTI (O) JUNIORES - 92 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:05:30 / AFSTAND: 92KM

    1 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    2 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HOSTEN IAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 VANDEN HEEDE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    10 CRUMP JAMIE SUCCESS CYCLING GBR

    14 SLOCK LIAM 24 GALLE STAF 35 VAN DER SYPT GIANNI 38 SMET JORRE

     

    08/09/2018 NEERWINDEN-LANDEN (VB) JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:59:56 / AFSTAND: 81KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VANHEEL ELIAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HALLEUX SIMON LOTTO-VC ARDENNES

    6 MISEUR MON DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

     

    08/09/2018 WELLE (DENDERLEEUW) (O) JUNIORES - 85,4 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:06:49 / AFSTAND: 85.4KM

    1 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN ROY YANNICK ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHEELS GBR

    9 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    08/09/2018 DESSELGEM (W) NIEUWELINGEN - 66,3 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 1:35:54 / AFSTAND: 66.3KM

    1 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    08/09/2018 KONTICH-WAARLOOS (A) NIEUWELINGEN - 65,8 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:45 / AFSTAND: 65.8KM

    1 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 SPEETJENS RAF WAC TEAM

    4 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VERHEYEN NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 LENSECLAES ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERMEULEN JEROOM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    16 STERCK JOPPE 24 BOEYE RUBEN 32 VAN WIELE MICHIEL

     

    08/09/2018 WELLE (DENDERLEEUW) (O) NIEUWELINGEN - 61 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:38:19 / AFSTAND: 61KM

    1 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DEJONGHE KJELL 18 RASSCHAERT LANDER 21 DANEEL JEFKE 26 VAN OSSELAER VIKTOR 28 BLOMMAERT LARS 29 VAN DE VELDE YARNE 34 DANIËLS VINCE 35 DE MUNCK JASPER

     

    08/09/2018 KONTICH-WAARLOOS (A) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 61,1 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:50:2 / AFSTAND: 61.1KM

    1 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    2 SCHOONEWILLE YVET WSV EMMEN NED

    3 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    5 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    8 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VAN ASSCHE NELE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    18 DUYM FARAH 19 VAN LIEROP SILKE 30 COOLS AAIKE 34 OSSELAER FEMKE

     

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:50:5

    1 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    2 SCHOONEWILLE YVET WSV EMMEN NED

    3 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN ASSCHE NELE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    6 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    7 AKKERMANS LOTTE RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    8 BLACK AINSLEY NCCH ELITEPB MGCC CAN

    9 LACOMPTE AMBER KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 MANGELSCHOTS AXELLE

    11 DUYM FARAH 19 OSSELAER FEMKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:50:2

    1 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    2 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 VAN LIEROP SILKE WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 GYSSELS FIEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    13 COOLS AAIKE

    08-09-2018 om 18:22 geschreven door kenny


    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 07/09/2018 IZEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:37:5 / AFSTAND: 70KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    3 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    4 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    5 AULD SCOTT ZAPPI RACING TEAM GBR

    6 CARPENTER DANTE SOUTH EAST REGION GBR

    7 BAEKELAND CEDRIC WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DECEUNINCK THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN


    07/09/2018 LOTTO BELGIUM TOUR (O) UCI WOMEN ELITE

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:00:9 / AFSTAND: 115KM

    1 LIPPERT LIANE NATIONAL TEAM GERMANY GER

    2 BIANNIC AUDE MOVISTAR TEAM WOMEN FRA

    3 FAHLIN EMILIA WIGGLE HIGH5 SWE

    4 JACKSON ALISON TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK CAN

    5 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    6 KOSTER ANOUSKA WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    8 JASINSKA MALGORZATA MOVISTAR TEAM WOMEN POL

    9 RIJKES SARAH EXPERZA – FOOTLOGIX AUT

    10 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    41 VERSCHELDEN NATHALIE 77 DRUYTS JESSY

    07-09-2018 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT GILLIS WAAS VAN DONDERDAG 06/09/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT GILLIS WAAS VAN DONDERDAG 06/09/2018     


    Donderdag 06/09/2018 SINT GILLIS WAAS (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 14 / Tijd: 2:37:36 / afstand: 114km

    1 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 CORDEEL Sander DCR CYCLING TEAM

    3 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VERMEIRE Jordy DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 CORKERY Dillon TEAM GERARD DHL IRL

    8 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 13 HEIRBAUT Tony 14 VAN DAMME Bart 16 MEUL Robby 20 VAN GUYSE Jarno 22 RELAES Jacob 23 PERSOON Joeri 26 CAETHOVEN Kenneth 27 MAES Bryan 30 BOGAERT Sammy

    St Gills 1

                                                                           Winnaar Jari Verstraeten met de bloemen.

    St Gills 4

                Aankomst van winnaar Jari Verstraeten voor Sander Cordeel, Gilles De Wilde, Fabio Sinoy en Kristof Dhollander.

    St Gills 5

                                                                                    Aankomst van het peloton.


    St Gills 3

                                                                                   De kopgroep te Sint Gillis Waas.

    St Gills 2

                                                   De start van de Elite z.c. & U23 te Sint Gillis Waas met 48 deelnemers.




    Foto's: Hugo Meirte

    07-09-2018 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 06/09/2018 IZEGEM KOERS (W) MEN ELITE - 167 km

    Deelnemers: 168 / Opgevers: 31 / Tijd: 3:28:45 / afstand: 167km

    1 KREDER Wesley WANTY - GROUPE GOBERT NED

    2 STEELS Stijn VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 FARAZIJN Maxime SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 MEEUS Jordi SEG RACING ACADEMY

    5 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    6 DE WITTE Mathias VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DER PLOEG Neil MADISON GENESIS AUS

    10 VERMELTFOORT Coen ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    43 MARCHAND Gianni 46 WEEMAES Sasha 54 VAN HECKE Preben 87 COENEN Dennis 104 STEVENS Timothy 105 REYNAERTS Jan 109 BOUVRY Dieter 111 RAYMACKERS Cedric 117 RUYTERS Brecht 126 DE PAUW Moreno 129 DE PAEPE Johannes 131 REYNAERTS Wim

     

    06/09/2018 SINT GILLIS WAAS (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 14 / Tijd: 2:37:36 / afstand: 114km

    1 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 CORDEEL Sander DCR CYCLING TEAM

    3 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VERMEIRE Jordy DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 CORKERY Dillon TEAM GERARD DHL IRL

    8 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 13 HEIRBAUT Tony 14 VAN DAMME Bart 16 MEUL Robby 20 VAN GUYSE Jarno 22 RELAES Jacob 23 PERSOON Joeri 26 CAETHOVEN Kenneth 27 MAES Bryan 30 BOGAERT Sammy

     

    06/09/2018 KOEKELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:31:17 / AFSTAND: 0KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    5 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    7 CHAMON THOMAS TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    8 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

     

    06/09/2018 LOTTO BELGIUM TOUR (O) UCI WOMEN ELITE

    Deelnemers: 110 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:48:39 / afstand: 110km

    1 KOREVAAR Jeanne WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    2 FAHLIN Emilia WIGGLE HIGH5 SWE

    3 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    4 KOSTER Anouska WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    5 HANNES Kaat JOS FERON LADY FORCE

    6 JEULAND Pascale DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    7 BIANNIC Aude MOVISTAR TEAM WOMEN FRA

    8 GONZALEZ BLANCO Alicia MOVISTAR TEAM WOMEN ESP

    9 RYAN Kendall TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK USA

    10 LIPPERT Liane NATIONAL TEAM GERMANY GER

    59 DRUYTS Jessy 64 VERSCHELDEN Nathalie 100 CLAUS Marjon

    07-09-2018 om 18:34 geschreven door kenny


    06-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WERELDKAMPIOENSCHAP GRAN FONDO - VARESE 2018

    Banner Grand Fondo

                     

    Ex-prof Jurgen Van Goolen wordt in Varese wereldkampioen Gran Fondo klasse 35-39 jaar !!!

    Patrick Cocquyt wereldkampioen in klasse 55-59 jaar !!!


    Jurgen Van Goolen 2018 2             Patrick Cocquyt 2018

                        Jurgen Van Goolen                                          Patrick Cocquyt

    België heeft op het WK Gran Fondo in Varese 3 regenboogtruien in de wacht gesleept. De opvallendste winnaar was Jurgen Van Goolen, die 5 jaar geleden het profwielrennen vaarwel zei. Jurgen Van Goolen reed in zijn carrière onder meer voor Quick-Step, Discovery Channel en CSC. Een van zijn hoogtepunten kende hij op het WK in Varese, waar hij in 2008 elfde werd na een sterke race.

     

    In datzelfde Varese wordt hij 10 jaar later effectief wereldkampioen. Jurgen Van Goolen heeft zich na zijn carrière op de Gran Fondo's gericht, populaire amateurwedstrijden die hun oorsprong kennen in Italië.

     

    Jurgen Van Goolen reed mee in de klasse 35 tot 39 jaar. In de sprint klopte hij na 130 kilometer landgenoot Frederic Glorieux. Met ook nog Marie Dessart (35-39) en Patrick Cocquyt (55-59) was het voor België een succesvol WK.

     

    Niels Merckx eindigt 2e allround, Rémi Cara 3e.

    Niet op het hoogste schavotje, maar er juist onder eindigde Niels Merckx. De elite zonder contract reed naar een zilveren medaille in de klasse 19 tot 34 jaar. Dat leverde hem meteen ook de tweede plaats allround op. Achter Merckx stond 2 keer nog een Belg: belofte Rémi Cara (20). Alleen de Italiaan Tommaso Elettrico was te sterk.

     

    Jurgen Van Goolen 2018 1

    Ex-Aarschottenaar Jurgen Van Goolen (37) is in Varese wereldkampioen Granfondo in zijn leeftijdscategorie geworden. Ook op latere leeftijd komt talent klaarblijkelijk nog altijd bovendrijven.

    Als prof nam Van Goolen zes keer deel aan een WK op de weg, waarin hij soms ook tot de uitblinkers behoorde. Het was echter wachten tot zijn 37ste alvorens hij een regenboogtrui mocht omgorden.

    “En daar ben ik best trots op. Je mag tenslotte een jaar lang paraderen met dat kleinood”, zegt Jurgen Van Goolen. “Het is ook niet zo dat die titel mij zomaar in de schoot is geworpen. Doordat ik met mijn klanten regelmatig fietstochtjes onderneem, is de conditie min of meer intact gebleven. De voorbije twee maanden ben ik er wel nog meer voor gaan leven. Ik was gemotiveerd en wou mijn opdracht tot een goed einde brengen.”

    “Zo'n wedstrijd winnen met zijn tweehonderd deelnemers, verdeeld over zestig nationaliteiten, is niet evident. Er werd op hoog niveau gekoerst in een sport die enorm is aan het groeien. In volle finale ben ik met een metgezel achter de leider gesprongen om ten slotte aan de streep aan het langste eind te trekken. Ik vind het een heel mooie prestatie, al zeg ik het zelf.”


    Aangepaste Belg

    Door toedoen van klanten is Van Goolen langzamerhand in de wereld van de Granfondo getuind.

    “Samen met mijn vrouw leid ik in Calpe een bedrijfje, Vuelta Turistica genaamd, dat ter plaatse renners, zowel competitiefietsers als hobbyisten, op alle mogelijke manieren begeleidt. Het is dankzij zo 'n vriendengroep, die ik ook sponsor, dat ik langzaam in dat wereldje werd gezogen. Jaarlijks sta ik nu aan de start van een paar Granfondo’s.”

    Van Goolen emigreerde in 2009 naar Calpe.

    “Het is mijn thuis geworden, maar ik blijf een Belg. Een aangepaste weliswaar.”

    Een tijdje na ons gesprek komt ons nog een sms-je van Jurgen achterna gewaaid. “Maak er iets positiefs van, want zo sta ik nu in het leven”.

    Dat horen wij graag, Jurgen.

     

     

    Bron: Sporza

    06-09-2018 om 15:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 05/09/2018 WINGENE KOERS (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 – 156,8 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 3:25:26 / AFSTAND: 157KM

    1 TEUGELS LENNERT CIBEL - CEBON

    2 TAMINIAUX LIONEL AGO - AQUA SERVICE

    3 CASTRIQUE JONAS LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    5 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    7 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    8 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    10 BOUVRY DIETER CIBEL - CEBON

    11 DE BOCK STIJN 13 VAN MOER BRENT 16 STEVENS TIMOTHY 19 APERS RUBEN 20 VEREECKEN THOMAS 33 REYNAERTS WIM 60 REYNAERTS JAN

     

    05/09/2018 LOTTO BELGIUM TOUR (O) UCI WOMEN ELITE

    Deelnemers: 122 / Opgevers: 0 / Tijd: 3:00:33 / afstand: 119km

    1 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    2 VAN DE REE Monique WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    3 FAHLIN Emilia WIGGLE HIGH5 SWE

    4 HANNES Kaat JOS FERON LADY FORCE

    5 JACKSON Alison TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK CAN

    6 JEULAND Pascale DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    7 KOSTER Anouska WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 MARTINS Maria SOPELA WOMENS TEAM POR

    9 HOEKSMA Ilona PARKHOTEL VALKENBURG NED

    10 BIANNIC Aude MOVISTAR TEAM WOMEN FRA

    47 VERSCHELDEN Nathalie 51 DRUYTS Jessy 99 CLAUS Marjon 108 TEN HARTOG Sarah 116 BAELE Eveline

    06-09-2018 om 15:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/09/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 5 September 2018 - URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 71 deelnemers

    1-De Fauw Wouter (Ruiselede)

    2-Kets Anthony

    3-Barbier Davy

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Goossens Sam

    6-Van Hyfte Tom

    7-Moerman Jens

    8-Verwee Nico

    9-Legrand Wesley

    10-De Leeuw Jelle

    11-Nevejans Dennis--12-De Roo Johannes--13-Debaere Giovanni--14-Van Meirhaeghe Karel--15-Dhondt Gunter--16-Cooman Gianni--17-Timbreur Jonas--18-Hooreweghe Peter--19-Hooreweghe Willem--20-Nevejans Kenny--21-Grootaert Lennert--22-De Baets Michaël--23-Taveirne Anthony--24-Van Ruymbeke Thieme--25-Apers Michaël--26-Scherrens Chris--27-Van Sante Tristan--28-Laforce Mike--29-Martens Björn--30-Vossaert Matthias--31-Opsomer Enzo--32-Pysson Shane--33-Van De Velde Valentijn--34-Stevens Juhani--35-Claeys Kurt--36-Bauwens Felix--37-Van de Voorde Mike--38-Verbrugghe Sven--39-Deschuytter Casper--40-Teirlinck Vincent--41-Bracke Wim--42-Roels Michaël--43-Grootaert Jelle--44-Spillebeen Jürgen--45-Matthys Sam--46-Cooman Mauro--47-Van Kerchove Jonathan--48-Semerano Kevin--49-Decabooter Jens--50-Gamble Donald--51-De Schryver Sven--52-Vanaudenaerde Jarne--53-de Clercq Robin--54-Serverius Jonas--55-Van De Maele Glenn--56-Maes Jo--57-Lammertyn Foeke--58-Smet Jochem--59-De Duytsche Luc--60-Maertens Sam--61-Tiers Pascal--62-Dobbelaere Frederik--63-Vervynck Peter--64-Bottelberghe Nick--65-De Baere Stefan--66-Brijs Gert--67-Hugelier Jurgen--68-Van De Vijver Matthieu--69-Autekie Frederique--70-Volbrecht Dennie--71-Stevens Jorg

     

    Cat.B - 74,2 km – 45 deelnemers

    1-Ghyselen Frederik (Bambrugge)

    2-Smet Guy

    3-Verbeken Kurt

    4-Maes Peter

    5-Verselder Hans Jurgen

    6-Lampaert Philip

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Cooman Jerry

    9-Reniers Kristof

    10-Verhofstadt Peter

    11-Adriaenssens Stefan-12-Meerschaert Kris-13-Cael Wouter-14-Schollaert Carlo-15-De Troch Kristof-16-Diet Wim-17-Van Rijckeghem Steven-18-Dewinter Dimitri-19-Volcke Dominique-20-Van Pachterbeke Patrick-21-Van Buggenhout Jurgen-22-De Tremerie Franky-23-Vanrolleghem Kris-24-Janssens Bert-25-De Wannemaeker Filip-26-Declercq Marnix-27-Berth Claude-28-Van den Abbeele Gunther-29-Heyndrickx Wim-30-Roobroeck Dirk-31-Van Impe Jurgen-32-Vermeersch Filip-33-Dierickx Luc-34-De Wachter Bart-35-Bertier Rudy-36-De Moor Arie-37-Roman Dieter-38-Roose Geert-39-Luyssen Geoffrey-40-Coppens Rik-41-Rabout Rudi-42-Francois Eddy-43-DE Craim Ulrik-44-Hebbrecht Geert-45-Lefever Nico

     

    Cat.C - 53,0 km – 40 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Thomas Rudy

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Jacobs Patrick

    5-Vanholsbeke Benny

    6-Verlez Pascal

    7-De Coninck Danny

    8-Harms Ko

    9-Berquin Filip

    10-Mathys Dirk

    11-Vaneberg Mike-12-Brieau Christophe-13-Bultinck Andre-14-Boeve José-15-Erauw Luc-16-Corneillie Gino-17-Van De Velde Rudy-18-De Poorter Luc-19-D'Hondt Erwin-20-Hugelier Jürgen-21-Vanoverberghe Siegfried-22-De Geyter Roel-23-Lambourne Keith-24-Geerts Christiaan-25-Dewulf Xavier-26-Van de Veken Bruno-27-Vandenbussche Jean-Marie-28-Bolle Henk-29-Vansevenant Rudi-30-Nevejans Idesbald-31-Rouze Eric-32-Lust Denis-33-Reubens Hendrick-34-Willaert Rudy-35-Bauters Ronny-36-Vandebuerie Mario-37-Vyncke William-38-Dupont Guido-39-Lacquet Philippe-40-Watteny Patrick

     

    Cat.D - 53,0 km – 30 deelnemers

    1-Depreitere Eddy (Middelkerke)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Deneef Jozef

    4-Snels Luc

    5-Vandersteen Erik

    6-Van De Maele Roger

    7-Vyvey Julien

    8-Martens Johan

    9-Pauwels Marcel

    10-De Vuyst Eddy

    11-Wauters Jean-Pierre-12-Tillaert Evy (DAME)-13-De Roos Willy-14-Demiddel Ronny-15-De Leener François-16-Thyssen Leo-17-Vandenheuvel Gilbert-18-Casteleyn Ghislain-19-Luyten Felix-20-Mertens René-21-Cromheecke Riny-22-De Sutter Willy-23-Teirlinck Willy-24-Moens Louis-25-Brijs Willy-26-Hermans Luc-27-Brouwers François-28-Verzele Noël-29-Cocquyt Luc-30-Vandermeulen Jos

    06-09-2018 om 15:12 geschreven door kenny


    05-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/09/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Peter Heymans en Benny Van Damme vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden.
    De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,0 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Peter Heymans , Dirk Trogh , Bruno Verwulgen , Kristoff Heyns , Dirk Heyrman , Chris Van De Vijver , Alex Goossens , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Frank Suys , Luc Goossens , Benny Van Damme , Pascal Brack , Patrick Van Der Vekens , Ludwig De Bock , Jurgen De Witte , Cornelis Van Der Haeven , Hank Mees , Mister X , Kris Cornelis , Paul Duym , Sam Strybos , Senne Cant , ??? en Kenny Janssens.

    05-09-2018 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Kristof Dhollander 2018 

        Kristof Dhollander

     

    Dinsdag 04/09/2018 N8 VAN BRASSCHAAT (A) MEN ELITE – CRITERIUM - 93 km

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:55:25 / AFSTAND: 93KM

    1 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    3 HANSEN LASSE NORMAN AQUA BLUE SPORT DEN

    4 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    5 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    7 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 TERPSTRA NIKI QUICK - STEP FLOORS NED

    9 JANSSENS JIMMY CIBEL-CEBON

    10 STEELS STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    14 VAN MOER BRENT 16 VAN STAEYEN MICHAËL 21 DE BOCK STIJN

     

    04/09/2018 HERSELT (A) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:51:4 / AFSTAND: 125.8KM

    1 LEWIS ADAM T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    2 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 REYNDERS JENS LEOPARD PRO CYCLING

    8 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    9 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    10 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

     

    04/09/2018 HULSTE (W) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:40:35 / AFSTAND: 112KM

    1 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    2 LAMPIER STEVE SAINT PIRAN GBR

    3 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    5 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    30 GEERINCK DRIES

     

    04/09/2018 BASSEVELDE (O) ELITE Z.C./U23 - 125,375 km

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:52:0 / AFSTAND: 125.375KM

    1 KRISTOF DHOLLANDER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    7 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE SY VINCENT T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    12 HEIRBAUT TONY 13 CAETHOVEN KENNETH 14 MAES BRYAN

     

    04/09/2018 STADEN (W) ELITE Z.C./U23 -110 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:34:20 / AFSTAND: 110KM

    1 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    4 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    5 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    6 SUTTON JOSEPH GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    7 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    8 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    9 DESTATSBADER ROY

    10 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

      

    04/09/2018 LOTTO BELGIUM TOUR (O) UCI WOMEN ELITE

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:04:51 / AFSTAND: 3.6KM

    1 BIANNIC AUDE MOVISTAR TEAM WOMEN FRA

    2 MARKUS RIEJANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    3 KOSTER ANOUSKA WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    4 JACKSON ALISON TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK CAN

    5 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    6 LIPPERT LIANE NATIONAL TEAM GERMANY GER

    7 SOET AAFKE WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM NED

    8 KOREVAAR JEANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    9 FAHLIN EMILIA WIGGLE HIGH5 SWE

    10 LETH JULIE WIGGLE HIGH5 DEN

    38 HANNES KAAT 80 VERSCHELDEN NATHALIE 89 CLAUS MARJON 110 DRUYTS JESSY 116 TEN HARTOG SARAH 121 BAELE EVELINE

    05-09-2018 om 13:36 geschreven door kenny


    04-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12 EN ZONDAG 13/01/2019 BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN – POLDERCROSS TE KRUIBEKE !!!

    Banner BK Veld 2019

    ZATERDAG 12 EN ZONDAG 13/01/2019 BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN – POLDERCROSS TE KRUIBEKE !!!

     

    Amper 5 jaar geleden – in januari 2014 – maakte Kruibeke zijn debuut op het nationale cyclocrosstoneel. Onder de noemer van een B-cross waren toen bijna 4.000 toeschouwers getuige van de geboorte van de Kruibeekse ‘Polderscross’. Als organisator spraken zij toen al hun ultieme droom uit: de Belgische Kampioenschappen Veldrijden naar Kruibeke halen. Ze zijn enorm trots om op zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019 als gastgemeente voor deze hoogmis van het veldrijden te mogen fungeren.

     

    De voorbije 5 edities van de Polderscross hebben ze hun organisatie ongetwijfeld stap voor stap naar een hoger niveau getild. Het beproefde basisrecept voor de wedstrijd op zich blijft hetzelfde: een cross in een tegelijk natuurlijk én historisch kader, gelegen in de Polders van Kruibeke en grenzend aan het prachtig Kasteel Wissekerke. Bij dergelijk topevenement hoort uiteraard een topomkadering. De Belgische Kampioenschappen cyclocross zijn live te volgen op VRT, wat u de unieke mogelijkheid biedt om gedurende een paar uur meer dan 1 miljoen tv-kijkers te bereiken. Daarnaast hebben hun VIP formules de laatste jaren een zekere reputatie opgebouwd in wielermiddens. Uiteraard doen ze daar voor deze speciale editie graag een extra schepje bovenop.

     

    Vergewis u van het volledige visibiliteits- en hospitality aanbod in bijlage en beleef de Belgische Kampioenschappen veldrijden samen met uw klanten, collega’s, vrienden en/of familie op een unieke manier. Samen met hun partners willen zij geschiedenis schrijven in het Belgische veldrijden.

     

    Reserveren kan via vip@bkcyclocrosskruibeke.be of online via https://bkcyclocrosskruibeke.be/vip_reservatie/

     

    Heeft u na het doornemen van het dossier nog vragen? Aarzel niet om ons te contacteren via info@bkcyclocrosskruibeke.be of telefonisch op 03/250.15.15.

     

    Bron: Marc Janssens

    04-09-2018 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 14/09/2018 - INFO VERGADERING VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    Banner Van Moer CT 2018

    Info vergadering Van Moer Logistics Cycling Team
                       
    Op vrijdag 14 september om 20.00 uur organiseren Van Moer Logistics Cycling Team, een info vergadering betreffende de werking 2019.

    Dit voor jongens en meisjes van 8 tot 16 jaar !!!

    Plaats van afspraak: Oud gemeentehuis van Haasdonk 1ste verdiep, pastoor Verwilghenplein 5 Haasdonk. (aan de kerk)

    Zij verwachten u !!!



    Bron: Willy De Wael
    Van Moer Logistics Cycling Team
    Wielerteam Waasland vzw

    04-09-2018 om 18:20 geschreven door kenny


    03-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 03/09/2018 G.P. JOHN HANNES CUP (O) MEN ELITE - 163 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:39:9 / AFSTAND: 163KM

    1 VAN BREUSSEGEM ELIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 LEWIS ADAM T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    3 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    4 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    5 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    6 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    7 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    8 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    9 LAMB ROSS T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    10 VASYLIEV MAKSYM LVIV CYCLING TEAM UKR

    11 DIELEMAN MICHIEL 21 NAESEN LAWRENCE 25 BOUVRY DIETER

     

    03/09/2018 DERNYFESTIVAL WETTEREN (O) MENELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:15

    1 DE VREESE LAURENS ASTANA

    2 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    3 VAN AERT WOUT CRELAN - CHARLES

    4 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    5 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    6 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    7 CLAEYS DIMITRI COFIDIS

    8 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    9 VANDENBERGH STIJN AG2R LA MONDIALE

    10 PIRARD MAXIM BAHREIN MERIDA

    16 DE PAUW MORENO

     

    03/09/2018 DENDERHOUTEM (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:44:42 / AFSTAND: 115KM

    1 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 BERO SEAN DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    8 DELVAUX GUILLAUME CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PLATTEAU NIELS VAN EYCK SPORT

    10 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    12 SMET JONAS

     

    03/09/2018 NEVELE (O) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:25:57 / AFSTAND: 102KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    3 LAMPIER STEVE SAINT PIRAN GBR

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 CARPENTER DANTE SOUTH EAST REGION GBR

    9 VANHOUCKE HERMAN EFC-L&R-VULSTEKE

    10 JEFFERS CAMERON SAINT PIRAN GBR

    14 CORDEEL PIETER

     

    03/09/2018 WAKKEN (W) ELITE Z.C./U23 - 69 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:33:29 / AFSTAND: 69KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    5 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    8 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    10 MARTIN ALEXIS ST QUENTIN FRA

     

    03/09/2018 DENDERWINDEKE (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 84 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:53:34 / AFSTAND: 84KM

    1 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 DE PAEPE PIETER

    3 COOMAN GIANNI

    4 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    5 COOMAN MAURO

    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    7 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    8 VAN IMPE STEF VAN EYCK SPORT

    9 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 WALDERS KEVIN VAN EYCK SPORT

    12 VERCAUTEREN TIM 17 VERBEKE STIJN 30 COOMAN JERRY

     

    03/09/2018 ZONNEBEKE (W) - AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:39:2 / AFSTAND: 70KM

    1 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    3 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    4 MCCANN JOHN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN USA

    5 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    8 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    9 AULD SCOTT VC TOUCY GBR

    10 VERVERKEN PIETER DL CHEMICALS-RUWOMAT

    03-09-2018 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/09/2018

    banner vwf 2017

     MAANDAG 3 SEPTEMBER - GRIMBERGEN (1850) - Catg.A/B/C - 60 km

     

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Sven De Vlieger 2018 

         Sven De Vlieger


    VWF 03-09-2018

    03-09-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!