.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/08/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DIRK DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Dirk De Pauw 

        Dirk De Pauw

     

    Zondag 5 Augustus 2018 SINT-DENIJS-BOEKEL (9630)

     

    Cat.A - 68,9 km – 21 deelnemers

    1 Roeygens Pieterjan (Gent)
    2 Maes Bram
    3 Slabinck Indiana
    4 Goossens Sam
    5 Slabinck Anthony
    6 Roels Diedrich
    7 Vandenbussche Ron
    8 Callebaut Kevin
    9 Vermassen Jens
    10 Devolderen Thibault
    11 Nevejans Kenny 12 Motte Jan 13 Backelandt Frederik 14 Martens Björn 15 Van Ongeval Matthias 16 Depraetere Roel 17 Maes Jo 18 Devoet Jonas 19 Vancoppenolle Sven 20 Lammens Mario 21 Jacobs Bjorn

     

    Cat.B - 63,6 km – 22 deelnemers
    1 Wandels Youri (Harelbeke)
    2 Lampaert Philip
    3 Van Holderbeke Frank
    4 Goossens Alex
    5 Van Rijckeghem Steven
    6 Arena Lorenzo
    7 Van Roeyen Dave
    8 Gyselinck Eddy
    9 Luyssen Geoffrey
    10 De Wannemaeker Filip
    11 Van Mol Bart 12 Gussé Wim 13 Rabout Rudi 14 Bastiaen Fabian 15 Janssens Bert 16 Van Esbroeck Sven 17 Van Himst Patrick 18 Van Den Neste Johan 19 Lecluyse Denis 20 Van Clapdorp Luc 21 Schaut Danny 22 De Cuyper Kris

     

    Cat.C - 53 km – 18 deelnemers

    1 Watteny Patrick (Ruiselede) 60+
    2 De Coninck Danny
    3 DIRK DE PAUW (Beveren) 55+
    4 Cauwelier Bruno
    5 Vyncke William
    6 Decaestecker Patrick
    7 Harms Ko
    8 Reniers Tony
    9 Willems Noël
    10 D'Hondt Erwin
    11 Lacquet Philippe 12 Hellinckx Danny 13 Erauw Luc 14 De Poorter Luc 15 Mathys Dirk 16 Bracke Wim 17 de Waal Wim 18 Van Lierde Hans

     

    Cat.D - 42,4 km – 19 deelnemers

    1 Burggraeve Noël (Geraardsbergen) 65+
    2 Luyten Felix
    3 Remory Pierre
    4 Depreitere Eddy
    5 Bocklandt Piet
    6 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    7 De Leersnyder Florent
    8 Snels Luc
    9 Deneef Jozef
    10 Everaerts Jef
    11 Pauwels Marcel 12 Vandersteen Erik 13 Demiddel Ronny 14 De Roos Willy 15 Vyvey Julien 16 Vandermeulen Jos 17 Montforts Ad 18 D'Hont Joseph 19 Brijs Willy

    05-08-2018 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 13 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     


    TTC 5-8 1 

    Zondag 05/08/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 13 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 44

    1 PETER HEYMANS

    2 SAM DE BEULE

    3 KRIS SMET

    4 NICK FELIX

    5 KENNY WULLAERT

    6 BERT VERHASSELT

    7 WIM VAN DER VEKEN

    8 GLENN VAN HILLE

    9 KRIS MEERSCHAERT

    10 ANTONY VAN HAL

    11 KENNETH DE BRUYN 12 KEVELAERS DAVID 13 SERGE MEYVIS 14 BRECHT VAN DEN BRANDEN 15 DE GRAVE BERND 16 VERCAMMEN BERT 17 GIANNI VERMEIREN 18 KURT VAN DEN PLAS 19 BRAM KESTELEYN 20 GUIDO SPANOGHE 21 DAVY TIMMERMANS 22 PIETER BECK 23 DANIEL VAN GOETHEM 24 SEM COCKX 25 WOUTER DUPONT 26 JORDY LEENKNECHT 27 TOR VERSTRAETEN 28 KURT HEYMANS 29 STEFAN ADRIAENSSENS 30 TOM DE LEENHEER 31 FREDDY VAN CAMP 32 VAN DIEREN CHRISTOPHE 33 NIELS D'HONDT 34 STEFAN BOON 35 GERT VAN LAEKEN 36 NICO LAUWAERT 37 TOM LANDUYT 38 DE DONCKER TIM 39 KURT VAN RAEMDONCK 40 VAN GOETHEM PETER 41 FRANK VAN ASSCHE 42 DIERKS PETER 43 VAN EYKEN CHRISTOPHE 44 FILIP VAN STEIRTEGHEM





    TTC 5-8 2 


    Zondag 05/08/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 13 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 46

    1 KRIS VERMEULEN 

    2 BART VAN OPSTAL

    3 VLEGELS JAN

    4 STUER JORDY

    5 KURT WUYTACK

    6 GUY BOGAERT

    7 BART HERMANS

    8 DIRK BRYSSINCKX

    9 POELMAN TIM

    10 VERSTAPPEN LODE

    11 JENS BOGAERT 12 KEVIN VELGHE 13 SMET JASPER 14 VAN HOFSTRAETEN KEVIN 15 BENNY VAN DAMME 16 LUC DE CAUWER 17 JORIS FRANKAERT 18 JIRI VERMEULEN 19 CLAES STEFAN 20 STIJN DEVOS 21 DE CLERCQ FRANKY 22 BOMBEKE NICOLAS 23 SMET GINO 24 TIM VERHELST 25 JENTE SAMSON 26 WESLEY LAENEN 27 BART DAELMAN 28 VAN BELLE KOEN 29 NICO SCHELFHOUT 30 WIM VAN CRAENEBROECK 31 BUYS MICHEL 32 VAN DEN WIJNGAERT SIMON 33 BOGAERT DANNY 34 MODEST VERMEULEN 35 KOEN VERHULST 36 PHILIP VAN HAVENBERGH 37 DE MOL JENS 38 DE CALUWE BJORN 39 VAN DIEREN STEPHANE 40 KURT THOEN 41 FREDERIK VAN DRIESSCHE 42 DAVID VANHAVERBEKE 43 DE SOMVIELE TIM 44 TOM VANDERLINDEN

     

    OPGAVE: 45 MARIO BOLSSENS 46 HUYSMANS PATRICK

    05-08-2018 om 17:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAUD VAN BUYNDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

     

    Thibaud Van Buynder


    Zondag 05/08/2018 MEER (HOOGSTRATEN) (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:52:0 / AFSTAND: 80KM

    1 EGEHUS FREDERIK ABC JUNIOR DEN

    2 HERTZ BENJAMIN FIRMAHOLD TRADE DEN

    3 HUDLEBUSCH JEFF FIRMAHOLD DEN

    4 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 WILLEMS DENNIS WV SCHIJNDEL NED

    9 VAN DEN BORNE WILLEM DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 PRINCE JAMIE WV DE JONGE RENNER NED

    19 MEERSMAN MAXIM 24 GOOSSENS BRECHT 29 DE BEER WANNES 34 JORIS STEF

    05/08/2018 BIERBEEK (BREMT) (VB) JUNIORES - 95,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:26:48 / AFSTAND: 95.5KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 ANDERSEN MADS TEAM VIFRA KVICKLY ODDER JUNIOR DEN

    3 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 RAYES MOHAMED UW & TC DE VOLHARDING SYR

    9 CLYNHENS TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 CLAEYS LAURENT

     

    05/08/2018 TORHOUT (ROZEVELD) (W) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:06:33 / AFSTAND: 90KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    5 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    7 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 KUYPERS GERBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 COSYNS MILAN 24 ROOSE MATTEO

     

    05/08/2018 WIJER (LB) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:05:4 / AFSTAND: 88KM

    1 SOENEN TOMAC  SPORT EN MOEDIG GENK

    2 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 TUSCANO ALESSANDRO VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 SMETS WARD ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VANHEES BRENT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 CLAUWAERT MAARTEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 FORD JACK GBR

    12 DE GEEST RICKY 25 VAN BOUWEL HANNES 44 DE PESTEL THOMAS

     

    05/08/2018 DRIESLINTER (VB) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:37:48 / AFSTAND: 67KM

    1 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 ELLIOTT RICH NCCH ELITE CAN

    3 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    9 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    05/08/2018 EGEM (PITTEM) (W) NIEUWELINGEN – 63,6 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:36:0 / AFSTAND: 636KM

    1 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEBRUYNE LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 JACKSON NICK GIANT HALIFAX RACING CLUB GBR

    6 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    9 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    05/08/2018 KORTESSEM (LB) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:25:56 / AFSTAND: 60KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 MCLAIN LOGAN TEAM LAS´PORT USA

    3 LAMPERTI LUCIANO TEAM SWIFT USA

    4 NEFFGEN TIM RSV DUREN GER

    5 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 BUTERS JORIS CERVELO-GOODZO WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    7 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 ECCLI CYRIAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    05/08/2018 MEER (HOOGSTRATEN) (A) NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:25:53 / AFSTAND: 58KM

    1 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 JANSSEN LUCAS APB JUNIOR DEVELOPMENT TEAM NED

    4 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 PASVEER DJIM PIJNENBURG NED

    8 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    8 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    8 JORIS ROBBE

     

    05/08/2018 ZINGEM (O) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:31:11 / AFSTAND: 60KM

    1 THIBAUD VAN BUYNDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    6 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MIKUTAS AIVARAS SILALES SM DSK KVEDARNA LTU

    8 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    9 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    12 THORÉ RUNE 36 SPITTAEL JENNE 46 CORNELIS NATAN

     

    05/08/2018 ZINGEM (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN – 59,8 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:40:21 / AFSTAND: 0KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VASIC MAISY PINK JERSEY RACE TEAM GBR

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LEECH MADELAINE HUDDERSFIELD STAR WEELERS GBR

    05-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/08/2018

    banner vwf 2017

    ZONDAG 5 AUGUSTUS KERKSKEN (9451) -
    VLAAMS KAMPIOENSCHAP

     

    VWF 5-8

    05-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERTVELDE VAN ZATERDAG 04/08/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERTVELDE VAN ZATERDAG 04/08/2018     


    Zaterdag 04/08/2018 ERTVELDE (O) ELITE Z.C./U23 -  118 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:43:31 / AFSTAND: 118KM

    1 GOUGH REGAN CYCLING CHB NZL

    2 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    3 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    10 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    12 GEERINCK DRIES 48 FRANSSENS YANNICK

    3W3A7292

                                                              Een woordje uitleg van winnaar Regan Gough.

    3W3A7263

    Aankomst van winnaar Regan Gough voor Kobe Vanoverschelde, Rhys Howells, Christophe Van Cauwenberghe en Kevin Neirynck.

    3W3A7122

    3W3A6945

    3W3A6732

    3W3A6668

                                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Ertvelde met 89 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-08-2018 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 04/08/2018 ERTVELDE (O) ELITE Z.C./U23 -  118 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:43:31 / AFSTAND: 118KM

    1 GOUGH REGAN CYCLING CHB NZL

    2 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    3 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    10 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    12 GEERINCK DRIES 48 FRANSSENS YANNICK

     

    04/08/2018 OVERIJSE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 2:50:0 / AFSTAND: 113KM

    1 SWEERING HARRY WEST FRISA NED

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DE JONG JEEN NWVG GRONINGEN NED

    8 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 BEEN WOUTER WEST FRISA NED

    10 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    18 WIELFAERT KRISTOF

     

    04/08/2018 BRASSCHAAT (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 98 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:20:3 / AFSTAND: 98KM

    1 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 DELCROIX GERT

    8 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    10 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 16 VERBEKE STIJN

     

    04/08/2018 ERONDEGEMSE PIJL - ERPE-MERE (O) UCI WOMEN ELITE - 116,4 km

    DEELNEMERS:

     

    04/08/2018 DENDERWINDEKE (O) JUNIORES - 95,2 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:12:49 / AFSTAND: 95.2KM

    1 RASMUSSEN MADS ABC DEN

    2  VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 WEINBERG ROI TACC ISR

    9 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 PALM OSKAR HOLLVIKEN SWE

    18 BERTELS LODE 25 PUNNEWAERT ZION

     

    04/08/2018 MEEUWEN (LB) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:06:18 / AFSTAND: 84KM

    1 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHEELS GBR

    2 SCHMIDT VOSGERAU SØREN TEAM VIFRA DEN

    3 ANDERSEN MADS TEAM VIFRA KVICKLY ODDER JUNIOR DEN

    4 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 RASENBERG MARTIJN CERVÉLO GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    10 CAMERON EUAN PAUL MILNES / OLDFIELD ERT GBR

     

    04/08/2018 BORNEM (WEERT) (A) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:32:5 / AFSTAND: 60KM

    1 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    12 STERCK JOPPE 14 DEMUYNCK VICTOR 25 VAN DE VELDE YARNE 28 VAN OSSELAER VIKTOR 31 BLOMMAERT LARS 33 FIERENS RUBEN 35 BLOMMAERT SANDER 36 VAN WIELE MICHIEL 38 VAN MOL CÉDRIC

     

    04/08/2018 DENDERWINDEKE (O) NIEUWELINGEN - 68 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:38:12 / AFSTAND: 68KM

    1 MCLAIN LOGAN TEAM LAS´PORT USA

    2 RICCITELLO MATTHEW UNATTACHED USA

    3 SCOTT JARED LUX CYCLING USA

    4 LAMPERTI LUCIANO TEAM SWIFT USA

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    10 JACKSON NICK GIANT HALIFAX RACING CLUB GBR

    11 JORIS ROBBE 14 DELAHAYE JENS

     

    04/08/2018 ERPE-MERE (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN – 50 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:25:39 / AFSTAND: 50KM

    1 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    2 VAN ANROOIJ SHIRIN MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES NED

    3 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    9 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    10 BERKANE SARAH BOULZICOURT FRA

     

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:25:39 / AFSTAND: 50KM

    1 NIGUL MATHILDE ISOREX CYCLING TEAM EST

    2 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    3 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    6 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    7 BERKANE SARAH BOULZICOURT FRA

    8 VAN ASSCHE NELE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    9 UYTTENHOVE AIKO AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 SERNÉ ELISA WV BREDA NED

    04-08-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK-MAZENZELE VAN VRIJDAG 03/08/2018

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK-MAZENZELE VAN VRIJDAG 03/08/2018     


    Vrijdag 03/08/2018 OPWIJK-MAZENZELE (VB) JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:0 / AFSTAND: 81KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GUDNITZ JOSHUA AMOS FIRMAHOLD TRADETEAM DEN

    4 FORD JACK-WHEELBASE CABTECH GBR

    5 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 MIELIKÄINEN OTTO SKODA FINCYCLING FIN

    9 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 SMET JORRE 26 VAN DAELE ERNEST 29 COSYNS MILAN 31 DE BEER WANNES 32 DE GEEST RICKY 35 ADRIAENSSENS JENNO 38 DE WILDE LUCA 39 WARRENS ANTHONY

    3W3A6652

                                                    Winnaar Jarne Van De Paar en de 2de Davide Bomboi.

    3W3A6580

    Aankomst van winnaar Jarne Van De Paar voor Davide Bomboi, Joshua Gudnitz, Jack Ford, Wouter Vanparijs en Calvin Verbeeck.

    3W3A6457



    3W3A6359

    3W3A6312

    3W3A6222

    3W3A6072

                                                  Start van de Juniores te Opwijk-Mazenzele met 40 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-08-2018 om 14:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/08/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 4 Augustus 2018 BORNEM-WEERT (2880) – Scheldestraat 18

     

    Toeristen - 16.45 u. – 54 km – 9 ronden

    04-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 03/08/2018 NATOURCRITERIUM PUTTE (A) MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:39:11 / AFSTAND: 65KM

    1 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    2 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    3 COLBRELLI SONNY BAHRAIN – MERIDA ITA

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    6 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    7 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    8 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    9 CAPIOT AMAURY SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    12 JANS ROY 15 COENEN DENNIS

     

    03/08/2018 LEDE (O) ELITE Z.C./U23 - 74,3 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:47:34 / AFSTAND: 74KM

    1 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 VENS QUINCY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 WAINE HARRY NORTH HARBOUR CYCLING NZL

    4 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    7 SEXTON THOMAS CYCLING SOUTHLAND INC NZL

    8 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    9 KERGOZOU NICHOLAS CYCLING SOUTHLAND INC NZL

    10 DE PAEPE PIETER

     

    03/08/2018 ZELZATE (O) ELITE Z.C./U23 - 111,6 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:33:10 / AFSTAND: 111.6KM

    1 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 DRIZNERS JARRAD AUS

    6 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    15 VAN DAMME BART 29 VAN GOETHEM KEVIN 33 VAN DRIESSCHE WARD 38 DE BOCK STEF 42 PERSOON JOERI 45 MARIN GLENN

     

    03/08/2018 TIENEN (VB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 82 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:55:5 / AFSTAND: 82KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    4 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    6 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ROSLI MUHAMMAD AIMAN JOHOR MAS

    8 WILLEMS TOM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS QUENTIN TEL & CO CYCLING TEAM

     

    03/08/2018 OPWIJK-MAZENZELE (VB) JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:0 / AFSTAND: 81KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GUDNITZ JOSHUA AMOS FIRMAHOLD TRADETEAM DEN

    4 FORD JACK-WHEELBASE CABTECH GBR

    5 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 MIELIKÄINEN OTTO SKODA FINCYCLING FIN

    9 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 SMET JORRE 26 VAN DAELE ERNEST 29 COSYNS MILAN 31 DE BEER WANNES 32 DE GEEST RICKY 35 ADRIAENSSENS JENNO 38 DE WILDE LUCA 39 WARRENS ANTHONY

    03-08-2018 om 23:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/08/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 10°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

    Vrijdag 3 Augustus 2018 ZINGEM (9750)

     

    Cat.A - 69 km – 36 deelnemers

    1 Van Der Sickel Mario (Zingem)
    2 Maes Bram
    3 Bauters Pieter
    4 Callebaut Kevin
    5 De Smet Dries
    6 Van Boven Frederik
    7 Debaere Giovanni
    8 Cap Bryan
    9 Van Meirhaeghe Karel
    10 Coppens Tim
    11 Michels Kenny 12 Devolder Frederik 13 Van Gaeveren Gunter 14 Coussement Jakob 15 Niels Onderbeke 16 Motte Jan 17 Nevejans Kenny 18 Heijens Jeroen 19 Dhondt Gunter 20 Maes Jo 21 van 't Geloof Arie 22 Van Vlierberghe Grégory 23 Vermassen Jens 24 De Clercq Wouter 25 Snoeck Mathias 26 Decabooter Jens 27 Opsomer Enzo 28 Semerano Kevin 29 Gerber Dieter 30 Verschaeve Joren 31 Demeter Renaat 32 Claeys Kevin 33 Vandamme Steven 34 Hutsebaut Jeffrey 35 Bultinck Davy 36 Vandriessche Kenneth


    Cat.B - 59,8 km – 31 deelnemers

    1 GUY SMET (Kruibeke)
    2 Wandels Youri 
    3 Van Den Broecke Mario 
    4 Maes Peter 
    5 Holding Ashley 
    6 Van Hautekerke Glenn 
    7 Smet Gert 
    8 De Block Kris 
    9 Cael Wouter 
    10 De Paepe Jimmy 
    11 Bruyere Bruno 12 Watson John 13 Verhaeghe Stefan 14 Goossens Alex 15 Gyselinck Eddy 16 Dhooge Tom 17 Van Ransbeeck Patrick 18 Van Esbroeck Sven 19 Meerschaert Kris 20 De Wannemaeker Filip 21 Van Drom Giovanni 22 Goolaerts Alain 23 Bobelijn Patrick 24 Van Mol Bart 25 Dewinter Dimitri 26 Ghyselen Frederik 27 Edwards Jason 28 Thursfield Paul 29 Reyniers Sven 30 Baert Giovanni 31 Van Rijckeghem Steven

     

    Cat.C - 50,6 km – 40 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Stewart James
    4 Van Hove Dirk
    5 Goolaerts Dirk
    6 Willems Noël
    7 Thomas Rudy
    8 Wauters Denis
    9 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    10 De Backer Danny
    11 Suys Frank 12 Ballet Peter 13 Decaestecker Patrick 14 Meyvis Serge 15 Mathys Dirk 16 Watteny Patrick 17 Corneillie Gino 18 Depouille Eric 19 D'Hondt Erwin 20 Vanhaeverbeke Jean 21 Serverius Rudi 22 Benoot Stanny 23 De Maesschalck Johan 24 Bath Mick 25 Bolle Henk 26 De Baets Johan 27 Lacquet Philippe 28 De Praetere Fritz 29 Geerts Christiaan 30 De Poorter Luc 31 Delgouffe Phil 32 Dupont Guido 33 Vyncke William 34 Vercammen Rafael 35 Van de Veken Bruno 36 Hellinckx Danny 37 Vandebuerie Mario 38 Lepoutre Ronny 39 de Waal Wim 40 Van Puyenbroeck Eddy


    Cat.D - 46 km – 26 deelnemers

    1 Mertens René (Lede) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Vanpoucke Rik
    4 D'Haeseleer Luc
    5 De Leersnyder Florent
    6 De Regge Willy
    7 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    8 Vervondel Marc
    9 Burggraeve Noël
    10 Teirlinck Willy
    11 De Vuyst Eddy 12 Vyvey Julien 13 Tummeleer Dirck 14 Deneef Jozef 15 Casteleyn Ghislain 16 Cocquyt Luc 17 Pauwels Marcel 18 Brijs Willy 19 Keeler Ralph 20 D'Hont Joseph 21 Vandenheuvel Gilbert 22 Demiddel Ronny 23 Corthier Wily 24 Vandersteen Erik 25 Hermans Luc 26 De Leener François

    03-08-2018 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 02/08/2018 HERENTALS FIETST (A) MEN ELITE – CRITERIUM - 100 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:25 / AFSTAND: 80KM

    1 SAGAN PETER BORA – HANSGROHE SVK

    2 VAN AVERMAET GREG BMC RACING TEAM

    3 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    4 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    5 OSS DANIEL BORA – HANSGROHE ITA

    6 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    7 THEUNS EDWARD TEAM SUNWEB

    8 COLBRELLI SONNY BAHRAIN – MERIDA ITA

    9 CLAEYS DIMITRI COFIDIS

    10 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    18 VAN MOER BRENT 19 JANSSENS JIMMY

     

    02/08/2018 HERENTALS FIETST (A) DAMES ELITE - 40 km

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:59:28 / AFSTAND: 40KM

    1 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    2 BRAS MARTINE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN NED

    3 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    5 MICHIELS GITHA BEACHBIKERS

    6 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    7 ROES MAXIME WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 MARIEN LYNN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 GINS TARA HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    22 DE BRUYNE MEG

    03-08-2018 om 13:54 geschreven door kenny


    02-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAININGEN MACHUIT MET VERTREKPUNT ZWIJNDRECHT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    DE GROEPSTRAINING MACHUIT VERTREKT OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT ELKE DINSDAG, DONDERDAG EN ZATERDAG !!!


    Bij deze wensen de begeleiders van de duurtrainingen met vertrekpunt Machuit te Zwijndrecht nogmaals de aandacht te vestigen dat het hier gaat om rustige duurtrainingen op zowel Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voormiddag telkens vanaf 09H00 --> Rit = 80 km.

     

    Dat wil zeggen dat er wordt gereden tegen een gemiddelde van max. 32 à 33 km/h.

    Met meewind +/- 37 km/h en tegenwind max. 32 km/h, wie vooraan wat kopwerk wil verrichten moet mee vooraan zijn beurt afwachten en inschuiven.

    Het komt er dus op neer dat deze groep kan blijven bestaan zodat iedereen hier zijn gading vind en iedereen de rit kan uitrijden !!!


    DE SNELLE GROEPSTRAINING MACHUIT VERTREKT ELKE ZATERDAG OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT EN NEEMT EEN ANDERE ROUTE !!! 


    De eerste kilometers gaan via de parallelbaan langs de fabrieken te Zwijndrecht en dat tot het viaduct te Vrasene om zo terug op de parallelbaan langs de E34 te komen.
    Zij rijden in Nederland een extra lus via Zuiddorpe om zo terug op de normale route uit te komen.

    02-08-2018 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 01/08/2018

    FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 01/08/2018     


    Woensdag 01/08/2018 SINT-NIKLAAS (O) MEN ELITE – CRITERIUM - 85 km - 01h49'01" 

    DEELNEMERS: 31
    1-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team
    2-Yves LAMPAERT-
    Quick Step Floors

    3-Sonny COLBRELLI-Bahrain - Merida

    4-Jasper DE BUYST-New Lotto Soudal

    5-Edward THEUNS-Team Sunweb

    6-Oliver NAESEN-AG2R La Mondiale

    7-Tim DECLERCQ-Quick Step Floors

    8-Dimitri CLAEYS-Cofidis

    9-Matthias ONGENA

    10-Gijs VAN HOECKE-Team Lotto NL-Jumbo

    12-Florian VERMEERSCH 13-Timothy STEVENS 14-Alex COLMAN 16-Bart VAN DAMME 18-Thomas D´HOOGE 19-Brecht RUYTERS 20-Roy JANS 24-Jacob RELAES 25-Dieter BOUVRY 26-Stijn VERBEKE 27-Jurgen COP 30-Bryan MAES 31-Stijn DE BOCK

    3W3A6055

                                   Podium te St.Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A6027

    3W3A6046

                                  Podium te St.Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A5955

                                    Aankomst van winnaar Greg Van Avermaet voor Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A5969

    3W3A5855

    3W3A5790

    3W3A5685

    3W3A5642

    3W3A5635

    3W3A5620

                                                  Start van de Men Elite in het Na-Tourcreterium te St.Niklaas met 31 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-08-2018 om 15:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Men Elite !!!


    Greg Van Avermaet 2018 

        Greg Van Avermaet

     

    Woensdag 01/08/2018 SINT-NIKLAAS (O) MEN ELITE – CRITERIUM - 85 km - 01h49'01" 

    DEELNEMERS: 31
    1-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team
    2-Yves LAMPAERT-
    Quick Step Floors

    3-Sonny COLBRELLI-Bahrain - Merida

    4-Jasper DE BUYST-New Lotto Soudal

    5-Edward THEUNS-Team Sunweb

    6-Oliver NAESEN-AG2R La Mondiale

    7-Tim DECLERCQ-Quick Step Floors

    8-Dimitri CLAEYS-Cofidis

    9-Matthias ONGENA

    10-Gijs VAN HOECKE-Team Lotto NL-Jumbo

    12-Florian VERMEERSCH 13-Timothy STEVENS 14-Alex COLMAN 16-Bart VAN DAMME 18-Thomas D´HOOGE 19-Brecht RUYTERS 20-Roy JANS 24-Jacob RELAES 25-Dieter BOUVRY 26-Stijn VERBEKE 27-Jurgen COP 30-Bryan MAES 31-Stijn DE BOCK

     

    01/08/2018 HILLE 60-KOERS ZILLEBEKE (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 139,1 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 3:16:31 / AFSTAND: 139KM

    1 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    2 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 PEARO CYRUS DUTCH FOOD VALLEY CT USA

    19 VERHOFSTADT THIBAU

     

    01/08/2018 LINDEN LUBBEEK (VB) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:34:10 / AFSTAND: 109KM

    1 SCHUERMANS JENS SCOTT CREUSE OXYGÈNE

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    4 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 HOUBEN KRISTOF

    7 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    8 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    17 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    01/08/2018 KOOIGEM (W) JUNIORES - 99,6 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:26:46 / AFSTAND: 99.6KM

    1 DOYLE CATHIR MOLENSPURTERS IRL

    2 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    7 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHLS GBR

    10 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE PESTEL THOMAS 38 PUNNEWAERT ZION 48 DE GEEST RICKY 50 VAN PUYVELDE LUKAS 53 ADRIAENSSENS JENNO 63 DE CLEEN WOUTER 66 SMET MARCO

     

    01/08/2018 RANSBERG (KORTENAKEN) (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 1:44:36 / AFSTAND: 66KM

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    4 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DANDOIT CLÉMENT SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    02-08-2018 om 14:36 geschreven door kenny


    01-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/08/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 1 Augustus 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 75 deelnemers

    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Roels Diedrich

    3-Roeygens Pieterjan

    4-Acket Jonas

    5-Van Laethem Kevin

    6-Devoldere Thibault

    7-De Wispelaere Arno

    8-Haerinck Steven

    9-Van Der Jeught Stijn

    10-Dauw Jasper

    11-De Fauw Wouter-12-Renneboog Francis-13-Dumortier David-14-Coussement Jakob-15-Stevens Juhani-16-De Vlieger Jonas-17-Van Lent Kenny-18-Poppe Stef-19-Vindevoghel Bart-20-Dhondt Gunter-21-Van Vlierberghe Bart-22-Nevejans Kenny-23-Sprangers Yannick-24-De Groote Steven-25-Brijs Gert-26-Van De Velde Valentijn-27-Lammens Mario-28-Deschuytter Casper-29-Vanwynsberghe Kristof-30-De Lille Ben-31-Mijnsbergen Dennis-32-Hoornaert Glenn-33-Vanhuele Frank-34-Van Laeken Gert-35-Dequidt Christophe-36-Van Bever Nico-37-Vandewiele Gregory-38-Dequidt Frederik-39-Beke Kristof-40-Carrette Kristof-41-Stevens Jorg-42-Bultinck Nicolas-43-Lammens Bram-44-Martlé Vincent-45-Spillebeen Jürgen-46-Heynssens Sven-47-Degrieck Robby-48-Degryse Ronny-49-de Clercq Robin-50-Bultinck Davy-51-Cherlet Niek-52-Vancolen Kevin-53-Neetesonne Thijs-54-Vervynck Peter-55-Desmet Stijn-56-D'Hoe Kevin-57-Dedulle Bart-58-Gerber Dieter-59-Maes Jo-60-Demeestere Jeroen-61-De Dobbelaere Tim-62-D'Hoore Maarten-63-Van de Vijver Matthieu-64-Vossaert Matthias-65-Van Nevel Gunther-66-Declerck Jean-Baptiste-67-Cools Luc-68-Verzeele Brecht-69-Degrieck Joery-70-Timbreur Jonas-71-Cooman Mauro-72-Deboever Nick-73-Boel Stijn-74-Verstraeten Bert-75-Degryse Nick

     

    Cat.B - 74,2 km – 46 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Ghyselen Frederik

    3-Thursfield Paul

    4-Smet Gert

    5-Verbeken Kurt

    6-Sintubin Xavier

    7-De Vlieger Sven

    8-Mortier Alain

    9-Van Drom Giovanni

    10-Roobroeck Dirk

    11-Cooman Jerry-12-Van Rijckeghem Steven-13-Pintens Noël-14-De Paepe Jimmy-15-Reniers Kristof-16-Lampaert Philip-17-Van Clapdorp Luc-18-Diet Wim-19-Rabout Rudi-20-Moens Patrick-21-Dewinter Dimitri-22-Francois Eddy-23-David Stefaan-24-Ferrest Stefaan-25-Rizzo Claudio-26-Milleville Vincent-27-Janssens Bert-28-Lefever Nico-29-Lecluyse Denis-30-Van Buggenhout Jurgen-31-Bonne Bart-32-Baert Giovanni-33-Declercq Marnix-34-Cornelis Peter-35-De Waele Kris-36-Hebbrecht Geert-37-De Cabooter Kristof-38-Primo Gino-39-Bruyere Bruno-40-Schollaert Carlo-41-den Braber Twan-42-Van Impe Jurgen-43-Pauwels Nico-44-D'Hondt Erwin-45-Filip Vermeersch-46-Roman Dieter

     

    Cat.C - 53,0 km – 44 deelnemers

    1 Durant Martin (Wevelgem) 60+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 Harms Ko (Zuiddorpe, NL) 55+
    4 Watteny Patrick
    5 Rouze Eric
    6 Willems Noël
    7 De Ben Mark
    8 Suys Frank
    9 Lust Denis
    10 Vanholsbeke Benny
    11 De Coninck Danny 12  Hoornaert Glenn 13 Deloof Jean-Pierre 14 Van Gampelaere Guy 15 Vandenbussche Jean-Marie 16 De Vos Rony 17 Hellinckx Danny 18 Berquin Filip 19 Struyf Raoul 20 Erauw Luc 21 Decaestecker Patrick 22 Buyens Patrick 23 Vyncke Wielfried 24 Haers Carolien 25 De Baets Johan 26 Bultinck Andre 27 Van Puyenbroeck Eddy 28 De Poorter Luc 29 Lacquet Philippe 30 Vanoverberghe Siegfried 31 Delgouffe Phil 32 De Maesschalck Johan 33 Bolle Henk 34 Van Lierde Hans 35 Willaert Rudy 36 Dupont Guido 37 Reubens Hendrick 38 Vyncke William 39 Delagrange Bart 40 Cornette Freddy 41 Mathys Dirk 42 McGill John 43 Williams Joey 44 Catteuw Herwig


    Cat.D - 53,0 km – 30 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    3 Mertens René
    4 Remory Pierre
    5 Corthier Wily
    6 Vanpoucke Rik
    7 Snels Luc
    8 Jones Ken
    9 Casteleyn Ghislain
    10 Depreitere Eddy
    11 Vandersteen Erik 12 Teirlinck Willy 13 Wauters Jean-Pierre 14 Pauwels Marcel 15 Vyvey Julien 16 Stevens Jean-Paul 17 Cocquyt Luc 18 Demiddel Ronny 19 Brijs Willy 20 D'Hont Joseph 21 De Leener François 22 De Roos Willy 23 Keeler Ralph 24 Vandenheuvel Gilbert 25 De Sutter Willy 26 Dierks Jos 27 Genon Michel 28 Vercammen Gilbert 29 Brouwers François 30 Lugowski Leon

    01-08-2018 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. & U23 !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Niels Vandyck 2   Thomas Szkandera 2018 

          Niels Vandyck           Thomas Szkandera


    Dinsdag 31/07/2018 ROESELARE (W) MEN ELITE - CRITERIUM

    Deelnemers: 34 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:15:2

    1 SAGAN Peter BORA – HANSGROHE SVK

    2 TERPSTRA Niki QUICK - STEP FLOORS NED

    3 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    4 POELS Wout TEAM SKY NED

    5 DUPONT Timothy WANTY-GROUPE GOBERT

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 COLBRELLI Sonny BAHRAIN – MERIDA ITA

    8 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 CLAEYS Dimitri COFIDIS

    22 MARCHAND Gianni


    31/07/2018 LEDEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 105 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:26:11 / AFSTAND: 105KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 PINAUD ANTHONY VCAMATEUR ST QUENTIN FRA

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    6 COUGH REGAN CYCLING CHB NZL

    7 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    9 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VANDROMME ALESSANDRO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM


    31/07/2018 KAPELLEN (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 60 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:24:48 / AFSTAND: 60KM

    1 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HAEST TOM

    6 VAN DE KLUNDERT KOEN TWC TEMPO NED

    7 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN DER POEL LARS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 DE KEERSMAEKER ALEXANDER V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    23 COP JURGEN


    31/07/2018 KAPELLEN (A) DAMES ELITE - 60 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:35:38 / AFSTAND: 60KM

    1 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    2 JONGERIUS CLAUDIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    3 PILZ ESTEFANIA SIBILA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM ARG

    4 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 SZABO ZSOFIA HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    6 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    7 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    10 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    17 TEN HARTOG SARAH 24 DRUYTS DEMMY 26 DRUYTS JESSY

     

    31/07/2018 KOOIGEM (W) NIEUWELINGEN - 74,7 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:57:10 / AFSTAND: 74.7KM

    1 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ERAN GIL TACC ISR

    4 JAMESMORRIS LIAM MND FUSION RT GBR

    5 VROMANNE ALEXIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 EVANS IWAN THE BULLS TOWY RIDERS GBR

    7 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VROMANNE MATHIAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    50 CORNELIS NATAN

     

    31/07/2018 ROESELARE (W) NIEUWELINGEN - 40 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:8 / AFSTAND: 40KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CYCLING PROJECT LET

    3 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    5 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    6 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    01-08-2018 om 19:20 geschreven door kenny


    31-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARRID JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. & U23 !!!


    Jarrid Janssens 2018 1
             Jarrid Janssens

     

    Maandag 30/07/2018 AALST (O) MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:06:1 / AFSTAND: 82KM

    1 SAGAN PETER BORA – HANSGROHE SVK

    2 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    3 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    4 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    5 DE GENDT THOMAS LOTTO - SOUDAL

    6 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    8 VAN HOECKE GIJS TEAM LOTTO NL-JUMBO

    9 DE VREESE LAURENS ASTANA CYCLING TEAM

    10 OSS DANIEL BORA – HANSGROHE ITA

    22 COBBAERT ROBBY 23 RUYTERS BRECHT 28 BOUVRY DIETER 29 STEVENS TIMOTHY 31 STEELS STIJN

     

    30/07/2018 LOMMEL-BARRIER (LB) ELITE Z.C./U23 - 114,4 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:34:3 / AFSTAND: 114.4KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    4 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 PORCO FABIO

    6 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    9 PANHUYZEN KEVIN HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    10 VANDERAERDEN MASSIMO NANO DEVELOPMENT TEAM

     

    30/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:45:12 / AFSTAND: 116KM

    1 JARRID JANSSENS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    8 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 12 PERSOON JOERI 16 RELAES JACOB 20 VAN DE VOORDE LENNERT 21 VAN DAMME BART

     

    30/07/2018 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:38:15 / AFSTAND: 112.5KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 SLATTERY GODFREY MELBOURNE AUS

    5 SUTTON JOSEPH GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    6 VAN IMPE KEVIN

    7 VAN GEYT KOEN

    8 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    9 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    31-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

         Patrick Cocquyt

    DINSDAG 31 JULI SINT GORIKS OUDENHOVE (9620) - OC Sint Goriks, Sint Goriksstraat 13

     

    VWF 31-7

    31-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 30/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 30/07/2018     


    Maandag 30/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:45:12 / AFSTAND: 116KM

    1 JARRID JANSSENS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    8 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 12 PERSOON JOERI 16 RELAES JACOB 20 VAN DE VOORDE LENNERT 21 VAN DAMME BART

    3W3A5352

                                      Het podium te Sinaai met winnaar Jarrid Janssens, Jake Gray en Gertjan De Sy.

    3W3A5345

                                    Het podium te Sinaai met winnaar Jarrid Janssens, Jake Gray en Gertjan De Sy.

    3W3A5304

                  Aankomst van winnaar Jarrid Janssens voor Jake Gray, Gertjan De Sy, Jonas Goeman en Tim Vercauteren.

    3W3A5301

                  Spurt voor de zege met Jarrid Janssens voor Jake Gray, Gertjan De Sy, Jonas Goeman en Tim Vercauteren.

    3W3A5298

    3W3A5093

    3W3A5055

    3W3A4925

                                                          Start van de Elite z.c & U23 te Sinaai met 39 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2018 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

             Guy Smet


    Maandag 30 juli 2018 BAZEL (9150)

     

    Cat.A – 71,5 km – 41 deelnemers

    1-Van Der Trappen Bert (Meise)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Coppens Carrera

    4-Maes Bram

    5-De Vlieger Jonas

    6-Rombaut Maarten

    7-Hoes Stef

    8-Van De Velde Valentijn

    9-Maes Dimitri

    10-Weemaes Filip

    11-Schoeters Bjorn-12-Van Vlierberghe Bart-13-Verwee Nico-14-Van Gaeveren Gunter-15-Van Aelst Jelle-16-Verwilst Mathieu-17-Cockx Sam-18-De Leeuw Jelle-19-Van Meirhaeghe Karel-20-Heijens Jeroen-21-Nevejans Kenny-22-Declerck Jean-Baptiste-23-Willaerts Niels-24-Van Osselaer Tommy-25-De Beule Sam-26-Heirman Steven-27-De Leenheer Tom-28-Van de Velde Matthias-29-Van Osselaer Tom-30-Schoovaerts Sven-31-Van Laere Jan-32-Varewijck Joeri-33-Meul Tom-34-Vermassen Jens-35-Felix Nick-36-Cap Bryan-37-Creve Stijn-38-Geeraerts Joni-39-Van De Casteele Michaël-40-Brijs Gert-41-Segers Jimmy

     

    Cat.B – 65 km – 36 deelnemers

    1 GUY SMET (Kruibeke)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 De Rechter Gunter 
    4 Adriaenssens Stefan 
    5 De Block Kris 
    6 Verheyden Johan 
    7 Verhofstadt Peter 
    8 Verschelden Steven 
    9 Vanassche Frank 
    10 Van Den Broecke Mario 
    11 Goossens Alex 12 Van Hautekerke Glenn 13 Goolaerts Alain 14 Meerschaert Kris 15 Smet Gert 16 Van Drom Giovanni 17 Van Hoof Danny 18 Hereijgers Piet 19 De Wannemaeker Filip 20 David Stefaan 21 Thursfield Paul 22 Roskam Andy 23 Dhooge Tom 24 Van Raemdonck Kurt 25 Smet Luc 26 Heyndrickx Wim 27 Kramer Guido 28 Reyniers Sven 29 Heymans Peter 30 Turner Andrew 31 Van Goethem Filip 32 Baert Giovanni 33 De Waele Kris 34 Rizzo Claudio 35 Mariën Steve 36 De Ben Mark

    Cat.C – 58,5 km – 39 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar
    2 Van Hove Dirk 
    3 Struyf Raoul 
    4 Smet Geert 
    5 Suys Frank 
    6 De Coninck Danny (Eeklo) +60 jaar
    7 De Pauw Dirk 
    8 Geerts Christiaan 
    9 Meyvis Serge 
    10 Goolaerts Dirk 
    11 Van De Velde Rudy 12 Vande Kerkhof Robert 13 Polfliet Danny 14 Willems Noël 15 De Baets Johan 16 Goolaerts Ronny 17 Depouille Eric 18 D'Hondt Erwin 19 Erauw Luc 20 Gort Ronald 21 Dom André 22 De Maesschalck Johan 23 Van de Veken Bruno 24 Van Lierde Hans 25 Bolle Henk 26 Dupont Guido 27 Vyncke William 28 Bracke Wim 29 Van de Sande Tom 30 Vercammen Rafael 31 Vandenbussche Jean-Marie 32 De Coninck Wim 33 Harms Ko 34 Hoornaert Glenn 35 Vandebuerie Mario 36 Delgouffe Phil 37 Deuss Leon 38 Huon Michel 39 Coppens Rudi


    Cat.D – 45,5 km - 35 deelnemers

    1 Donaldson Andrew (Huddlesheld, GB) +65 jaar
    2 Deneef Jozef
    3 Remory Pierre
    4 Vandermeulen Jos
    5 Coudyzer Theo (Balen) +70 jaar
    6 Mertens René
    7 Snels Luc
    8 Everaerts Jef
    9 Luyten Felix
    10 Lugowski Leon
    11 Casteleyn Ghislain 12 Wauters Jean-Pierre 13 Dams Marc 14 Montforts Ad 15 Vyvey Julien 16 Tummeleer Dirck 17 De Vuyst Eddy 18 Pauwels Marcel 19 Cocquyt Luc 20 Taylor Ruth (DAME) 21 De Roos Willy 22 Corthier Wily 23 Demiddel Ronny 24 Helsby Katie (DAME) 25 Brijs Willy 26 Vandersteen Erik 27 De Sutter Willy 28 Devadder Andre 29 Hellewell Jane (DAME) 30 Robijns Robert 31 Jansegers Freddy 32 Hermans Luc 33 D'Hont Joseph 34 Vandenheuvel Gilbert 35 Brouwers François

    30-07-2018 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.-ULRIKS-KAPELLE VAN ZONDAG 29/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.-ULRIKS-KAPELLE VAN ZONDAG 29/07/2018     


    Zondag 29/07/2018 ST.-ULRIKS-KAPELLE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 141 / OPGEVERS: 80 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113KM

    1 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    8 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3W3A4900


                        Podium te St.-Ulriks-Kapelle met winnaar Jaron Wydooghe, Jordi Van Dingenen en Gerry Druyts.

    3W3A4831

                                                                   Aankomst van winnaar Jaron Wydooghe.

    3W3A4841

                                            Aankomst van Gerry Druyts (3de plaats) voor Felix De Groef en Niels Vandyck.

    3W3A4869

                                                                                 Aankomst van het peloton.

    3W3A4535

    3W3A4416

    3W3A3959

                                           Start van de Elite z.c. & U23 te St.-Ulkirks-Kapelle met 141 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2018 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 12 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Stefan Adriaenssens 2018     TTC 29-07 1

     Stefan Adriaenssens 


     

    Zondag 29/07/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 12 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 29

    1-STEFAN ADRIAENSSENS

    2-DECLERCQ MICHAEL

    3-FRANK VAN ASSCHE

    4-GERT VAN LAEKEN

    5-GLENN VAN HILLE

    6-SAM DE BEULE

    7-DIRK DE PAUW

    8-WIM VAN DER VEKEN

    9-SIGI FEUCHT

    10-FILIP VAN STEIRTEGHEM

    11-KURT HEYMANS-12-JORDY LEENKNECHT-13-KURT VAN RAEMDONCK-14-PETER HEYMANS-15-BERT VERHASSELT-16-GUIDO SPANOGHE-17-GERT VAN DER VLOET-18-JASPERS WIES-19-NICK FELIX-20-FREDDY VAN CAMP-21-VAN GOETHEM PETER-22-EDDY VAN BOGAERT-23-KRIS SMET

     

    OPGAVE: 24-KENNETH DE BRUYN 25-MAARTEN DE CROOCK 26-DE BACKER JELLE-27 DANNY PHILIPPE 28-ANTONY VAN HAL 29-DE DONCKER TIM







    TTC 29-07
     

    Zondag 29/07/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 12 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 35

    1-DENNIE DE WIT

    2-KEVIN VELGHE

    3-KURT WUYTACK

    4-PHILIP VAN HAVENBERGH

    5-DIRK BRYSSINCKX

    6-VAN OOST MICHIEL

    7-KURT THOEN

    8-STUER JORDY

    9-VLEGELS JAN

    10-RASSCHAERT DAVY

    11-WIM VAN CRAENEBROECK 12-KRIS VERMEULEN 13-VERRESEN JORN 14-DERRICK SPINNOX 15-VANDECASTEELE AURELIO 16-DE WACHTER NIKOLAS 17-JIRI VERMEULEN 18-BART DAELMAN 19-BOMBEKE NICOLAS 20-SMET JASPER 21-LAUWERS BRANKO 22-THYS STEVEN 23-SCHELFAUT BRAM 24-JENTE SAMSON 25-NIELS DE BELIE 26-JENS BOGAERT 27-BART VAN OPSTAL 28-DE VOGELAER KEVIN 29-BENNY VAN DAMME 30-DANNY BOGAERT 31-DE MOL JENS 32-VAN BELLE KOEN 33-MARIO BOLSSENS 34-HUYSMANS PATRICK 35-BUYS MICHIEL

    30-07-2018 om 11:21 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!