.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2018

    Banner LWU.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 24°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

            Frank Suys

     

    Zondag 26/08/2018 – LWU - WAARSCHOOT

    Reeks A

    1.Tim DE BAENE (DV)

    2.Anthony Taveirne

    3.Wouter De Fauw

    4.Valentijn Van De Velde (DV)

    5.Niels Wytinck (DV)

    6.Diedrich Roels (DV)

    7.Frederik Dequidt (DV)

    8.Stijn Tuytens (DV)

    9.Vincent Rommel (DV)

    10.Laudelino Lammens (DV)

     

    Reeks B

    1.Tom SAEYS

    2.Nico Verwee (DV)

    3.Gino De Clercq

    4.Peter Hooreweghe

    5.Mike Van de Voorde (DV)

    6.Kenny Michels

    7.Kurt Heyman

    8.Youri Cathelyn

    9.Wouter Neuville

    10.Nesten Vandenbulcke

     

    Reeks C

    1.Philip LAMPAERT

    2.Wim Diet

    3.Carlo Schollaert

    4.Franky De Tremerie

    5.Alain Mortier

    6.Peter De Smet

    7.Aron Bauwens

    8.Mario Lammens (DV)

    9.Luc Van Clapdorp

    10.Mario De Smeytere

     

    Reeks D

    1.FRANK SUYS (Temse)

    2.Peter Ballet (DV)

    3.Gino Corneillie

    4.Rudi Serverius (DV)

    5.Ronald Gort (Ned) (DV)

    6.Luc De Poorter

    7.Patrick Watteny

    8.Raymond Nuyens

    9.Bruno Cauwelier

    10.Siegfried Vanoverberghe

    26-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 16 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    TTC Moerbeke 3


     

    Zondag 26/08/2018 – MOERBEKE – TTC Ronde – Rit 16 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 35

    1 STEFAN BOON

    2 KURT VAN RAEMDONCK

    3 BENNY DE BOCK

    4 FRANK VAN ASSCHE

    5 JURGEN DE WITTE

    6 DE GRONCKEL KURT

    7 NIELS D'HONDT

    8 COCKX SEM

    9 VERHASSELT BERT

    10 DE BEULE SAM

    11 DE CROOCK MAARTEN 12 DUPONT STEVEN 13 VAN STEIRTEGHEM FILIP 14 VAN LAEKEN GERT 15 VAN CAMP FREDDY 16 STERCK GUNTHER 17 DE LEENHEER TOM 18 NYS MATTHIAS 19 CREVE STIJN 20 LYSEN MARIO 21 VAN BOGAERT EDDY 22 DE BATIST SETH 23 VERCAMMEN BERT 24 DE BATIST JEF 25 VAN DER VEKEN WIM 26 DE MUNCK GINO 27 VAN GOETHEM KRIS 28 DE GRAVE BREND 29 FELIX NICK 30 GOOSSENAERTS PETER 3 1HEYMANS PETER 32 TIMMERMANS DAVY 33 VAN DEN HEUVEL JACK 34 VAN HAVENBERGH PHILIP 35 VERMEULEN KRIS






    TTC Moerbeke 1
     

    Zondag 26/08/2018 – MOERBEKE – TTC Ronde – Rit 16 – Recreanten

    Aantal deelnemers:

    1.VAN WEZER ROY

    2.FRANCKAERT JORIS

    3.DEVOS STIJN

    4.SAMSON JENTE

    5.POELMAN TIM

    6.VERMEULEN JIRI

    7.BOLSSENS MARIO

    8.BRYSSINCKX DIRK

    9.DE ROOS PATRICK

    10.WUYTACK KURT

    11.VAN RIEL KRIS




    Foto's: Hugo Meirte

    26-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Men Elite !!!

    Proficiat aan SÉBASTIEN VAN POPPEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Oliver Naesen 2017   Sébastien Van Poppel 

           Oliver Naesen           Sébastien Van Poppel

     

    Zondag 26/08/2018 BRETAGNE CLASSIC–OUEST (FR) – Men Elite – 257 km – 06h16’34

    Deelnemers :

    1-OLIVER NAESEN (BEL)-AG2R - La Mondiale

    2-Michael Valgren Andersen (DEN)-Astana

    3-Tim Wellens (BEL)-Lotto – Soudal   0:03

    4-Michael Matthews (AUS)-Sunweb   1:13

    5-Ruben Guerreiro (POR)-Trek - Segafredo

    6-Zdenek Stybar (CZE)-Quick Step Floors

    7-Olivier Le Gac (FRA)-Groupama – FDJ  1:15

    8-Valentin Madouas (FRA)-Groupama – FDJ  1:17

    9-Benoît Cosnefroy (FRA)-AG2R - La Mondiale  1:18

    10-Fabio Jakobsen (NED)-Quick Step Floors  1:24


    26/08/2018 SCHAAL SCHELS MERKSEM (A) UCI MEN ELITE - 184 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 4:10:50 / AFSTAND: 184KM

    1 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    2 DE DECKER ALFDAN WANTY - GROUPE GOBERT

    3 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 DEHAES KENNY WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    5 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    6 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    7 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    8 GEUENS ALEXANDER SOVAC - NATURA4EVER

    9 SISR FRANTISEK CCC SPRANDI POLKOWICE CZE

    10 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    47 STEELS STIJN

     

    26/08/2018 PUURS (A) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:36:45 / AFSTAND: 115.6KM

    1 VERJANS FRANK

    2 COPPENS CARRERA

    3 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    6 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 GOOSSENS MATHIEU TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    16 SINOY FABIO 19 DE BLOCK NICK 50 VAN GOETHEM KEVIN 55 DE OST JARNE 57 VAN LENT KENNY 60 COOMANS BJORN 63 VANDYCK NIELS 65 VAN DRIESSCHE WARD

     

    26/08/2018 VOSSEM (VB) ELITE Z.C./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:45:21 / AFSTAND: 113.4KM

    1 HOUBEN KRISTOF

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    6 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN IMPE STEF VAN EYCK SPORT

    8 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DE HAES JORDEN PRORACE CYCLING TEAM

    10 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    18 D´HOOGE THOMAS 32 SMAGGHE WOUTER

     

    26/08/2018 WONDELGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 36 / TIJD: 2:23:15 / AFSTAND: 108KM

    1 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 BOLLAND DAVID KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS GBR

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VANICEK SIMON CEZ CYKLO TEAM CZE

    10 VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    15 CORDEEL PIETER 32 GEERINCK DRIES

     

    26/08/2018 MATEXI ON TOUR - STAD TIENEN (VB) DAMES ELITE - ACHTER DERNY´S - 65 km

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:21 / AFSTAND: 65KM

    1 D`HOORE JOLIEN MITCHELTON-SCOTT

    2 DOM ANNELIES LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    6 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    7 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    8 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    14 ACCOE JOYCE 15 REYNDERS MELANIE 16 LOUCHAERT JUSTINE

     

    26/08/2018 BERLARE - UITBERGEN (O) DAMES ELITE - 81 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:12:35 / AFSTAND: 81KM

    1 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER

    2 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    3 MUSTONEN LICHAN SARA EXPERZA – FOOTLOGIX SWE

    4 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 HUITFELDT JOSEFINE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DEN

    8 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    9 DE BAAT KIM DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 CLAUS MARJON WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    17 HERMANS ANKA 27 TEN HARTOG SARAH 33 DHONT GLACIA 46 BAELE EVELINE 48 WITTOCK NANCY 51 COUDEVILLE HERLINDE

     

    26/08/2018 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) INTERCLUB JUNIORES  -117 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:39:15 / AFSTAND: 117KM

    1 SÉBASTIEN VAN POPPEL AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    13 LEFEVRE RUBEN 18 VAN GRIEKEN JARNE 29 THYS JOREN 47 COLLIE LARS 58 COSYNS MILAN 63 BROUWERS EMILE 66 CLAEYS LAURENT 70 DE CLEEN WOUTER 109 CAPPAN LENNERT

     

    26/08/2018 MELSELE (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:03:43 / AFSTAND: 90KM

    1 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    4 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SMET MARCO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 HEYLEN WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DE BOCK ZIAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE VOS WANNES 19 VAN BOUWEL HANNES 20 WARRENS ANTHONY 22 DE GEEST RICKY 24 GOOSSENS BRECHT 27 VAN PUYVELDE LUKAS 31 JORIS STEF

     

    26/08/2018 PUTTE (A) JUNIORES - 70 km

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:46:58 / AFSTAND: 70KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN RILLAER WITSE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VERVOORT WOUT WAC TEAM

    7 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN ROOSBROECK JAN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    26/08/2018 ZWEVEZELE VANNEKE (W) JUNIORES - 60 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 60KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 BEERNAERT DAVID ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 MALONEY DECLAN THE SPORTS ROOM RACING IRL

    5 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LOOS STEF ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VANDENDRIESSCHE KEVIN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    26-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 26/08/2018 NEDERHASSELT (O) INTERCLUB NIEUWELINGEN BEKER VAN BELGIË - 80 km

    DEELNEMERS: 103 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:56:46 / AFSTAND: 80KM

    1 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAUS BENOÎT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    4 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DETALLE NOAH LOTTO-VC ARDENNES

    10 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    15 VERGOTE DIEL 31 VAN HOOF MANU 58 DEJONGHE KJELL 79 VAN KERCKHOVE QUINTEN 81 STERCK JOPPE 83 JORIS ROBBE

     

    26/08/2018 STEENDORP (O) NIEUWELINGEN - 66,5 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:44:30 / AFSTAND: 66.5KM

    1 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    5 UIJTDEBROEKS CIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 RAES RENZO WAC TEAM

    8 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 VAN MOOK JOERI WV BREDA NED

    13 BOEYE RUBEN 15 COLMAN LARS 16 BLOMMAERT LARS 21 FIERENS RUBEN 24 TROCH DAMY 25 VERSCHRAEGEN WOUT 28 DANIËLS VINCE 29 CAP GILLES 30 BROSENS KYANO

     

    26/08/2018 BERLARE - UITBERGEN (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:46:46 / AFSTAND: 64KM

    1 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    2 DE SCHAMPHELEIRE JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 NEUKERMANS LANCE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 RASSCHAERT LANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN PARYS JORDY VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE VILLE DE GOYET IVAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 CORNELIS CODY 13 D´HOLLANDER LUCA 17 DE ROECK DANTE 22 SPITTAEL JENNE

     

    26/08/2018 VICHTE (W) NIEUWELINGEN - 67,2 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:32:28 / AFSTAND: 67.2KM

    1 ONGENA LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANCAUWENBERGHE JENS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 BEIRLAEN JAKOV ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MEERSMAN JARI VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 CALLEWAERT ANDREAS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 CRISTOFANO IYEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    29 DE VEIRMAN FABRICE

     

    26/08/2018 WAANRODE (VB) NIEUWELINGEN - 66,3 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:46:36 / AFSTAND: 66.3KM

    1 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BUDENAERS THOMAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    7 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VOGELS AARON PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 JORDENS JULES WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

     

    26/08/2018 ZWEVEZELE VANNEKE (W) NIEUWELINGEN - 40 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:05:44 / AFSTAND: 40KM

    1 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    2 DEBRUYNE LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 PENNE RUNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM

    5 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECKMIJN MATISSE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EXPEELS TJORVEN CT SOENENS-BOOOM

     

    26/08/2018 ZOTTEGEM-ERWETEGEM (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 74 km

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:10:17 / AFSTAND: 74.4KM

    1 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 ANDERSSON CAROLINE ZIRAF GUERCIOTTI SELLE ITALIA SWE

    28 DE VEIRMAN FLEUR 41 OSSELAER FEMKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:10:17

    1 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    17 DE VEIRMAN FLEUR

    26-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Patrick Bobelijn 

       Patrick Bobelijn

     

    ZONDAG 26 AUGUSTUS KALKEN (9270) - VWF


    VWF 26-8-2018

    26-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OVERMERE VAN ZATERDAG 25/08/2018

    FOTO'S JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OVERMERE VAN ZATERDAG 25/08/2018     


    Zaterdag 25/08/2018 OVERMERE BERLARE (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:24:6 / AFSTAND: 90KM

    1 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    3 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    5 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 BONTINCK JARNE KTC-CYCLING TEAM

    15 VAN DER SYPT GIANNI

    3W3A8993

                                                                Winnaar Mathias Vandenborre met de bloemen.


    3W3A8961

                                 Aankomst van winnaar Mathias Vandenborre voor Jochem Kerckhaert en Ben Kerremans. 

    3W3A8690

    3W3A8666 

     

     

    Zaterdag 25/08/2018 OVERMERE BERLARE (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:45:12 / AFSTAND: 64KM

    1 LUCAS ROGIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MAES ALEC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE VEIRMAN FABRICE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN DEN ABBEEL TIBO WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VANPRAET RUBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WIELE MICHIEL WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DIERICKX ARNO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROECK DANTE 13 CORNELIS CODY 16 COLMAN THIBEAU

    3W3A8613

                                                                 Winnaar Lucas Rogiers met de supporters.

    3W3A8607

                                                                    Winnaar Lucas Rogiers met de bloemen.

    3W3A8578

                                                                      Aankomst van winnaar Lucas Rogiers.

    3W3A8358






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2018 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KENNETH CAETHOVEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Kenneth Caethoven 2018 

         Kenneth Caethoven


    Zaterdag 25/08/2018 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (W) UCI MEN ELITE - 187,4 km

    DEELNEMERS: 152 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 4:08:8 / AFSTAND: 187KM

    1 WIPPERT WOUTER ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    2 DAHL HERMAN JOKER ICOPAL NOR

    3 JULES JUSTIN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC FRA

    4 WALLIN RASMUS BØGH TEAM COLOQUICK DEN

    5 NÕMMELA AKSEL BEAT CYCLING CLUB EST

    6 GEUENS ALEXANDER SOVAC - NATURA4EVER

    7 STEIMLE JANNIK TEAM VORARLBERG SANTIC GER

    8 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    9 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG SANTIC

    10 VON FOLSACH CASPER TEAM COLOQUICK DEN

    16 WEEMAES SASHA 24 COENEN DENNIS 26 REYNAERTS JAN 59 RAYMACKERS CEDRIC 79 BOUVRY DIETER 82 DIELEMAN MICHIEL 84 RUYTERS BRECHT 86 MARCHAND GIANNI 109 STEELS STIJN

     

    25/08/2018 RUMMEN (VB) INTERCLUB MEN ELITE BEKER VAN BELGIË - 150 km

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 3:26:19 / AFSTAND: 150KM

    1 KENNETH CAETHOVEN (Lokeren) BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    4 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VENNER QUENTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEFOSSA FRANÇOIS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 REX LAURENZ CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    40 MARIN GLENN 121 GOOSSENS KENNY

     

    25/08/2018 GIJZENZELE (O) ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:33:43 / AFSTAND: 115KM

    1 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 HUNAL MARTIN CEZ CYKLO TEAM CZE

    7 D´HOOGE THOMAS VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DE KETELE ANGELO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 GEERINCK DRIES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

     

    25/08/2018 MARKE (W) ELITE Z.C./U23 - 117,6 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:45:0

    1 LEWIS GRUFFUDD GBR

    2 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    6 VAN HAVERBEKE JULIEN DUNCKERCK FRA

    7 TIELEMANS PIERRE USSA PAVILLY BARENTIN FRA

    8 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    9 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    25/08/2018 OORDEGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:28:36 / AFSTAND: 110KM

    1 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    2 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    3 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    6 COOMAN GIANNI

    7 COOMAN MAURO

    8 VERVAEKE AÄRON

    9 TEMMERMAN JASPER VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 CURRY JAMES VC LA POMME MARSEILLE- IRL

    13 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 16 DE BOCK STEF 19 VAN DE VOORDE LENNERT

     

    25/08/2018 VERREBROEK (O) ELITE Z.C./U23 - 115,1 km

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:36:30 / AFSTAND: 115.1KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN DRIESSCHE WARD TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    11 MAES BRYAN 14 HEIRBAUT TONY 15 FRANSSENS YANNICK 16 SMET GUY 17 MEUL ROBBY 21 MEUL TOM

     

    25/08/2018 ARENDONK (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 108 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:14:25 / AFSTAND: 97.2KM

    1 PALLESEN JEPPE TEAM OK KVICKLY ODDER DEN

    2 BRACEGIRDLE TOM 3C PAYMENT SPORTS GBR

    3 KNUDSEN OLIVER TEAM OK KVICKLY ODDER DEN

    4 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN NYEN HANS HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 BRESSELEERS JONAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 VAN LAER TITTE V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 ARENDSHORST JELMER WV DE IJSSELSTREEK NED

    9 VANDERMEER LAURENS

    10 BERCKMANS JENS

    24 DAS JEROEN 

     

    25/08/2018 NEDERHASSELT (O) DAMES ELITE- 84,12 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:15:10 / AFSTAND: 84.12KM

    1 MUSTONEN LICHAN SARA EXPERZA – FOOTLOGIX SWE

    2 GASS DANIELA MAASLANDSTER GER

    3 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    4 WASMUS NIENKE SWABOLADIES.NL NED

    5 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    6 JARY RACHEL EDCO GBR

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 VOLLERING DEMI RESTORE CYCLING NED

    9 DELBAERE FIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    19 VAN GUCHT HANNEKE 30 DRUYTS DEMMY 36 HERMANS ANKA 62 VANDERHEYDEN LIENA 63 BAELE EVELINE

    25-08-2018 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LUCAS ROGIERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Lucas Rogiers 2018 

           Lucas Rogiers


    Zaterdag 25/08/2018 OVERMERE BERLARE (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:24:6 / AFSTAND: 90KM

    1 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    3 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    5 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 BONTINCK JARNE KTC-CYCLING TEAM

    15 VAN DER SYPT GIANNI

     

    25/08/2018 PUURS (A) JUNIORES - 95,2 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:18:4 / AFSTAND: 95.2KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 WACHTERS JEF WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 WACHTERS JUL WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 HOPMANS WOUTER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM NED

    10 HILLEMANS PEPIJN RUDYCO CYCLING TEAM NED

    12 SMET MARCO 17 HUYGENS MILAN 18 VAN PUYVELDE LUKAS

     

    25/08/2018 VOSSEM (VB) JUNIORES - 88,8 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:12:0 / AFSTAND: 88.8KM

    1 WILLEMS JAGO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HASSERT SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    3 VAN HEMELEN VINCENT ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 MISEUR MON DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MEYVIS JEF WAC TEAM

    8 CRAPS LARS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 GEYSEGOMS TOM DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN CAMPENHOUT SVEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    25/08/2018 KORTEMARK (W) NIEUWELINGEN - 61,2 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:33:27 / AFSTAND: 61.2KM

    1 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    2 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN COMPERNOLLE JAMIE CT SOENENS-BOOOM

    5 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MANSEL-THOMAS DEXTER LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    7 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    10 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

     

    25/08/2018 OETINGEN (VB) NIEUWELINGEN - 61,2 km

    Deelnemers

     

    25/08/2018 OTTERGEM (O) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 1:31:24 / AFSTAND: 60KM

    1 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 BEECKMAN GAUTHIER

    5 REUNIS ROWDY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM NED

    6 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 WALRAVENS LARS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN PARYS JORDY VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    25/08/2018 OVERMERE BERLARE (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:45:12 / AFSTAND: 64KM

    1 LUCAS ROGIERS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MAES ALEC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE VEIRMAN FABRICE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN DEN ABBEEL TIBO WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VANPRAET RUBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WIELE MICHIEL WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DIERICKX ARNO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROECK DANTE 13 CORNELIS CODY 16 COLMAN THIBEAU

     

    25/08/2018 RIJKEVORSEL (A) NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:35:39 / AFSTAND: 65KM

    1 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    2 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    3 MARTENS SEPPE WAC TEAM

    4 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    7 COX LUUK ACROG - BALEN BC NED

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE RIJK SIM KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    25-08-2018 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan RAOUL STRUYF met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Carrera Coppens 2017  Raoul Struyf 2018

      Carrera Coppens          Raoul Struyf

     

    Zaterdag 25 Augustus 2018 HENGSTDIJK (4585 PL)

     

    Cat.A - 69,3 km – 23 deelnemers

    1 CARRERA COPPENS (Bazel)
    2 Buysse Lennert
    3 Maes Bram
    4 de Ruijsscher Dante
    5 Verwee Nico
    6 Acket Jonas
    7 Van Raemdonck Kevin
    8 Bogaert Sammy
    9 Heijens Jeroen
    10 De Cock Bart
    11 Van Gaeveren Gunter 12 Nachtegael Danny 13 Steenbakker Lars 14 Van Vlierberghe Bart 15 Van Osselaer Tommy 16 Beens Sebastiaan 17 van Bunder Michel 18 Opsomer Enzo 19 Van Goethem Filip 20 Serverius Jonas 21 Van Sante Tristan 22 Gommers Sven 23 Smet Jochem

     

    Cat.B - 62,7 km – 16 deelnemers

    1 Arena Lorenzo (Schoten)
    2 De Smet Peter
    3 Van Roeyen Dave
    4 Van Rijckeghem Steven
    5 Segers Daniel
    6 de Koning Michel
    7 Schaut Danny
    8 Van Raemdonck Kurt
    9 Janssens Bert
    10 Thursfield Paul
    11 Roobroeck Dirk 12 Kramer Guido 13 Smet Luc 14 Goossens Alex 15 Heymans Peter 16 Van den Abbeele Filip

     

    Cat.C - 52,8 km – 24 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) 60+
    2 RAOUL STRUYF (Kruibeke) 55+
    3 Goolaerts Dirk
    4 Harms Ko
    5 de Waal Wim
    6 Ballet Peter
    7 Boeve José
    8 Van Duyse Peter
    9 Meyvis Serge
    10 De Coninck Danny
    11 De Maesschalck Johan 12 Van Camp Freddy 13 D'Hondt Erwin 14 Lacquet Philippe 15 Soetens Chris 16 Willems Noël 17 Reniers Tony 18 Van Lierde Hans 19 Hickman Kevin 20 Broadbent David 21 Watteny Patrick 22 Dom André 23 Serverius Rudi 24 Dupont Guido

     

    Cat.D - 42,9 km – 17 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) 65+
    2 Vanpoucke Rik
    3 Luyten Felix
    4 Snels Luc (Minderhout) 70+

    5 Coudyzer Theo
    6 Pauwels Marcel
    7 Vyvey Julien
    8 Vandermeulen Jos
    9 Moens Louis
    10 Demiddel Ronny
    11 De Vuyst Eddy 12 Vandersteen Erik 13 De Roos Willy 14 Tummeleer Dirck 15 Corthier Wily 16 Robijns Robert 17 Hermans Luc

    25-08-2018 om 23:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 25/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 25/08/2018     
    xml:namespace prefix = o />


    Zaterdag 25/08/2018 VERREBROEK (O) ELITE Z.C./U23 - 115,1 km

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:36:30 / AFSTAND: 115.1KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN DRIESSCHE WARD TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    11 MAES BRYAN 14 HEIRBAUT TONY 15 FRANSSENS YANNICK 16 SMET GUY 17 MEUL ROBBY 21 MEUL TOM

    Verrebroek 25-8 3

                                                               Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.

    Verrebroek 25-8 1

                                           Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven met speaker Gerry.

    Verrebroek 25-8 2

                                                                         Aankomst van winnaar Steven Caethoven.





    Foto's: Hugo Meirte

    25-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 32°Seizoenszege !!!


    Patrick Bobelijn    Patrick Cocquyt 2018

        Patrick Bobelijn              Patrick Cocquyt

    ZATERDAG 25 AUGUSTUS 1730 ASBEEK (1730)

     


    VWF 25-8-2018

    25-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    24-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 24/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 24/08/2018     


    24/08/2018 MERCHTEM (VB) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 31 / Opgevers: 4 / Tijd: 1:38:45 / afstand: 70km

    1 KRISTOF DHOLLANDER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 LAUWENS Feddrik PRORACE CYCLING TEAM

    5 TEIRLINCK Jens VAN EYCK SPORT

    6 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SNELS Robbe UNITED C.T.

    9 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 MATTHYS Louka NICEDEVOTEAM

    19 DE BLOCK Nick 27 DE OST Jarne

    3W3A8336

                                Podium te Merchtem met winnaar Kristof Dhollander, Niels Vandyck en Bavo Haemels.

    3W3A8329

                             Podium te Merchtem met winnaar Kristof Dhollander, Niels Vandyck en Bavo Haemels.

    3W3A8306

                                                                               Winnaar Kristof Dhollander.

    3W3A8300

                                                          Aankomst van winnaar Kristof Dhollander en Niels Vandyck.

    3W3A8280

                                 Aankomst voor de 3de plaats met Bavo Haemels voor Feddrik Lauwens en Jens Teirlinck.

    3W3A8147


    3W3A7997






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c !!!


    Kristof Dhollander 2018 

          Kistof Dhollander 

     

    Vrijdag 24/08/2018 GREAT WAR REMEMBRANCE RACE (W) UCI MEN ELITE

    Deelnemers: 153 / Opgevers: 81 / Tijd: 4:18:25 / afstand: 192km

    1 RÄIM Mihkel ISRAEL CYCLING ACADEMY EST

    2 BERNAS Pawel CCC SPRANDI POLKOWICE POL

    3 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 VAN SCHIP Jan Willem ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    5 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    6 JAKOBSEN Fabio QUICK - STEP FLOORS NED

    7 DEVRIENDT Tom WANTY - GROUPE GOBERT

    8 HOFLAND Moreno LOTTO SOUDAL NED

    9 SCHÄR Michael BMC RACING TEAM SUI

    10 WAEYTENS Zico VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    45 MARCHAND Gianni

     

    24/08/2018 MERCHTEM (VB) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 31 / Opgevers: 4 / Tijd: 1:38:45 / afstand: 70km

    1 KRISTOF DHOLLANDER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 LAUWENS Feddrik PRORACE CYCLING TEAM

    5 TEIRLINCK Jens VAN EYCK SPORT

    6 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SNELS Robbe UNITED C.T.

    9 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 MATTHYS Louka NICEDEVOTEAM

    19 DE BLOCK Nick 27 DE OST Jarne

     

    24/08/2018 SPIERE-HELKIJN (W) ELITE Z.C./U23 - 110,5 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:33:15 / AFSTAND: 110.5KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    5 VAN HAVERBEKE JULIEN CC NOGENT SUR OISE FRA

    6 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    7 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    8 MONCOMBLE NICOLAS DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME FRA

    9 CARPENTER DANTE SOUTH EAST REGION GBR

    10 PICOUX MAXIMILIEN VC ROUEN 76

     

    24/08/2018 AARSCHOT (VB) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 23 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:44:10 / afstand: 70km

    1 KIELICH Timo CORENDON - CIRCUS

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 SMETS Gert CORENDON - CIRCUS

    4 BROES Michiel VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN ROY Matthias MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 GERITS Vince STAGECO CYCLING TEAM

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VLIEGEN Pieter-Jan CORENDON - CIRCUS

    9 NOELS Jeroen VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERHEYDEN Joris TEL & CO CYCLING TEAM

     

    24/08/2018 AARSCHOT (VB) JUNIORES - 50 km

    Deelnemers: 14 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:19:8 / afstand: 50km

    1 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RYCK Robbe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 BRAMS Andy WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 ERAUW Thiemo WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 DE SMET Connor PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 LEJEUNE Anton YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    24-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 23/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 23/08/2018     


    Donderdag 23/08/2018 EVERGEM-BELZELE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:42:42 / AFSTAND: 117KM

    1 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BRADBURY STEPHEN MORVELO BASSO RT GBR

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 ALONSO MONTES PABLO VZW JONG WIELERTALENT ESP

    6 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    10 PATTEN DANIEL TEAM MERLIN GBR

    15 VAN GUYSE JARNO

    3W3A7819 - kopie

                                                                       Winnaar Koen Demuynck met de bloemen.

    3W3A7787
     
                                                                              Aankomst van winnaar Koen Demuynck.

    3W3A7795

             De spurt voor de 2de plaats met Stephen Bradbury voor Guy Ten Hartog, Laurent Pieters en Pablo Alonso Montes.

    3W3A7735

    3W3A7566

    3W3A7519 - kopie

    3W3A7412

                                                Start van de Elite z.c. & U23 te Evergem-Belzele met 48 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-08-2018 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Men Elite !!!


    Oliver Naesen 2017 

          Oliver Naesen


    Donderdag 23/08/2018 GROTE PRIJS LUCIEN VAN IMPE - ERPE-MERE (O) MEN ELITE
    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 36 / TIJD: 3:45:25 / AFSTAND: 165KM

    1 OLIVER NAESEN AG2R LA MONDIALE

    2 HOLMES MATTHEW MADISON GENESIS GBR

    3 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    4 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    5 PLANCKAERT BAPTISTE TEAM KATUSHA ALPECIN

    6 VERGAERDE OTTO WSA PUSHBIKERS

    7 SCOTT JACOB ONE PRO CYCLING GBR

    8 MCEVOY JONATHAN MADISON GENESIS GBR

    9 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    14 SINOY FABIO


    23/08/2018 EVERGEM-BELZELE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:42:42 / AFSTAND: 117KM

    1 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BRADBURY STEPHEN MORVELO BASSO RT GBR

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 ALONSO MONTES PABLO VZW JONG WIELERTALENT ESP

    6 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    10 PATTEN DANIEL TEAM MERLIN GBR

    15 VAN GUYSE JARNO


    23/08/2018 KORTEMARK-EDEWALLE (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:35 / AFSTAND: 84KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MALONEY DECLAN THE SPORTS ROOM RACING IRL

    6 TORIKURA HISYOU TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    7 MAEYAERT BAPTISTE KVC NOORDZEEMEEUW

    8 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 KOBAYASHI HITOMU TEAM EURASIA JPN

    23-08-2018 om 19:30 geschreven door kenny


    22-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 22/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 22/08/2018     


    Woensdag 22/08/2018 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (O) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:30:41 / AFSTAND: 108KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 KESTELOOT JEROEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DEN PLAS JELLE ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    10 WIELFAERT KRISTOF VAN EYCK SPORT

    11 PERSOON JOERI 15 SMET JONAS 16 CORDEEL PIETER 17 CORDEEL SANDER 19 VAN DRIESSCHE WARD 21 VERCAUTEREN TIM 24 MAES BRYAN 25 VAN GAEVEREN GUNTER 27 DILLEN RUBEN

    3W3A7379

                                    Podium te De Klinge met winnaar Steven Caethoven, Niels Vandyck en Jeroen Kesteloot.

    3W3A7371

                                 Podium te De Klinge met winnaar Steven Caethoven, Niels Vandyck en Jeroen Kesteloot.


    3W3A7332

                                                                     Aankomst van winnaar Steven Caethoven.

    3W3A7287

                                                                           Niels Vandyck en Steven Caethoven.

    3W3A7340

                                                        Aankomst van de 4de Guy Ten Hartog voor Tibo Nevens.

    3W3A7171

    3W3A7050






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-08-2018 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 22/08/2018

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 22/08/2018     


    Woensdag 22/08/2018 WAASMUNSTER (O) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:16:49 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WOUTER DE CLEEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    3 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GOOSSENS BRECHT AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    6 BONTINCK JARNE KTC-CYCLING TEAM

    7 SMET MARCO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 PEETERS SANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HAEST JEROEN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    12 DE WILDE LUCA 15 VAN DER SYPT GIANNI 16 DE VOS WANNES 21 VAN DAELE ERNEST 28 WARRENS ANTHONY

    3W3A7000

                             Podium te Waasmunster met winnaar Wouter De Cleen, Arjan Poleij en Jarne Van Grieken.

    3W3A6996

                                Podium te Waasmunster met winnaar Wouter De Cleen, Arjan Poleij en Jarne Van Grieken.

    3W3A6966

                                                          Aankomst van winnaar Wouter De Cleen.

    3W3A6981

                                                     Aankomst van de 2de Arjan Poleij voor Jarne Van Grieken.

    3W3A6633

    3W3A6607

                                                        Start van de Juniores te Waasmunster met 29 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-08-2018 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan WOUTER DE CLEEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Wouter De Cleen 2018 

         Wouter De Cleen

    Woensdag 22/08/2018 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (O) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:30:41 / AFSTAND: 108KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 KESTELOOT JEROEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DEN PLAS JELLE ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    10 WIELFAERT KRISTOF VAN EYCK SPORT

    11 PERSOON JOERI 15 SMET JONAS 16 CORDEEL PIETER 17 CORDEEL SANDER 19 VAN DRIESSCHE WARD 21 VERCAUTEREN TIM 24 MAES BRYAN 25 VAN GAEVEREN GUNTER 27 DILLEN RUBEN

     

    22/08/2018 RUISELEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 112,2 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:32:30 / AFSTAND: 112.2KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VAN COPPERNOLLE FRANCESCO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    9 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VAN RUYMBEKE THIEME

     

    22/08/2018 GEETBETS (VB) JUNIORES - 85 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:57:8 / AFSTAND: 85KM

    1 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAS BALAZS HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    6 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GEYSEGOMS TOM DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 HENDRICKX BJARNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LAMMENS JONAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

     

    22/08/2018 TORHOUT (W) JUNIORES - 87 km

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:14:15 / AFSTAND: 92KM

    1 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    6 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

     

    22/08/2018 ERPE-MERE (O) JUNIORES – 94 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:26:20 / AFSTAND: 93.8KM

    1 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    3 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    4 PRINCE JAMIE WV DE JONGE RENNER NED

    5 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN DER MEULEN WOUT WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 IKEDA KEITO JAPAN JPN

    8 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 VANDENBULCKE AARON ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 KITAMURA SHOTA JAPAN JPN

     

    22/08/2018 WAASMUNSTER (O) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:16:49 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WOUTER DE CLEEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    3 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GOOSSENS BRECHT AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    6 BONTINCK JARNE KTC-CYCLING TEAM

    7 SMET MARCO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 PEETERS SANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HAEST JEROEN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    12 DE WILDE LUCA 15 VAN DER SYPT GIANNI 16 DE VOS WANNES 21 VAN DAELE ERNEST 28 WARRENS ANTHONY

     

    22/08/2018 RUISELEDE (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:42:26 / AFSTAND: 66KM

    1 TSUDA YUGI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    2 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    3 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    6 MEERSMAN JARI VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 PENNE RUNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 WORM LUCA CT SOENENS-BOOOM

    22-08-2018 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/08/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 22 Augustus 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 90 deelnemers

    1-Buysse Lennert (Bassevelde)

    2-Goossens Sam

    3-van Dijke Tim

    4-Holvoet Mattijs

    5-Van Sante Tristan

    6-Deschuytter Casper

    7-Dequidt Frederik

    8-Stevens Juhani

    9-Van De Velde Valentijn

    10-Hutsebaut Jeffrey

    11-Tack Spencer-12-Verbrugghe Sven-13-Poppe Stef-14-Quirynen Jasper-15-De Fauw Wouter-16-Hooreweghe Willem-17-Vandenbussche Ron-18-Serverius Jonas-19-Smet Jochem-20-Scherrens Chris-21-Vandewiele Gregory-22-Deboever Nick-23-Vanderveken Wim-24-Vervynck Peter-25-onleesbaar nummer-26-Bultinck Davy-27-onleesbaar nummer-28-onleesbaar nummer-29-Verschaeve Joren-30-Verwee Nico-31-Verwilst Mathieu

     

    Cat.B - 74,2 km – 43 deelnemers

    1 Verbeken Kurt (Gent)
    2 Diet Wim
    3 Lammens Mario
    4 Baert Giovanni
    5 Dewinter Dimitri
    6 Lefever Nico
    7 De Tremerie Franky
    8 De Wannemaeker Filip
    9 Roose Geert
    10 Van Rijckeghem Steven
    11 Pauwels Kurt 12 Moens Patrick 13 Van Roeyen Dave 14 Rizzo Claudio 15 Gussé Wim 16 Oliebos Koen 17 Roobroeck Dirk 18 Roels Bart 19 Moody Craig 20 Ghyselen Frederik 21 Schollaert Carlo 22 Declercq Marnix 23 De Cuyper Kris 24 Mortier Alain 25 Gamble Donald 26 De Waele Kris 27 Verselder Hans Jurgen 28 Berth Claude 29 Roman Dieter 30 De Troch Kristof 31 Pauwels Nico 32 Hebbrecht Geert 33 Lust Denis 34 Vermeersch Filip 35 Meerschaert Kris 36 Cornelis Peter 37 Heyndrickx Wim 38 Sintubin Xavier 39 Verheyden Johan 40 Braet Wim 41 Adriaenssens Stefan 42 Thursfield Paul 43 Huyghe Peter

     

    Cat.C - 53,0 km – 41 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) 55+
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 De Vos Rony (Beernem) 60+
    4 De Coninck Danny
    5 Harms Ko
    6 Bath Mick
    7 Verlez Pascal
    8 Van Renterghem Patrick
    9 Bultinck Andre
    10 De Baets Johan
    11 Hoornaert Glenn 12 Corneillie Gino 13 Decaestecker Patrick 14 Berquin Filip 15 Van Puyenbroeck Eddy 16 Dewulf Xavier 17 Erauw Luc 18 Buyens Patrick 19 Nuyts Johan 20 Boeve José 21 Hugelier Jürgen 22 D'Hondt Erwin 23 Vanoverberghe Siegfried 24 Vanhaeverbeke Jean 25 Vandenbussche Jean-Marie 26 De Poorter Luc 27 Hickman Kevin 28 Watteny Patrick 29 Bolle Henk 30 Bracke Wim 31 Vaneberg Mike 32 Vandebuerie Mario 33 Lacquet Philippe 34 Bauters Ronny 35 Vyncke William 36 Cornette Freddy 37 Marien Marc 38 Dupont Guido 39 Willems Noël 40 Maes Koen 41 Lust Denis

     

    Cat.D - 53,0 km – 27 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Snels Luc (Minderhout) 70+
    3 Van De Maele Roger
    4 Donaldson Andrew
    5 Casteleyn Ghislain
    6 Coudyzer Theo
    7 Luyten Felix
    8 Vandermeulen Jos
    9 Verzele Noël
    10 Pauwels Marcel
    11 De Leersnyder Florent 12 Vyvey Julien 13 Martens Johan 14 Remory Pierre 15 De Roos Willy 16 Vandersteen Erik 17 Vandenheuvel Gilbert 18 De Leener François 19 Mertens René 20 Brijs Willy 21 De Sutter Willy 22 Hermans Luc 23 Brouwers François 24 Demiddel Ronny 25 Corthier Wily 26 Moens Louis 27 Vanpoucke Rik

    22-08-2018 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/08/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Yves Delhasse en Philip Van Havenbergh vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden.
    De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,7 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Walter Verhelst , William Despeels , Philip Van Havenbergh , Yves Delhasse , Eric Vermeulen , Michael Apers , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Maarten Van Raemdonck , Fons Van Raemdonck , Benny Van Damme , Marc Janssens , Kris Bolsens , Annemie Van Nespen , Nancy Wittock , Jurgen De Witte , Cornelis Van Der Haeven , Rudi Serverius , Hank Mees , Bert De Caluwe , Bart Gillis , Luc Apers , Kris Cornelis , ??? en Kenny Janssens.

    22-08-2018 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/08/2018

    banner vwf 2017

    WOENSDAG 22 AUGUSTUS GIJZEGEM (9308)

     

    VWF 22-8-2018

    22-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    21-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 22/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 22/08/2018     


    Dinsdag 21/08/2018 EVERGEM-WIPPELGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:36:14 / AFSTAND: 113KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 KOOLS JOS KTC-CYCLING TEAM NED

    6 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    14 VAN DAMME BART

    3W3A6574

                                                                           Winnaar Laurent Pieters met de bloemen.

    3W3A6516

    3W3A6513
               
                   Aankomst van Laurent Pieters voor Jochen Deweer, Kobe Vanoverschelde, Kristof Dhollander en Jos Kools.

    3W3A6526

    Aankomst voor plaats 6 met Steven Caethoven voor Sander Cordeel, Steven Van Hyfte, Tom Timmermans en Christophe Van Cauwenberghe.

    3W3A6335

    3W3A6256

    3W3A6068

                                                Start van de Elite z.c. & U23 te Evergem-Wippelgem met 53 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 21/08/2018 GROTE PRIJS STAD ZOTTEGEM (O) UCI MEN ELITE - 202,7 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 4:38:47 / AFSTAND: 202KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY - GROUPE GOBERT

    2 DE GENDT AIME SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 HANSEN LASSE NORMAN AQUA BLUE SPORT DEN

    4 GERTS FLORIS ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    5 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    6 BERNAS PAWEL CCC SPRANDI POLKOWICE POL

    7 DELTOMBE KEVIN SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 DUIJN HUUB VERANDA´S WILLEMS – CRELAN NED

    9 MEIJERS JEROEN ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    10 KOCH JONAS CCC SPRANDI POLKOWICE GER

    16 VAN HECKE PREBEN 31 DIELEMAN MICHIEL 39 TEUGELS LENNERT 43 COBBAERT ROBBY 51 RAYMACKERS CEDRIC

     

    21/08/2018 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 3:27:41 / AFSTAND: 160KM

    1 CASTRIQUE JONAS LOTTO SOUDAL

    2 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 REYNAERTS WIM CIBEL - CEBON

    4 RUYTERS BRECHT CIBEL - CEBON

    5 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    6 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    7 STOCKMAN ABRAM TARTELETTO - ISOREX

    8 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 CASSAERT LORAN LOTTO SOUDAL

    10 DEWULF STAN LOTTO SOUDAL

    17 STEVENS TIMOTHY 63 COOLS ALEXANDER 66 DE BOCK STIJN 76 DE PAEPE JOHANNES 77 BOUVRY DIETER

     

    21/08/2018 EVERGEM-WIPPELGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:36:14 / AFSTAND: 113KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 KOOLS JOS KTC-CYCLING TEAM NED

    6 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    14 VAN DAMME BART

     

    21/08/2018 BOOISCHOT (A) ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:33:41 / AFSTAND: 120KM

    1 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    3 BRADBURY STEPHEN MORVELO BASSO RT GBR

    4 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    5 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    6 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    10 DOCKX KRISTOF V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    20 WIELANDT SVEN 34 DAS JEROEN

     

    21/08/2018 LANGEMARK (MADONNA) (W) JUNIORES - 83 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:01:7 / AFSTAND: 83KM

    1 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    2 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 TORIKURA HISYOU TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    4 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 KAYAMA HIRYU TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    6 VANDENDRIESSCHE KEVIN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 IKEDA KEITO JAPAN HIGH SCHOOL SELECTION JPN

    8 TIMPERMAN JURGEN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 FUKUDA YOSHIAKI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    10 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    19 VERBEECK CALVIN

     

    21/08/2018 WERVIK (W) AMATEURS + MASTERS - 57 km

    AMATEURS - DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:16:44

    1 COOMAN MAURO

    2 DEPYPERE MATHIAS

    3 COMMEYNE STEFFEN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 PYSSON SHANE INOFEC CYCLING TEAM

    5 DEBAERE GIOVANNI

    6 HEYSE TIMOTHY

    7 COOMAN GIANNI

    8 MOREEL TOM

    9 VERCOUTTER JONAS

    10 LEFEBVE LENNARD

     

    MASTER A - DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:16:44

    1 SONNEVILLE JARNO

    2 JACOPS BJORN

    3 ROSZKIEWICZ RAPHAËL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 HOOREWEGHE PETER

    5 VANDEWIELE GREGORY CYCLING SQUAD

    6 NEUVILLE WOUTER

    7 BEKAERT STIJN

    8 VERGUCHT RUDY

    9 DEPRAETERE ROEL

    10 VANDROMME NICOLAS

     

    MASTER B - DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:16:44

    1 MEURISSE DOMINIEK

    2 DAVID STEFAAN

    3 PANNECOUCKE WESLEY

    4 LEFEVER NICO

    5 MICHIELS PEDRO

    6 D´HOOGHE WIM TEAM BEAUFORT

    7 CAEL WOUTER

    8 HUGE BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE VOLDER LIEVEN

    10 DURIEU JEAN

     

    MASTER C - DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:16:44

    1 COOMAN JERRY

    2 BERTIER RUDY

    3 CORLEILLIE GINO

    4 ROOSE GEERT

    5 LEVEBRE BARRY

    6 SOETAERT BION

    7 DEWULF XAVIER

    8 CALIMACHE RONALD FRA

    9 VANDEBUERIE MARIO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 VANHAMME KOEN

    21-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 15 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     


    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Jurgen De Witte 2   TTC Haasdonk 4

        Jurgen De Witte

    Maandag 20/08/2018 – HAASDONK – TTC Ronde – Rit 15 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 64

    1-JURGEN DE WITTE (Tielrode)

    2-FILIP VAN STEIRTEGHEM

    3-JIM MARIEN

    4-BERT VERHASSELT

    5-NIELS D'HONDT

    6-KEVIN D'HOE

    7-KRIS MEERSCHAERT

    8-GERT VAN LAEKEN

    9-STEFAN ADRIAENSSENS

    10-LUC VAN CLAPDORP

    11-WIM VAN DER VEKEN-12-SPRANGERS YANNICK-13-KRIS VERMEULEN-14-SERGE MEYVIS-15-PIETER BECK-16-PETER HEYMANS-17-VAN WEESENBEECK JORIS-18-KENNY WULLAERT-19-STEVEN DUPONT-20-DECLERCQ MICHAEL-21-BART VERMEIREN-22-NICK FELIX-23-WOUTER DUPONT-24-COCKX SEM-25-WIM MEIR-26-TOR VERSTRAETEN-27-FRANCKAERT GREGORY-28-WIM FRANCKAERT-29-KURT VAN RAEMDONCK-30-BRECHT VAN DEN BRANDEN-31-JEROEN DUYM-32-SAM DE BEULE-33-MATTIAS NYS-34-JELLE ANDRIES-35-WIM HEYNDRICKX-36-KENNETH DE BRUYN-37-KOEN JONGENELEN-38-FREDDY VAN CAMP-39-STEFAN BOON-40-KRIS BOLSENS-41-KENNY DE PERMENTIER-42-BEREK BJORN-43-KRIS SMET-44-DE MUNCK GINO-45-KURT VAN DEN PLAS-46-NICO VAN DEN BERG-47-JOHAN NIJS-48-FILIP VAN GOETHEM-49-VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE: 50-PETER VAN DUYSE-51-CHRISTOPHE MEEUS-52-STIJN CREVE-53-NICK DE KIMPE-54-SANDER VERTENTEN-55-PHILIP VAN HAVENBERGH-56-PETER GOOSSENAERTS-57-AENDENDOOM GUIDO-58-DEN OUDEN BAS-59-VAN DEN HEUVEL JACK-60-TOM VAN ZAND-61-VAN DIEREN CHRISTOPHE-62-BART VAN OPSTAL-63-VAN EYCKEN CHRISTOPHE-64-VINCKE IVAN  

    TTC Haasdonk 5

    TTC Haasdonk 3






     

     

     

    Proficiat aan JAN VLEGELS met zijn zege !!!


    Jan Vlegels 2018   TTC Haasdonk 2

           Jan Vlegels

    Maandag 20/08/2018 – HAASDONK – TTC Ronde – Rit 15 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 51

    1-JAN VLEGELS (Kieldrecht)

    2-BAERT DOMIEN

    3-JURGEN VAN HAVERE

    4-BART HERMANS

    5-STUER JORDY

    6-BART DAELMAN

    7-KURT THOEN

    8-VERMEULEN STEPHAN

    9-LIEVEN DE BREUCKER

    10-VAN HAVERE MATTHIAS

    11-VAN DIEREN STEPHANE-12-D'HOOGE MATTHIAS-13-BOMBEKE NICOLAS-14-STEFAN DE MAEYER-15-BACKX DAVID-16-KURT WUYTACK-17-SMET JASPER-18-HEIRMAN STEFAAN-19-VAN EETVELDE KEVIN-20-JORIS FRANCKAERT-21-GOETHALS BERT-22-LUC DE CAUWER-23-MARIO BOLSSENS-24-GAZULLA YVES-25-MUSSCHE KOEN-26-VAN OSSELAER THIERRY-27-ARMIN HEYRMAN-28-ROGGEMAN TOM-29-STEVEN DE LAENDER-30-DE BOECK RONNY-31-JIRI VERMEULEN-32-VERSCHRAEGEN PETER-33-DANNY BOGAERT-34-BENNY VAN DAMME-35-IVENS SVEN-36-DERRICK SPINNOX-37-POELMAN TIM-38-VERSCHOOREN AMAURY-39-ROELANDT DIETER-40-JENTE SAMSON-41-DE BOCK TOM-42-GUY BOGAERT-43-SMET GINO-44-TIM VERHELST-45-BRYSSINCKX DIRK

     

    OPGAVE: 46-VERDOORENT SVEN- 47-PAUWELS THOMAS-48-VINGERHOETS TOM-49-DAVID VAN HAVERBEKE-50-NICO SCHELFHOUT-51-WIM VAN CRAENEBROECK

    TTC Haasdonk 1

    21-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    20-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS TE BERLARE VAN MAANDAG 20/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS
    TE BERLARE VAN MAAN
    DAG 20/08/2018
         


    Maandag 20/08/2018 BERLARE (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 96,2 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:13:24 / AFSTAND: 96.2KM

    1 BRYAN MAES DCR CYCLING TEAM

    2 VAN GEYT KOEN

    3 TEMMERMAN JASPER VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE THIBAU TEAM ESPIRA ROC-SPORTS

    9 DE BOCK STEF

    10 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    12 ONGENA MATTHIAS 14 DE BEER TOM 18 VAN GUYSE JARNO 25 VERHOFSTADT PETER 29 VAN GAEVEREN GUNTER

    3W3A6013

                                                                  Een woordje uitleg van winnaar Bryan Maes.

    3W3A5985

                                                                Aankomst van winnaar Bryan Maes te Berlare.

    3W3A5986

                                     Aankomst van Koen Geyt voor Jasper Temmerman, Guy Ten Hartog en Pieter Buyle.

    3W3A5890

    3W3A5808

    3W3A5763

    3W3A5749

                                                            Start van de Elite z.c. & U23 te Berlare met 40 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-08-2018 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

     

    Moreno De Pauw 2018   Bryan Maes 2018 1
      Moreno De Pauw             Bryan Maes

     

    Maandag 20/08/2018 DERNYSPEKTAKEL ´S GRAVENWEZEL (A) MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:31 / AFSTAND: 21KM

    1 MORENO DE PAUW SPORT VLAANDEREN BALOISE

    2 REBELLIN DAVIDE SOVAC - NATURA4EVER ITA

    3 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 BACKAERT FREDERIK WANTY-GROUPE GOBERT

    6 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    9 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 PIRARD MAXIM

     

    20/08/2018 BERLARE (O) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 96,2 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:13:24 / AFSTAND: 96.2KM

    1 BRYAN MAES DCR CYCLING TEAM

    2 VAN GEYT KOEN

    3 TEMMERMAN JASPER VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE THIBAU TEAM ESPIRA ROC-SPORTS

    9 DE BOCK STEF

    10 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    12 ONGENA MATTHIAS 14 DE BEER TOM 18 VAN GUYSE JARNO 25 VERHOFSTADT PETER 29 VAN GAEVEREN GUNTER

     

    20/08/2018 ERPE-MERE (O) ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:46:17 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

    8 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    9 VEROUGSTRAETE NICOLAS VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 PATTEN DANIEL TEAM MERLIN GBR

     

    20/08/2018 GEETBETS (VB) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:42:13 / AFSTAND: 119KM

    1 VLIEGEN PIETER-JAN CORENDON - CIRCUS

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 KIELICH TIMO CORENDON - CIRCUS

    4 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    5 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    6 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 SMETS GERT CORENDON - CIRCUS

    8 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    10 TANNER J WARD UNITED C.T. USA

     

    20/08/2018 MOORSLEDE (W) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 – 70 km

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:41:33 / AFSTAND: 70KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 LAPERE KRIS

    6 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    7 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    8 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DECLERCQ THIERRY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DE BAENE TIM

     

    20/08/2018 BALEGEM (O) JUNIORES - 99,6 km

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:18:35 / AFSTAND: 99.6KM

    1 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    3 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 ZAMAN IRFAN PANAGUA CC GBR

    5 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 EECKHOUT EMILE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DOOMS MICHIEL ISOREX CYCLING TEAM

    8 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEBORGGRAEVE MATTHEW WIELERTEAM IEPER

    10 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    20-08-2018 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 10°Seizoenszege en de Titel van Europees Kampioen !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 31°Seizoenszege en de Titel van Europees Kampioen !!!

    Lieven Van De Perre 2018    Patrick Cocquyt 2018

      Lieven Van De Perre           Patrick Cocquyt

    ZONDAG 19 AUGUSTUS AALST (9300) - OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAPPEN

     

    VWF 19-8-2018

    20-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!