Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Men Elite !!!
Proficiat aan SÉBASTIEN VAN POPPEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Oliver Naesen Sébastien Van Poppel
Zondag 26/08/2018 BRETAGNE CLASSICOUEST (FR) Men Elite 257 km 06h1634
Deelnemers :
1-OLIVER NAESEN (BEL)-AG2R - La Mondiale
2-Michael Valgren Andersen (DEN)-Astana
3-Tim Wellens (BEL)-Lotto Soudal 0:03
4-Michael Matthews (AUS)-Sunweb 1:13
5-Ruben Guerreiro (POR)-Trek - Segafredo
6-Zdenek Stybar (CZE)-Quick Step Floors
7-Olivier Le Gac (FRA)-Groupama FDJ 1:15
8-Valentin Madouas (FRA)-Groupama FDJ 1:17
9-Benoît Cosnefroy (FRA)-AG2R - La Mondiale 1:18
10-Fabio Jakobsen (NED)-Quick Step Floors 1:24
26/08/2018 SCHAAL SCHELS MERKSEM (A) UCI MEN ELITE - 184 km
DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 4:10:50 / AFSTAND: 184KM
1 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT
2 DE DECKER ALFDAN WANTY - GROUPE GOBERT
3 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN - BALOISE
4 DEHAES KENNY WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
5 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
6 VAN DER POEL DAVID CORENDON CIRCUS NED
7 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX
8 GEUENS ALEXANDER SOVAC - NATURA4EVER
9 SISR FRANTISEK CCC SPRANDI POLKOWICE CZE
10 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
47 STEELS STIJN
26/08/2018 PUURS (A) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km
DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:36:45 / AFSTAND: 115.6KM
1 VERJANS FRANK
2 COPPENS CARRERA
3 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
4 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
5 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM
6 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
7 GOOSSENS MATHIEU TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
8 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
9 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
10 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT
16 SINOY FABIO 19 DE BLOCK NICK 50 VAN GOETHEM KEVIN 55 DE OST JARNE 57 VAN LENT KENNY 60 COOMANS BJORN 63 VANDYCK NIELS 65 VAN DRIESSCHE WARD
26/08/2018 VOSSEM (VB) ELITE Z.C./U23 - 113,4 km
DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:45:21 / AFSTAND: 113.4KM
1 HOUBEN KRISTOF
2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT
3 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM
4 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
5 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL
6 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
7 VAN IMPE STEF VAN EYCK SPORT
8 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
9 DE HAES JORDEN PRORACE CYCLING TEAM
10 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL
18 D´HOOGE THOMAS 32 SMAGGHE WOUTER
26/08/2018 WONDELGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 108 km
DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 36 / TIJD: 2:23:15 / AFSTAND: 108KM
1 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
2 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
3 BOLLAND DAVID KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS GBR
4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
5 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM
6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
7 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM
8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM
9 VANICEK SIMON CEZ CYKLO TEAM CZE
10 VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
15 CORDEEL PIETER 32 GEERINCK DRIES
26/08/2018 MATEXI ON TOUR - STAD TIENEN (VB) DAMES ELITE - ACHTER DERNY´S - 65 km
DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:21 / AFSTAND: 65KM
1 D`HOORE JOLIEN MITCHELTON-SCOTT
2 DOM ANNELIES LOTTO-SOUDAL LADIES
3 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
4 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
5 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA
6 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX
7 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED
8 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED
9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
10 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
14 ACCOE JOYCE 15 REYNDERS MELANIE 16 LOUCHAERT JUSTINE
26/08/2018 BERLARE - UITBERGEN (O) DAMES ELITE - 81 km
DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:12:35 / AFSTAND: 81KM
1 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER
2 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES
3 MUSTONEN LICHAN SARA EXPERZA FOOTLOGIX SWE
4 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING
5 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED
6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM
7 HUITFELDT JOSEFINE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DEN
8 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA
9 DE BAAT KIM DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
10 CLAUS MARJON WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
17 HERMANS ANKA 27 TEN HARTOG SARAH 33 DHONT GLACIA 46 BAELE EVELINE 48 WITTOCK NANCY 51 COUDEVILLE HERLINDE
26/08/2018 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) INTERCLUB JUNIORES -117 km
DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:39:15 / AFSTAND: 117KM
1 SÉBASTIEN VAN POPPEL AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
4 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
6 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
7 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
8 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
10 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
13 LEFEVRE RUBEN 18 VAN GRIEKEN JARNE 29 THYS JOREN 47 COLLIE LARS 58 COSYNS MILAN 63 BROUWERS EMILE 66 CLAEYS LAURENT 70 DE CLEEN WOUTER 109 CAPPAN LENNERT
26/08/2018 MELSELE (O) JUNIORES - 90 km
DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:03:43 / AFSTAND: 90KM
1 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED
2 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED
3 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED
4 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
6 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 SMET MARCO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 HEYLEN WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
9 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
10 DE BOCK ZIAN VD HAUWE CT - GENTSE VS
12 DE VOS WANNES 19 VAN BOUWEL HANNES 20 WARRENS ANTHONY 22 DE GEEST RICKY 24 GOOSSENS BRECHT 27 VAN PUYVELDE LUKAS 31 JORIS STEF
26/08/2018 PUTTE (A) JUNIORES - 70 km
DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:46:58 / AFSTAND: 70KM
1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
4 VAN RILLAER WITSE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
6 VERVOORT WOUT WAC TEAM
7 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
8 VAN ROOSBROECK JAN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM
26/08/2018 ZWEVEZELE VANNEKE (W) JUNIORES - 60 km
DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 60KM
1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM
2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
3 BEERNAERT DAVID ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
4 MALONEY DECLAN THE SPORTS ROOM RACING IRL
5 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
6 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 LOOS STEF ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
9 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM
10 VANDENDRIESSCHE KEVIN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
|